چگونه ما جدا بیلی جو ساندرز بوکسور از بیلی جو ساندرز ،

این یکی از حقایق ناخوشایند که افتضاح مردم قادر هستند کارهای فوق العاده ای. سوال این است که چقدر خود را awfulness کاهد از آن است که آنها ایجاد کرده اند. ما هنوز هم گوش دادن به مایلز دیویس با وجود مجرمانه خود گذشته است. ما هنوز هم خواندن آثار ژان ژنه, آرتور رمبو و نورمن میلر با وجود ایشان است. که Carvaggio شد یک قاتل نیست او را متوقف کند بودن دست زدن با یک قلم مو. و که هیچ plumbline می تواند درک عمق بیلی جو ساندرز را حماقت متوقف نمی شود او را از درخشان باکسر.

شاید این ناعادلانه است که شامل ساندرز در این شرکت است. او نه یک مست یا یک دزد یا قاچاقچی یا یک مصرفکننده داخلی یا یک نژادپرست و یا یک قاتل است. حتی پس ساده استانداردهای رایج نجابت خود را rap sheet باعث می شود برای غمانگیز خواندن.

او پیشنهاد کرده است یک زن بی کرک کوکائین برای انجام یک عمل جنسی در دوستان خود را. او impersonated یک افسر پلیس و دستور یک رهگذر به نوار غزه ، او خود را ثبت سرعت در Lamborghini Huracan و اجازه می دهد خود نوزاد پسر در پشت چرخ از آرایه ای از souped تا وسایل نقلیه. در سال 2015 گفت: “من فکر می کنم زنان وجود دارد, جنسیت برای هر شب. سخت جنسیت. یک زن وجود دارد برای تمیز کردن و پخت و پز شستن و رابطه جنسی.” در سال 2017, او در توییتر نوشت: “زنان با, بد بو, تالار گفتگوی جوانان ایرانی باید اعدام شود.” بعد از آن سال او ارسال شده یک عکس از یک مرد فروشنده با موهای بلند و گوشواره و گفت که فرزندان او “باید برای دیدن آن است.”

آخرین بی احتیاطی? به رکورد خودش را مردان مشاوره در مورد چگونه به بهترین در داخل کشور سوء استفاده همکاران زن خود را در طول coronavirus مستند.

در آن ساندرز با استفاده از یک کیسه پانچ به توضیح دهید که چگونه واکنش نشان می دهند اگر “خود را زن دادن به شما دهان به دهان” و نشان دادن چگونه به “ضربه او را در چانه” و “پایان او را”. آن است که خنده دار نیست. ساندرز شده است هرگز خنده دار. و تنها جایی که در آن فیلم های خود را پیدا کرده اند چیزی از مخاطبان است که در بسته بوکس گروه در Facebook آباد توسط نا امید مردان بیش از حد کوچک به صدای چنین نظرات در دنیای واقعی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که تاریک recesses از توییتر که در آن همه یا یک فوتبالیست یا بوکسور به عنوان تصویر پروفایل خود را.

ساندرز است هرگز دور از جنجال

ساندرز از او بوکس مجوز معلق توسط انگلیسی بوکس هیئت مدیره از کنترل است. او پروموتر ادی Hearn گفته است که او “وحشت زده” توسط “ساده لوحانه” و توصیف ساندرز به عنوان “prat”. و هنگامی که ساندرز این WBO فوق العاده میان قهرمان جهان شروع به تحقق بخشیدن امید خود را از مبارزه پوند برای پوند سوپراستار Canelo الورز در لاس وگاس در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم بر روی طناب او صادر شده یک دوم عذرخواهی, که در آن او متعهد به اهدای £25,000 به خشونت سازمان های خیریه.

برای اولین بار ؟ یک glib صدای جیر جیر که در آن ساندرز وعده داده است که اگر او تا به حال دیدم یک مرد ضربه زدن به یک زن او را “سر و صدا او را به قطعات”. “فوق العاده دشوار است به مانند شما نمی بیلی?” یک کاربر گفت. “به طوری که مادر خود را اما سر در بالش های شغلی طبقه بندی شده اند” آمد پاسخ.

فقط به عنوان کسانی هستند که تخت پیچیده obtusely اصرار دارند که ساندرز هیچ کار اشتباهی انجام داده – که او بیچاره قربانی برف عدالت اجتماعی رزمندگان و حرفه ای حساس – بنابراین آیا دیگران خواستار مجازات شدید. مستقل می داند ممنوعیت تا دوازده ماه است در نظر گرفته شده توسط BBBoC در حالی که کریس Eubank Jr سابق حریف از ساندرز به نام در هیئت مدیره به او مجوز برای “یک مقدار خوبی از زمان”.

یکی دیگر وجود دارد ، یک سوم کوچکتر گروه که هر دو دفع توسط ساندرز’ رفتار و تا حد زیادی نا امید که یک مرد تا thrillingly با استعداد به نظر می رسد به طوری خم جهنم در هدر دادن استعداد خود را. باید مبارزه با Canelo شکست را به جای آن خواهد شد به گریه و شرم آور است. آیا ساندرز سزاوار این upteenth شات در رستگاری? هیچ. آیا او سزاوار این فرصت را به یک زندگی در حال تغییر مقدار پول در زیر چراغ های روشن از لاس وگاس ؟ نه در همه. که متوقف نمی شود آن را جذاب و جذاب مبارزه با.

در ایالات متحده مبارزه تا حد زیادی بوده است را رد کرد و به عنوان یک بهر گرم کردن به یک سه گانه کشمکش بین Canelo و گنادی Golovkin. چه کوتاه خاطرات آمریکایی طرفداران. آن را تنها سه سال پیش که ساندرز به طور کامل outclassed دیوید Lemieux در یکی از بهترین اجراهای توسط یک جنگنده در خاک های خارجی در حافظه اخیر; یک نمایش بی حرکت counterpunching و لودگی بود که HBO صاحب نظران جیم Lampley حداکثر Kellerman و Roy Jones bright-eyed در تعجب. پس از آن آنها صحبت کرد و به طور جدی از ساندرز به چالش کشیدن هر دو Canelo و Golovkin به نوبه خود. و آنها آن را به معنای.

که ساندرز برخی از طرفداران بوکس ترجیح می دهند به یاد داشته باشید. سفر پسر خوب انجام با مکر عقل سلیم و نرم و صاف southpaw مهارت به طور جدی تهدید Canelo سلطنت كردند. آن شده اند که برخی از مبارزه است. Canelo نه جعبه یک southpaw پس از جیمز کرکلند در سال 2015 و با وجود اعتماد به نفس از تلویزیون مدیران ساندرز را ساخته اند همه چیز لعنت زشت است. شانس خود را از پیروزی شده اند و باریک. اما او تا به حال شانس.

مبارزه در حال حاضر بعید است که اتفاق می افتد چرا که هر دو ساندرز’ اقدامات و جهانی coronavirus همه گیر خواهد شد که به احتمال زیاد دیدن Canelo منتظر Golovkin سه گانه است. این نباید باعث اضطراب سخت و ناگهانی از ناامیدی. اما آن را ندارد. کسانی که حفظ است که ما باید جلوگیری از جدا کردن هنرمندان از هنر خود را ببینید چنین نتیجه به عنوان برجسته منصفانه و در عین حال انگلیسی, بوکس است که همه فقیر به دلیل آن است. ساندرز نه تنها هنوز خود را, اما همچنین کسانی که در وجود همه چیز – امیدوار است که او را به نوبه خود گوشه ای.

متاسفانه این رمان وضعیت. کسانی که به تماشای ورزش برای همیشه مجبور به اخلاقی انداخته است. همین دلیل است که طرفداران بوکس صرف مایک تایسون سال در پلینفیلد سرمایه گذاری قماری که او ممکن است به مبارزه بعدی. است که چرا Floyd Mayweather پرسود ترین pay-per-view ستاره تمام دوران با وجود سابقه سوء استفاده های داخلی. و به همین دلیل است تایسون خشم موفقیت های اخیر دیده است او برگزار شد تا به عنوان نهایی رستگاری داستان با وجود زشت گذشته ابراز احساسات نگران کننده شبیه به Saunders. چنین است که ورزش حرفه ای که در آن اختلاف است که ارزش یک کالا به عنوان کار سخت و خام توانایی این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.

ارنست همینگوی همسر سوم نویسنده Martha Gellhorn یک بار اظهار داشت که “یک مرد باید خیلی نابغه بزرگ را برای بودن چنین نفرت انگیز انسان”. سوال این است که آیا در حال حاضر استعداد است که دیده می شود ساندرز fleetingly ویژگی در backpages به اندازه کافی مهم است برای بیشتر اعمال حماقت که او را دیده می شود به طور منظم به نظر می رسد در مقابل. متاسفانه تعداد زیادی از شواهد نشان می دهد نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de