مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

خانواده Rayshard بروکس است که خواستار عدالت زیر پلیس کشته شدن 27 ساله در آتلانتا ،

“حتی اگر من نمی تونم آوردن شوهر من پشت او را به دنبال کردن خندان چرا که نام خود را برای همیشه در یاد” همسر Tomika میلر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

“من هرگز نمی تواند شوهر من پشت من هرگز نمی تواند بهترین دوست من, من هرگز نمی توانید بگویید که من دختر او را در آینده به شما اسکیت و یا برای آموزش شنا,” او گفت: از طریق اشک. “این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از من زخم التیام یابد. این خواهد بود یک مدت طولانی قبل از این خانواده بهبود می یابد.”

Mr Brooks, پدر چهار فرزند خود را جشن گرفتند هشت سال موهبت تولد در ساعت قبل از مرگ او.

پس از قتل سیاه آمریکایی ها توسط پلیس و تظاهرات گسترده خواستار عدالت و برای اصلاحات فراگیر به شروع به تعمیر یا بازسازی این کشور سیستم عدالت کیفری, خانواده آقای بروکس امتیاز به “شکسته” رابطه بین پلیس و جامعه است که “خسته و نا امید و دل شکسته” گفت: او پسر عموی تاج بروکس.

“چگونه بسیاری از تظاهرات خواهد آن را به اطمینان حاصل شود که قربانی بعدی شما نیست پسر عموی عموی خود را به برادرزاده خود و یا همراه خود را به طوری که ما در نهایت می تواند پایان رنج های پلیس نیروی بیش از حد” او گفت:.

L کریس استوارت خانواده وکیل در مقایسه با هفته از اعتراضات پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس به تظاهرات در هفته قبل از آن رهبری تا حد زیادی با آمریکایی ها خواستار متحده به “بازگشایی” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که حق خود را به عنوان یک آمریکایی به تقاضای تغییر,” او گفت:. “پس چرا از آن است که بسیار توهین آمیز و یا دردناک است هنگامی که آمریکایی های آفریقایی تبار در اعتراض به خشونت پلیس?”

Mr Brooks که مرگ رد شد یک قتل توسط Fulton County معاینات پزشکی در روز دوشنبه بود به ضرب گلوله توسط یک آتلانتا افسر پلیس در پارکینگ یک وندی رستوران.

پلیس تا به حال در ابتدا در پاسخ به یک تماس در مورد یک مرد خوابیدن در ماشین خود را.

پس از شکست در زمینه هوشیاری آزمون با توجه به پلیس ماموران سپس اقدام به جای Mr کتاب در دستبند. بدنه دوربین و شاهد فیلم اسیر Mr Brooks لحظات پایانی او به عنوان کشتی یک تفنگ بی حس کردن از افسران و سعی در اجرا با اشاره به بی حس کردن تفنگ پشت سر او. یک افسر و سپس شلیک به پشت خود را به عنوان او دور می زد.

افسر که شات Mr Brooks گرت Rolfe عنوان شده است اخراج از نیروی.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد.

“اولین تماس بود چون مرد خواب بود” آقای استوارت گفت. “است که در آن همدلی فقط در اجازه دادن به او را در راه رفتن به خانه ؟ چیزی که پلیس قرار است به هر چه رنگ شما هستند. … که آنچه ما می خواهیم برای تغییر — و نه فقط قوانین و سیاستهای اما یک روانی تغییر در پلیس که از دست رفته است.”

آقای استوارت استدلال کرد که Mr Brooks تا به حال دلیلی برای مقاومت در برابر قرار داده شده در دستبند, به عنوان هیچ تضمین او خواهد زنده ماندن با اشاره به فیلم از آقای فلوید مرگ است که در آن او دوخته بود به زمین توسط گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که اسلحه خود را بسر برده بودند پشت سر او.

“دستبند معنا نیست که شما در حال رفتن به سادگی قرار داده و به یک ماشین پلیس:” آقای استوارت گفت. “ما فقط می توانید بازی شیر یا خط آن را چون او مقاومت کرده است. جورج فلوید نمی, و آن را به پایان رسید همان راه است.”

دادستان ها در حال تصمیم گیری برای اتهامات علیه این افسر این هفته است.

آقای Rayshard پسر عموی Jymaco بروکس گفت: پسر عموی خود بود “همیشه” و “همیشه خندان”.

“به شما مردم به دنبال در سراسر جهان,” او گفت: “قبل از اینکه آنچه برای ما اتفاق افتاده من فقط می توانید حدس بزنید چه شما احساس می شود اما در حال حاضر من درک می کنم. زندگی نباید این پیچیده است. زندگی نباید که ما احساس می کنیم برخی از نوع راه که ما می بینیم پلیس یا کسی که از رنگ های مختلف.

“هنگامی که شما بپرسید که چگونه این جوان سیاه بود,” او گفت:. “کودکان خود را نگاه کنید زمانی که شما آنها را به خنده. … شما یک نگاه اجمالی از آنچه که ما از دست داده است. شما یک نگاه اجمالی از آنچه در آن احساس می کند مانند. فردا ما قصد داریم برای مقابله با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات