“تقریبا همه من می دانم این است که از کار و یا کار تنها چند ساعت در هفته” جانسون گفت. او در توصیف خود حساب بانکی به عنوان “بسیار کم” اگر چه او مدیریت به خراش ،

تقریبا یک چهارم از میشیگان واجد شرایط نیروی کار در حال حاضر در تلاش برای به دست آوردن کمک بیکاری به گفته مسئولین دولتی متناوب مثال اقتصادی قتل عام ساخته شده توسط coronavirus در یک دولت است که هیچ غریبه ای به مبارزه مالی.

بیش از یک دهه پیش از رکود بزرگ ویران ساخت و افتتاح شهرستانها در اینجا از سگینا به دیترویت, ترک, افراد بی خانمان, بیکاری, گرسنه, و در برخی از موارد تلاش برای دریافت کمک. بازیابی آمد به آرامی و نابرابر به عنوان بسیاری از برنامه های دولت بودند کاهش داد و برخی از کارخانه شغل هرگز بازگشت و در همه.

در حال حاضر دولت و رهبران محلی خود را پیدا کنید دست و پنجه نرم کردن با بیشتر وخیم تهدید: یک اورژانس بهداشت جهانی که در آن میشیگان پدید آمده است به عنوان یک ملی نقطه داغ. در پاسخ مقامات دولتی در اینجا نیروبخش برای یکی دیگر از بحران اقتصادی این بار شاید در بزرگی از رکود بزرگ.

“حتی قبل از covid-19 بحران ما در حال حاضر بیش از حد بسیاری از خانواده ها در میشیگان که تلاش شد هر روز” گفت: Gilda Z. جاکوبز مدیر اجرایی میشیگان لیگ برای سیاست های عمومی. “در حال حاضر ما در حال پیدا کردن آن را حتی بدتر است.”

هزینه های اقتصادی به میشیگان کارگران به احتمال زیاد بزرگ به عنوان سیاسی مخاطرات ورود 2020 انتخابات. چهار سال پیش رئیس جمهور تهمت دقت برنده دولت — کوه در می رم یک دوجین استان ها از آبی به قرمز — توسط wooing محلی رای دهندگان که احساس آنها در تلاش بودند از نظر مالی.

از آن پس هر چند شرکت از جمله جنرال موتورز و ایالات متحده جراحی اقدام با برنامه ای به گیاهان محلی. مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجارت و تعرفه های او تحمیل کرده اند بیشتر مرکب از کارگران گلایه کارشناسان می گویند. اخیر اخراج در حال اضافه کردن جدید اقتصادی, درد, تهدید به درایو رای دهندگان رو به چشم انداز که از یک کار به طور نامحدود به استفاده از صندوق های رای برای انتقام گرفتن از کسانی که آنها را به عنوان مسئول مالی خود را در بدبختی.

“رئیس جمهور یک مشکل بزرگ” گفت: Dennis Darnoi یک استراتژیست جمهوری خواه و بنیانگذار Densar مشاوره در میشیگان. “بیشتر می توان آن را گذاشته و در فوت او, که ما آن را می دانستند آمدن بود که او dawdled — او را به رفتن به از دست دادن آرا در این ایالت و او نمی عددی آزادی برای انجام این کار است.”

تنش سیاسی تبدیل شده اند آشکار در روزهای اخیر به دلیل افزایش دشمنی بین تهمت و Whitmer که پدید آمده است به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری برای انتخاب حزب دموکرات را presumptive نامزد جو بایدن. روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله Whitmer آشکار معترضان با پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه یورش برده و کنگره آمریکا در لنسینگ شعار “قفل و او!” عنوان آنها خواستار Whitmer به بازگشایی دولت است.

فرماندار که دریافت علائم مثبت در سال های اخیر تصویب سنجی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. روز چهارشنبه او گفت که این تظاهرات را تهدید به “خطر انداختن زندگی مردم است.” تیم Murtaugh سخنگوی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: “رئیس جمهور “است که منجر ملت در این جنگ در برابر coronavirus و مردم در هر حالت می توانید ببینید که.”

در سراسر کشور, اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است که به تیز و دردناک تمرکز نزدیک به سه ماه پس از ایالات متحده مقامات بهداشتی گزارش شده عفونت است. بیش از 22 میلیون آمریکایی در حال خروج از یک شغل و به دنبال مزایای بیکاری با توجه به فدرال آمار منتشر شده در پنج شنبه, سنبله است که تهدید به تبدیل شدن به بزرگای بیشتر از حتی آخرین رکود اقتصادی.

میشیگان دیدم یکی از بزرگترین خوشه های اولیه ادعا می کند برای کمک بیکاری با بیش از 219,000 به دنبال منافع برای اولین بار در طول این هفته پایان مارس 11, داده های جدید نشان می دهد. اما کارشناسان گفت: دولت آشفتگی است به احتمال زیاد به بدتر قبل از آن را بهبود می بخشد با توجه به ماهیت اقتصاد به طور اجتنابناپذیری وابسته به صنعت خودرو شده است که تخلیه به عنوان مصرف کنندگان رانندگی و خرید ماشین کمتر است.

اوج نرخ بیکاری در طول coronavirus بحران است به احتمال زیاد به دو برابر آنچه در آن بود در ارتفاع 2007-2009 رکود به گفته اقتصاددانان در دانشگاه میشیگان. آنها پیش بینی زیان کار خود ادامه خواهد داد و در ماه مه قبل از اینکه شاید کاهش تدریجی در ماه ژوئن ارائه شده دولت آماده است برای بازگشایی شده است.

“به طور کلی ما فکر اقتصاد در شکل بسیار خوبی گفت:” گابریل Ehrlich بالا اقتصادی پیش بینی در دانشگاه. وی با اشاره به پیشرفت در صنعت محلی و رفع به دولت ایران متهم است که حتی در سمت چپ آن را با یک سالم ذخیره نقدی معنی میشیگان بود “انجام بود به خوبی در مقایسه با کشورهای دیگر است.”

“اما هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند این مقیاس از رکود ما شاهد در حال حاضر,” او اضافه شده است.

در سنت کلر شرس حدود نیم ساعت از midtown دیترویت رنه Ansell و خانواده او بودند دست و پنجه نرم کردن با تغییرات ناگهانی دست اول. شوهرش محلی آشپز نشده است قادر به کار از آنجا که هیچ یک ناهار خوری در حالی که covid-19 نابسامانی شهر یکی از بدترین آمار در کل کشور است. Ansell گفت که او در زمینه بیکاری در شریک زندگی خود را به نمایندگی در اواخر ماه مارس تنها به مانع با یک سری از مشکلات فنی و تاخیر است که آنها مانع از دریافت اولین چک کنید.

وجود ندارد که کمک Ansell گفت که او نگران بود در مورد مراقبت از شوهر و سه بچه و خانواده اسکناس و مواد غذایی. “مردم در حال رفتن به شکست خواهد بود,” او گفت:. “یقه آبی مردم در اطراف در اینجا لازم نیست که یک حساب پس انداز است.”

درجه بالایی از افزایش بیکاری تا به حال یک اثر آبشاری. با کسب و کار توقیف و مردم از یک چک خرید به طور چشمگیری کند شده. که به شدت افسرده درآمد و فروش و مالیات و رهبران محلی می گویند تهدید بودجه. و به مراتب کمتر گردشگران در حال سفر به میشیگان اقامت در هتل های محلی و بازدید از Grand Rapids که در آن به طور معمول کارخانه های لبنی محلی در حال نقاط داغ که تولید و فعالیت های اقتصادی برای منطقه گفت: علامت واشنگتن در شهرستان manager.

“که اساسا به ارمغان آورد و اقتصاد محلی به خبرنگاران گفت:” در اوایل این ماه.

در لنسینگ دولت سرمایه شیب کاهش در درآمد چپ بودجه دولت مقامات نیروبخش برای بدترین: کمبود درآمد به عنوان بالا به عنوان $7 میلیارد دلار بیش از 18 ماه آینده.

“ما هرگز دیده می شود یک بحران بهداشت عمومی این قدر یا یک بحران اقتصادی این قدر در یک دوره کوتاه از زمان” گفت: Chris کلب دولت بودجه مدیر.

رهبران دولت ممکن است هیچ چاره ای جز به بریده بریده برنامه های بسیاری از آن در حال حاضر بودجه در کاهش سطح از آخرین رکود اقتصادی است. میشیگان ممکن است به کاهش در درآمد سهام آن با شهرهایی مانند دیترویت و سنگ چخماق حتی به عنوان کسانی که بسته های پول در محلی به همین ترتیب مبارزه با اقتصادی عواقب ناشی از کوروناویروس.

دیترویت مواجه بزرگترین ورشکستگی شهری در تاریخ آمریکا حتی 10 سال پیش. در حال حاضر شهر در خطر سقوط $348 میلیون کوتاه تا پایان سال مالی آینده با توجه به شهردار مایک دوگان که اعلام کرد اجرای طرح ریاضت اقتصادی در غم انگیز یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

طرح خواهد بریده بریده برخی از شهرستان کارگران ساعت و شیر بودجه به معنای پاک کردن مخروبه رها شده خانه های شهری و سوختگی به دفع بودجه فاجعه است. هر چیزی از یک بودجه متعادل را دولت reassume کنترل دیترویت مالی و از دست دادن استقلال دوگان متعهد به جلوگیری از.

“ما انجام می دهند بسیار خوب” دوگان گفت: قبل از تبدیل غم انگیز. “ما احتمالا آمار رو سخت تر از هر شهرستان در کشور است.” سخنگوی بیشتر کاهش یافته است و نظر داستان.

چگونه به طور قابل توجهی این کاهش بر دولت و خدمات دولت را از آموزش و پرورش به بهداشت عمومی — ممکن است بستگی دارد که آیا قانونگذاران فدرال در واشنگتن تقویت موجود کمک برای کمک به رهبران محلی خود را ببندید عمده بودجه شکاف.

در ماه گذشته کنگره تصویب 150 میلیارد دلار در coronavirus کمک های مربوط به سخت ضربه شهرها و ایالات متحده به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته کمک. اما وزارت خزانه داری گفته است که پول نمی تواند نسبت به کمک به رهبران محلی برای جلوگیری از کاهش دردناک و اخراج موجب نگرانی در میان حکام و رهبران شهر در سراسر کشور. برخی از ایالت ها گفت: آنها می باید حداقل 500 میلیارد دلار برای آب و هوا آینده بودجه طوفان.

“ما نیاز به قرار دادن پول بیشتر برای دولت و دولت های محلی” گفت: کنگره ایالات متحده دبی Dingell (D-Mich.). در انجام این کار, او گفت: او همچنین اصرار نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن عناصر اضافی در آینده coronavirus کمک بسته است که ممکن است کمک به میشیگان از جمله کمک به صنعت خودرو با توجه به رکود اقتصادی در فروش.

در این میان ساکنان میشیگان می گویند که آنها در حال تلاش.

ابی فین, تغذیه, برنامه های مدیر ارشد خدمات از جنوب غربی میشیگان گفت: او شاهد رکود اقتصادی دست اول. تعداد housebound ارشد شهروندان درخواست تحویل غذا از وعده های غذایی بر روی چهار چرخ در شهرستان کالامازو است شروع به پریدن کرد به حدود 170 در ماه گذشته بیش از سه برابر آنچه در آن استفاده می شود.

آنچه او را زده است داوطلب پایه در هفته های اخیر که در حال حاضر شامل بسیاری از معلمان و اساتید و دانشجویان و دیگر کودکان کار نمی کند و یا تا به حال خود را تمام وقت مشاغل کوچک پشت نشانه, او گفت:, اقتصادی ویران در سراسر دولت است.

“بسیاری از مردم در حال کار در حال حاضر,” او گفت:. “آنها تحت فهم آن موقت است اما آنها نمی دانند.”

اوا Dou در دیترویت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات