چگونه یک زن را در خرید یک خانه در او تقویت امور مالی خانواده برای نسل

در سال 1936 تای کریستنسن بزرگ-مادر بزرگ خانه دار و بیوه در کارولینای شمالی با چهار پسر را نجات داد تا $500 و خریداری یک خانه در سن 35 سالگی. این تصمیم که تغییر مسیر از امور مالی خانواده برای نسل آمده است آسان نیست برای یک زن سیاه و سفید رو نژادپرستانه سیاست های مسکن. مریم Pherribo و همسر مرحومش, جورج Pherribo بودند و هر دو متولد شده از پدر و مادر که به بردگی گرفته شده اند.

مریم Pherribo شده بود با الهام از شوهر مرحوم او را پدربزرگ, Henderson, Faribault که تبدیل به یک سرآشپز پس از رهایی از بردگی خرید 50 هکتار املاک و سمت چپ هر یک از هشت فرزند یک خانه پس از مرگ او در سال 1901 کریستنسن گفت.

مریم Pherribo تصمیم به خرید یک خانه در سال 1936 تغییر مسیر از امور مالی خانواده برای نسل های. (حسن نیت ارائه میدهد از تای کریستنسن)

“جرات آن زمان برای آنها را که انتخاب شگفت انگیز بود می گوید:” کریستنسن مدیر امور دولتی در CBC وام مسکن, سازمان ملی مسکن امور مالی سازمان مستقر در جنوب اردن یوتا فراهم می کند که کمک پرداخت. “این اثبات که شما می توانید تغییر خط کامل از خانواده خود داستان. پدر و عموی خود خواص متعدد و تقریبا هر کس در خانواده من صاحب یک خانه و رفته به دلیل تصمیم او.”

متاسفانه که الگوی مالکیت خانه و ثروت نسل ساختمان شکسته است برای بسیاری از سیاه و سفید خانواده. در سه ماهه اول سال 2020 44 درصد از خانواده های متعلق به خود در مقایسه با 73.7 درصد از سفید خانواده با توجه به اداره آمار. شکاف گسترده تر در برخی از شهرستانها با فقط 25 درصد از خانواده ها داشتن یک خانه در مینیاپولیس در مقایسه با 76 درصد از سفید پوستان است که وسیع ترین شکاف در شهرستانها ایالات متحده با بیش از 1 میلیون نفر از ساکنان یک مطالعه توسط Redfin کارگزاری املاک و مستغلات یافت. در سی 51 درصد از خانواده ها در حال مالکان بالاترین میزان در کشور است, اما به مراتب پایین تر از 70 درصد از سفید خانواده ها هستند که مالکان است.

و حتی اگر آنها قادر به خرید یک ملک سیاه مالکان اغلب به صورت بار دیگر — مالیات بالاتر ارزیابی با توجه به تجزیه و تحلیل توسط اقتصاددانان Troup هوارد و کارلوس Avenancio-لئون. این تحقیقات از دانشگاه یوتا و دانشگاه ایندیانا در بر داشت که خانواده ها پرداخت 13 درصد بیشتر در مالیات بر املاک از یک خانواده در یک شبیه خانه است.

“به مالکیت خانه فاصله بین سیاه پوستان و سفید پوستان است امروز بزرگتر از آن بود در سال 1934 است که زمانی که اداره مسکن فدرال [FHA] تاسیس شد می گوید:” Donnell Williams, رئيس جمهور از انجمن ملی املاک و مستغلات کارگزاران یک Lanham, Md.-بر اساس تشکیل سازمان در سال 1947 به ترویج برابر مسکن. “نیمی از سیاه پوستان همه متولد سال 1956 و 1965 شد مالکان سن 50 اما سیاه پوستان به دنیا آمد و از سال 1966 تا 1976 باید یک نرخ مالکیت خانه فقط 40 درصد است. اگر ادامه روند سیاه millennials حتی ممکن است رسیدن به یک نرخ مالکیت خانه از 40 درصد زمان آنها به نوبه خود به 50 است.”

علل شکاف

تبعیض آمیز سیاست های مسکن بودند قانونى عادلانه قانون مسکن از سال 1968 اما اثرات آنها هنوز هم معطل.

آپارتاید سیاست مسکن از redlining اختصاص سطوح درجه و کد رنگ به محله نشان می دهد محلی دهندگان درک ریسک اعتباری بر اساس در این دستياران نژاد و قومیت و آن را قانونى در 1960s. مناطق شهری با سهم زیادی از خانواده ها به طور معمول redlined که ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای واجد شرایط برای وام مسکن. یک مطالعه اخیر توسط Redfin یافت که خانه معمولی در یک redlined محله به دست آورده $212,023 یا 52 درصد کمتر از یک در یک “greenlined” محله بیش از 40 سال گذشته. امروز سیاه مالکان پنج بار به عنوان به احتمال زیاد به خود در یک قبلا redlined محله از یک greenlined یک, با توجه به Redfin مطالعه است.

“این است به خانه که ارزش کمتر کمتر حقوق صاحبان سهام و در محله تلقی کمتر مطلوب با توجه به اثرات طولانی از redlining می گوید:” کریستنسن.

مداوم تاثیر redlining نشان داده شده است با این اختلاف در خانه ارزش های بین مونتگومری و Prince george’s County در حومه مریلند می گوید هازل شکور یک عامل املاک و مستغلات با Redfin در Prince george’s County است.

به تازگی یک خانواده “خانه در مونتگومری به فروش می رسد برای $465,000 در حالی که مشابه خانه در پرنس جورج را در شهرستان به فروش می رسد برای $370,000 می گوید:” شکور. “چه می تواند برای حساب کاربری $95,000 تفاوت ؟ واقعا boils پایین به کمبود امکانات و فقیر در مدرسه رتبه در Prince george’s County است. عدم سرمایه گذاری در Prince george’s County طولانی است تاثیر redlining.”

شکور می گوید: رکود اقتصادی و بحران مسکن ضربه سخت تر در پرنس جورج را که در آن 83 درصد از جمعیت سیاه است یا لاتین در مقایسه با Montgomery است که 60 درصد سفید.

این بویی, Md., خانه به تازگی به فروش می رسد برای $113,000 کمتر از یک شبیه خانه در Silver Spring, Md., نشانه ای از عدم سرمایه گذاری در پرنس جورج شهرستان در مقایسه با همسایه Montgomery County است.

این شمال نقره بهار خانه به تازگی به فروش می رسد برای $463,000.

طولانی تاثیر redlining ممکن است یکی از دلایل این خانه در گلن دیل, Md., در پرنس جورج را در شهرستان به فروش می رسد برای $121,000 کمتر از یک شبیه خانه در مونتگومری است.

ساخته شده در سال 1995 این Germantown, Md., خانه در مونتگومری به تازگی به فروش می رسد برای $581,000.

بالا سمت چپ: این بویی, Md., خانه به تازگی به فروش می رسد برای $113,000 کمتر از یک شبیه خانه در Silver Spring, Md., نشانه ای از عدم سرمایه گذاری در پرنس جورج شهرستان در مقایسه با همسایه Montgomery County است. بالا سمت راست: این شمال نقره بهار خانه به تازگی به فروش می رسد برای $463,000. پایین سمت چپ: طولانی تاثیر redlining ممکن است یکی از دلایل این خانه در گلن دیل, Md., در پرنس جورج را در شهرستان به فروش می رسد برای $121,000 کمتر از یک شبیه خانه در مونتگومری است. پایین سمت راست: ساخته شده در سال 1995 این Germantown, Md., خانه در مونتگومری به تازگی به فروش می رسد برای $581,000.

“سیاه پوستان به پایان رسید تا در Prince george’s County چرا که آنها نمی تواند همیشه خرید در جاهای دیگر به دلیل redlining می گوید:” شکور.

طیف گسترده ای از پیمان و سیاست از جمله redlining از وام های تجاری منجر به شکاف در ارزش خانه بین دو حومه مریلند, شهرستان, می گوید: اندرو همراهان دانشکده تحقیقات تخصصی در دانشگاه مریلند و شهردار سابق کالج پارک دکتر.

“در عمل بسیاری از این پیمان که کنار گذاشته سیاه پوستان از برخی از حومه تحولات بودند تغییر کند و حتی پس از نمایشگاه مسکن عمل می گوید:” همراهان. “و بانک ها شد و آهسته به وام های تجاری به این معنی که Prince george’s County همچنان به تاخیر در توسعه خرده فروشی امروز. که عدم توسعه است که به طور گسترده مربوط به redlining نگه می دارد ارزش خانه های پایین تر در شهرستان ها است.” همراهان می گوید که Prince george’s County شد اکثریت آفریقایی شهرستان در سال 1980 در بخشی به دلیل سیاه و سفید حرفه ای سمت چپ سی برای فرار از سیستم مدرسه.

نابرابری در مالکیت خانه

سمت چپ: سمت راست: نابرابری در مالکیت خانه

مسکن تبعیض مانع از سیاه پوستان از داشتن خانه برای بیش از یک قرن است که در ادامه به تاثیر قدرت خرید امروز می گوید Sheharyar Bokhari اقتصاددان ارشد با Redfin کارگزاری املاک و مستغلات در کمبریج ،

“آموزش و پرورش شکاف دستاورد گره خورده است با redlining به دلیل عدم سرمایه گذاری در محلات شامل عدم سرمایه گذاری در مدارس می گوید:” Bokhari. “کیفیت آموزش و پرورش در یک مدرسه خصوصی و یا پرداخت برای کالج است که خارج از دسترس برای بسیاری از خانواده ها که نکرده ثروت ساخته شده در خانه های خود. آموزش و پرورش شکاف محدودیت فرصت برای تحصیلات دانشگاهی و برای یک کار بهتر است که به نوبه خود تاثیر می گذارد و سطح درآمد.”

سیاه خریداران به احتمال زیاد رد وام مسکن تصویب وام از سفید پوستان است که می افزاید: یکی دیگر از موانع اصلی برای بستن مالکیت خانه فاصله. با توجه به یک مطالعه اخیر از LendingTree, سیاه, خریداران خانه محروم هستند رهن 12.64 درصد از زمان کلی وام مسکن نرخ انکار است 6.15 درصد است. آن را فقط به خریداران که به صورت یک زمان سخت تر گرفتن یک وام: LendingTree یافت که صاحب خانه محروم بودند وام مسکن وام سرمایهاضافهاندوختن 30.22 درصد از زمان در حالی که به طور کلی انکار نرخ 17.07 درصد است.

“دسترسی به اعتبار یک مشکل عمده می گوید:” Jung Hyun Choi, یک محقق با تامین مالی مسکن سیاست مرکز در موسسه شهری در واشنگتن است. “با توجه به تنگ اعتباری پس از رکود بزرگ بسیاری از سیاه و سفید خانواده نمی تواند خرید خانه. صفحه اصلی قیمت ها افزایش یافته و بسیاری از سال 2012 به این معنی که بسیاری از سیاه و سفید خانواده ها فرصت های از دست رفته برای ایجاد ثروت است.”

FICO نمره اعتباری سیستم ساختار یافته است به نفع مردم است که با استفاده از اعتباری مانند کارت های اعتباری و وام خودرو اما سیاه پوستان و اسپانیایی ها تمایل به استفاده کمتر از اعتبار می گوید کریستنسن. او توصیه می کند افزایش دسترسی به اعتباری با تکیه بر اجاره سابقه پرداخت برای افرادی که نمی با استفاده از کارت های اعتباری.

“این سخت است برای نزدیک مسابقه شکاف در مالکیت خانه را انباشته علیه سیاه پوستان می گوید:” برایان گرین عادلانه سیاست مسکن مدیر برای انجمن ملی از Realtors (NAR). “این کوته نگاه فوری استانداردهای صلاحیت و نادیده گرفت که مردم در حال تلاش برای غلبه بر یک قرن میراث رسمی نقطه ضعف در مسکن و در بالای آن پویایی اجتماعی و فقدان اراده سیاسی برای حل این مشکل است.”

پرداخت شکاف بین سفید پوستان و سیاه پوستان است بخشی از این مشکل ویلیامز می گوید.

“نژادپرستی نظاممند منجر به نرخ پایین تر از آموزش و پرورش و درآمد پایین در میان سیاه پوستان که به نوبه خود منجر به کاهش نمرات اعتباری و عدم صرفه جویی می گوید:” کریس هربرت مدیر عامل مرکز مشترک برای مسکن مطالعات انجام شده در دانشگاه هاروارد در کمبریج ، “که حدود سه چهارم از مالکیت خانه فاصله اما یک چهارم نمی تواند به طور مستقیم توضیح داد: با درآمد پایین و نرخ پایین تر از آموزش و پرورش است.”

شهری موسسه گزارش یافت که به دلیل انتقال دانش و پرداخت کمک از بستگان سفید, بزرگسالان جوان که پدر و مادر خود را یک خانه هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به صاحب خانه. برای کسانی که زیر سن 35 سالگی سفید دبیرستان ترک تحصیل که والدین آنها صاحب خانه است بیشتر احتمال دارد به خرید یک خانه از یک فارغ التحصیل که پدر و مادر هستند مستاجرها بر اساس این گزارش حتی اگر در سطوح بالاتر تحصیلی معمولا منجر به افزایش نرخ مالکیت خانه.

در حالی که دیگر گروه های نژادی به دست آورد سطح مالکیت خانه پس از سلب حق اقامه دعوی بحران سیاه پوستان همچنان به تاخیر می گوید: هربرت.

“سیاه مالکیت خانه میزان قابل ملاحظه ای پایین تر در میان مردم در 40s و 50s چرا که آنها قربانیان خود را از subprime وام یا دیدم پدر و مادر خود را از دست دادن خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی در اعداد بزرگتر از مردم سفید می گوید:” هربرت. “است که به طور طبیعی باعث می شود آنها را حفظ در مورد تلاش برای خرید در حال حاضر و طولانی است تاثیر بر امور مالی خود را.”

بین ماه های ژانویه 2007 دسامبر 2015 خانه در درجه اول جوامع سیاه شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به صورت سلب حق اقامه دعوی از خانه ها در جوامع با توجه به مطالعه انجام شده توسط Zillow.

“تجزیه و تحلیل ما در بر داشت که مالکان بیشتر سختی حفظ مالکیت خانه و بیشتر احتمال دارد به خرید یک خانه بعد از آن در زندگی می گوید:” چوی. “آنها همچنین به احتمال زیاد برای برگشت به مستاجرها هنگامی که آنها خود را یک خانه است که به معنی آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به ایجاد عدالت و ثروت خانواده از طریق مالکیت خانه.”

بحران مسکن ضربه سیاه و سفید خانواده ها سخت تر از سفید خانواده ها در بخشی به دلیل آنها برای اهداف subprime وام دهندگان می گوید: Choi. علاوه بر این, او می گوید: سلب حق اقامه دعوی مسری است دلیل آن کاهش ارزش خانه در طول یک محله.

“اگر شما زندگی در یک منطقه بدون تحرک و بدون شبکه های اجتماعی برای کمک به شما یک آموزش بهتر و پیدا کردن یک کار بهتر و سپس شما محروم از فرصت برای خرید یک خانه و ایجاد عدالت خانه است که شما می توانید سرمایه گذاری خود را در خانواده و آینده خود می گوید:” Bokhari.

چرا مسائل مالکیت خانه

مهم ترین تاثیر نژادی مالکیت خانه فاصله است که همواره داشتن یک خانه فراهم می کند توانایی برای ایجاد ثروت است. صاحبخانه متوسط ارزش خالص 80 بار مستاجرها’ متوسط ارزش خالص, با توجه به 2019 اداره آمار مطالعه است. که همان مطالعه نشان داد که سفید پوستان به حال یک خانوار متوسط ثروت $139,300 در مقایسه با $12,780 برای خانواده ها.

“یک عامل مهم از مالکیت خانه است که توانایی پرداخت وام و بطور رایگان در بازنشستگی می گوید:” هربرت. “بدون طرح بازنشستگی مردم امروز وابسته به تامین اجتماعی و پس انداز خود را اجاره-خانه رایگان است مهم سوم پا از امنیت مالی در دوران بازنشستگی.”

داشتن یک خانه را فراهم می کند ثروت است که شما می توانید انتقال به نسل های آینده می گوید گرین.

در سال 2019 و 32 درصد از خریداران بار اول با دریافت یک هدیه و یا وام از یک دوست و یا نسبی برای کمک به ایجاد یک پرداخت در صفحه اصلی و 21 درصد از خریداران دریافت کمک مالی از پدر و مادر یا سایر بستگان خود را برای پرداخت با توجه به نار.

هندرسون فریبلت پدر بزرگ مریم Pherribo شوهر تبدیل به یک سرآشپز پس از رهایی از بردگی است. پس از مرگ او در سال 1901 فریبلت سمت چپ صفحه اصلی برای هر یک از هشت فرزند بود. (حسن نیت ارائه میدهد از مارتا Blakeney هاجز ویژه مجموعه و دانشگاه Archives دانشگاه کتابخانه دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو)

“سیاه پوستان کمتر احتمال دارد که برای دریافت پرداخت کمک از پدر و مادر خود را اگر خود پدر و مادر خود را نمی, خانه خود می گوید:” هربرت.

علاوه بر حمایت مالی انتقال تجربه از مالکیت خانه از یک نسل به نسل دیگر فراهم می کند یک راه به خانواده ساختمان ثروت.

“پژوهش اجتماعی و مزایای مالکیت خانه است کمی squishier از این ثروت بهره مند شوند اما وجود داشته است مطالعات علمی نشان می دهد که مسکونی ثبات آیا در دراز مدت اجاره و یا مالکیت خانه را فراهم می کند نتایج بهتر برای کودکان در شرایط عملکرد مدرسه می گوید:” هربرت. “نیز وجود دارد برخی از شواهد که که سحر و جادو سس برای تعامل جامعه مرتبط است به مقدار زمان کسی که زندگی در یک جامعه است. مالکان تمایل به ماندن در جامعه خود بیش از مستاجرها.”

این جامعه حس غرور و افتخار از ساختمان چیزی برای فرزندان و نوه ها می تواند در راه های مختلفی می گوید کریستنسن.

“انتخاب کسی که باعث می شود در مورد خرید یک خانه تاثیر راه نسل خواهد فکر می کنم از خود و افزایش تقاضا برای مدارس بزرگ و بزرگ مراقبت های بهداشتی و امکانات بیشتر در محله خود می گوید:” کریستنسن.

مریم Pherribo با پسرش جان Pherribo. (حسن نیت ارائه میدهد از تای کریستنسن)

راه حل های ممکن

علاوه بر پرداختن به مشکلات سیستمیک از تبعیض با کیفیت پایین مدارس و دسترسی محدود به مشاغل بالاتر پرداخت مالکیت خانه آموزش و پرورش کلیدی است برای افزایش, سیاه, نرخ مالکیت خانه.

“این یک نسلی موضوع می گوید:” ویلیامز. “ما از آغاز طرح در سال گذشته ما تماس بگیرید ‘خانه و سپس ماشین” برای شروع گفتگو با وای چرا در مورد خرید یک خانه بسیار مهم است برای ایجاد ثروت است.”

توسعه جامعه برای تشویق سیاه مالکیت خانه باید اولویت نخست می گوید کریستنسن.

“ما می خواهیم برای ایجاد یک جامعه از آسایش برای مردم صحبت کردن به وام دهندگان و عوامل مورد مزایای مالکیت خانه و برای غلبه بر ترس های خود می گوید:” کریستنسن. “ما نیاز به شروع در ابتدا و کمک به مردم درک کنند که چگونه اموال مالیات و بیمه و کار که آنها می توانید تماس بگیرید اگر آنها مشکل دارند با خود خانه و یا وام خود را.”

تای Christensen, great-granddaughter از یک زن که خرید یک خانه در سال 1936 در حال ساخت یک خانه با خانواده اش در کوه عقاب, Utah. در تصویر از سمت چپ: تای Christensen; سه دختر خود مایا, 14; Kelsey, 17; و دیلن 8; و شوهرش آدم کریستنسن. (حسن نیت ارائه میدهد از تای کریستنسن)

پرداخت کمک برنامه از جمله کمک های مالی و وام های ضروری برای حمایت از خریداران خانه های جدید. یکی دیگر از گزینه نشان می دهد هربرت است که با استفاده از کد مالیاتی برای مطابقت با پس انداز در توسعه فردی و یا حساب سپر کسانی که پس انداز از مالیات برای تشویق مردم به صرفه جویی در یک خانه.

“وجود دارد یک برنامه در کتاب در حال حاضر, بومی آمریکا, صفحه اصلی وام تضمین برنامه از HUD که نیاز به گسترش برای سیاه پوستان می گوید:” ویلیامز با اشاره به وزارت مسکن و توسعه شهری است. “این برنامه ارائه می دهد وام با نرخ بهره پایین از 2 درصد و کاهش پیش پرداخت مورد نیاز است.”

تنظیم نمره اعتباری مدل اجازه می دهد تا برای قبوض آب و برق یا اجاره را شامل می شود و یا برای پیدا کردن راه های دیگر برای ارزیابی قرض اعتبار است و راه دیگر به طور جامع تر به سیاه پوستان می گوید Bokhari.

“غرامت نیز یک ایده جالب است که مردم در حال صحبت کردن در مورد به عنوان یک راه را برای ثروت از دست رفته به علت تبعیض می گوید:” Bokhari. “در سال 1865 برخی از بردگان سابق ارائه شد ’40 هکتار و یک قاطر’ وجود دارد برخی از اولویت برای برخی از نوع غرامت.”

یکی از مسائل با مبارزه با تبعیض مسکن شیوه ای است که مردم اغلب نمی دانند که آنها در حال درمان متفاوت و یا با توجه به فرصت کمتری نسبت به دیگران می گوید گرین.

“همین دلیل است که صنعت املاک و مستغلات نیاز به حفظ استانداردهای بسیار بالا و ارائه ضمنی و تعصب آموزش برای جلوگیری از سهوا درمان کسی ناعادلانه می گوید:” گرین. “ما در حال اجرای ما [NAR] کد اخلاق و پشتیبانی نمایشگاه مسکن [عمل] تست توسط دولت و گروه های خصوصی.”

همچنین توصیه می کند تقویت FHA وام برنامه افزایش دسترسی به برنامه های کمک پرداخت گسترش جایگزین نمره های اعتباری مدل ها و ساختمان خانه و بیشتر به افزایش عرضه خانه های مقرون به صرفه از جمله فرصت در مناطق مالیاتی برنامه های تشویقی را تشویق می کند که توسعه در محله های محروم. هر کس موافق است که فرصت مناطق ارائه یک مسیر به مالکیت خانه.

“فرصت های مناطق مالیاتی برنامه های امداد برای افراد ثروتمند و تماس نمی برای مالکیت خانه فرصت برای افرادی که زندگی در آن محله می گوید:” ویلیامز.

ده قرن از شیوه های تبعیض آمیز را یک تلاش هماهنگ توسط دولت در صنعت املاک و مستغلات و موسسات مالی و سازمان های غیر انتفاعی به مالکیت خانه فاصله ویلیامز می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesiMobil Ödeme Bozdurma