چگونه به وحشت در مورد بازنشستگی خود را حساب ؟ فقط به نظر نمی آید.

“من از دست 70.000 دلار در 20 روز گذشته” یک دوست نوشت: پس از او نمی تواند مقاومت در برابر به دنبال.

او چندین سال از بازنشستگی و جامد طرح مالی و پس انداز. او وعده داده شده برای جلوگیری از چک کردن او 401(k).

“من پا کاشته ایمان,” او گفت: پس از صحبت کردیم.

در اخیر حاضر بحث من این رو توجه داشته باشید از یک خواننده: “من فوق العاده خوشحالم که من بیش از 15 سال قبل از بچه ها برای اولین بار در دانشگاه است و حدود 30 سال تا زمانی که من بازنشسته است. من فقط می توانید جلوگیری از به دنبال در سرمایه گذاری های خود را در حال حاضر.”

برخی از چیزهایی که بهتر است سمت چپ نهان. اگر شما یک سرمایه گذاری دراز مدت خوب طرح در محل و شما را از داشتن به خود ضربه بزنید صندوق های بازنشستگی نمی نگه داشتن چک کردن در مورد چگونه روزانه سهام نوسانات مؤثر هستند حساب بازنشستگی. آن را مانند زمانی که شما سوار غلتکی coaster: بستن چشم خود را اگر شما نمی خواهید به سقوط. و به یاد داشته باشید که در نهایت سوار وحشی به پایان می رسد.

“اگر شما یک نمونه کارها متنوع در خط خود را با اهداف و افق زمانی مانند یک هدف-تاریخ صندوق و دیگر هوشمندانه ساخته شده, نمونه کارها, را تغییر دهید, دوره,” گفت: Dan Keady ارشد برنامه ریزی مالی استراتژیست در TIAA. زمان را در کنار خود است. “خرس بازار می تواند یک زمان ایده آل برای افزایش سهم خود در محل کار طرح از آنجا که شما در حال خرید سهام ارزان تر. این می تواند به نفع شما زمانی که بازار بهبود. اگر شما می توانید سعی در افزایش سهم خود را در حال حاضر, حتی اگر آن است و نه بصری.”

روز جمعه رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری و گفت که اقدامات خاصی را اجرا و به منظور بهبود تست برای covid-19, میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد و نزدیک به 2000 امتیاز و یا در حدود 10 درصد است. پیش از آن در روز پنج شنبه از 1200 نقطه تجمع پاک شده بود ظهر فقط به پایان رسید تا در قلمرو مثبت.

استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام و نزدک نیز به ضرب گلوله در روز جمعه و آن را وال استریت بزرگترین تظاهرات از سال 2008.

“جمعه حرکت همسو با بیش فعال تجاری بر روی صفحه نمایش تمام هفته” واشنگتن پست گزارش شده است.

اظهار نظر در بازار, دیوید Donabedian مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر CIBC خصوصی مدیریت ثروت نوشت: “روز به روز نوسان است نشانه آن است که سرمایه گذاران نمی دانم چه باید بکنید.”

س: چقدر دیگر هستند سهام بازارهای رفتن به کاهش ؟ چه بزرگ است کاهش خواهد بود ؟

طولانی: هیچ کس نمی داند که بخشی از این ترس است که تغذیه بازار به رفتن و حتی پایین تر غرق شدن به یک مقام رسمی “بازار خرس.”

مهم این است که چه مدت طول خواهد این بحران بهداشتی تاریخ و زمان آخرین ؟ چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نهفته? و چگونه به سرعت می تواند اقتصاد جستن به عقب ؟ در حال حاضر هیچ کس به اندازه کافی اطلاعات برای پاسخ به این سوالات به طوری که بازار این است که قیمت گذاری در بدترین سناریو مورد. آنچه تقریبا در هر اقتصاددان و وال استریت نوع صحبت کردم به گفته این است: ایالات متحده باید اساسا آیا یک دو هفته تعطیلی شبیه به ایتالیا. آن دردناک خواهد بود. و آن نیاز به کمک دولت برای مردم کار نمی کند و کسب و کار واقعا صدمه دیده است. اما امید این است که توقف جریان covid-19 و افزایش اعتماد به نفس در دولت ایالات متحده در واکنش به این بحران است.

Q: چگونه نگران ما باشد ؟

طولانی: ایالات متحده آمریکا است که در بازار داشته و آن را تقریبا قطعی Q2 خواهد بود رشد منفی. سوال این است که آیا ایالات متحده را به یک رکود اقتصادی (دو فصل متوالی رشد منفی).

دلیل وجود چنین نگرانی بالا در وال استریت امروز سرمایه گذاران فکر نمی کنم دولت پاسخ کافی است — از کنگره یا کاخ سفید است. در اینجا لیستی از نگرانی:

1. Coronavirus گسترش یافته است.

2. قیمت نفت جنگ.

3. ناکافی دولت پاسخ.

اگر ما می تواند متقابل هر سه خاموش نگرانی در لیست آن کمک خواهد کرد فوق العاده. اگر ما می تواند عبور یکی از نگرانی در لیست ما که تعداد نسبتا کمی از نگرانی. بنابراین کلید در روزهای آینده این است که آیا کنگره می تواند در کنار تعصب و با تصویب یک محرک های مالی, لایحه و اینکه آیا کاخ سفید و کنگره می تواند backstop نظام سلامت به اندازه کافی برای شروع و متوقف کردن گسترش ویروس. این یک اگر. اما بیایید امیدوار باشیم که این می تواند انجام شود.

س: چه بخش های بازار خواهد بود به احتمال زیاد به آب و عدم اطمینان ما شاهد در حال حاضر ؟ من فکر می کنم مردم را حفظ خواهد کرد با استفاده از تلفن همراه خود را و خدمات آنلاین در حالی که کشتی های کروز را در حالی که به عقب می آیند.

طولانی: آره. شما آن را کردم. این Clorox و Netflix اقتصاد در حال حاضر. دیگر تا حدودی تعجب آور برنده در تمام این املاک و مستغلات است. وام مسکن سرمایهاضافهاندوختن (persian) برنامه های کاربردی از طریق سقف. 30 سال ثابت نرخ آمار پایین ترین سطح خود از 3.29 درصد تا مسکن و خانه-مربوط به سهام و بخش هایی از اقتصاد به احتمال زیاد به خوبی انجام دهد. من فقط صحبت کردن به یک طاق. کسب و کار خود در این هفته اما او بسیاری از مردم در تماس و گفتن او را که آنها می خواهند او را در محل خود را به عنوان به زودی به عنوان این بحران بهداشتی فروکش.

وجود دارد بسیاری از سوالات خوب در هفته گذشته چت. در اینجا متن کامل این بحث.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به [email protected] در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: من یک حقوق بازنشستگی. من 56 سال است. من با توجه به خرید اجاره و تبدیل شدن به یک مالک. این را فراهم خواهد کرد من با درآمد ماهانه که حمل و من را به بازنشستگی و پوشش طولانی مدت مراقبت درآمد اگر من قادر به کار است. احساسات خود را چه هستند?

یک: در حالی که سرمایه گذاری املاک و مستغلات می تواند پرداخت برای بسیاری از مردم, شما نیاز به آماده برای یو پی اس و فراز زندگی از داشتن ملک سرمایه گذاری.

به عنوان مثال آنچه را که شما در طول دوره که در آن شما لازم نیست که یک مستاجر? شما قادر خواهید بود برای پوشش وام مسکن اگر شما مستاجر می افتد در خود و یا ماهانه پرداخت ؟ شما باید به اندازه کافی پس انداز برای پوشش عمده مسائل نگهداری مانند شکسته آب گرم کن ؟

در اینجا چیز دیگری را در نظر بگیرید: شما را مدیریت اموال خود را ؟ اگر نه, شما می توانید به اندازه کافی جمع آوری اجاره به تحمل یک ملک مدیر ؟

اجرای شماره Glink خواستار نوشتن: “این مخاطره آمیز برای قرار دادن بیش از حد ایمان به قدرت از املاک و مستغلات. وجود دارد هیچ اطمینان برای هر چیزی; اما با توجه به آنچه که ما را از طریق زندگی می کردند از قبل از رکود بزرگ را از طریق شما می توانید ببینید املاک و مستغلات و سهام, ارزش, افت, اما پس از آن دوباره افزایش. برخی از املاک و مستغلات انجام داده است بهتر از دیگران و برخی از سهام انجام داده اند بهتر از دیگران است.”

قبل از اینکه شما تصمیم به رفتن در این جاده مطمئن شوید که شما می دانید آنچه شما در حال گرفتن به و که شما آماده برای زمانی که شما لازم نیست که درآمد اجاره شما نیاز دارید.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

اما بسیاری دیگر که سقوط تحت حکومت برای RMDs خواهد بود مجبور به خروج پول در این سال از ایرا و/یا محل کار طرح بازنشستگی مانند 401(k) در طی یک زمان سخت در بازار سهام است.

زمان گذشته بازار سهام شاهد ریزش مانند ما در حال تجربه کنگره به حالت تعلیق RMDs برای یک سال. به دلیل کاهش چشمگیر در بازنشستگی حساب RMDs علت در سال 2009 متوقف شد. چشم پوشی نیز اعمال می شود برای افرادی که تبدیل 70½ در سال 2009 اما تصمیم گرفت برای به تاخیر انداختن خروج خود را تا مارس 1, 2010.

من مطمئن هستم که چنین چشم پوشی برای RMDs با توجه به این سال خواهد بود خوش آمدید امداد به بسیاری از افرادی که به دنبال در نظر گرفتن برداشت هنگامی که خود را در حساب های بازنشستگی را تجربه کرده اند عمده کاهش می یابد.

من می خواهم از شما بشنوم. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد نیاز به یک RMD در یک خرس بازار ؟ ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به [email protected] لطفا نام شهر و دولت. قرار دادن “RMD” در خط موضوع.

هفته گذشته من پرسید: چگونه است که خود را حساب بازنشستگی انجام می دهند ؟ چه حرکت می کند اگر هر کدام شما ساخته شده است ؟

کارول هاورث از Greeley, Colo., نوشت: “ما به تازگی بازنشسته و ما خوش شانس به پرداخت مشاوره از یک برنامه ریز مالی خبره. حدود 70 درصد به 75 درصد از بودجه ما بودند در سرمایه گذاری کم خطر بودجه, در حالی که 25 درصد به 30 درصد در سهام وجوه بر اساس توصیه های ما را دریافت. تقریبا همه ما پس انداز تعلق گرفت در 401(k) حساب های پس انداز. ما را در حدود 3 درصد در سرمایه گذاری های ما تا کنون. در سال 2008 ما از دست داده و حدود 40 درصد از آنچه که ما تا به حال در برنامه های ما. خوشبختانه ما “در این دوره باقی ماند” نگه داشته و با اضافه کردن ما به صندوق های بازنشستگی برای رسیدن ما به هدف ما سرمایه گذاری نقطه پس از بازنشستگی. من باید اعتراف, من خیلی می ترسم در حال حاضر, اما من در سال 2008 نیز می باشد. من فکر نمی کنم ما هر چیزی را که شدید با پس انداز ما.”

“زندگی حرفه ای من بود در صنعت بیوتکنولوژی و من هم از آشنایی با راه های شیوع کار” نوشته استیو هارود از اورگان. “من به فروش تمام سهام من موقعیت به عنوان به زودی به عنوان آن مشخص شد وجود دارد خواهد بود یک بیماری همه گیر در ایالات متحده است. من 10 درصد موقعیت در 10 سال دولت اوراق قرضه صندوق. این بزرگ کار می کرد اما من در مواجهه با دوراهی از زمانی که به عقب بر گردیم به سهام.”

لیندا Karell, 59, از مونتانانوشت: “من خوش شانس برای لذت بردن از کار من, بنابراین من قصد دارم برای کار به 68 شاید قسمت مدت زمان یک سال پس از آن سلامتی مایل البته. من شکل من هشت تا 10 سال, بنابراین من به عنوان یک شتر است. نگاه نکرده من تعادل است. من رفتم به یک موضع محافظه کار پس از سال 2016 انتخابات (و انجام داده اند بنابراین بدون در نظر گرفتن که برنده) چون از لحاظ عاطفی سخت تر برای من به از دست دادن سود از آن است که به چشم پوشیدن آنها. نه لزوما بهترین استراتژی دراز مدت اما گوش دادن به دل و روده من خدمت من به خوبی به من اجازه خواب در شب. و در حال حاضر میشم اما من هنوز هم به دنبال نه در من مانده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>