چگونه پزشکان درمان بدحال coronavirus بیماران

این گزارش بسیار ارزشمند می گویند پزشکان در ایالات متحده و اروپا به دلیل آن جزئیات دوره بیماری در بیماران بدحال — که کوچک اما نگران کننده زیر مجموعه که در نهایت در Icu. این بیماران تحت درمان قرار گرفتند در Jinyintan بیمارستان در ووهان چین طی ماه های اول از این بیماری همه گیر از پایان ماه دسامبر تا ژانویه.

نویسندگان دنبال صورت فلکی علائم تهدید کننده زندگی چه داروهای بیماران داده شد به سعی کنید به مبارزه با عفونت را حمله به ریه ها چگونه اکسیژن اجرا شد و نتایج — آیا بیماران جان سالم به در برد و یا فوت در ICU.

گریم نتيجهگيری: در بيماران مبتلا به رمان coronavirus شد که بدحال مبتلا به پنومونی و وارد خود ICU پزشکان ثبت شده “بالا” تعداد مرگ و میر. از 52 نفر شامل نمونه 32 فوت در 28 روز طول این مطالعه آشکار مرگ و میر از 61 درصد است. اکثر درگذشت ظرف هفت روز بستری بودن در بخش ICU.

برای مقایسه میزان مرگ و میر به طور کلی در محدوده بین 30 و 40 درصد در حال مشاهده برای بیمارانی که بیمار عادی آنفلوانزای فصلی هستند و مبارزه پنومونی حاد و سندرم زجر تنفسی در Icu.

متخصصان خارج از چین تحسین درمان داده شده توسط پزشکان چینی به بیمار در این مطالعه گفت که مشابه سطح مراقبت می توان در آمریکا و اروپا در بخش های مراقبت ويژه.

مانند پزشکان در چین قبل از آنها مراقبت های بهداشتی کارگران در کره جنوبی و ایتالیا در حال دیدن ويژه خود را پر کردن با شدت بیمار بیماران. در لودی در شمال ایتالیا یک عفونی-بیماری دکتر گفت واشنگتن پست که coronavirus برخورد کرده بود “مانند یک سونامی” در بیمارستان که در آن بیش از 100 نفر از 120 نفر پذیرفته شده با این ویروس نیز توسعه ذات الریه.

پزشکان و محققان در مصاحبه با این پست همه آنها خوانده بود لانست مطالعه توسط Xiaobo یانگ و همکارانش گفت: آنها فقط می تواند تصور کنید — خواندن بین خطوط در خشک داده های بالینی ارائه شده در هفت-صفحه مقاله — چه کسانی ويژه شد.

“آنها تا به حال یک انفجار از موارد در چین که غرق بیمارستان گفت:” کریستینا Crothers های ریوی و مراقبت بحرانی پزشکی متخصص و استاد پزشکی در دانشگاه واشنگتن است.

“کسانی که پزشکان ساخت قهرمانانه تلاش برای نگه داشتن بیماران خود را زنده گفت:” جیمز چالمرز یک استاد بالینی در دانشکده پزشکی در دانشگاه داندی در اسکاتلند است. “آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند.”

وجود دارد هیچ هدف درمان یا واکسن برای ویروس جدید — و بنابراین پزشکان و پرستاران در بخش مراقبت ويژه در سمت چپ به اداره مواد مخدر و اکسیژن برای زنده نگه داشتن بیماران طولانی به اندازه کافی برای بدن خود را به مبارزه با عفونت و ترمیم ریه ها ویران شده توسط ذات الریه.

به عنوان حملات ویروس ریه ها می شود سخت تر و سخت تر برای بیماران مبتلا به دریافت اکسیژن کافی به خون خود را برای حمایت از خود و کلیه و کبد و قلب است.

در بدترین موارد در ووهان ICU ویروسی ذات الریه منجر به سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS زندگی-تهدید التهاب در ریه ها است.

از 52 بيمار مبتلا به ذات الریه بیشتر به حال داده می شود اکسیژن — 37 قرار داده شد و در ونتیلاتورهای مکانیکی.

اخیرا که یک تیم از کارشناسان بین المللی به چین به بررسی سیر بالینی و درمان بیماران از جمله به طور جدی بیمار است. آنها دریافتند که در حدود 5 درصد از رمان coronavirus موارد مورد نیاز تنفس مصنوعی و حدود 15 درصد نیاز به داده می شود بسیار متمرکز اکسیژن — نوع بیمار ممکن است تنفس از طریق یک لوله که منجر به سوراخهای بینی.

که گزارش داد که 45 بیمارستان شدند عامل در ووهان. کارشناسان اشاره کرد که 80 درصد از افراد آلوده تا به حال تنها بیماری خفیف اما بیشتر به طور جدی بیمار نیاز به اکسیژن اضافی برای بازیابی و بهبودی دوره سه تا شش هفته است.

“جرم و مدت درمان سبب شیوع موجود در سیستم مراقبت های بهداشتی در ووهان بار ها و بارها” این است که تیم به این نتیجه رسیدند.

یک موج بسیار بیمار مبتلا به ذات الریه می تواند افتادن نه تنها در دسترس تخت در Icu اما همچنین تعدادی از فن های موجود در بسیاری از کشورها است. در نیمکره شمالی شیوع رمان coronavirus در حال آمدن است در بالای زمستان فصل آنفولانزا.

چینی پزشکان به بیماران خود آنتی بیوتیک برای مبارزه با عفونت های ثانویه و ضد ویروس از جمله داروهای تجربی در نظر گرفته. آنها همچنین سعی آنتی بادی ها و استروئیدها.

“آنها از دست دادن بیماران به چپ و راست. آنها تلاش خود را به بهترین. آنها با استفاده از هر ابزار در جعبه ابزار” گفت: Charles Dela Cruz, استادیار ریوی و مراقبت های پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. “آنها در حال انجام کارهای درست … همه چیز است که ممکن است کمک کند و صدمه دیده است نیست.”

آنها هنوز هم از دست دادن بسیاری از بیماران.

که گزارش و مطالعه در بر داشت که کسانی که فوت شده و موجود شرایط مانند بیماری های قلبی عروقی و دیابت کنترل نشده و فشار خون بالا و مزمن بیماری های تنفسی و سرطان است.

چینی گزارش در 52 بيمار لیست نبود علت مرگ برای 32 که نمی توان آن را از ICU.

اما پزشکان با تجربه طولانی درمان جدی ذات الریه و ARDS فرض چینی مراقبان خود را دیدم بيماران التهاب ریه ها غرق مایعات, فشار خون خود را رها خطرناکی و اندام خود را شکست و پس از خاموش کردن به عنوان آنها را از اکسیژن شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im