چگونه ژاپن می خواهد به ساده بورس سهام توکیو

یک برنامه برای اصلاح بورس سهام توکیو (TSE) است که در نهایت شکل گرفتن. قبل ممکن است شامل بریده شده تعداد تسه بازارهای جدید بازار سرمایه و شناور مورد نیاز و چه معیار و شاخص را شامل می شود. در حالی که بسیاری از شرکت کنندگان در بازار را clamored برای سال برای تغییر برخی از نگرانی در مورد پیامدهای منفی یک مرتب سازی مجدد می تواند در شرکت های ذکر شده و سرمایه گذاران حداقل در ابتدا. بورس امیدوار به یک چارچوب جدید آماده در ماه ژوئن یا جولای — و احتمالا شروع به اجرای تغییرات در سال 2022.

1. چگونه آن را راه اندازی در حال حاضر ؟

بورس اوراق بهادار تهران از پنج بخش است. اولین یا ردیف بالا است که در آن بزرگترین شرکت های ژاپنی و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی یافت می شود. بخش دوم بیشتر شرکت های متوسط. با هم آنها را به عنوان بازار اصلی. وجود دارد دو بخش بشود برای راه اندازی — مادران (بازار از رشد بالا و در حال ظهور سهام) و JASDAQ (استاندارد و رشد بخش) — به عنوان به خوبی به عنوان توکیو نرم افزار بازار برای سرمایه گذاران حرفه ای تنها.

2. چه تغییر است که در نظر گرفته است ؟

یک گروه کاری در ژاپن خدمات مالی در آژانس گفت: معیارهای جدا فعلی بخش بیش از حد مبهم و پیشنهاد کرده است که کاهش تعداد بازارها به سه: نخست استاندارد و رشد. این گروه به دنبال نیاز به شرکت های ذکر شده در ردیف بالا به یک شناور قابل معامله حداقل 10 میلیارد ین ($91 میلیون) در تلاش برای افزایش نقدینگی و ساده قوانین. در حال حاضر شرکت ردیف بالا باید یک شناور قابل معامله برابر با حداقل 35 درصد از ارزش خود را در بازار.

3. آیا شاخص Topix تغییر دهید ؟

احتمالا. شرکت کنندگان در بازار شکایت کرده اند شاخص — ساخته شده تا به امروز از تمام تسه شرکت ردیف بالا — تبدیل شده است بیش از حد پف کرده که در مقایسه با دیگر شاخص های جهانی. بیش از 2100 شرکت های معامله شده در بخش اول به عنوان Nov. 29 تقریبا دو سطح در سال 1990 با توجه به ژاپن تبادل گروه, اپراتور پشت تسه. (S&P 500 شاخص حدود 500 شرکت; میانگین صنعتی داو جونز فقط 30.) کار این کمیته پیشنهاد کرده است که ساخت یک “شاخص بهتر است که سرمایه گذاران نهادی می تواند مفید” با شرکت های انتخاب شده از هر دو نخست و استاندارد بخش است. اما گلدمن ساکس استراتژیست Kazunori Tatebe گفت که او انتظار دارد تنها 450 به 550 سهام به طور قطع ناامید کننده سرمایه گذاران.

4. که درخواست برای این ؟

در علاوه بر این به تعداد زیادی از قطعات در Topix منتقدان نیز سوال که آیا زمان استاندارد برای ردیف بالا به اندازه کافی سخت. در اصل یک شرکت مورد نیاز بازار سرمایه حداقل 50 میلیارد ین به طور مستقیم به عضویت بخش اول اما در سال 2012 ژاپن ارز کاهش آن به 25 میلیارد دلار برای کمک به بیشتر شرکت ها افزایش سرمایه. در خلاصه ای از بازخورد سال گذشته ژاپن و ارز گفت: پاسخ دهندگان احساس وجود دارد بیش از حد بسیاری از “سطح پایین” شرکت — به عنوان اندازه گیری توسط سودآوری بازار, کلاه, نقدینگی, مدیریت و حکومت — که هنوز هم رتبه در ردیف بالا. تقریبا نیمی ارزش بازار زیر 50 میلیارد ین ($460 میلیون). در مقایسه کوچکترین شرکت در S&P 500 به یک مقدار بزرگتر از 3 میلیارد دلار.

5. چه به معنی آن برای سرمایه گذاران ؟

برخی نگران هستند که تغییرات را به بازار-کلاه نیاز می توانید ببینید برخی از شرکت ها تنزل مقام است که می تواند اخلال در بازار و نیروی فروش را منفعل سرمایه گذاران با توجه به نمونه کارها ایجاد توازن مورد نیاز است. برخی از سرمایه گذاران و کارشناسان می گویند بریده شده از Topix عضویت در یک سطح در تاریخ همتراز با S&P 500 می تواند خار موجی از ترکیب و ادغام. هیروشی ماتسوموتو از ژاپن سرمایه گذاری در Pictet مدیریت دارایی با مسئولیت محدود. امیدوار است برای یک “جذاب” شاخص است که تساوی سرمایه گذاران داخلی و خارجی و افزایش می یابد. از سوی دیگر تعمیرات اساسی می تواند سخت برای سرمایه گذاران نهادی که ممکن است به تغییر خود تراست سرمایه گذاری و شاخص ردیابی ETFs.

6. آنچه در مورد ژاپن, Inc.?

وجود دارد ترس از دست دادن وضعیت. ذکر شده در ردیف بالا از ارز است نشانه ای از اعتبار است که می تواند نام شرکت و یک “نام تجاری”. به طور کامل به ایجاد دوباره بخش, شرکت های در حال حاضر ذکر شده در بخش اول می تواند به چاک دار استاندارد است که می تواند دیده می شود به عنوان یک تنزل. شرکت ها ممکن است ترس است که می تواند بر تعداد مشتریان و سرمایه گذاران می تواند آنها را جذب کند.

7. و برای راه اندازی?

راه اندازی بخش — بورس اوراق بهادار تهران مادران و دو JASDAQ بخش — به احتمال زیاد خواهد شد در زیر بخش رشد در اصلاحات است. اگر الزامات مورد نیاز برای راه اندازی به عمومی تغییر ندهید, تاثیر می تواند حداقل با توجه به Atsushi Kamio محقق در Daiwa موسسه تحقیقات ، گروه کاری نیز بحث راه اندازی بخش به طور معمول یک بازار برای سرمایه گذاران خرده فروشی را می توان به جذب بیشتر سرمایه گذاران نهادی.

–با کمک از کورت Schussler حداقل Lee Jeong و Naoto Hosoda.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Shoko Oda در توکیو در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Lianting Tu در [email protected] پل Geitner, Kurt Schussler

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>