چگونه Terps بسکتبال زنان بازگرداندن بزرگ ده تسلط? بازیکنان روشن صندلی.

“این نگاه تا احمق در زمان” دانشجوی سال دوم تیلور Mikesell گفت: با خنده.

“او در نهایت مانند” هی! شما نیاز به حرکت لکه های پایه بیش از وجود دارد!’ “ارشد Kaila چارلز گفت.

چه Frese متوجه شده بود حتی قبل از آن روز بود که بازیکنان او را طلب ساختار. نه تنها آنها ایستاده در همان نقطه در هر روز پس از عمل, اما در هر فیلم جلسه همه نشسته در همان کرسی است. چارلز و ارشد همکلاسی ایستاده بود در همان گرم کردن خطوط در طول ساقه به عنوان آنها خود را در اول سال.

“ما موجودات عادت” Mikesell گفت.

اما در ژانویه که عمل مریلند بود که در تلاش برای پیدا کردن زمین جامد. این Terps در حال حاضر وارد یک نحو نامشخصی وحشیانه از دست دادن در شمال غرب و Frese متوجه شدم که تمام است که روال Terps چسبیده بودند به نبود کمک در دادگاه است. او نیاز به آنها را به بیشتر عادت به اختلال در درک آنها می تواند زنده ماندن — حتی موفق — وقتی که همه چیز نمی رویم دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده.

او راه حل ساده بود. به کمک مریلند یادگیری به رشد در موقعیت های ناآشنا, Frese معرفی کوچکترین ذره ای از هرج و مرج: او ساخته شده و هر کس دیگری را انتخاب کنید نقطه در دایره بعد از عمل هر روز نگاهی به صندلی های مختلف در حالی که تماشای فیلم و روشن راه مریلند آن شلیک در اطراف دل کندن از فرمت های قدیمی است که در آن هر کس در زمان مشابه عکس در دو خط برای گرم کردن که تقلید شرایط بازی.

“ما مثل, ‘چه ؟ او نمی تواند سوئیچ که تا این همان چیزی است که ما انجام می دهیم!’ “چارلز گفت. “این یک مثال خوب از نحوه سیاه و سفید ما می خواستیم همه چیز را به اما زندگی نیست سیاه و سفید. فقط دانستن اینکه چگونه به مقابله با موقعیت های ناراحت کننده — که همیشه او چیزی. راحت بودن با اینکه ناراحت کننده چرا که ما هرگز نمی دانید چه چیزی را به ما پرتاب در یک بازی یک عمل و یا در یک فصل است.”

مریلند بازیکنان نیست دقیقا تردید از Frese این ترفند اما از آن زمان به درک که چگونه نشستن در سمت های مختلف از روی نیمکت در حالی که تماشای بازی نوار می تواند کمک به Terps دفع یک سه ماهه اول حمله رعد اسا در جاده ها است.

معلوم است کسانی که تغییرات جزئی بود که اثرات عمده ای بر روی بازیکنان ذهن-مجموعه. درک است که یک pregame معمول نمی دیکته عملکرد یک چیز قدرتمند است.

“این یک فرایند شما فقط می توانید ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را مانند “آه من راحت بودن و ناراحت کننده در حال حاضر’ ” Mikesell گفت. “شما را به ساخت تا به که و من فکر می کنم ما یک کار خوب انجام داده فقط پذیرش چیست و نورد با آن است. شناخت ما فقط می توانید کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید.”

Frese همچنین فکر می کند که چیزهای تکان دادن در ماه ژانویه می تواند کمک به مریلند جلوگیری از مخوف مارس رکود قبل از postseason آغاز می شود.

“من فکر می کنم آن را نگه می دارد شما تازه” Frese گفت: “نه در آن گرفتار دنیوی ریتم. و آن تغییر نمی کند چقدر سخت شما کار و یا تلاش های خود را در سطح.”

معرفی هرج و مرج نیست و تنها چیزی که رو مریلند در مسیر بازگشت — در نهایت گرفتن راحت در این تیم دفاع جدید بود و به یاد ماندنی کمک کند — اما Frese دیده است ذهنی به طور کلی تغییر در میان تیم او. سالمندان گرفته اند مسئولیت خود را برای هم تیمی های این مربی گفت: به همان اندازه یا بیشتر به عنوان هر کلاس ارشد او تا به حال. Mikesell گفت: هم تیمی های او آموخته اند به قبول آنها فقط می توانید کنترل آنچه که آنها می توانید کنترل کنید.

نگرش پرداخت سود سهام در دادگاه است.

این Terps از دست رفته نیست پس Jan. 9, مقابل, آیووا یک بازی که در آن آنها را به سقوط زود هنگام سوراخ و محکم تا پس از. آنها به ضرب گلوله 31 درصد از طبقه ساخته شده فقط پنج پرتاب آزاد متعهد 22 گردش و حتی اگر آنها را نگه داشته و از نزدیک با Hawkeyes از دست رفته شش عکس در فینال سه دقیقه برای از دست دادن 66-61.

در روز پنج شنبه آنها را به رقابت دوباره با قدرتمند جرم که لبه Terps ماه گذشته. این Hawkeyes برخی از بهترین تیراندازان در ده پیشرو در این کنفرانس در زمینه هدف در صد (48.5) و سه نقطه هدف زمینه درصد (37.2) و دوم پشت مریلند در نمره جرم در 79.1 امتیاز در هر بازی.

اما Terps به دنبال به جلو برای نشان دادن چه مقدار از آنها رشد کرده در پنج هفته. آنها امیدوارند جدید ذهن مجموعه و یک دفاع جدید خواهد بود به اندازه کافی به نیروی نتیجه ای متفاوت این زمان در اطراف.

“ما سخت کار می کرد تا به توسعه و بهبود از آن بازی های بود که خیلی زود در این فصل است و ما می دانیم که نبود ما بهترین” چارلز گفت. “قادر بودن به بازی Iowa دوباره آنها را نشان می دهد آنچه که ما واقعا می توانید انجام دهید زمانی که همه ما قفل شده است و در همان صفحه از آن فرصت دیگری را برای مبارزه و آنها را نشان می دهد آنچه که ما در حال ساخته شده است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>