چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با دیگر ‘جنگ’ رئیس جمهور

هیچ بازدید کننده به لاس وگاس باید شهر را ترک و بدون مراجعه به شگفت آور سد هوور.

اگر شما در I-515 و سر غرب زیپ را از طریق تغییر رنگ از صحرای نوادا شما وجود دارد می تواند در کمتر از یک ساعت. شما بعید به نا امید.

ساخته شده بین سال های 1929 و 1935 و طراحی شده برای برق از آبهای رودخانه کلرادو در این پروژه آمده است به نماد چه مردم و رهبران خود را می توانید یک بار آنها را تنظیم ذهن خود را به کار. این نشان دهنده چه می توان به دست آورد با وجود – و یا حتی به دلیل – سختی در این مورد جهانی خراب از رکود بزرگ.

مردم عشق به تحسین سد مهندسی عمومی و سرویسهای بهداشتی مجهز تکمیل شده با برنج جلا درب. آنها می خواهم به نگاه کردن در آب های عمیق زیر و آنها ژست برای عکس های سلفی آنها به عنوان گیاه یک پا در نوادا و آریزونا مارک به عنوان رودخانه آیا دولت خط.

و برخی نیز ممکن است منعکس کننده که در حالی که این سد به نام برای ریاست جمهوری هربرت هوور زمان آن به پایان رسید از او شده بود humiliated در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد روشن توسط یک جمعیت عصبانی و ناامید. این امر می تواند جانشین او فرانکلین دلانو روزولت که نظارت رسمی آن فداکاری است.

در روزهای اخیر به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مواجه coronavirus بحران شده است وجود دارد بحث زیادی در مورد نحوه عملکرد خود را به یاد خواهد شد.

خواهد او را تشبیه به Hoover دیده می شود که دست کم در مقیاس کامل از ویرانی های ناشی از غوطه مالی و خیلی بیشتر علاقه مند به انتخاب مجدد شانس این ماه های نوامبر و بازار سهام که او معتقد است که آنها به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. و یا خواهد او بود یک FDR مهار قدرت عظیم موجود به او به عنوان مستاجر از دفتر بیضی شکل و با استفاده از آن به انجام کارهای خوب. (FDR انتخاب شد به دفتر چهار بار و در اولین اجرا خود را در سال 1932 به عنوان مبارزات انتخاباتی خود آهنگ “گزارش ها”.)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز می خواستم یک جنگ است. او فعالیت بر روی یک پلت فرم برای خروج نیروهای نظامی آمریکا از کشورهایی از جمله عراق و افغانستان است.

اما یک جنگ چیزی است که او کردم. در این هفته تعدادی از عفونت کروناویروس در آمریکا تصویب 100,000 بیش از هر کشور دیگر. تعداد مرگ و میر در حدود 1,600.

هر روز تهمت به نظر می رسد قبل از دوربین های تلویزیونی به اصرار دولت او است که در بالا از مشکل و نشان می دهد اورژانس اجتماعی فاصله اقدامات و تعطیلی قرار داده و در جای خود می تواند رفته عید پاک. او می گوید: فردی متحده – در حال حاضر وجود دارد عفونت در تمام 50 – باید رهبری مبارزه با ویروس.

هنوز در شهرهایی مانند نیویورک و سیاتل و نیواورلئان, شهرداران و فرمانداران دولت را درخواست فدرال کمک کند نه کمتر. اضطراری سردخانه هستند بنا در مرکز شهر نیویورک و مدیران بیمارستان های سراسر کشور هشدار می دهند آنها کافی سهام از اقلام اساسی مانند ماسک و لباس و هواکش.

چنین کمبودی در عرضه آنها می گویند پرستاران و پزشکان نیاز به استفاده مجدد از اقلام مانند ماسک و یا سعی کنید و خرید لوازم از آمازون. به همین دلیل است که رئیس جمهور شده است به طوری بیزار به استفاده از قدرت مانند دفاع تولید عمل به شرکت را مجبور به تولید این زندگی-صرفه جویی در اقلام است. روز جمعه او در نهایت به دستور جنرال موتورز برای تولید هواکش متهم غول خودرو از “اتلاف وقت” در طول مذاکرات.

با توجه به ضبط به دست آمده توسط آسوشیتد پرس در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست دولت فدرال به عنوان “بازگشت به بالا”.

“من نمی خواهم شما را به پشتیبان و کارفرمایی; ما نیاز شما را به طور تام بردی اینجا” جامعی واشنگتن فرماندار جی Inslee با اشاره به افسانه ای ضبط-برنده NFL quarterback که در حال حاضر نقش Tampa Bay Buccaneers پس از 20 سال با میهن پرستان جدید انگلستان.

حتی لری هوگان جمهوریخواه فرماندار مریلند بود که با نزدیک شدن به دیدن اگر او را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال در بازار اولیه گفت که آنچه رئیس جمهور گفت: از جلسه کاخ سفید اتاق مطابقت ندارد واقعیت روی زمین است.

“برخی از پیام بسیار گیج کننده است. این درست نیست که آن مطابقت ندارد با آنچه که ما در حال انجام در اینجا در مریلند گفت:” سی ان ان. “ما فکر نمی کنم ما در حال رفتن به در هر راه از این در پنج یا شش روز یا بیشتر و یا هر زمان که این 15 روز است تا از آنها آغاز شده و این خیالی ساعت.”


مگ Jacobs, یک مورخ و پژوهشگر در دانشگاه پرینستون نوشت: به تازگی در مورد آنچه در درس های مختلف اجرای هوور و FDR ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که FDR نمی آمد به دفتر طول یک لفظ جنگ 1929 سقوط باعث ویرانی اقتصادی در همان راه Covid-19 می تواند. و تهمت نامیده می شوند مبارزه با ویروس “جنگ”.

“وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که در نظر بگیرید در مورد زمان جنگ رهبر” Jacobs, نویسنده محافظه کاران در قدرت: ریگان در سال 1981-1989می گوید مستقل. “برای اولین بار وجود دارد این است که آنها قرار است برای الهام بخشیدن و اطمینان. دوم این است که آنها قرار است به اجرا در زمان واقعی راه حل است.”

او می افزاید: “مغلوب ساختن پیشی جستن راه تلاش برای افزایش روحیه بود برای بازی کردن ویروس. مردم ممکن است اطمینان بیشتر از فرمانداران که بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

سوزان رایس که در خدمت به عنوان باراک اوباما مشاور امنیت ملی پیوست و دولت به عنوان 2007-2008 بحران اقتصادی عمیق حفر شد و به مراتب بیشتر داغدار.

در مقاله ای در نیویورک تایمزاو ادعا می کند که رئیس جمهور شکست خورده است در چهار حوزه عمده – نه آماده شدن برای بحران به تصویر کشیدن Covid-19 به عنوان یک “خارجی” یا چینی بیماری ارائه نمی کافی تست کیت برای فعال کردن مقامات به دقت دریافت یک مقیاس مشکل و دروغ گفتن در مورد شدت آن است.

به عنوان برترين مقامات بهداشتی مانند نانسی r. schultze ، در مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و Anthony Fauci هشدار داد و از احتمال شدت بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با آن به آنفولانزا.

“آن را به ناپدید می شوند او گفت:” در اواخر فوریه. “یک روز آن را مانند یک معجزه آن ناپدید خواهد شد.”

“در زمان بحران ملی آمریکا نگاه مردم به رئیس جمهور ما برای رهبری و جهت” برنج می نویسد. “تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سختی شکست خوردند. تعداد موارد در ایالات متحده نمایی در حال رشد است و ما در نظام سلامت بیمار است و مجهز به تعیین محدوده این بیماری است.”

تگزاس دکتر می گوید او انتظار یک هفته برای coronavirus نتایج آزمون

پس چگونه به توضیح سنجی?

آن است که نه فقط تهمت که روز جمعه امضا بزرگترین مالی بسته محرک اقتصادی در تاریخ, که به نظر می رسد فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب. در حالی که رئیس جمهور ممکن است خود را ماندگار ترین تقویت کننده – “من می خواهم به آن رای 10. من فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ” – نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از آمریکایی ها تایید رهبری او در این لحظه از اضطراب و ترس است.

یک نظرسنجی اخیر توسط گالوپ نشان می دهد رئیس جمهور تصویب امتیاز است که در تمام زمان بالا در حدود 49 درصد و نزدیک به 60 درصد فکر می کنم او یک کار خوب انجام داده. سایر نظرسنجی ها از جمله آنهایی که توسط Pew, Monmouth دانشگاه و فاکس نیوز نشان می دهد او تا به حال یک دست انداز.

مت Mackowiak جانباز استراتژیست جمهوری خواه که تقسیم وقت خود را بین واشنگتن و تگزاس می گوید: دولت پاسخ اولیه کند بود و آشفته.

اما از آنجا که نیروی کار ایجاد شد و رسما تحت رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس اما که کنفرانس های مطبوعاتی در اختیار مغلوب ساختن پیشی جستن آن را به حال شده است در حال حرکت “قاطعانه”.

“آنها در حال کار به خوبی با آمریکا و دولت های محلی به دست آورده و کمک بسیاری در بخش خصوصی است. وجود دارد باقی می ماند چند نقاط داغ [New York, New Jersey, کالیفرنیا, واشنگتن] اما به نظر می رسد ما ممکن است تبدیل به یک گوشه و محدود کردن آسیب” Mackowiak می گوید.

جفری جونز یک سردبیر ارشد در گالوپ اشاره به عامل دیگری به عنوان تهمت به نظر می رسد در تلویزیون هر روز به دنبال شکل روایت از آنچه که اتفاق می افتد حتی به عنوان منتقدان او حمله برای ارائه آنچه آنها می گویند یک simulacrum واقعی رهبری است.

“از لحاظ تاریخی ریاست جمهوری کار تصویب افزایش یافته است که این کشور در معرض خطر است. هر رئيس جمهور از FDR به جورج بوش را دیدم خود را تایید امتیاز افزایش حداقل 10 امتیاز پس از یک رویداد مهم ملی از این نوع” او می نویسد. “در طول این تظاهرات مستقل و حامیان حزب مخالف رئیس جمهور به طور معمول نشان می دهد افزایش پشتیبانی برای فرمانده.”

جونز امتیاز به 35 نقطه پرش دریافت شده توسط بوش پس از حملات 9/11 اما می گوید افزایش تعصب سیاسی از دولت اوباما, و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن محدود چنین برجستگی است.

نویسنده و محقق مارکوس Kounalakis افرادی که به Eleni Kounalakis دموکراتیک معاون فرماندار کالیفرنیا می گوید تهمت عملکرد به عنوان یک رئیس جمهور زمان جنگ ضعيف است.

رهبری قوی در چنین شرایطی Kounalakis می گوید: نیاز به یک وحدت, رهبر, وحدت دشمن و وحدت بخش فرهنگ است.

آن است که به معنای واقعی کلمه غیر ممکن است برای دیدن coronavirus او می گوید که باعث می شود آن را سخت تر برای مبارزه با یک مشکل بوش با تلاش خود را برای راه اندازی یک “جنگ با ترور”. با توجه به تهمت سیاسی تاکتیک بودند به تمرکز بر روی نفاق و اختلاف او می گوید: آن را در حال حاضر غیر ممکن است برای او به محوری به کسی که می تواند منجر شود. به عنوان به نظرسنجی ضربت او می گوید آن است که در واقع متوسط.

“ما می دانیم که او تا به این پایه از 40 درصد است. اگر شما به من گفتن خود شماره 49 درصد که فقط به معنی نه درصد از آمریکایی ها در این بحران را در ایران پشت سر او,” او می گوید. “پس از 9/11, بوش بود 90 درصد است. داده است او در تلویزیون در همه زمان ها نه درصد افزایش است بی پایان.”

رابرت چیس یک مورخ در دانشگاه استونی بروک در نیویورک و لانگ آیلند. او و دیگران در حال آموزش دانش آموزان آنلاین اما دانشگاه بیمارستان راه اندازی تریاژ منطقه برای درمان افراد مبتلا به کوروناویروس.

تعقیب معتقد است مغلوب ساختن پیشی جستن یاد می شود بیشتر به عنوان یک هوور از FDR. حتی قبل از این ویروس زده, او می گوید, رییس جمهور شده بود برش پول از CDC و defunding تلاش های بین المللی را در بیماری های همه گیر. یک بار Covid-19 شروع به ایجاد سرفصل مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازی کردن خطر با نظرات خواهد بود به عقب نگاه کرد به عنوان داشتن یک “فاجعه”.

در مقابل زمانی که فرانکلین روزولت در زمان کار او بسته بانک ها پس از یک ماه اجرا شود. هنگامی که آنها دوباره باز او تضمین سپرده گذاران به حال بیمه پول خود را چیزی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده برای بازسازی اعتماد به نفس.

FDR توضیح آنچه که او انجام شده بود با به اصطلاح “پای بخاری چت” یک سری از نزدیک, آرام, رادیو, آدرس, از کاخ سفید که در آن او توضیح داد که نه تنها چه مراحل که انجام شده اما چرا آنها مورد نیاز است.

“بخشی از رئيس جمهور ، فراتر از سیاست فراتر از بودجه است که برای آرام کردن, عمومی, آرام وحشت و به یک معنا که آنچه رهبران خود را می گویند و انجام درست و دقیق است و می تواند با تکیه بر” چیس می گوید. “این چیزی است که دیگر رئیس جمهور در بحران افزایش یافته است اما این فرصتی است که در آن تهمت شکست خورده است و من فکر می کنم کاملا مفتضحانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>