این مطالعه همکاری با ایالت اوهایو استاد اقتصاد Trevon لوگان با استفاده از فوتبال درآمد داده ها از سال 2002 تا 2012 فوتبال تمام کاسه زیربخش مدارس و همچنین استخدام پایگاه داده Rivals.com.

این عمل بر روی یک روش دو مرحله ای. محققان آغاز شده توسط درك ارزش در سطح بالا استخدام در عملکرد تیم با ردیابی رتبه بندی استخدام در یک مدرسه در یک سال داده شده و این برنامه برنده و کاسه ظاهر از آن فصل. مرحله دوم درگیر تعیین اثر این نتایج — برنده و کاسه ظاهر — بر مجموع درآمد است.

غایب از مطالعه هر گونه اشاره ای به ارزش ارائه شده توسط مربیان و افرادی که در واقع پرداخت می شود — در اغلب موارد کاملا سخاوتمندانه در تیم فوتبال کالج.

به جای اصرار بازیکنان پرداخت می شود, هدف از این مطالعه به نظر می رسید به ارزیابی چقدر یک بازیکن پرداخت می شود در مقایسه با هم تیمی های خود را بر اساس ارزش او به ارمغان می آورد به تیم خود را به موفقیت.

“شده اند وجود دارد بسیاری از اعداد قرار دارد خارج وجود دارد در مورد چه مقدار کالج ورزشکاران باید تحت جبران خسارت طرح” لوگان گفت: در مجموع از مطالعه. “اما آن را سخت به انجام این کار زمانی که شما نمی دانید که چگونه بازیکنان تاثیر خط پایین. این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا.”

لوگان نیست پاسخ دادن به یک پیام به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه است.

در یافته های خود را در چهار ستاره استخدام برآورد شده برای تولید $350,000 در هر سال سه ستاره استخدام تولید 150.000 دلار در سال است.

در برخی از نیروگاه مدارس مانند آلاباما یا ایالتی اوهایو ارزش پنج ستاره جذب ممکن است به عنوان بالا به دلیل فهرستی است که لود شده با چنین استعداد. زمانی که محققان برای کنترل موقعیت های مثل این یکی پنج ستاره استخدام برآورد شد و به $200,000 در ارزش. این مطالعه همچنین کنترل شده برای کنفرانس با توجه به این که برخی از لیگ های به اشتراک گذاری پول بدون در نظر گرفتن عملکرد.

در این بررسی که پذیرفته شده برای انتشار در مجله ورزشی اقتصاد می آید در زمانی که بسیاری از آنها انتقاد یا دوباره بلند ایستاده مدل دانشگاهی amateurism. در ماه اکتبر NCAA گفت: این امر شروع روند بازنگری سیاست های خود را بر نام بازیکن, تصویر و شباهت استفاده کنید. بسیاری از ایالت ها از جمله مریلند و ویرجینیا با توجه به قانون کمک خواهد کرد که تعمیرات اساسی سیستم فعلی.

لوگان گفت: نتایج حاصل از کار خود را نمی شد بیانیه ای در روز چقدر کالج بازیکنان باید جبران شود چرا که عوامل دیگر درگیر می شود که در معادله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات