چگونه rogue متحده دریافت کردن ‘ترور’? با سرما پول نقد – فقط مانند ایالات متحده و بریتانیا

چگونه می توانم به شما یک “تروریست” لیست ؟ به نظر می رسد که پول نقد کمک می کند.

نگاهی به سودان. آن وزارت دادگستری به تازگی اعلام کرد که این اردوی یک فوریه مقابله با خانواده ها از 17 ما ملوانان کشته در حمله انتحاری به ناو یو اس اس کول در بندر عدن در اکتبر 2000. مرده آمریکایی چپ 11 کودکان پشت سر آنها و بنابراین گزارش $70m (£59m) حل و فصل خواهد شد و از آنها مراقبت بیش از حد. بستگان ادعا کرد که سودان در زیر آن و سپس جنایتکار جنگی رئیس جمهور عمر البشیر به حال ارائه پشتیبانی به القاعده که ادعا کرد این حمله است.

کسی چه می داند ؟ ایالات متحده ذکر شده در سودان به عنوان یک “دولت حامی تروریسم” در سال 1993 – همان سال من برای اولین بار ملاقات اسامه بن لادن در سودان روستای Almatig احاطه شده توسط او غیر مسلح رزمندگان و سودان را به خوبی مسلح امنیتی و پلیس است. اما او اخراج به افغانستان در سه سال بعد. که چهار سال قبل از دو القاعده انتحاری در لوگر سنگین فایبر گلاس قایق شکست به بدنه چهار ساله Aegis-کلاس ناوشکن موشک هدایت شونده کول به عنوان آن دراز لنگر, سوختگیری, خاموش عدن بندر. عمر البشیر در زمان قدرت در خارطوم در سال 1989.

در حال حاضر که او سرنگون شده سودان دولت انتقالی به شدت نیاز به تسکین بدهی های بین المللی و کمک های مالی. وزارت دادگستری بود و کاملا فرانک در مورد که در این هفته: “از بین بردن سودان نام از این لیست لازم است به حذف انگ تروریسم کردن مردم از سودان و سودان و سامان دادن به عقب در جامعه بین المللی است.”

دولت به نظر می رسد برای اولین بار مذاکره با خانواده های مرده ملوانان و سپس با دولت آمریکا برای جبران القاعده حملات در شرق آفریقا.

اما آن را که ساده نیست ، سر از دو بمب افکن واحد که مورد حمله کول یک فیلمنامه به نام Jamal al-مورد, کشته در حمله هوایی سال گذشته است. با توجه به ما با این حال که برنامه ریزی حمله به کول Abd Rahman al-Nashiri عربستان سعودی در حال حاضر در زندانی در گوانتانامو. نیازی به گفتن نیست عربستان سعودی – داشتن هرگز درگیر در هر حمله هر کسی همیشه در حال رو کردن قلاب. به عنوان آن را هفت سال پس از عدن بمباران وقتی 15 از 19 هواپیماربایان 9/11 معلوم شد که عربستان شهروندان است. اما نه کاملا نقطه.

جالب ترین جنبه از پول پرداخت می شود توسط سودان – blood money, در عرب چشم – است که سودان هنوز هم نمی راستا خود را به عنوان مسئول کول حمله و یا هر گونه دیگر “تروریست” عمل می کنند.

وزارت دادگستری در خارطوم این کاملا صریح و روشن در آن بیانیه رسمی این هفته است. توافق شده بود, آن گفت: “به دلیل منافع استراتژیک سودان … پس از آن می توانید نام خود را از فهرست کشورهای حامی تروریسم است.” سودان مقامات همچنین ادعا کرد که آن را می خواست ما را به “توقف مجازات” مردم سودان “برای جنایات رژیم سابق”.

در حال حاضر این را حس می کند تا به یک نقطه. اما می تواند شما را واقعا کمپرسی یک دیکتاتور برای وعده دموکراسی و سپس ادعا می کنند شما باید تمیز ، آلمانی دیگر حمایت از هیتلر اما آنها همچنان به این باور است که ملت خود مسئول بزرگترین شر بازدید بر بشریت در تاریخ مدرن است. آنها اجازه نداشتند به تک ex gratia پرداخت و سپس شستن دست های خود را از احساس گناه.

من مقایسه نمی البشیر به سودان به آلمان نازی اما هنگامی که شما در سپردن مسئولیت اخلاقی به چه مقدار به یک معامله کسب و کار جدید, سوابق تعیین شده است.

مشکل در این مورد این است که سنت است نه در همه. بسیاری از ما در حال حاضر را فراموش کرده اید چقدر معمر قذافی لیبی را به “تروریسم” قلاب زمانی که – پس از تونی بلر بود slobbered بیش از این خل دیکتاتور و که تسلیم از وجود سلاح های هسته ای به عنوان “زمامداری” پس از آن MP جک استراو – آن پرداخت می شود $1.5 میلیارد دلار (£1.2 میلیارد دلار) غرامت به قربانیان Lockerbie Pan Am بمب گذاری (مجموع مرده: 270) و حمله به برلین دیسکو که به کشته شدن دو اعدام و یک زن است. این تنظیم نیز نامیده می شود برای $300m (£240m) در جبران خسارت برای لیبی قربانیان رونالد ریگان بعد از حملات هوایی در طرابلس و بنغازی.

این مرد بعد از زندانی در اسکاتلند برای بمب گذاری های مصر الباسط al-Megrahi (تحویل با عامل دیگری توسط قذافی) بود و بعد از آن منتشر شده دلسوز زمینه و مجاز به بازگشت به خانه با سرطان پروستات است. تعدادی از انگلستان بستگان Lockerbie مرده شک که Megrahi بود و به هیچ وجه مسئول به ویژه پس از آنها کشف کردند که شواهد در دادگاه و نه در بعد از معاینه نظر می رسد معتبر. و با وجود این واقعیت است که لیبی به توافق رسیدند به جبران سیف الاسلام سیف به طور خاص اظهار داشت که لیبی مسئول Lockerbie بمب گذاری. قذافی همچنین ادعا کرد او دستور داد قساوت اگر چه یک عضو سابق کابینه اش زبان پس از سرنگونی قذافی – گفت که دیکتاتور بود و شخصا درگیر است.

اما پول سخن گفته بود. حتی در حالی که هنوز هم در حال اجرا, لیبی, قذافی رژیم شانه ای بالا انداخت هر گونه مسئولیت یک بار پول پرداخت شده بود. او تنها بعد از لعنتی از قدرت با کمک ناتو و سپس reaccused جنایت علیه بشریت از جمله جرم دار از مخالفان در بنغازی در 1970s.

اما Ghaddafi کشته شد. Al-Bashir هنوز زنده است.

“عدالت” – همیشه لغزنده موضوع در خاورمیانه – اغلب حل و فصل شده است و با پرداخت “پول خون” اغلب غرامت در ازای مجازات است. غربی و ارتش اغلب پرداخت جبران نقدی به قربانیان بی گناه از حملات هوایی و حملات نظامی.

پرداخت چنین – که در آن انگلیسی را به عنوان به خوبی به عنوان نظامی آمریکایی درگیر شده اند – ساخته شده اند در درک که مرده بودند به عمد کشته شده است. از جمله قربانیان بودند در نتیجه در نظر گرفته می شود که در اکثر دافعه از عبارات “خسارات جنبی”. در برخی موارد افسران نظامی خواهد مذاکره مستقیم و همچنین از طریق اشخاص ثالث با خانواده های مرده.

من شک اگر al-Bashir هرگز به دادگاه برای بمباران USS Cole – حتی اگر او گناه توسط انجمن و همانطور که می دانیم قذافی نمی تواند در دسترس ساخته شده برای هر شخصی دادستان حتی قبل از سرنگونی. سوال واقعی این است که آیا سازمان ملل پاسخگو برگزار می شود. و چقدر “عدالت” دیده می شود به انجام نقل و انتقالات مالی به جای واقعی محاکمه.

آمریکا نمد از “ترور” اتهامات علیه ایران است. Lockerbie به خوبی ممکن است یکی از آنها را اگر آمریکایی ها تا به حال نمی انداختند تقصیر را به گردن قذافی در لیبی.

و همچنین ارزش ضبط چگونه ایالات متحده واکنش نشان داد و زمانی که آن پرسنل نظامی درگیر شدند در قتل عمدی – قتل – بی گناه عراقی ها و افغان ها. پس از کشتار 24 غیرنظامیان عراق توسط تفنگداران دریایی آمریکا در گرجستان در سال 2005 به عنوان مثال ما پرداخت می شود $38,000 (30000 پوند) به خانواده ها از 15 مرده. که فقط بیش از 2500 دلار (£1,990) یک جسد. از هشت تفنگداران دریایی آمریکایی به صورت اتهامات شش تا به حال خود را در موارد کاهش یافته, یک هفتم شد گناه نیست و هشتم شد, مجرم “غفلت dereliction وظیفه” اما موفق به فرار از زندان.

پس از 2012 قندهار قتل عام – که در آن چهار مرد سه زن و نه فرزند به ضرب گلوله کشته شدند و knifed به مرگ یک سرباز آمریکایی به حبس ابد محکوم شد. افغانستان شاهد ادعا کرد نیروهای دیگر درگیر شدند. دولت آمریکا پرداخت می شود $46,000 (£36,000) برای هر افغان غیر نظامی کشته و 10 ، 000 دلار (£7,900) برای هر نفر مجروح شده است. به طور جداگانه انگلستان پرداخت 2.8 m پوند به خانواده عراقی بها موسی, کشته در بریتانیا بازداشت در بصره در سال 2003 و نه دیگر مردان مورد ضرب و شتم در انگلستان دست در همان زمان. به عنوان یک نتیجه, یک سرباز انگلیسی محکوم شد از “بدرفتاری” از بازداشت شدگان و زندانی برای یک سال.

نه ما و نه انگلیسی, دولت, دوره, در نظر گرفته خود را به عنوان مسئول برای هر یک از این قتل. این بی عدالتی شد, بعد از همه, نه حمایت دولت صادر کرد. اما آنها را دور با آن را با انجام آنچه در لیبی انجام داد – و چه در سودان در حال حاضر انجام می شود. آنها به پرداخت پول نقد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im