چگونه دانشجویان پزشکی در پاسخ به Covid-19

این هفته انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی منتشر شد دستورالعمل برای دانشجویان پزشکی که داوطلبانه در پی Covid-19 بیماری همه گیر. انجمن مراقب بود که به توجه داشته باشید که این دستورالعمل را محل هر یک از دستورات دانشگاهی مرکز پزشکی اما خاص ساخته شده توجه داشته باشید که دانش آموزان نباید کار در تجهیزات پزشکی در این زمان.

“بسیاری از دانش آموزان ما در مناطقی زندگی می کنند که در آن محدود محلی و یا دولت بخشنامه در محل هستند” هدایت سند اعلام کرد. “ما دانشجویان پزشکی می تواند بهترین کمک به خود را محلی و تلاش های دولت به طور کامل مطابق با این محدود احكام است. به این ترتیب آنها کمک به صاف منحنی با اجتناب از آلوده شدن خود و خدمت به عنوان مدل نقش و مربیان خود را برای خانواده و دوستان و جوامع است.”

این دستورالعمل همچنین گفت که مدارس پزشکی مشغول به کار بودند در راه شامل دانش آموزان در “غیر مستقیم به بیمار-ارتباط با فعالیت” و این که باید این دوره از عمل وجود دارد مگر اینکه نیازهای منحصر به فرد.

“ما AAMC ارشاد همچنان به شدت حمایت است که مگر مهم مراقبت های بهداشتی نیاز به نیروی کار محلی, پزشکی, دانشجویان نباید درگیر در هر مستقیم مراقبت از بیمار فعالیت های” دستورالعمل اعلام کرد.

هری Cheung, 25, یک دانشجوی سال دوم در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. او یک کارآموزی دانشجو که بدان معنی است که او به طور موقت با این نسخهها کار در تمام چرخش هستند که تخصص های مختلف در یک بیمارستان و یا محیط بالینی است. مدرسه از دانش آموزان خواست تا جلوگیری از حضور خود چرخش بالینی برای ایمنی خود و برای حفظ تجهیزات حفاظتی است که در عرضه محدود است. به دانش آموزان کمک در راه های دیگر.

“برخی از دانش آموزان در کلاس من بوده واقعا فعال و عالی در مورد سازماندهی راه هایی برای دانش آموزان برای کمک به با tele-health” آقای چونگ گفت. “بنابراین یکی از چیزهایی که ما در حال انجام است تماس تا بیماران از بسیاری از سرپایی ارائه دهندگان تا به حال به لغو قرار ملاقات خود را به دلیل همه گیر و دلیل آن را نا امن برای بیماران مبتلا به در آمده است.”

بسیاری از دانشجویان پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل تماس بیماران که باید لغو قرار ملاقات بپرسید اگر چیزی را احساس می کند و فوری در مورد پر کردن مجدد نسخه و یا علائم. آقای چونگ همچنین گفت که برخی از دانشجویان پزشکی پس از 14 روز از خود انزوا ارائه شده برای کمک به در شربت خانه مواد غذایی و که برخی از ارائه به تامین مهد کودک برای کارکنان بهداشتی درمانی با کودکان که دیگر دسترسی به مهد کودک. او در حال حاضر کمک به تحقیقات در مورد در کانکتیکات است که یک مطالعه که به سرعت در حال تغییر.

Robertha Barnes, 27, یک دانشجوی سال اول دانشگاه دولتی نیویورک دانشکده پزشکی است که مشتاق به یک بیماری عفونی پزشک است و در حال حاضر او دوره عملا به دلیل بیماری همه گیر. او گفت که او بخواهد او واجد شرایط برای کمک به.

“بزرگترین حسرت من در طول این زمان این است که من واجد شرایط برای کمک کردن در عین حال گفت:” Ms بارنز. “من هنوز هم به ایجاد یک حباب در اطراف من به تصویب امتحانات چون من نمی قادر خواهد بود به نفوذ من می خواهم در آینده اگر من نمی تبدیل شدن به یک دکتر.”

ادامه داد: اضطراب بیش از امتحانات که بخش بزرگی از اکثر پزشکی برنامههای درسی بیان شد یکی دیگر از دانشگاه پزشکی نیویورک ، Arnav رعنا, 25, یک MD/PhD دانشجو در سال دوم خود را. او گفت که در مدرسه سال دوم مطالعات شامل مطالعه برای مرحله 1 که یک امتحان مجوز از ماه مارس تا ماه مه. دانش آموزان اغلب به طور مستقل کار اما او گفت که او احساس می کند خیلی بیشتر جدا از آنجا که بسیاری از ساختمان مدرسه بسته است و هر کس جسمی فاصله خود از دیگران است.

“وجود دارد یک احساس عدم اطمینان” آقای رعنا گفت. “بسیاری از سال دوم دانش آموزان پیدا کردن آن دشوار است برای نشستن و مطالعه برای این آزمون زمانی که آنها برخی از زمانی که آنها می تواند مصرف آن. شما می دانید, به عنوان مثال, Prometric شرکت است که اداره آزمون و آنها بسته را تست مراکز تا 15 آوریل است.”

آقای رعنا گفت: بسیاری از دانش آموزان او می دانم که در حال بدست گرفتن آزمون در اوایل ممکن است اما این که مردم می خواهم بدانم اگر این بسته را در ادامه این همیشه در حال تغییر بار. دکترای خود را تمرکز در بیوشیمی و او بر قلب و چگونه میتوکندری توابع اما دولت جهان را برانگیخته است تا برخی از امکانات جدید.

“این ویروس نوع ساخت من تعجب می کنم اگر تلاش من بهتر خواهد بود در خدمت یک بیماری عفونی آزمایشگاه” گفت: آقای رعنا.

آقای رعنا همچنین گفت که از لحاظ جسمی فاصله از دیگران است و همچنین یک سرویس به دلیل آن را “مسطح منحنی” یک اصطلاح است که اشاره به کاهش گسترش ویروس به طوری که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند نه ضعف.

سیدنی راسل Leed, 26, یک سوم سال دانش آموز در یک مدرسه در شمال ایالت نیویورک گفت که دانشجویان پزشکی در سال در حال کمک به یک Covid-19 خط تلفن. او گفت که بسیاری از افراد مشغول به کار در خط ثبت نام پرستاران و او نگران است که دانشجوی پزشکی داوطلبان را تغییرات است که می تواند به پرستاران که نیاز به کار از راه دور برای درآمد.

Ms Leed بالینی چرخش جایگزین شده اند تعاملی تصویری آموزش. او گفت که او کمی نا امید است که وجود خواهد داشت هیچ بالینی جراحی چرخش زیرا او از رفتن به فولاد تخصص و نمی خواهد که فرصت دیگری به در اتاق عمل.

“اما آن را اخلاقی چیزی که به انجام به اقامت در خارج از بیمارستان” Ms Leed گفت.

اورلی Naddell Farber یک دانشجو در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد نوشت: یک نظر سرمقاله برای آمار اخبار در مارس 14.

“وجود دارد هیچ آنلاین جایگزین برای یادگیری مستقیم مراقبت از بیمار; ارسال دانش آموزان خانه احتمال توقف خود را در آموزش و پرورش” گفت: Ms Farber. “این می تواند حتی تاخیر در فارغ التحصیلی یک کلاس از کل جدید پزشکان از دانش آموزان کار بر روی تنگ جدول زمانی برای پایان تمام شرایط لازم برای تبدیل شدن به پزشکان است.”

Basia Giannakakos, 26, یک سوم دانش آموز سال در دانشگاه ایالتی نیویورک و گفت که بسیاری از دانشجویان مشتاق برای کمک به. برخی او گفت: ابراز کرده اند که آنها را عشق به کار در خطوط مقدم در نقش های متفاوت از نمونه دانشکده پزشکی برنامه درسی به عنوان یک پرستار دستیار. او با بیان این که دانش آموزان دیگر او همچنین درک می کنیم که به عنوان دانشجویان پزشکی, آنها نیاز به نظارت. در یک بحران بهداشتی نظارت می تواند بهداشت و درمان کارگران با توجه به محدود کردن ظرفیت. به جای این دانشجویان به دنبال راه های دیگر برای کمک به.

Ms Giannakakos گفت: دانش آموزان در سال در حال کمک به یک درایو خون و در یک کلینیک دیابت, چک کردن سطح قند خون برای کمک به دیگر جنبه های بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر. بسیاری از دانش آموزان نیز کمک به دانشگاه ایالتی نیویورک Covid-19 خط تلفن راه اندازی شده در مارس 8, کمک می کند که زمینه سوال از بیمارانی که نگران علائم.

“ما احساس می کنیم می خواهید به تواند مفید باشد و ما تقریبا وجود دارد, اما آن را واقعا فقط خیلی زود در زندگی حرفه ای ما واقعا مستقل و قادر به کمک به مستقل” Ms Giannakakos. “پس این مثل این است که یکی از بهترین راه هایی که ما می تواند کمک کند چرا که در این نقطه در زندگی حرفه ای ما ما می دانیم که چگونه به صحبت کردن با افراد دیگر است. ما آموخته زیادی در مورد آن است.”

در حال حاضر دانش آموزان نمی تواند کمک کند در بیمارستان. آخرین توصیه انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی منتشر شد بخشنامه در دانشجويان پزشکی بالینی مشارکت.

“بلافاصله شروع به AAMC به شدت از ما عضو دانشکده های پزشکی در قرار دادن حداقل دو هفته تعلیق در دانشجويان پزشکی مشارکت در هر گونه فعالیت که شامل بیمار تماس” بخشنامه اعلام کرد.

هدف این عنوان شده در بیانیه منتشر شده بود و اجازه می دهد تا مدارس پزشکی یک هفته دو شکاف برای توسعه برنامه ها برای آموزش دانش آموزان خود را برای بازگشت به چرخش بالینی یک برنامه است که ممکن است تغییر به عنوان اخبار از پیشرفت بیماری همه گیر. این برنامه شامل اطلاعات در Covid-19 و مراحل برای اطمینان از ایمنی خود و ایمنی بیماران خود را.

دلیل دیگر برای دو هفته تعلیق شد به حفاظت از تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک ماسک که CDC توصیه می کند در حال حاضر تنها با استفاده از زمانی که در تماس مستقیم با مایعات از آلوده بیمار است. با توجه به New England Journal of Medicine, این به این معنی خطر قرار گرفتن در معرض اگر کارکنان بهداشتی درمانی با استفاده از دیگر انواع ماسک های جراحی که ممکن است ارائه همان سطح از حفاظت.


آقای چونگ دانشجو در دانشکده پزشکی ییل گفت که او احساس می کند که او در اداره مدرسه است انجام بهترین آنها می توانند از نظر ارتباطی به خصوص در این زمان به چالش کشیدن.

“[دولت] می داند که به نوعی در چهار راه که در آن ما می خواهیم برای کمک به, اما ما واقعا نمی لزوما باید کامل مجموعه مهارت و یا توانایی برای کمک به در راه ما می خواهیم” گفت: آقای چونگ. “من فکر می کنم آنها بسیار فعال در مورد کمک به ما اقامت مشغول اند.”

“به آینده امیدوار ارائه دهندگان ما در حال رفتن به انعطاف پذیر در این زمان نیاز” گفت: آقای چونگ. “ما در حال کار با یکدیگر بر کمک به با پزشکی از راه دور و چیزهای دیگر. ما در حال کار واقعا سخت در خدمت جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de