چگونه علامت Turgeon و Terps رسیدگی مسابقات NCAA لغو? با هم.

مریلند بسکتبال مردان تیم فقط یک نهاد در این ظروف سرباز یا مسافر و علامت Turgeon فقط یک مربی است. اما احساسات آنها احساس کردند در این هفته و وضع آنها را در سراسر جهان اسپرت زیرا آنها اعمال می شود. در تمام تجارب خاص وجود دارد بسیار رایج است. وجود اشتراکات در قطعیت اشتراک در نا امیدی اشتراک در نگرانی. اشتراک در درجه اعتبار ساقط است.

“این فقط آن را فقط اتفاق افتاده است به طوری سریع” Turgeon گفت: تلفن بعد از ظهر جمعه. “این شگفت انگیز است چقدر اتفاق افتاده از دیروز آماده شدن برای عمل به امروز در ساعت 1 صبح.”

آنچه اتفاق افتاده است به طور گسترده: زندگی آمریکایی تغییر داده شده بود به دلیل گسترش این رمان coronavirus و ورزش — شروع با NBA در شب چهارشنبه — اساسا تعطیل. آنچه اتفاق افتاده است به طور خاص در کالج پارک: Terrapins وارد Xfinity مرکز و بسته بندی شده برای پرواز خود را به Indianapolis, برنامه ریزی برای بعد از ظهر پنجشنبه. آنها برای عمل برنامه ریزی شده برای ظهر.

و در 11:45 صبح ده بزرگ اعلام کرد کنفرانس مسابقات که آغاز شده بود شب قبل لغو شد. برای Terrapins وجود خواهد داشت هیچ پرواز پنج شنبه بعد از ظهر. وجود خواهد داشت هیچ بازی جمعه شب.

وجود دارد هیچ برنامه ای برای چیزی شبیه به این. نه در سراسر این کشور است. اما نه در آن سالن در حومه واشنگتن ،

“ما نشستیم و صحبت کردیم” Turgeon گفت. “من گفت:” من امیدوارم که آنها به شکل یک راه برای بازی مسابقات NCAA.’ و چند بچه بودند مانند: “من نمی دانم مربی. من نمی بینم چگونه است.” “

چه چیزی برای انجام با هیچ بازی است که برای آن به عمل ؟ این Terps به خانه رفت و مربیان به خانه بازیکنان به خوابگاه.

وجود دارد بی حد و حصر زمان پیش رو برای پر کردن برای هزاران نفر از ورزشکاران — رقبا برای آنها وجود دارد به طور ناگهانی هیچ رقابت وجود خواهد داشت و همه شیوه ای از داستان های در مورد چگونه به آنها را. اما لیگ اصلی بیس بال بازیکنان آنها را در یک فصل است. چه کسی می داند که آن را شروع کنم ؟ اما این اتفاق خواهد افتاد.

طرفدار بسکتبال و هاکی بازیکنان ؟ NBA گفت: آن را “معلق” آن فصل است. NHL نام آن را “قابل تامل است.” آنها امید به برگزاری پلی آف در برخی از نقطه. حتی با تاخیر و یا پس از کوتاه فصل است که می تواند انجام با جشن ها و قهرمانان.

نه ورزش و نه برای ورزشکاران است. مشاغل در آن سطح را محدود عمر به هر حال. بنابراین جیر NCAA فرستاده پس از Terps تا به حال پراکنده در 4:30 بعد از ظهر پنج شنبه — “امروز NCAA رئیس جمهور علامت Emmert و حکام لغو بخش مردان و زنان مسابقات بسکتبال” — احساس final.

“این فقط آمار ما: آن را بیش از” Turgeon, گفت:, “ما, مانند, ‘چه ؟ واقعا؟’ اما ما نیست با هم.”

در بهترین حس مربیگری در دانشگاه, نیست, همه چیز در مورد آموزش backdoor صفحه نمایش و دفاعی رفت و آمد در مورد تصمیم گیری برای تماس با یک فاصله و یا یک تعویض کند. آن را در مورد پیشرو در زمانی که هیچ کس به تماشای.

Turgeon ارسال یک متن به کل تیم است. او به صحبت چند تن از بازیکنان خود و کارکنان خود را. آنها توافق کردند: اجازه ملاقات جمعه. آنها قرار بود در ایندیاناپولیس. آنها قرار بود بازی برنده ایندیانا و پن استیت. آنها تا به حال هیچ بازی. آنها هنوز در کالج پارک. به طوری که در ساعت 11 صبح آنها را ملاقات کرد.

این است که یک تیم در یک مجموعه ای از شرایط است. اما فکر می کنم که سفر فشرده بیش از پنج روز است: روز یکشنبه, Terrapins ضرب و شتم میشیگان در Xfinity مرکز به پرچ یک سهم به طور منظم فصل به عنوان ده بزرگ. روز دوشنبه برخی از گفتگو حول اینکه آیا Terps جشن بیش از حد داده شده برعلیه در آنها گره خورده است ویسکانسین و میشیگان و در واقع می خواهد دانه سوم در ده مسابقه.

“این که برخی از آنچه که ما صحبت در مورد: چگونه خدا تا به حال یک طرح” Turgeon گفت. “وجود دارد یک دلیل ما نمی پرچ لیگ قهرمانی در راتگرز [جایی که آنها از دست رفته در هفته گذشته]. ما آن را در خانه و مانند آن را داشته باشیم. ما صحبت در مورد چگونه ما آخرین بار ما با هم قطع شبکه و چگونه بزرگ است که ما می تواند در نهایت در آن توجه داشته باشید.”

هنگامی که یک کالج فصل به پایان می رسد در مد نرمال — بیا این زمان از سال تقریبا همواره با از دست دادن — بازیکنان می خرد. اما مربیان باید عملی نگرانی, چرا برنامه های خود را باید رول. Turgeon, به طور معمول آدرس تیم خود را به طور خلاصه بعد از گفتن یک دست دادن در مسابقات NCAA و سپس سازماندهی یک جلسه چند روز بعد پس از آن بچه ها خود را یک زن و شوهر از هفته.

این هر چند این متفاوت بود. این Terps صحبت برای یک دقیقه. آنها خداحافظی به سالمندان کمی استفاده می شود خواهد کلارک و تراویس Valmon و نقطه ستاره گارد آنتونی کوان جونیور در شرایط بی سابقه ای آنها اجازه دهید آن را جریان, خنده و اشک و همه چیز را در میان.

“من شده است در بسیاری از واقعا خوب جلسات در طول عمر من اما من فکر نمی کنم من تا به حال بهتر از این” Turgeon گفت. “ما گریه کرد. ما خندید. آن شگفت انگیز بود نشست. من فکر می کنم آن را از بسته شدن برای همه ما است. قادر به صحبت و خنده و گریه بود واقعا مهمی برای این تیم است.”

اما زمانی که آن را بیش از وجود دارد فقط فضای خالی در پیش رو است.

“من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام” Turgeon گفت.

او یک مربی بسکتبال در بهترین فصل بسکتبال با هیچ فیلم و هیچ مسابقه به مسابقه. او احتمالا سر را به نقطه تعطیلات دیویی در ساحل Del., با خانواده اش برای چند روز. او را استخدام از طریق تلفن و متن به دلیل NCAA را دیکته کرده است او نمی تواند در فرد است. او خواهد شد … چی دقیقا ؟

“من یک مهره ورزشی” Turgeon گفت. “وجود دارد رفتن به چیزی است. بسیاری از Netflix, من حدس می زنم.”

او سر مردان بسکتبال مربی در دانشگاه مریلند اما او همه ما که عاشق ورزش. این Terrapins شد فقط یک تیم به دنبال به جلو به مارس در یک کشور پر از آنها است. آنها رفتار ناگهانی و پیش بینی نشده به پایان فصل خود را به عنوان بهترین آنها می توانند. اما مانند تمام کسانی که در تیم های دانشگاه با تمام کسانی که ناقص فصل این بدان معنا نیست که آنها احساس برآورده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de