چگونه ایران را سخت آستر رو کمپین افزایش از مغلوب ساختن پیشی جستن

به عنوان رئیس جمهور ایران پس 2013, حسن روحانی به دنبال یک نیروی اعتدال در کشور عقب سلف خود را پوپولیستی سیاست های اقتصادی و مقابله با رویکرد روابط خارجی. تصدی خود اجرا می شود و تا اواسط 2021 اما انتخابات پارلمانی فوریه. 21 به طور گسترده ای انتظار می رود به مناسبت آغاز پایان جمهوری اسلامی را با نام تجاری از سیاست در ایران است. تندروها و فوق العاده محافظه کاران به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع اکثریت در پارلمان.

1. که کنترل مجلس در حال حاضر ؟

در حالی که احزاب سیاسی در ايران وجود دارد آنها نه به طور رسمی در مجلس است. به جای آن دو وجود دارد گسترده جناح های سیاسی — اصلاح طلب و اصولگرا-با فام های مختلف از ارتدکسی در هر گروه. از 290 کرسی پارلمان شده است توسط یک ائتلاف اصلاح طلبان میانه رو و عملگرا محافظه کاران پس از آخرین انتخابات 2016 که تقویت روحانی و کابینه اش. این جناح اصولگرا است که در اقلیت است. این شامل ایران جناح راست مذهبی و سخت-خط سیاستمداران که تمایل به اولویت بندی این کشور به دستگاه امنیتی و مذهبی رهبری بالاتر از همه چیز. آنها عمدتا در مخالفت با تعامل با غرب و تمایل به عمیقا خصمانه ایالات متحده

2. چرا اصولگرا مورد علاقه را به نفع خود ؟

روحانی بنا اعتبار خود را, و که از اردوگاه خود در ایران را تا سال 2015 ایران با قدرت های جهان که در آن توافق برای محدود کردن برنامه هسته ای خود را در ازای رهایی از تحریم ها که تا به حال فلج اقتصاد آن است. در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده متحده آمریکا از معامله و شروع به تحمیل شرایط سخت تحریم ها بر ایران و محروم کردن آن از مزایای اقتصادی آن را تا به حال انتظار می رود از توافق. ومحدودیتها که حمایت ایران در حال حاضر از دست رفته برخی از پشتیبانی پس از عدم ارائه وعده های بیشتر اجتماعی و آزادی. اما آمریکایی U-نوبه خود در ایران به سمت چپ آنها را حتی ضعیف تر در حالی که توانمندسازی تندرو که تا حد زیادی مخالف توافق هسته ای از شروع.

3. بنابراین این درست است که میانه را از دست داده اند حمایت مردمی?

این درست نیست که. در هفته پیش از انتخابات ایران 12-عضو شورای نگهبان قدرتمند بدن از کارشناسان حقوقی مسئول بررسی صلاحیت نامزدهای دارای منع هزاران نفر از مردم در حال اجرا است. این شامل برخی از 75 درصد از زمان قانونگذاران در حد متوسط ائتلاف و برخی از سیاستمداران محافظه کار ائتلاف با روحانی است. رئیس جمهور و تعدادی از برجسته اصلاح طلبان را مورد انتقاد قرار disqualifications. روحانی گفت: آنها باید به طور موثر ایجاد یک جناح نژاد که به رای دهندگان هیچ انتخاب است. شورای دفاع از آن تصمیمات و گفت: بسیاری از کسانی که محروم شدند و به جرم فساد و یا “ضد دولت رفتار است.” در میان کسانی که محروم شدند شش نفر از زنان 15 امتیازهای که می خواستم برای اجرای دوباره. در سال 2016 یک رکورد 17 زنان امن صندلی 14 از آنها اصلاح طلبان. عامل دیگر در انتخابات این است که برخی از اصلاح طلبان می گویند که آنها را تحریم رای در پاسخ به این دولت را با خشونت سرکوب اعتراضات در ماه نوامبر موجب یک افزایش ناگهانی در قیمت بنزین است.

4. چه قدرت می کند و مجلس ایران داشته باشد ؟

آن ضعیف است و نسبت به سایر صندلی قدرت. قدرت نهایی را در ایران بر عهده رهبر معظم انقلاب در حال حاضر آیت الله علی خامنه ای که انتخاب شده است توسط یک گروه از دانشمندان اسلامی و سیاستمداران است. رئیس جمهوری که توسط مردم انتخاب نامزد اعضای کابینه و دولت اجرایی. در علاوه بر این به تصویب تمام نامزدها برای دفتر شورای نگهبان دارای حق وتو قدرت بیش از همه قوانین مصوب مجلس. هنوز جلسات مجلس از ویژگی های سیاست بحث ها و انتقادات از دولت است. بدن به عنوان یک بررسی در قدرت اجرایی با تصویب بودجه معاهدات و وزرای دولت, آنها همچنین می تواند استیضاح.

5. چگونه یک اصولگرا پیروزی بر ایران و اقتصاد ؟

قانون برای آن روحانی بوده است, مجلس به دنبال تصویب خواهد به احتمال زیاد گیریم. که می تواند شامل صورتحساب مربوط به تلاش های خود را برای آوردن ایران بانکداری در خط با استانداردهای بین المللی به منظور دفع مجازات علیه ایران توسط وام دهندگان بین دولتی Financial Action Task Force است که مبارزه تهدید به یکپارچگی سیستم مالی بین المللی مانند پول شویی. یکی دیگر از قطعه ای از قوانین احتمال مرگ را دوباره نامیدن ایران, نرخ ارز ریال است که کاهش در ارزش پس از ایالات متحده آمریکا reimposed تحریم. ضربه زدن چند صفر کردن نرخ ارز خواهد آن را آسان تر برای کسب و کار و دولت به کار گیرند, و می تواند کمک به جلوگیری از تورم است. در ضمن بیشتر متخاصم سیاسی می تواند در تشویق آمریکا به اعمال می شود در عین حال تحریم های بیشتر به ایران است. بسیاری از تندروها به شدت مشکوک از کشورهای اروپایی و حمایت از قطع رحم به طور کامل با اتحادیه اروپا و با تمرکز بر روابط تجاری با کشورهایی مانند چین و روسیه است.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: گلنار Motevalli در لندن در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: لین Noueihed در [email protected] لیزا Beyer مارک ویلیامز

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>