چگونه متناوب یک شاهکار الکس Ovechkin را 700 اهداف ؟ این ممکن است بهتر از Gretzky را 894.

این باید قدردانی برای آنچه الکس Ovechkin فقط چون فقط هفت دیگر بازیکنان NHL که تا کنون به ثمر رساند 700 اهداف است. چه کسی می داند که در آن این پایان ؟

اما قدرشناسی در truest معنی واقعی به نظر می رسد بهترین راه حل برای موفقیت های رفته برای نقاط عطف که کلاه مشاغل. Ovechkin است 34. او نزدیک به 15 سال به تصدی خود با واشنگتن پایتخت که در طی آن او اساسا تعریف هاکی در پایتخت کشور است. به نوعی به نظر می رسد او در midstream.

آنچه که او به ما گفتن ساده است: به نظر نمی آید در آنچه که من انجام داده ام. تصور کنید آنچه که من ممکن است انجام دهد.

این 700th هدف آمد بعد از ظهر شنبه در نیوجرسی شیاطین. سافdding نسبت به چنین شرایطی با توجه به موهای خاکستری شده است می تواند انتظار می رود. Ovechkin رفت و پس از علامت گذاری با برخی از ترکیبی از viciousness و voraciousness. اگر صبر کنید به نظر می رسید نا این دو هفته گذشته او در واقع roared به شماره 700.

او در حال حاضر دارای 16 گل در 14 بازی گذشته خود. او بیش از 40 goalsfor 11th زمان در حرفه خود. او را در نزدیکی بالای NHL در اهداف. و هر شب آن را به نظر می رسد Wayne Gretzky را دست نیافتنی رکورد — 894 اهداف بیش از 20 NHL فصل — می شود کمی نزدیک تر است.

[Alex Ovechkin را 700 NHL اهداف: چشم هر راه شما آن را ببینید]

Wayne Gretzky حرفه ای اهداف علامت ؟ چه هستند که ما حتی صحبت کردن در مورد ؟

“این واقعیت است که شما حتی صحبت کردن در مورد آن را در این روز و سن است که مجنون گفت:” تام ویلسون است که صرف مقدار زیادی از این فصل در جناح مخالف Ovechkin. “این خیلی سخت به نمره اهداف.”

برای فنا پذیران حداقل. بنابراین قبل از ما به اینکه Gretzky قابل دسترسی است — بحث رشد می کند که کمتر پوچ روز — بیایید در نظر گرفتن محیط زیست که در آن Ovechkin است و حتی ورود به این گفتگو.

NHL تیم در این فصل به طور متوسط یک مقدار کم بیش از سه گل در هر بازی. اجماع: که باعث می شود سرگرم کننده برای گوشیها هاکی. یک بازی عادی است 3-2 یا 4-3 که احساس می کند در مورد حق است.

اما بیایید می گویند قلب یک گلزن حرفه ای است که بین سنین 25 و 30. برای کسانی که شش فصل از Ovechkin حرفه ای — 2010-11 از طریق 2015-16 — متوسط خروجی برای یک تیم NHL در بازه زمانی بین 2.71 و 2.79 اهداف در هر شب. که ممکن است صدا مانند بسیاری از تفاوت اما یک چهارم از یک گل کمتر در هر بازی از سمت راست در حال حاضر. که 20 کمتر اهداف هر تیم در هر فصل است.

بیش از آنچه که باید نخست از Ovechkin حرفه ای است که یک محیط دشوار است که در آن به اتهام به سمت Gretzky. در نظر بگیرید در همان زمان برای یکی از بزرگ. او در سن 25 به 30 فصل شد 1985-86 از طریق 1990-91 زمانی که متوسط تحقق اهداف در هر تیم در هر بازی در بازه زمانی از 3.46 به 3.97. در 1981-82 فصل Gretzky به ثمر رساند و رکورد خود, 92 اهداف — به عنوان پوچ از یک عدد به عنوان وجود دارد در هر ورزشی — شبانه خروجی بیش از چهار گل در هر تیم.

Gretzky بزرگترین و هیچ کس را در تلاش برای نگاهی که از او دور است. اما ممکن است که آنچه Ovechkin انجام است بیشتر قابل توجه?

“من نمی خواهم به مقایسه این بازی در آن زمان به در حال حاضر, اما من فکر می کنم هر کسی که به تماشای هاکی می گویند آن را به طور کامل دیوانه که او حتی نزدیک” ویلسون گفت:. “او مانند یک نیروی غالب در خارج وجود دارد.”

[Ovechkin چراغ matinee با نقطه عطف هدف]

توجه داشته باشید که بحث در مورد Ovechkin تعالی همه در زمان حال. با همین دلیل خوب. اتهام او تا حرفه ای هیئت مدیره رهبر — گذشته Teemu Selanne Mario Lemieux استیو Yzerman و علامت مسیه به هشتم به 700 آمده است در یک خیره کننده سرعت. برای Gretzky برای رفتن از 685 اهداف به 700 مثلا در زمان 28 بازی و بیش از دو ماه. برای Ovechkin به پوشش قلمرو همان زمان 14 بازی و حدود شش هفته — با این همه ستاره در وسط.

“او را اخراج تا اینجا به نظر من” پایتخت مدیر کل برایان MacLellan گفت. “زمانی که شما به این سن گاهی اوقات انگیزه است که در داخل و خارج. اما من فکر می کنم او می بیند که او را به عبور از برخی از باور نکردنی ، در حال حاضر او یک فرصت برای سیمان میراث او هر جا که او به پایان می رسد. بنابراین من فکر می کنم که او داده یک زندگی کوچک در سن و سال او. او را دوست دارد به نمره. و او به ارمغان می آورد که به یک بازی است. شما می توانید بگویید که او گرفتن عمدی. آن را آشکار در زبان بدن خود را. او را به آوردن آن در حال حاضر.”

که شما منجر به نتیجه گیری کرد که او همچنان به آوردن آن است. آن زمان Ovechkin 154 بازی به نمره 100 به اهداف بین شماره 600 و 700. که سریع تر از او گل اول خود را 100 (167 بازی). آن را سریع تر از او رفت و از 500 به 600 (189 بازی). در واقع دوم-کمترین تعداد بازی های او در مورد نیاز بین قرن-علامت گذاری به عنوان اهداف انتهایی تنها 129 مورد نیاز او بین Nos. 100 و 200.

“ما نوع بی حس به تمام سوابق و شاید اصلا درک آنها را به عنوان مقدار فقط به دلیل آن به نظر می رسد مثل هر روز جدید چیزی یا دیگر” defenseman جان کارلسون گفت. “اما 700 به عنوان یک بچه مردم نمی رویایی در مورد نمره 700 اهداف در NHL.”

[Svrluga: Ovechkin بزرگترین هدیه است ؟ او هرگز می شکند.]

Ovechkin گفتن ما در حال حاضر به نگه داشتن خواب. او به ثمر رساند در این سرعت به خاطر او خود را تغییر دفتر آموزش رژیم به دلیل شوت او هنوز تاول از چپ faceoff دایره چرا که او به دست آورده حق بود بر روی یخ در بیشتر مواقع به خاطر او نمرات در راه های مختلف.

اما نیز وجود دارد یک عامل است که سخت تر است را به کمیت. در بهار سال 2018 به پایتخت های برنده جام استنلی. وجود دارد یک خط مستقیم بین که دستاورد و 93 اهداف Ovechkin به ثمر رساند تا در 141 بازی پس.

تصور کنید اگر Ovechkin باد نام او عبور در حال حاضر — Lemieux و Yzerman و مسیه با مایک گارتنر 708 اهداف بعدی — و او تا به حال برنده جام. این روایت می تواند متفاوت: خوب او یک بازیکن منحصر به فرد. اما او هرگز دست آورد نهایی تیم هدف است.

به جای برنده شدن در این جام تا به حال اثر مخالف است. جمعی هدف انجام خود را در ذهن و روح و روان هستند تا آزاد است. هر فردی علامت اين جاست فقط افزایش میراث خود را زیرا آنها می توانند نیست که جام به دور است.

بنابراین پس از آن . . . Gretzky? کمی بیش از یک سال پیش Ovechkin گفت: “من فکر نمی کنم این امکان وجود دارد.”

در حال حاضر ؟ در حال حاضر او دارای 700 اهداف است. او در سرعت به نمره شگفت آور 57 در این فصل است. که خواهد او را ترک کند و در 715. میانگین 36 گل پنج فصل و . . .

“این غیر ممکن است” گفت: او مربی تاد Reirden. “تا زمانی که او رویای نهایی هنوز است به یکی دیگر برنده جام استنلی پس از آن به عنوان یک محصول جانبی او را برای رفتن به نمره. به همین دلیل من فکر می کنم ممکن است. . . . هاکی بیش از هر ورزش دیگر اگر شما که تیم هدف در ذهن و سپس فردی اعداد به نظر می رسد به دنبال دارد.”

وجود دارد تقریبا هیچ کلمه ای برای فرد شماره Alex Ovechkin قرار دادن تا حالا. چشمک زدن و شما از دست یک هدف است. نگاهی به چرت زدن و شما از دست یک نقطه عطف است. با شماره 700 در کتاب ما باید مطمئن شوید که ما درک آنچه که ما در حال تماشای بدون این که تقدیر برای یک حرفه ای کامل. وجود دارد بیش از حد به سمت چپ برای به انجام رساندن هر دو برای پایتخت در تعقیب یک فنجان دیگر و برای Ovechkin تعقیب هر دو که و تاریخ است.

برای اطلاعات بیشتر بری Svrluga بازدید washingtonpost.com/svrluga.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im