سایه رشد از یک تلاش گسترده توسط دموکرات به حزب نوظهور دیجیتال ممکن است به عنوان جانبازان از باراک اوباما و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی تحت فشار قرار دادند به رقابت با رقبای جمهوری خواه و ساخت انتفاعی از رهبران حزب’ فناوری جاه طلبی و نگرانی.

اما این نرم افزار تا حد زیادی تست نشده و اثبات آن دشوار است برای استفاده از زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز شب دوشنبه با توجه به حوزه کاپیتان دموکراتیک مقامات و تکنولوژی کارشناسان افزایش نگرانی ها در مورد این فن آوری undergirding دموکراسی آمریکایی و ارشاد اشاره کرد و به پرسش در مورد اینکه چرا آیووا حزب دموکرات مقامات را انتخاب کرد و آن را در وهله اول.

برخی از کنگره کارکنان و کامپیوتر-علم کارشناسان و حتی شک و تردید برای ماه ها در مورد اینکه آیا این برنامه کار می کنند. اما دموکراتیک برنج خودداری از پاسخ به سوالات کلیدی در مورد چگونه آن را به حال شده است بررسی و تایید شده است.

در یک سری از توییت سایه گفت: آن را “صمیمانه پشیمانی[s]” تاخیر در گزارش نتایج انتخابات ذکر است که رای گیری شد یا نه. “ما اعمال خواهد شد درس های آموخته شده در آینده و در حال حاضر اصلاح اساسی فناوری موضوع” آن را گفت. این شرکت پاسخ نمی دهند بیشتر به درخواست برای اظهار نظر.

مسئولان کمیته ملی حزب دموکرات نیست پاسخ به سوالات در مورد نقش خود در آیووا دموکرات تصمیم به استفاده از سایه. دولت رهبران حزب نیز نیست توضیح دهید که چگونه این رابطه به دست می آمد.

یک دستیار سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) گفت: او می خواهم ارسال ایمیل سه قبل از قفقاز به باب پروردگار رئیس افسر امنیتی در DNC, درخواست نحوه دریافت اطلاعات بیشتر در برنامه. دستیار خواسته نمی شود به شناسایی زیرا او های جزئیات یک مکالمه خصوصی. Wyden شده است یک صدای پیشرو در تامین امنیت انتخابات در مجلس سنا.

“خاص” این کارمند نوشت, اولیه, ایمیل, on Jan. 14 که به دست آمده توسط واشنگتن پست “ما می خواهم برای پیدا کردن اگر کسی حسابرسی آن.”

پس از ارسال دو ایمیل Wyden را هرگز دریافت پاسخ.

سایه سرچشمه بسیاری از برنامه های مختلف و شرکت. یک استارت آپ که قبلا شناخته شده به عنوان Groundbase تلاش برای کمک به مبارزات دموکراتیک بهتر پیدا کردن هدف و بسیج رای دهندگان در روز انتخابات.

برای بسیاری از نامزدهای سیاسی و مبارزات درخواست تجدید نظر شد Groundbase ارزان ابزار برای ارسال پیامک از حامیان و رانندگی آنها را به کمک و یا رای دادن. تا پایان سال 2018 انتخابات Groundbase گفت: آن کمک کرده بود “75 سازمان های مترقی و مبارزات برنده” شرکت بنیانگذار جرارد Niemira نوشت: در یک وبلاگ در ژانویه 2019. مشتریان خود شامل دموکرات ها در ایالت آریزونا که صرف حداقل $27,000 در آن ابزار برای رسیدن به رای دهندگان با متن فدرال سوابق نشان می دهد. ساخت موج مترقی عمل سیاسی کمیته که به دنبال بسیج millennials در برابر تهمت در طول سال 2018 midterms به طور مشابه در زمان استفاده از Groundbase پیام کوتاه ابزار.

در ژانویه 2019, Groundbase به دست آورد حتی بزرگتر دیجیتال بازیکن — یک گروه به نام مخفف است که پدید آمده است به عنوان یک خوبی پاشنه بلند سیاسی نیروی مترقی چپ بالا بردن عمده مبالغ از بالا tech هالیوود و وال استریت را اهدا می کنند.

تاسیس شده توسط دیرین دموکراتیک استراتژیست تارا McGowan مخفف راه اندازی کرده است $75 میلیون مبارزات انتخاباتی در میدان نبرد متحده توصیه شده توسط David Plouffe رئیس جمهور سابق باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر. و آن را نیز انباشته از شبکه ای از سازمان ها که گستردگی حیطه تبلیغات دیجیتال و رسانه ها. Groundbase خورده بود که به امپراتوری تبدیل شد و سایه و Niemira آن موسس به عنوان مخفف را افسر ارشد فناوری.

“هدف ما این است که توسعه داده های همگام سازی پلت فرم است که به طور خودکار حل اکوسیستم مشکلات مثل این یکی: گرفتن داده ها که در آن نیاز به رفتن را از زمانی که در آن نیاز به رفتن وجود دارد, صرفه جویی در, سازمان, ساعت کار و کاهش خطر اشتباهات و اطلاعات از دست رفته,” او نوشت: در مانیفست خود با عنوان “در سایه حزب” اعلام کسب.

در عین حال روز سه شنبه مخفف به دنبال فاصله خود را از سایه گفت: تا به حال هیچ نقشی در اختلال است که تاخیر در آیووا نتایج جستجو برای نزدیک به 24 ساعت است.

این گروه نیز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد ارتباط آن با دموکرات آیوا که صرف حدود $60,000 در سایه دولت, سوابق نشان می دهد. McGowan شوهر, مایکل هلی توصیه نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg. شهردار سابق را به مبارزات انتخاباتی پرداخت برای سایه نرم افزار خود را برای مبارزات انتخاباتی فدرال و کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.

“مخفف و سایه متمایز هستند, سازمان, با تیم های جداگانه از کارکنان که در کار کاملا متفاوت برنامه ها و پروژه ها. بر این اساس مخفف تیم بود و نه درگیر در توسعه این نرم افزار و یا سایه کار با آیووا حزب دموکرات در آن” مخفف سخنگوی Kyle تارپ در بیانیه ای گفت.

قبل از تاسیس سایه Niemira کار کرده بود و برای نزدیک به یک دهه در سازمان های غیر انتفاعی در بازاریابی و مهندسی نقش قبل از پیوستن هیلاری کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی خود را در پروفایل LinkedIn متحده است. او گفت که او کمک کرد تا نظارت بر ویژگی های سیستم به عنوان کمپین مدیر محصول پیشرو تیم از مشاوران و ساختمان ابزار آنلاین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری جمع آوری کمک های تماس با رای دهندگان و هماهنگ کردن مبارزات انتخاباتی داوطلبان.

و Niemira طولانی شده است و صریح در مورد دموکراتها نیاز به به روز رسانی اشکال زده نرم افزار حزب بستگی دارد برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل رای دهندگان اطلاعات در سراسر کشور. از یک سال سیستم مستعد ابتلا به سقوط Niemira گفته مجله Wired در سال گذشته “این یک s— نشان می دهد از لحظه ای که آغاز شده است.”

به توسعه دهندگان و متخصصین تکنولوژی, سایه جاه طلبی — ساخت امن و ادم نرم افزار تلفن همراه به نام IowaReporterApp برای سرعت رله نتایج رای — نیز محکوم به نظر می رسید از ابتدا. این برنامه به نظر می رسد توسعه یافته اند در یک ماده از ماه و تقریبا به طور کامل تست نشده. در روز جلسه آن استفاده می شد بی تجربه داوطلبان بسیاری از آنها تا به حال هرگز سعی در برنامه قبل در سراسر ایالت گستره جامعه و مراکز دبیرستان ورزشگاه.

Jon, سبز, حوزه های حزبی در درخت تنهاست, آیووا, که با این نسخهها کار در آن را در مالی-شرکت خدمات گفت: این برنامه اجرای یک “کابوس” با baffling موانع ساخته شده است که آن را به چالش به استفاده از حتی قبل از جلسه آغاز شد.

این برنامه ذکر نشده در یک گوشی معمولی فروشگاه app بنابراین بسیاری از افراد نیاز به دور زدن تدابیر امنیتی در تلفن های خود را به آن را نصب کنید. به اعتبار آن برنامه نیز مورد نیاز کاربران را به یک تصویر از یک کد بر روی تلفن خود را با همان گوشی که نیاز به مراحل اضافی.

انجمن داوطلبان گفت: فرستاده شد این برنامه تنها حدود سه هفته پیش و پس از جلسات آموزشی برای آن در حال حاضر برگزار شده است و گفت: آنها باید “با بازی” با آن قبل از روز بزرگ آغاز شد. “آن را مانند شما خود را 14 سال و می گویند به جای درایور اد ‘در اینجا کلید’ ” سبز گفت.

در روز دوشنبه هنگامی که او تلاش برای ارسال نتایج خود را برنامه سقوط کرد و او را مسدود شده از ارسال در اعداد است. مانند دیگران او مجبور شد به تماس در نتایج خود را که در زمان او بیش از سه ساعت است. در صندوق پستی ایمیل خود, او را دیدم بیش از 150 ایمیل از همکار انجمن حوزه صندلی شفاعت برای کمک های فنی.

او روز سه شنبه گفت که او عمیقا نا امید خطاهای فنی او به نام “به طور کامل قابل پیش بینی.” او همچنین گفت: عدم شفافیت در اطراف که تا به حال طراحی شده است این نرم افزار تا به حال ساخته شده تجربه حتی بدتر است.

“این است که ما دموکراسی” گفت: “ما فقط در حال رفتن به مزرعه آن را به کسی پس از آن بود … cagey مورد که توسعه آن؟”

با وجود هرج و مرج کارشناسان می گویند این وضعیت می توانست خیلی بدتر است. سال گذشته آیووا دموکرات ها می خواستم به اجازه حزبی را برانگیخت رای خود را با استفاده از تلفن های همراه شناخته شده به عنوان “telecaucusing.”

داگ جونز یک دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه آیووا که در خدمت دولت مدیره رای گیری بازرسان گفت: DNC از او خواست به عنوان بخشی از یک “جلسه امنیتی مشورتی” برای کمک به متقاعد کردن آیووا به چنین تصمیم گیری در تلاش است که موفقیت آمیز بود. اما او در شرکت تنها یک تماس به کاهش ادامه خواهد داد چرا که او خواسته شده بود به امضای توافقنامه nondisclosure منع از بحث در مورد آنچه صورت گرفت.

زمانی که او بعدا متوجه دولت کرده بود تصمیم به استفاده از یک برنامه تلفن همراه به گزارش انجمن نتایج او گفت فورا او را نگران کرده است.

“بیشتر یاد گرفتم در مورد مشکلات یادگیری بیشتر و بیشتر از آن آشکار شد که همه چیز مبهم بود از نظر منشأ نظر که مسئول بیشتر نگران من,” او گفت:.

اسحاق استنلی-بکر در Des Moines و میشل یه Hee Lee در واشنگتن کمک به این گزارش.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im