مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این یک نظر است که بسیاری از هموطنان خود را فوتبالیست عصبانی بودند و به دنبال به چالش کشیدن – اما جوردن هندرسون در آن نگاه راه دیگر. آن است که در حال حاضر چرا هر کس او را می بیند نگه فوتبال نویسندگان فوتبالیست جایزه سال.

در ماه آوریل وزیر بهداشت مت Hancock ساخته شده خود را در حال حاضر بدنام انتقاد از بازیکنان و دستمزد خود را. اینجا نشسته پس از فوتبالیست های بسیار انجام داده اند, Henderson, خواسته است که در مورد. پاسخ او نشان دهنده.

“که بی ربط به من. این مسائل است که من شخصا دوست ندارم: سرزنش مردم دیگر و سرزنش یکدیگر است. این بزرگترین مشکل برای من است که همه به یکدیگر است که همه را به یک سیاسی ایستاده و یا هر آنچه که ممکن است. من فکر می کنم لیگ برتر و بازیکنان در سراسر هیئت مدیره نشان داد که شما می توانید تمام است که خود را کنار بگذارند و با هم می آیند و انجام کاری برای این کشور برای کمک به افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر و چه کسی در حال رفتن را از طریق یک زمان دشوار است.

“زمانی که شما رفتن را از طریق شرایط سخت شما باید همه با هم, همه شما نیاز به مبارزه با هم برای ایجاد تغییر واقعا بهتر است.”

که حس جمعی – هر دو با تیم خود و فراتر از آن – یکی از دلایل عمده که هندرسون موفق به کسب یکی از بازی اصلی جوایز فردی. با لیورپول به هافبک انجام مهم تاکتیکی, نقش, سنجاق کنار هم طوری دیگر ستاره ها – قبلا بیشتر جشن ستاره ها – می تواند در مورد بیشتر پر زرق و برق کار می کنند. آنها پس از آن تولید سرفصل اما او تولید انرژی لازم است هر چند صدای او و نفوذ است. او همان است که دور از تیم خود را. هندرسون با استفاده از صدای خود را به بازیکنان به استفاده از پلت فرم خود را به انجام است که کمی بیشتر – به خصوص در چنین زمان تلاش.

هندرسون با فوتبال کانون نویسندگان فوتبالیست جایزه سال (گتی)

قطعا آن را متناسب با FWA معیار است که فوتبالیست سال باید سرب توسط “پند و مثال است”.

که جای تعجب نیست پس از “اخلاق” ذکر شده بسیاری در مصاحبه خود به مناسبت دریافت جایزه به عنوان او ستایش تاثیر خانواده اش. عاطفی تصویر از هندرسون جشن فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا پیروزی با سرطان-بازمانده پدر برایان دیگری بود که پرورش حس هافبک به عنوان یک بازیکن از شخصیت است که یکی دیگر از دلایل که چرا بسیاری از روزنامه نگاران به او رای دادند.

“اخلاق من هستند همه از خانواده من و من می توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” هندرسون صرفا.

هندرسون در حال حاضر احساس می کند ما قصد داریم به ادامه مطلب مراجعه کنید, اخلاق, از, بازی, به خصوص از طریق بازیکنان با هم ابتکار است که در حال حاضر مطرح شده و میلیون ها نفر برای بیمه خدمات درمانی.

او احساس می کند آن است که یکی مثبت است که بیرون آمدن از تلاش چند ماه گذشته که بسیاری از بازیکنان فوتبال خود را متوجه قدرت اجتماعی. هندرسون شده کلید است که حتی اگر او با فروتنی امتیاز به دیگران هنگامی که صحبت کردن در مورد آن است. از طریق یک تماس اولیه با کاپیتان دیگر هندرسون قرار شد تماس با Ellie اورتن رییس اجرایی بیمه خدمات درمانی خیریه با هم.

“ما توافق کردیم که آن چیزی قدرتمند ما می توانید انجام دهید برای کمک به افرادی که به آن نیاز بیشتر و نه تنها از نظر مالی” او را نشان می دهد. “البته ما مطرح شده مقدار زیادی از پول برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم, اما من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من به صحبت کرد Ellie و بیابان نیز بود سمت عاطفی به آن است.

“بسیاری از مردم عاشق فوتبال و نگاه آنها به ما و idolise بسیاری از بازیکنان بالا و پایین کشور و به طوری که برای به حرف و برای ما به نگاه کردن به آنها و انجام کاری برای آنها ساخته شده است که یک تفاوت عظیم روانی و به آنها یک افزایش بزرگ در یک زمان واقعا دشوار.

“من فکر می کنم آنچه که ما تا کنون انجام داده ایم باور نکردنی است. نه تنها برای NHS اما برای زندگی مهم مبارزات انتخاباتی که بازیکنان led در آن طرف. و من باید بگویم آن است که در سراسر هیئت مدیره. آن است که هر فرد با کاپیتان باشگاه و تمامی بازیکنان در سراسر لیگ برتر درگیر شده اند و این چیزها.

“این بسیار مهم است. این یک مثبت از یک واقعا بد چند ماه گذشته. برای قرار دادن رقابت را کنار گذاشته و برای همه کاپیتان و بازیکن نمایندگان همه باشگاه ها در لیگ برتر به گرد هم می آیند و برای حمایت و کمک به بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان برای همه کار را آنها انجام می دهند واقعا قدرتمند بود و به معنای زیادی به ما. من فکر می کنم همه ما واقعا افتخار از آنچه که ما را بیش از آن دوره و کاپیتان و بازیکنان در سراسر هیئت مدیره فوق العاده بودند و من فکر می کنم آن را یک تفاوت بزرگ به تمام کارکنان بیمه خدمات درمانی.

“و در آینده اگر ما به گرد هم می آیند پس از آن من فکر می کنم آن را به یک پلت فرم خوب برای ما, من فکر می کنم این واقعا یک چیز قدرتمند است که ما انجام داده ایم در طول این چند ماه گذشته. شما هرگز نمی دانید در آینده است. ما می توانیم با استفاده از آن را برای چیزهای دیگر برای افرادی که نیاز به کمک بیشتر و برای ایجاد تغییر برای بهتر.”

جردن هندرسون در مقابل یک نقاشی دیواری از خود در لیورپول (گتی)

آن را احتمالا مبالغ هندرسون تا زمانی که او در مورد آن پرسید او بلافاصله امتیاز به دیگران است.

“مارکوس [Rashford] یک مثال کامل از آن و آنچه که او انجام داده باور نکردنی است” هندرسون می گوید. “Raheem [استرلینگ] و همچنین از نظر نژاد پرستی و ایجاد تغییر در آن است. و بدیهی است که همه از کاپیتان بازیکنان در سراسر لیگ. من می توانم صحبت می کنند به شدت به اندازه کافی از آنچه آنها انجام داده ام بیش از چند ماه گذشته برای حمایت از افرادی که به آن نیاز بیشتر در بیمه خدمات درمانی بلکه در تلاش برای ایجاد تغییر در زندگی مهم کمپین و تلاش برای استفاده از مشخصات خود و پلت فرم برای ایجاد تغییر در یک راه مثبت است.”

آن کمک کرده است تغییر درک از بازیکنان فوتبال که قرار بود در خارج وجود دارد با Hancock.

“به صداقت همیشه وجود دارد رفتن به منفی داستان اما به طور کلی بازیکنان فوتبال من بازی کرده ام و کار با بیش از زندگی حرفه ای من وجود دارد نه بسیاری از من می توانم یک کلمه بد در مورد می گویند. همه آنها شگفت انگیز بوده است من به احترام تک تک بازیکن من کار کرده ام و با بسیاری از بازیکنان را انجام مسائل که هیچ کس حتی در مورد گوش, خاموش خود را به عقب.

“من می دانم که بازیکنان فوتبال را دریافت چوب و شاید گاهی اوقات به درستی اما من فکر می کنم به طور کلی اکثریت لیگ برتر و فوتبال به طور کلی آنها فقط انسان ها در پایان روز و آنها را مراقبت و آنها فقط می خواهم برای کمک به [استفاده از] موقعیت خود را تغییر دهید و این که آیا آن است که بیمه خدمات درمانی و بیماری های همه گیر و یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده کمپین برای ایجاد تغییر در برابر نژاد پرستی و یا هر آنچه که ممکن است در آینده است. من فکر می کنم که مهم است و ما نشان داد که ما با هم می آیند قرار داده و رقابت را کنار گذاشته و سعی کنید برای ایجاد تغییر واقعی برای تصویر بزرگتر.

“هیچ کس می دانست که این وضعیت رفتن به می آیند و البته من می دانم که چگونه مشکل آن باید بود. اما مهم ترین چیز برای من این است که فقط اعتقاد شخصی من در زندگی این است که شما نیاز مردم با هم برای ایجاد تغییر و موفق خواهد بود. من فکر می کنم باشگاه فوتبال لیورپول و لیورپول به عنوان یک شهر می تواند نشان دهد که واقعا خوب است.”

هندرسون جشن با هم تیمی های خود (گتی)

چیز دیگری که اعتصابات در مورد هندرسون است که در انجام این همه او هل دادن نیست. تشویق می کند تا همیشه با اشاره به مشترک. آن آشکار می شود او که از پدرش.

“او هرگز خواستار من هر کاری کردم نمی خواهم” هندرسون می گوید. “او فقط استفاده می شود برای همیشه می گویند تا زمانی که من او را خوشحال. او فقط آموخته است که برای اطمینان از چیزی است که شما می خواهید, شما باید کاملا بروید و آن را دریافت کنید. بنابراین من می گویند آن دو چیز ایستادگی کردن برای من: به مطمئن شوید که من همیشه و همیشه به طرز فکر مثبت داشته اما همچنین اگر شما می خواهید به انجام چیزی است که شما کردم آن را به 110 درصد در هر زمان. و اگر شما می خواهید برای رسیدن به چیزی است که آن را به رویای خود را و من سعی کردم به انجام این کار نیز هست.”

داستان چگونه هندرسون در واکنش به سال 2012 رد توسط برندان راجرز و مسیر به این – لیگ برتر-کاپیتان تیم برنده لیگ قهرمانان-کاپیتان تیم برنده فوتبالیست سال – در حال حاضر به خوبی گفت.

او فقط می توانم بگویم از شادی و قدردانی. در انجام این کار, هر چند, او دوباره صحبت از جمعی.

“هنگامی که شما نگاه کنید بازیکنان در گذشته که با دریافت این جایزه آن را فوق العاده, لیست, تا به بخشی که واقعا خاص” هندرسون اذعان می کند. “اما من می تواند نشستن در اینجا و می گویند که این جایزه فقط برای من آن را به کل تیم و چه باور نکردنی سال و فصل شده است برای هر یک از ما و برای من این جایزه می تواند به هر یک از ما.”

نهایی جایزه های فردی در فوتبال نمی تواند رفته اند به یک فداکارانه فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات