چگونه قدرتمند تندروی al-Sadr می مردن از عراق را به جرم تظاهرات خیابانی

Emilienne Malfatto برای واشنگتن پست

پیروان clearic رزمایش al-Sadr شرکت در “یک میلیون نفر” مه در بغداد در ماه ژانویه است.

بغداد — زمانی که عراق تظاهرات ضد دولتی سال گذشته آغاز شد آن بود که حامیان مشهور شیعه تندروی al-Sadr که اضافه شده بلند.

آنها در آمد هزاران منینگ خطوط مقدم جبهه در جریان درگیری با پلیس ضد شورش و تامین امنیت تظاهرکنندگان به حل و فصل آنها برای مسافت های طولانی.

در حال حاضر آن ممکن است صدر که خاموش خود را مبارزه با.

سراسیمگی از اظهارات روحانی در ماه های اخیر شکسته است این حرکت باعث اتهام خیانت. او کشیده هواداران خود را به دور از اعتراض اردوگاه و سپس کسانی که به دنبال بازگشت به جنگ کسانی که باقی مانده است.

تهدیدات ساخته شده توسط خود شبه نظامیان فرستاده اند فعالان سیاسی به پنهان کردن. صدر پیروان حمله کرده اند منتقدان خود را با چاقو.

“آنها توهین صدر و ما نمی توانیم اجازه می دهد آن را” گریه یکی از هواداران سعید Alaa al-Yassiri در یک روز اخیر در بغداد مرکزی میدان تحریر به عنوان گروه خود را تحت فشار قرار دادند و دیگر تظاهرکنندگان با چوب و چاقو. “آنها در حال خدمت به آمریکا برنامه در حال حاضر. این میدان نیاز به تمیز شود.”

صدر یک طبقه رقم در عراق با سابقه تحریک علیه نیروهای ایالات متحده و وفاداری شدید از ده ها هزار نفر از مردم مومن و طبقه کارگر همراهی دستیارش.

اما او نیز چیزی از یک shape-shifter; در سال 2003 ایالات متحده به رهبری, تهاجم روحانی است موقعیت خود را در زمانهای گوناگون و به عنوان یک شبه نظامیان فرقه ای رهبر انقلابی شکل و ملی که می تواند به متحد کردن کشور است. او تکیه بر حمایت ایران نیز مومی و مشکلاتی روبرو بسته در برابر آن به نظر می رسید در اپتیک سیاسی خود را پایه.

http://www.washingtonpost.com/video/world/i-am-staying-here-young-iraqi-protesters-fight-for-their-countrys-future/2020/02/02/e7ef9bd4-7cd3-48a6-ba38-e4e1bcb81bd5_video.html

اما عراق جنبش جوانان پدید آمده است به عنوان یک چالش برای طولانی ای با تصویر به عنوان یک مرد که می تواند فرماندهی این کشور در خیابان ها. به عنوان بزرگترین قیام خود به خودی در تاریخ این کشور است که جنبش اعتراضی در حال حاضر قطع یک دولت و رد یک نخست وزیر که صدر حمایت کرده بود. نامزد محمد توفیق Allawi پا کنار یکشنبه.

بیش از 500 نفر از تظاهر کنندگان کشته شده اند توسط عراق و نیروهای امنیتی ایران مورد حمایت شبه نظامیان از اکتبر حقوق بشر و مقامات امنیتی می گویند. خشونت تبدیل شده چه آغاز شده به عنوان مبارزه با فساد تظاهرات به شورش علیه کل نظام سیاسی با رشد خشم و مسخره کارگردانی در ایران نقش پیشرو و در حال حاضر در آموزه های خود را.

“در این معنا آن است که طبیعت از عراق در اعتراض به سیاست است که تغییر کرده است نه صدر خود گفت:” بن رابین-D mayra christina یک محقق در عراق سیاست در دانشگاه ادینبورگ.

صدر پیروان پیوست تظاهرات از یک روز. مردان جوان از شهر صدر — فقیر و وسیع منطقه از بغداد نام پدر او کشته شده آیت الله, جایی که او به مدت طولانی لذت می برد حمایت مردمی تبدیل کردن خود به خود و بارها و بارها به درگیری با عراق پلیس ضد شورش است.

معترضان می گویند که آنها در حال تغذیه با بومی فساد و فقدان آزادی های سیاسی است که از یک نظام سیاسی جعلی در پی رهبری ایالات متحده تهاجم. با وجود حمایت اولیه برای خواسته های خود را در صدر به نام جداگانه مارس با حمایت از احداث یک نیروگاه اتمی در اواخر ماه ژانویه و پس از آن, توییتی — ظاهرا از ایران — که او را “سعی کنید به دخالت در [تظاهرات] یا منفی و یا مثبت.”

او دستور داد تا هواداران خود را به ترک عراق در اعتراض به اردوگاه های روز بعد و سپس او آنها را فرستاده راهپیمایی بازگشت و این بار در مخالفت با جوان جمعیت آنها هنگامی که معترضان در کنار.

“این است که پلیس ضد شورش به ما حمله کنه این آنها گفت:” ولید Fadhil, 27, تماشای احتیاط در اخیر روز به عنوان خشونت آشکار شد.

ده ها تن از مردم کشته شده اند و یا زخمی در آخرین درگیری.

“این همه چیز را تغییر داد” گفت: Reem یک 28 ساله از معترضان در بغداد میدان تحریر تکان دادن دست خود را به سمت چادر که باید خالی در هفته های اخیر.

Emilienne Malfatto

FTWP

معترضان شعار و مه در بغداد در ماه ژانویه است.

بر روی تلفن همراه خود را در یک تصویر که ظاهرا شوم چت آنلاین بین یک عضو از صدر ارتش و شخص دیگری او را می دانستند. چت شامل عکس های بیشتر از زنان معترض در میان آنها Reem. “ما اطلاعات حدود 40 نفر از تظاهرات” پیام به عنوان خوانده شده زیر آن است. “ما باید به مراقبت از آنها.”

کارشناسان سیاسی می گویند صدر به مدت طولانی به دنبال تعادل نیازهای عراق را در خیابان ها و ایران و یمن را از ساختار آن او است. اما به عنوان تشدید تنش بین ایران و ایالات متحده به ویژه در پی رئیس جمهور تهمت تصمیم به کشتن ایرانی فرمانده نظامی مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی در عراق و تاثیر گذار ترین گروه شبه نظامی, رهبر, حضرت مهدی Muhandis صدر اتاق را برای مانور کاهش یافته است.

صدر تصمیم گرفت از آن زمان به تجارت در حمایت از جنبش اعتراضی برای یک نقش مرکزی در کردستان پولهای کثیف گفت: Robin-D mayra christina.

“برای صدر اصلاحات به معنای تدریجی حرکت به سمت قرار دادن کشور در مسیر به جای اصلاحات رادیکال که معترضان در حال مصرف مورد است که اساسا سقوط کل سیاسی و سیستم” گفت: عباس و کاظم مدیر شورای آتلانتیک عراق ابتکار عمل.

بسیاری از صدر حامیان خود را به دنبال دستورالعمل خروج از تظاهرات. اما دیگران او را مورد پرسش, در برخی از موارد برای اولین بار خود را. “این سخت بود به درک که چرا او این کار را انجام دهند به ما گفت:” یک مرد جوان در میدان تحریر صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل حساسیت وضعیت خود را. “او به منظور به ترک اما برخی از ما خواهد ماند. این یک مبارزه برای عراق نه برای سیاستمداران.”

Emilienne Malfatto

نمایی از مرکز شهر صدر در بغداد.

برخی از معترضان می گویند که آنها دریافت کرده اند تهدید ترغیب آنها به ترک و برخی acquiesced. دیگران باید برچیده چادر آنها زندگی کرده بود در ماه و سپس ذوب شده را به جمعیت.

Sajad Jiyad مدیر بغداد-بر اساس Bayan مرکز تحقیقات سازمان گفت: صدر تغییر موقعیت آن را سخت تر برای او ادعای او بالاتر از سیاسی عراق قطع و محوری است. “این در حال حاضر آشکار به همه که او بخشی از همان نخبگان سیاسی” Jiyad گفت. “آن تقویت این ایده از این که نخبگان سیاسی در یک طرف متوسط معترض از سوی دیگر است.”

در میدان التحریر در هفته گذشته Reem توصیف روحانی را واژگونی به عنوان شروع یک “تغییر عمده.” بسیاری از معترضان رفتگان نگران تشدید خشونت و افزایش بندى.

چادر او تا به حال یک بار شده است یک مرکز برای برخی از این شهر شناخته شده ترین فعالان. اما بیشتر به حال سمت چپ برای ترکیه تهدید به شرح زیر است از ایران-حمایت شبه نظامیان و افراد مرتبط با خود آوردند.

“آنها می تواند مقابله با تهدیدات به خود را دارند اما نه به خانواده خود” Reem گفت. “این بود که در مورد آدم ربایی و کشتن.” اما او خواهد بود ماندن او اصرار داشت.

“من اینجا را ترک در پیروزی و یا یک تابوت. هیچ راه دیگری” او گفت:.

ادامه مطلب

عراق شیعیان کمک افزایش نخبگان سیاسی کشور. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای آن را پایین آورد.

خیابان مبارزه برای آینده عراق

عراق انتصاب نخست وزیر جدید یمن خواستار نیروهای ایالات متحده برای رفتن

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im