چگونه ‘نظارت’ با هدف منفعل بودجه سبزتر

چه اتفاقی می افتد زمانی که دو قرن بزرگترین سرمایه روند برخورد? است که چه اتفاقی می افتد زمانی که فشار برای ایجاد تغییر آب و هوا یک تمرکز در تصمیمات سرمایه گذاری اجرا می شود به چند تریلیون دلار جریان پول به منفعلانه وجوه اداره شده که بسیاری از آنها قفل شده است به نگه داشتن سهام از کربن قطره چکان? یک پاسخ بوده است تاکید بر مفهوم نظارت. این شرکت که در اجرای بزرگترین منفعل بودجه (و برخی فعال-مدیریت همسالان) تماس پاسداشت تلاش سازمان یافته برای استفاده از نفوذ خود برای تغییر شرکت های زیست محیطی در راه است. برخی از فعالان آن سرپوش و پوششی برای میلیاردها این بودجه به ارسال به سوخت فسیلی تولید کنندگان حتی به عنوان آنها صحبت کنید تا یک کم کربن آینده.

1. چرا منفعل سرمایه گذاری را در این جنگ ؟

منفعل سرمایه گذاری به طور کلی به معنی خرید و یا فروش سهام در یک دسته از سهام به جای فردی سهام شرکت; محبوب ترین نمونه هایی هستند که بودجه خرید هر سهام در استاندارد & ضعیف است 500 Index. که اجازه می دهد تا یک سرمایه گذار سود از بازار به طور کلی رشد و صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه. اما این همچنین به معنای از دست دادن توانایی محروم – فروش – سهام اکسون موبیل شرکت شورون شرکت کونوکو فیلیپس و دیگر نفت و گاز, غول های موجود در این شاخص.

2. چگونه است که پاسداشت یک راه حل است ؟

که در آن مدیران پول می شد یک بار تنها در رابطه با عملکرد مالی تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران می خواهید به نگاهی به آنچه شناخته شده به عنوان ESG – مسائل زیست محیطی و اجتماعی و حکومت – به حساب, از آنجا که این در حال حاضر در نظر گرفته عوامل در ایجاد و یا فرسایش ارزش. پاسداشت تیم ابزار است که دارایی بزرگ استفاده از مدیران به نمایندگی از کسانی که ESG منافع. آنها انجام این کار با پروکسی رای خود را برای سرمایه گذاران در سهام قطعنامه و همچنین با اعمال فشار از طریق چه صنعت خواستار نامزدی – چه قرار است به یک سازنده دو راه گفت و گو به طور خصوصی بین یک سرمایه گذار و یک نمونه کارها شرکت در موضوع مواد به آینده آن چشم انداز.

3. چه که نگاه مانند?

BlackRock, بزرگترین, پول, مدیر بزرگترین سرمایه گذاری پاسداشت تیم در صنعت با بیش از 45 نفر (از نیروی کار فقط خجالتی از 15,000) و تا به حال 2,050 درگیری در 42 بازارهای بین 1 جولای 2018 و 30 ژوئن 2019 در آخرین دوره که برای آن داده ها. به عنوان لری خبرچین, شرکت, مدیر اجرایی گفت: BlackRock است “دائم سهامداران” در تمام شرکت ها از آن منفعل صندوق های سرمایه گذاری هستند. UBS مدیریت دارایی می گوید آن پاسداشت فعالیت های معمولا به سقوط یکی از چهار دسته: موضوعی درگیری که شامل گفت و گو با شرکت در کلید ESG مسائل مانند تغییر آب و هوا یا مواد غذایی امنیت; واکنشی درگیری هنگامی که یک شرکت بینالمللی استانداردهای بشر یا حقوق کار; درگیری های مربوط به پروکسی و رای و فعال درگیری توسط شرکت سرمایه گذاری تحلیلگران و مدیران نمونه کارها. آبردین استاندارد سرمایه گذاری گفت: در سه ماهه سوم آن درگیر با جانسون و جانسون در مواد مخدر علاوه بر این مسائل با برزیل را ول SA بر استانداردهای زیست محیطی مرتبط با سد سقوط که به کشته شدن 270 نفر و با خیش BHP در آن عضویت در انجمن صنعت است که ترویج سیاست های مغایر با اهداف پاریس آب و هوا خبر داد.

4. آیا سرمایه گذاران دیگر عمل نظارت?

بله. در حالی که همکار index-پیگیری مدیران پیشتاز و خیابان دولت جهانی مشاوران نیز باید نظارت تیم (سابق گفت: آن درگیر 868 شرکت در 12 ماه منتهی به 30 ژوئن در حالی که دومی می گوید تا به حال بیش از 1,400 درگیری در نیمه اول سال گذشته) مقدار زیادی از مدیران فعال نیز شرکت کنند. Axa مدیران سرمایه گذاری که توصیف خود را به عنوان یک فعال asset manager گفت: آن درگیر با 217 صادر کنندگان در سال گذشته با تغییر آب و هوا مسائل حسابداری برای 40 درصد از کسانی که بحث در حالی که همکار فعال مدیر يکپارچه هرمس ایجاد یک متخصص پاسداشت خدمات برای سرمایه گذاران نهادی با بیش از 15 سال پیش.

5. چه نوع از چیزهایی که می تواند نظارت رسیدن به?

يکپارچه هرمس گفت: Tencent منصوب اولین زن کارگردان در سال گذشته پس از آن تا به حال درگیر با شرکت در برابری جنسیتی. اما برخی از بزرگترین تغییرات برنده شده اند توسط گروه های بودجه کار هم که با آب و هوا عمل 100+ یک فعال سیاسی گروه عمده شرکت های سرمایه گذاری با ترکیب $40 تریلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت. در سال 2019 سهامداران پشتیبانی از رزولوشن گروه پیشنهاد led BP Plc به توافق برسند به گزارش در جزئیات چگونه سرمایه گذاری خود را سازگار با پاریس آب و هوا پیمان. آن را نیز استخراج وعده از Royal Dutch Shell Plc و کالاها غول Glencore Plc.

6. چه پاسداشت معنی برمی گرداند ؟

مطالعات علمی متعدد به این نتیجه رسیده اند که نظارت می تواند در بهبود بازده سرمایه گذار با یک پیشنهاد نامزدی می تواند تولید بالاتر در مقیاس سالانه بازده از آنجا که 7.1 درصد در سال در حالی که همچنین کاهش خطرات.

7. چه کاستی های آن?

يکپارچه هرمس گفت: در سال گذشته بسیاری از مدیران دارایی’ درگیری در حال واکنشی گاهی اوقات آینده تنها در پاسخ به یک بحران و یا با تمرکز تنها بر آنچه خواهد آمد تا در یک نشست عمومی سالانه; بودجه نیز تمایل به تمرکز بیش از حد بر اجرایی پرداخت هزینه, استراتژی, مدیریت ریسک و ESG مسائل. تعامل نیز می تواند سطحی: هرمس گفت: اغلب شامل فقط درخواست اضافه کردن-در سوالات زیر به روز رسانی مالی و است “به دنبال اطلاعات به جای تغییر به دنبال.” و غیر انتفاعی اکثریت عمل تحليل 2019 پروکسی رای گیری پرونده بلکراک و پیشتاز در بر داشت و دو شرکت رای دادند در مقابل حداقل 16 مربوط به آب و هوا سهامداران پیشنهادات که در آن خود را حمایت می داده اند اقدامات حمایت اکثریت. در اواخر سال گذشته سازمان ملل متحد مورد حمایت اصول سرمایه گذاری مسئول هشدار داد که کیفیت نظارت در سراسر این صنعت خیلی پایین است.

8. این همه داوطلبانه?

نه به طور کامل. در حالی که مشتری فشار است که بزرگترین نیروی جهان سیاست گذاران در تعدادی از کشورها از انگلستان به ژاپن معرفی دستورالعمل برای نحوه سرمایه گذاری شرکت باید سرمایه گذاران و چگونه آنها باید در تعامل با شرکت های آنها سهام خود را از. انگلستان که اولین کشوری بود که به معرفی و پاسداشت کد در سال 2010 راه اندازی یک تجدید نظر کد این سال پس از نسخه قبلی شد انتقاد برای بی اثر است. 2020 کد شده است گسترده تر که شامل سرمایه گذاری در دارایی های دیگر از عموم معامله سهام و نیاز به مدیران و صاحبان سرمایه به گزارش پاسداشت فعالیت ها و نتایج خود را با اولین پاسداشت گزارش به ارسال شده در مارس 31, 2021.

برای تماس با خبرگزاری بلومبرگ کارکنان این داستان: Alastair مارش در لندن در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: تیم Quinson در [email protected] جان o’neil

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im