از نظر تجارت خبرنامه روزانه که untangles جهان را تهدید توسط تجارت جنگ است. ثبت نام در اینجا.

تجارت جهانی تنش باید یک جبهه جدید: قراردادهای دولتی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به ژرف اندیشی امریکا در خروج از قدیمی دهه پیمان شناخته شده به عنوان تدارکات دولت توافق. نظارت توسط سازمان تجارت جهانی معدل توافقی است که در میان یک گروه از 48 عضو سازمان تجارت جهانی ارائه می دهد که دسترسی ترجیحی به قرارداد به ارزش $1.7 تریلیون دلار در هر سال است.

1. چه عمومی خرید ؟

این خرید توسط نهادهای دولتی از کالا یا خدمات از شرکت های خصوصی. مثالها عبارتند از خرید مبلمان و یا کامپیوتر برای مدارس و یا ساخت جاده ها و یا بیمارستان ها. سازمان تجارت جهانی برآورد تدارکات عمومی به منزله 10 درصد به 15 درصد از تولید ناخالص داخلی در سطح جهان است. این مزایا عبارتند از: افزایش رقابت معنی دولت بهتر ارزش خود را برای هزینه و افزود: شفافیت به این معنی کمتر فساد است.

2. چه خبر ویژه در مورد معدل?

آن را بزرگترین توافق بین المللی پوشش تدارکات عمومی تاسیس شده در اوایل 1980s و نگهداری چندین بار پس از آن. اعضای شامل اتحادیه اروپا, انگلستان, کانادا و ژاپن و استرالیا و کره جنوبی. ده کشور دیگر از جمله روسیه و چین در حال پیوستن به.

3. آنچه را دوست دارید ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت خصوصی می گویند این توافق نامتوازن کمک به دیگر کشورها بسیار بیشتر از آن کمک می کند تا آمریکا و از بین بردن یک قطعه مهم از اهرم است که می تواند در اختیار داشت در مذاکرات تجاری. ایالات متحده ارائه می دهد معدل اعضای دسترسی به یک $837 میلیارد تدارکات بازار است که با توجه به یک دفتر پاسخگویی دولت آمریکا گزارش شده است که بیش از دو برابر حدود 381 میلیارد دلار گزارش شده توسط پنج بعدی بزرگترین معدل احزاب ترکیب — اتحادیه اروپا و ژاپن و کره جنوبی و نروژ و کانادا است.

4. چه افت?

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای به اجرا درآوردن “خرید آمریکا” قوانین به عنوان یک راه برای احیای آمریکا ساخت. او یک فرمان اجرایی را امضا مدت کوتاهی پس از به دست گرفتن هدایت سازمان های دولتی برای بررسی انطباق آنها با قوانین نیاز به آنها را به انتخاب مواد داخلی همه چیز را از جاده ها به سیستم های سلاح های. این منظور نیز خواسته وزارت بازرگانی به بررسی معدل تاثیر در خرید آمریکا قوانین.

5. است معدل واقعا نامتوازن?

ایالات متحده اعطا 12 میلیارد دلار ارزش قراردادهای دولتی به شرکت های خارجی در سال 2015 با توجه به گزارش گائو. که کل قرارداد به ارزش حدود 5.3 میلیارد رفت و به شرکت های مستقر در شش دیگر بزرگترین احزاب از معدل — اتحادیه اروپا و ژاپن و کره جنوبی و کانادا و نروژ و مکزیک است. در عوض کسانی که شش احزاب تعلق می گیرد حدود 1.8 میلیارد دلار ارزش قرارداد به شرکت های ایالات متحده. یک سال 2017 گائو گزارش همچنین نشان داد که دولت های خارجی اجازه شرکت های آمریکایی پیشنهاد در قرارداد به مراتب کمتر از آمریکا اجازه می دهد تا شرکت های بین المللی به پیشنهاد.

6. چه اتفاقی می افتد اگر ایالات متحده در خارج از معدل?

این امر طلسم هرج و مرج برای شرکت های خارجی است. معدل اعضای خود را از دست ترجیحی دسترسی به اکثر غیر دفاع آمریکا قرارداد و به جای تبدیل شدن به موضوع را به خرید آمریکا عمل می کنند که میله ترین دسترسی خارجی به دولت آمریکا قرارداد بدون خاص چشم پوشی. در همان زمان نمرات مستقر در ایالات متحده شرکت های خود را از دست ترجیحی دسترسی به حدود 900 میلیارد تدارکات بازار ارائه شده توسط GPA دیگر 47 عضو دارد. کاهش رقابت درایو ممکن است تا هزینه های عمومی در ایالات متحده بیش از حد.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: Bryce Baschuk در ژنو در bbaschuk2@bloomberg.net

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: Brendan موری در brmurray@bloomberg.net گرانت کلارک

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im