چگونه فرمول یک را eSport سری است که منجر مسابقه برای انطباق به تازگی مجازی چشم انداز

On پنج شنبه, 12 مارس یک مک لارن مهندس آزمایش مثبت برای Covid-19 آذر. توسط جمعه, جایزه بزرگ لغو شد, در نیک از زمان. در پایان است که سرنوشت ساز آخر هفته با مستند اقدامات کلیک کردن به دنده سراسر جهان فصل مسابقه به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است در اولین.

اولین افکار بودند لازم زیان: بازپرداخت بلیط مهمان نوازی و دیگر راه های فرمول 1 می سازد پول از طریق اسپانسر و تجاری در دسترس است. قوی بیمه خواهد پاسخ چند تن از کسانی که درآمد پرسش اما تا کنون مسابقات در استرالیا, هلند, فرانسه, و موناکو, لغو شده اند, با جایزه بزرگ چین و بحرین و ویتنام و باکو و کانادا به تعویق افتاد.

سوال بعدی مسلما بیشتر با فشار دادن و ضروری شرکت گسترده طوفان مغزی. یک ایمیل ارسال به تمام ادارات را این گونه خلاصه: “چگونه ما خالی را پر کنید?”

هیچ مسابقه به معنای هیچ مدرک تحصیلی است که به نوبه خود به معنای هیچ عمل و در نتیجه هیچ pontification. هیچ محتوای. برای ورزش از جمله مشخصات بالا که 98 درصد از طرفداران خود هرگز حضور در یک مسابقه اما انتخاب از استخوان های آن را به صورت آنلاین از طریق یک چرخه ثابت از طریق پوشش رادیو و رسانه های اجتماعی این فاجعه بار بود.

یکی از محبوب ترین پیشنهاد بود برای پر کردن شکاف با F1 eSport سری – یک برنامه است که در حال اجرا پس از 2017 و کشیده در 8.7 میلیون بازدید در سال 2019 با 2.7 متر از طریق تلویزیون است. اضافه کردن به که بیشتر 27m تصویری کلیک سراسر رسانه های اجتماعی.

چارلز لکلرک برنده استرالیا مجازی جایزه بزرگ (F1)

این اعداد و ارقام در زمان آنها را به یک نتیجه گیری است که چند نفر دیگر می رسیده اند: اگر می دانستم F1 شما در حال حاضر می دانستم که در مورد eSport سری. و اگر شما نمی طرفداران سپس شما احتمالا نمی خواهد در حال حاضر حتی در یک بیماری همه گیر.

اما هنوز هم وجود دارد چیزی است که برای کار کردن با آن به خصوص به عنوان دلایل عدم متقاطع بود که با توجه به طرفداران مسابقه با بهره گیری از پشت صحنه عناصر به همان اندازه و گاهی بیشتر از آنچه که اتفاق می افتد در مسیر. و در حالی که آنها خواهد بود قادر به ارائه هيچ گودال وجود دارد یک راه که آنها می تواند ارائه میکنند.

برنامه های اصلی خود را برجسته فقط رانندگان است. اما پس از بحث و گفتگو با Venturebeat این شرکت که تحویل ایشان و دیگر eSport سری آنها توصیه به طلب کردن مشخصات بالا نام از زمینه های دیگر برای اضافه کردن یک ستاره Pro-Am شیب.

فقط ده روز پس از لغو در ملبورن مجازی جایزه بزرگ سری اعلام شد. نژادها مجازی خواهد اجرا در محل به تعویق افتاد, جایزه بزرگ, پخش در سراسر رسمی فرمول 1 کانال یوتیوب, حرکت یا کشش ناگهانی Facebook و F1.com. هر مسابقه خواهد بود نیمی از طول آن را “زنده” همتای تا اطمینان حاصل شود که زمان در حال اجرا از جمله مدرک تحصیلی – تنها دو ساعت است.

دو ماه از آن حاضر راه اندازی مجدد این تردستی از این چرخش است که هنوز هم قابل توجه به کسانی که در فرمول 1. وقتی که می آید به شماره آن مطمئنا به عقب نگاه کرد به عنوان یکی از مهمترین و الهام گرفته از تصمیمات اتخاذ شده توسط سازمان.

پنج مجازی GPs کشیده شده اند در بیش از 20 میلیون بیننده – که سر و گردن بالاتر از دیگر مجازی سری مسابقه در سال 2020 است. از پنج ورزش ویدیوهای آپلود شده در یوتیوب, سه فرمول 1 با شماره دو و پنج به ترتیب مجازی GPs بحرین و استرالیا است.

سطح اجتماعی و برش از طریق به دست آمده است از طریق آرایه ای از افراد مشهور ظاهر. بهره گرفتن بازیکنان فوتبال مانند-Pierre-Emerick بیلبائو, Sergio Aguero و Thibauld کورتوا, گلف باز ایان Poulter و کریکت بن استوکس نیز به آنها اجازه داد تا به درخواست تجدید نظر به طرفداران از ورزش های دیگر.

آرسنال مهاجم بیلبائو است قابل توجه فن (گتی)

در عین حال برای تمام کنندگى وجود دارد یک عنصر کلیدی به همه از این که فرمول 1 شد کاملا بی اعتنا به. آنها متوجه نیست که چقدر خوب خود را در بازی ویدیویی واقع بود.

آنها می دانستند آن بود موفق و آگاه بودند از اعداد در حال انجام توسط خود eSports سری. مسابقه پر رونق در نوع بازی. آنلاین و آفلاین اتومبیل ها همه جا هستند. اما آنها نادان و محبوبیت خود را در سری F1 از Codemasters در میان علاقهمندان به بازی های گاه به گاه. حتی برخی از خود رانندگان است.

“ما بسیار خوش شانس می گوید:” بن Pincus, مدیر تجاری مشارکت در فرمول 1. “از زمان چشم انداز ما فقط اتفاق می افتد به تعدادی از رانندگان جوان در سراسر تیم ما که پارسه به هر حال.” رانندگان مانند مکلارن Lando نوریس که نشان داد او سوار بیش از 600 دور در بازی های شبیه ساز در خانه به عنوان آماده سازی برای اولین بازی خود را در سال 2019 را به استرالیا جایزه بزرگ.

آنها پس از آن ناگهان با شور و شوق از خود مشهور شرکت کنندگان و دیگران که در حال حاضر تقاضاهای مصرانه برای درگیر شدن در طول مستند. رئال مادرید کورتوا دروازه بان خواسته است درگیر می شود تا آنجا که او می تواند در حالی که آرسنال مهاجم بیلبائو است به طوری شیفته با این پروژه است که او در حال حاضر با توجه به تشکیل خود eSport پایدار است.

در حرکت یا کشش ناگهانی زنده جریان سایت استفاده می شود عمدتا برای بازی در حالی که اکثر شبیه ساز مسابقه بازی ها افزایش یافته و در ساعت تماشا پس از شروع سال هیچ یک از نزدیک به F1 2019 را سرسام آور نرخ رشد 1,061 درصد است.

وجود دارد تمایل از سایر رشته های ورزشی در بریتانیا به شرکت به طور مشابه. اما آنهایی که به آن نیاز دارید در حال صالح با محصولات تحتانی.

به طور منظم ارائه شده از راگبی و کریکت هستند و در بهترین حالت متوسط از زیر پر گیم پلی به مسائل مربوط به بیش از مجوز است که حتی ورزشکاران به نمایندگی در این بازی هستند کمتر از شاداب به انتخاب کنید تا یک کنترل کننده.

کریکت به طور خاص تلاش کرده است حتی با آخرین کریکت 19 بازی توسعه یافته توسط Big Ant Studios در همکاری با حداکثر بازی. ماه گذشته کریکت مجله قرار داده و در یک قرنطینه جام با توجه به ارائه مجازی شهرستان کریکت در طول فصل وقفه. تنها 11 از 18 باشگاه صورت گرفت – بیشتر به دلیل رقابت بودن پلی استیشن 4 تنها – اما حتی برخی از کسانی که هنوز هم به کدهای داده شده توسط Red Ant Studios برای دانلود بازی.

کریکت مجازی سری شده است کمتر موفق (کریکت 19)

“این دیوانه زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم” muses Pincus در فرصت فرمول 1 شده است قادر به در دست گرفتن. “این چیزی است که وجود ندارد سه ماه پیش و در عین حال آن را در حال حاضر ارائه شده ما را با جدید قابل توجهی امتیاز داده که ما باید به توجه به جلو می رویم.”

به افرادی مانند فدریکو Winer یک محقق دکترا در دانشگاه Loughborough موسسه ورزشی, کسب و کار, این نقاط داده ها همواره وجود دارد. بخشی از کار خود را کرده است به دنبال درگیر به blindspots ورزشی و سرگرمی های صنایع باید وقتی که می آید به بازی دیجیتال.

در حالی که مسابقه مجازی کرده فرمول 1 در این مثال او معتقد است که آنها استثنا برای این قانون. البته یک استثنا است که رفت و در مورد چیزهایی که در راه حق.

“فیفا مسابقات آینده از لیگ و فدراسیون است که شاید بهترین مثال از اینکه غلط در مستند” نشان دهنده Winer. “قرار دادن جام در تلویزیون بود و هرگز به فقدان فوتبال واقعی و نه آن را رفتن به در یک eSport جمعیت است که آنچه را که آنها امیدوار بود.

“اگر شما نگاه کنید در eSports همراه با آمار و ارقام از Twitch, YouTube و Facebook Live, کمتر از دو درصد از مخاطبان در حال تماشای بازی های ورزشی.”

یکی دیگر از جنبه های زمستانی احساس می کند ممکن است ابری coronavirus نیاز برای کاربردی “شبیه سازی” در کنسول به یک علامت در این منطقه از بازار دیجیتال.

“NFL یک مثال خوب است. آنها Madden بسیار محبوب حق رای دادن. اما آنها در حال به دست آوردن کشش بیشتر در مصرف کننده و بازی رقابتی با سرمایه گذاری در بازی مانند Fortnite با مدها که شما می توانید خرید کیت های مختلف و تیم رنگ برای شخصیت. این یک راه موثر برای حرکت به یک پر جنب و جوش و رونق بازار و هدف قرار دادن جمعیت آنها نمی فرماندهی با دیوانه.”

NFL گسترش یافته به Fortnite (Epic Games)

با بیشتر جوان رانندگان F1 در نظر گرفتن بخشی از ریشه دوانده رقابت است شروع به از طریق آمده است. غیر رسمی از نژادها که وام خود را به برخی از نور دل سطل زباله صحبت کردن بیش از دومین صفحه نمایش متمرکز بر رقبا شروع به دادن راه به استرن سکوت به عنوان شخصیت در حال کنار گذاشتهشدن به تمرکز بیشتر بر روی besting همسالان.

داشتن تنها فقط نقطه شیرین بين زنده مسابقه و eSports برخی بیشتر recalibration ممکن است در اینده نزدیک. “این یک عمل متعادل می گوید:” Pincus. “نگه داشتن آن را سرگرم کننده و جذاب برای مخاطبان و ساخت آن را به اندازه کافی جدی به صورت سنتی فن.”

فرمول 1 در نظر دارد برای حفظ آن مجازی جایزه بزرگ در حال اجرا تا ماه ژوئن قبل از آهنگ های نجومی میدارد تا دوباره در ماه جولای تمام بودن هست. اما حتی زمانی که زنده مسابقه بازده این سرمایه گذاری جدید می تواند در اینجا به ماندن بگیرید.

این یکی از بزرگ زندگی truisms که نوآوری متولد شده است از ضرورت و به خصوص تا زمانی که بحران در این مقیاس است که تغییر چگونه ما در مورد زندگی ما است. در Virtual Grand Prix, چه آغاز شده به عنوان یک پیشنهاد در یک “پاسخ به همه” ایمیل دو ماه پیش در حال حاضر ممکن است یک ابزار حیاتی برای تطبیق با این دنیای جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>