چگونه محافظه کاران آموخته به خوب بکار بردن قدرت در داخل Facebook

“ما نمی توانیم حذف تمام آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر محافظه کاران” گفت: Kaplan سابق جورج دبلیو بوش در کاخ سفید رسمی و در حال حاضر رئیس Facebook واشنگتن با توجه به افراد آشنا با این جلسه صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به محافظت از روابط حرفه ای است.

هنگامی که یکی دیگر از Facebook عضو هیات تحت فشار قرار دادند برای کل لیست را به پایین گرفته شود و بر این اساس است که حساب سوخت “خبر جعلی” است که تا به حال roiled انتخابات کاپلان هشدار داد واکنش از محافظه کاران است.

“آنها آن را باور نمی کنید به خبر جعلی” او گفت: استدلال به زمان برای توسعه دستورالعمل ها است که می تواند در دفاع شرکت منتقدان از جمله در سمت راست.

بحث بر سر پروژه “P” که منجر به چند مورد از بدترین صفحات به سرعت حذف می شود, در حالی که دیگران باقی مانده بر روی پلت فرم نمونه سیاسی پویایی است که باید حاکم بود در Facebook پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حزب جمهوری خواه presumptive مهاجرت به کاخ سفید در سال 2016. یک شرکت منجر عمدتا توسط دموکرات ها در لیبرال سنگر و استحکامات شمال کالیفرنیا بارها و بارها به کج و راست به ارائه سیاست های, استخدام تصمیمات و حرکات عمومی به دنبال جمهوری خواهان با توجه به کارمندان فعلی و سابق و دیگران که از نزدیک با این شرکت است.

تهمت و دیگر رهبران حزب را تحت فشار Facebook با ساخت اثبات نشده ادعای تعصب در برابر محافظه کاران به دلیل افزایش نشانه ای از اقدام دولت در این موضوع از جمله تحقیقات کنگره و وزارت دادگستری. جمهوری خواهان نیز باید قوی تر Facebook ترس از بیگانه محافظه کار آمریکایی ها را به نفع خود امتیاز از یک شرکت که به طور گسترده به اشتراک گذاشته محتوای اخبار به طور معمول شامل داستان از فاکس نیوز و دیگر راست متمایل منابع.

این حساسیت در رابطه با این شرکت به مدت طولانی مقاومت به اقدام به عنوان “یک داور از حقیقت” را تحت تاثیر Facebook پاسخ به طیف وسیعی از مسائل عمده از چگونگی پرداختن به خبر جعلی و دستکاری رای دهندگان آمریکایی بر روی پلت فرم به, اخیرا تبلیغات سیاست که مجموعه سیاسی قوانین زمین برای سال 2020 انتخابات می گویند مردم ضروری به داخلی بحث.

از جمله عوامل کمک کرده اند شکل یک پلت فرم است که به سیاستمداران مجوز به دروغ و باقی می ماند که غرق در اطلاعات غلط آسیب پذیر به تکرار بسیاری از مشکلاتی که در خدشه دار انتخابات ریاست جمهوری 2016.

Facebook, بر خلاف گوگل و توییتر نیز رد تماس برای محدود کردن سیاستمداران دسترسی به آگهی های قدرتمند-هدف قرار دادن ابزار — که مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده خاص لذت بردن از چهار سال پیش — که اجازه می دهد تا پیام ها به مناسب به فردی رای دهندگان بر اساس ویژگی های Facebook است جمع آوری شده در طول سال از ردیابی رفتار کاربر.

“من فکر می کنم Facebook است که به دنبال در تبلیغات سیاسی سیاست به صراحت از نظر حزبی و آنها می ترسند از عصبی جمهوری خواهان” گفت: Alex Stamos رئیس دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه یک گروه تحقیقاتی و سابق Facebook رئیس افسر امنیتی. “جمهوریخواهان در سی دفتر خود را به عنوان سدی در برابر لیبرال ها در کالیفرنیا است.”

این شرکت می گوید آن تصمیم گیری هدایت می شوند نه با محاسبات سیاسی اما با جهانی اهداف سیاست گسترش ارتباطات میان کاربران و حفاظت از آنها را از نفس بیش از حد دولت در راستای اجرایی مارک زوکربرگ تعهد به اجازه سخنرانی در رسانه های اجتماعی پلت فرم باقی می ماند به عنوان محدودیت به عنوان امکان پذیر است.

“بعد از سال 2016 ما ساخته شده سرمایه گذاری های عظیم در تیم جدید و تکنولوژی را به محصولات ما امن تر و امن انتخابات” به گفته سخنگوی این شرکت Andy سنگ. “مردم در هر دو طرف راهرو ادامه به انتقاد از ما, اما ما همچنان متعهد به دنبال خارج و دیدگاه ها و ایجاد یک پلت فرم برای تمام ایده ها است.”

کاپلان کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

اما منتقدان — هر دو در خارج از Facebook و در درون صفوف خود را — دیدن چیزی بیشتر شبیه به شرکت های بزرگ واقع گرانه ميزان تمايل به تن دادن به خواسته های سیاسی در یک دوره زمانی که جمهوری خواهان کنترل بیشتر اهرم های قدرت در واشنگتن است.

“Facebook صحبت نمی جمهوریخواه گفت:” یک کارمند سابق Facebook تمامیت تیم ایجاد شد برای اطمینان از ایمنی و اعتماد بر روی پلت فرم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن صحبت آزادانه در مورد یک کارفرمای سابق. “این چیزی است که آنها می دانند که در مورد جمهوریخواهان: به آنها بگویید” بله ” و یا آنها را به ما صدمه دیده است.”

در 16 سال پس از تولد خود را به عنوان یک وب سایت برای اتصال دانش آموزان در دانشگاه هاروارد Facebook پدید آمده که شاید ترین در جهان گسترده منبع اخبار و اطلاعات به خصوص پس از آن اضافه شده قوی تابعه Instagram, WhatsApp و مسنجر ایجاد ثبات جهان-پوشا ابزار ارتباطی با میلیاردها کاربران است. Facebook فناوری نقش مهمی در دامن زدن به انقلاب دموکراتیک در سراسر جهان عرب و کمک به تجمع سیاسی داخلی حرکات مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. اما پلت فرم نیز مورد استفاده قرار گرفت برای کمک به سوخت یک نسل کشی در میانمار یک U. N. گزارش نتیجه گیری شده است استفاده می شود به زندگی می کنند جریان خشونت از جمله تصویری از یک قتل عام در نیوزیلند مسجد.

Facebook قدرت است آرزو توسط سیاستمداران آمریکایی که می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان آمریکایی باید حساب. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر صرف بیش از 32 میلیون دلار بر روی پلت فرم خود را برای انتخاب مجدد تلاش در حالی که دموکرات نامزد در مجموع باید صرف بیش از 107 میلیون دلار با توجه به Facebook آگهی کتابخانه یکی از آن شفافیت طرح. اندرو باسورث یک شرکت اجرایی در نظر گرفته شده محرم از زوکربرگ گفت: در یک پست در ماه دسامبر که Facebook شد “مسئول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن انتخاب” در سال 2016 خود را از طریق کمپین تبلیغاتی موثر — یک نظر که بر سهام این شرکت سیاست حرکت می کند.

Facebook تلاش برای سرکوب محافظه کار انتقاد می کند طیف وسیعی از تصمیمات در سال های اخیر می گویند افراد آشنا با شرکت های داخلی بحث. این شامل آیا اجازه می دهد تا تصاویر گرافیکی از نوزادان نارس در لوله تغذیه — ممنوعیت که تا به حال rankled antiabortion گروه — یا شامل به شدت محافظه کار Breitbart اخبار در یک لیست از منابع خبری با وجود سابقه خدمت در سخنان سابق خود را اجرایی رئیس Stephen K. Bannon به عنوان “پلت فرم برای alt سمت راست.”

Breitbart سخنگوی الیزابت مور با استناد به محبوبیت سایت خبری و آنچه او به نام سابقه قوی از دقت و گفت: “این خواهد بود مجنون نظارت به disenfranchise ما مخاطبان گسترده است که با استفاده از Facebook و اشتیاق ما محتوای اخبار.”

اما ورود آن به موجب انتقاد در میان کسانی که می گویند این حرکت بود و عمدتا به آدرس جمهوریخواه شکایت در مورد این شرکت است.

“من فکر نمی کنم آنها این کار را به عنوان یک محافظه کار شرکت. من فکر می کنم آنها این کار را به عنوان یک شرکت می ترسم” گفت: Jeff Jarvis یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه شهر نیویورک است که مشغول به کار با Facebook در چند رسانه ای پروژه ها.

قیمت بالا بوده و در شرایط خشم از دموکرات ها از جمله بهداشت ، الیزابت وارن (جرم است.), که وعده داده است به رهبری تلاش ها برای شکستن Facebook باید او برنده انتخابات ریاست جمهوری. لیبرال سرمایه جورج سوروس نوشتن اخیرا در نیویورک تایمز به نام برای سلب کنترل Facebook از زوکربرگ و این شرکت را متهم به داشتن “غیر رسمی کمک متقابل عملیات” با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در عین حال حداقل یک متریک Facebook حرکت موفق اند — در مماشات مخل غیر قابل پیش بینی رئیس جمهور. فقط در ماه گذشته در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از زوکربرگ در CNBC “او انجام می شود یک جهنم از یک شغل است.”

تغییر قدرت در واشنگتن

به زودی پس از Facebook جلسه در پروژه P سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین کوری Lewandowski آمد به Facebook واشنگتن ستاد ارائه به توصیه این شرکت در مورد نحوه رسیدگی به جدید کاخ سفید به گفته افراد آشنا با این دیدار صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف حساس داخلی مهم است.

تغییر قدرت در واشنگتن بود یک مسئله جدی برای این شرکت است. کارکنان خود را اهدا کرده بودند فقط $5,171 به مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با 1.1 میلیون دلار برای جمع آوری کمک های مردمی کمیته های وابسته به حزب دموکرات هیلاری کلینتون, با نزدیک به نیمی از این مبلغ که از دو زوکربرگ نزدیک confidantes chief operating officer شریل سندبرگ و سپس رئیس محصول افسر Chris Cox با توجه به تجزیه و تحلیل سیاسی شرکت GovPredict.

اما این جلسه با Lewandowski موجب خشم درون یک دفتر هنوز از وضعیتی وخیم از انتخابات. به خصوص ناراحت شد چند دموکرات ها از جمله مدیر عمومی آمریکا سیاست Catlin اونیل رئیس سابق کارکنان به مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و نوه از یک افسانه ای پلوسی, سلف, Thomas P. “نکته” اونیل (D-جرم.), گفت: افراد آشنا با این سفر و پیامدهای آن.

Facebook تصمیم خود را حفظ کرد که کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این دیدار جدا از گفت با متن “لطفا مطمئن شوید که شامل حقایق است که من هرگز برای آنها کار می کرد و یا پرداخت شده توسط آنها تهدیدی برای نشست و من حضور داشتند.”

اما برخورد بسیاری از سمت چپ در داخل شرکت مضطرب در مورد آنچه تهمت و متحدان او ممکن است انجام دهید — و یا شاید بدتر از آنچه که او ممکن است صدای جیر جیر.

این شرکت به تدریج اجرا سیاست به مبارزه با نادرست اخبار و گزارش جدید از طریق شفافیت طرح و سیستم های شخص ثالث واقعیت-چکرز یک حرکت که ناراحتی برخی از جمهوری خواهان. آن را نیز به تصویب رسید اولین سیاست در برابر “هماهنگ اصیل رفتار” — اساسا با استفاده از رباتها حساب های جعلی و یا دیگر تقویت تاکتیک های دستکاری پلت فرم به عنوان روس ها و دیگران تا به حال در سال 2016 و تقویت امنیت آن تیم به پلیس نقض.

شکایت در نهایت رشد که محافظه کاران بودند که ناعادلانه هدف این حرکت و توسط دیرینه محتوای سیاست های مانند ممنوعیت سخنرانی نفرت. حرکت به ممنوعیت توطئه نظریه پرداز الکس جونز و جناح راست رسانه های ستاره Milo Yiannopoulos در سال 2019 برای بودن “خطرناک” برای مثال تولید اتهامات سانسور توسط “فناوری بزرگ” در میان بیشتر جریان اصلی محافظه کاران است.

به عنوان این و دیگر شکایت علیه Facebook رشد در میان جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تکثير آنها بیش از رقیب پلت فرم رسانه های اجتماعی, توییتر که خود را از زیر تاپ 72 میلیون کاربر.

“Facebook همیشه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن” او توییتی در سپتامبر. 27, 2017, در میان رسوایی بیش از تلاش های روسیه برای استفاده از رسانه های اجتماعی برای کمک به انتخاب او. ماه بعد او افزود: “کج هیلاری کلینتون صرف صدها میلیون دلار بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری از من. Facebook در کنار او بود و نه من!”

مغلوب ساختن پیشی جستن وارد اتهامات مشابه در برابر دیگر شرکت های فن آوری به عنوان او را در ماه دسامبر 2018: “Facebook Twitter Google آنقدر مغرضانه نسبت به حزب دموکرات این مسخره است!” اما اغلب Facebook با مته سوراخ کردن فشار از رئیس جمهور خشم به عنوان آن را پس از یک جفت pro-مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی شخصیت “الماس و ابریشم” این شرکت را متهم به سانسور آنها پس از دریافت هشدار در مورد ارسال “ناامن” مطالب. (این شرکت بعد از آن گفت: تا به حال عمل خطا.)

“شگفت انگیز الماس و ابریشم درمان شده اند تا به طرز وحشیانه ای توسط Facebook. آنها کار بسیار سخت و آنچه که انجام شده است برای آنها بسیار غم انگیز است و ما به دنبال به” آن تهمت توییتی در مارس 2019. “آن را بدتر و بدتر برای محافظه کاران در رسانه های اجتماعی!”

افزایش داخلی ایران نفوذ

نقش کمک به این شرکت مانور را از طریق این خائنانه جدید چشم انداز سیاسی شد یک هسته مسئولیت کاپلان Facebook معاون رئیس جمهور برای جهانی سیاست های عمومی که به پیوست این شرکت در سال 2011 پس از هشت سال در دولت بوش در کاخ سفید و روی لئامت دادن به عنوان یک انرژی لابی.

سابق سپاه تفنگداران دریایی افسر بود clerked برای دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا و با وجود حمایت از سابق فرماندار فلوریدا جب بوش و مارکو روبیو سناتور. (Fla.) رئیس جمهور در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر سال 2016 پس از کاخ سفید ابراز علاقه داشتن به او سر دفتر مدیریت و بودجه. کاپلان بعد نقشی کلیدی در سازماندهی پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دیوان عالی کشور انتخاب برت M. Kavanaugh یک دیرین کاپلان ،

به عنوان برگ برنده آمد به دفتر کاپلان بود که یک جمهوری خواه در یک شرکت به طور فزاینده ای به خود آگاهانه در مورد آن عرضه بیش از حد از دموکرات ها در بالای آن صفوف است. این شامل سندبرگ که تا به حال مشغول به کار در دولت کلینتون و استخدام های متعدد دوستان و همکاران سابق به Facebook — ایجاد یک کلاس داخلی متحدان غیررسمی شناخته شده به عنوان “فاس” برای دوستان شریل سندبرگ.

کاپلان که مورخ سندبرگ زمانی که آنها دانش آموزان در دانشگاه هاروارد موفق به هر دو فاس و یکی از تنها جمهوری خواهان در اتاق در هنگام تصمیم گیری های مهم رو ساخته شده است. ترکیبی لنت او اعتبار زمانی که او هشدار داد که او اغلب انجام داد که بلندی تصمیم ممکن است ملتهب خطر ناک روابط با محافظه کاران است.

افزایش نفوذ در میان Facebook را خواهان فراتر رفت و کاپلان. کتی Harbath یک زمانی مبارزات انتخاباتی مشاور سابق شهردار نیویورک رودلف W. جولیانی به دست آورد افزایش شهرت. کاپلان همچنین توزیع با سنت از داشتن اعضای هر دو حزب عمده سهم قدرت بالای واشنگتن دفتر استخدام همکار جمهوری خواه سابق کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس کوین مارتین به عنوان معاون خود — تقویت محافظه کار بازیگران در بالاترین سطح است.

کاپلان ثابت می شود ماهر در assuaging محافظه کار نگرانی در مورد Facebook. حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری این شرکت در مواجه با بحران در مارس 2016 زمانی که تکنولوژی انتشار Gizmodo منتشر شده داستان این ادعا که پیمانکاران مدیریت Facebook را “روند” ماژول بودند سرکوب محافظه کار ،

کاپلان شنود گذاشته از یک تیم کوچک از جمهوری خواهان از جمله Harbath به سازماندهی سفر خود به صورت برجسته محافظه کاران مانند سیاسی مفسران گلن بک و Tucker Carlson به Facebook ستاد. این جلسه با زوکربرگ و ساندبرگ آرام جنجال — حداقل برای یک زمان — اما محافظه کاران به زودی خواهد آمد با شکایت دیگر.

“این جیر جیر چرخ که گریس” گفت: فرد دیگری آشنا با تلاش این شرکت برای mollify محافظه کاران صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن. “آنها جیر جیر چرخ.”

همانطور که برای “روند” موضوعات ویژگی Facebook اخراج پیمانکاران شرح داده شده در Gizmodo داستان و به کار برای تعیین “روند” موضوعات به یک الگوریتم است. اجازه داده است که این ویژگی برای تبدیل شدن به یک وسیله نقلیه برای پخش اخبار نادرست گزارش می دهد که خدشه دار Facebook در ماه های منتهی به انتخابات. یک توصیه شده داستان ادعا — دروغ — که رادیو فردا میزبان madadi تا به حال از کار اخراج شده است برای حمایت از کلینتون.

روسیه کمپین و خرید اینترنتی

محققان امنیتی در Facebook یافت اولین نشانه هایی است که روس ها به دنبال نفوذ ایالات متحده در انتخابات سال قبل از سال 2016 رای کشف حساب ظاهرا تحت کنترل نظامی خارجی کاربران ،

کسانی اولیه اکتشافات اگر چه مشترک با اف بی آی شد ساخته شده است. اما زمانی که آمریکا بامداد پنجشنبه اعلام کرد در ماه ژانویه سال 2017 که آنها نیز در حال شناسایی روسی دخالت در رسانه های اجتماعی یک بحث داخلی توسعه یافته در Facebook در مورد آنچه به فاش کردن علنی و هنگامی که.

در نتیجه پس از سه ماه کشمکش بود 13-صفحه کاغذ سفید در ماه آوریل که شامل کلمات “روسیه” یا “،” به جای آن وجود دارد این مرجع مایل: “اطلاعات ما در تضاد نیست اسناد ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا مدیر اطلاعات ملی در گزارش مورخ 6 ژانویه 2017.”

مسائل مختلف در بازی در این بحث از جمله این که آیا Facebook را محققان تا به حال به اندازه کافی شواهد روشن به نام روسیه قطعی و مقامات شرکت تحت فشار قرار دادند به مطمئن شوید که کاغذ سفید بود و دقیق به اندازه کافی برای دفاع در برابر انتظار جمهوریخواه واکنش. اما برخی از کارکنان شرکت داشت و در نتیجه سند ناقص و احتیاط از مقامات شرکت سوخت شکایت که آنها اقدام به جلوگیری از برافروختن تنش با کاخ سفید مصرف با مبارزه با این اتهام که روسیه کمک کرده بودند انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر ما می گویند که روسیه آن را به مرکز ما در این بحث و خشم دولت” یک فرد آشنا با پویایی سیاسی در Facebook واشنگتن دفتر به یاد می آورد شنوایی.

سنگ Facebook سخنگوی گفت: “هدف از این کاغذ سفید بود برای به اشتراک گذاشتن یافته های ما در یک شیوه ای ساده به همین دلیل است که وجود دارد گسترده توافق با تیم امنیتی توصیه به مراجعه به شعور جامعه ارزیابی و نه نام خاص هر ملت.”

نگرانی در مورد عواقب سیاسی رشد کرد و پس از آن در ماه به عنوان Facebook را محققان امنیتی کشف شده اینترنت, آژانس تحقیقاتی که صاحب یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه استفاده کرده 470 حساب های جعلی و صفحات به دستکاری رای دهندگان آمریکایی. زمانی که Facebook نشان داد این تداخل در سپتامبر 2017, ترس از عصبی کاخ سفید ثابت کرد prescient.

مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی شروع به tweeting در مورد شرکت و محافظه کاران در کنگره استفاده می شود و در نتیجه دادرسی به متهم Facebook تعصب در برابر محافظه کار صداها بر روی پلت فرم. چنین شکایت رشد سال بعد زمانی که کمبریج Analytica رسوایی شکست در مورد استفاده از حساس Facebook داده ها به طور مستقیم کمپین پیام.

زوکربرگ بازدید به کاپیتول هیل در مارس 2018 به آدرس کمبریج Analytica رسوایی برجسته مکرر اتهامات از تعصب. سناتور. تد کروز (R-Tex.) ذکر Facebook هشدار به الماس و ابریشم به عنوان به طور “یک الگوی فراگیر از تعصب سیاسی.” در یک خانه جلسه بعدی روز, Rep. بیلی طولانی (R-Mo.) خواسته زوکربرگ “چه” ناامن ” درباره دو زن سیاه حمایت Donald J. Trump?”

در حالی که زوکربرگ نسبت به این حادثه به “اجرای یک خطا” ماه آینده این شرکت اعلام کرد این امر انجام ممیزی از اتهامات از تعصب در برابر محافظه کاران در Facebook. پیشرو این تحقیق بود نه مستقل رسانه های اجتماعی محقق اما برجسته محافظه کار, وکیل سناتور سابق جان Kyl (R-Ariz.).

نتیجه گزارش موقت به پایان رسید در ماه اوت شناسه شکایت های متعدد از محافظه کاران اما ارائه شواهد بتن بدون تعصب و یا هر سیستماتیک داده ها مبتنی بر بررسی این سوال است. هنوز هم آن ارائه شده دو امتیازات: Facebook استخدام کارکنان بیشتر “اختصاص داده شده به کار با راست-از-مرکز سازمان ها و رهبران است.” و این شرکت شل یک سیاست تبلیغاتی علیه گرافیک پزشکی عکس; نتیجه اجازه می دهد تا antiabortion گروه به تصویر کشیدن نوزادان نارس متکی به تغذیه و پزشکی, لوله های سیاسی در پیام.

ممیزی و آن امتیازات را خوشحال و بسیاری از محافظه کاران اما rankled برخی در طرف دیگر این طیف سیاسی که آغاز شده بود به حس است که در روابط خود با Facebook آنها در از دست دادن خط به یک سازمان قوی و سازگار کمپین فشار محافظه کاران است. رهبران حقوق مدني به عنوان مثال تا به حال شده است برای درخواست ممیزی از نژاد پرستی بر روی پلت فرم برای چندین سال. آن را در نهایت اعلام کرد که همان روز در ماه مه سال 2018 به عنوان محافظه کار تعصب حسابرسی.

“ما شده است در گفتگو با آنها در برخی از تکرار به مدت چهار سال بدون موفقیت های زیادی گفت:” Malkia Devich سیریل ارشد همکار برای گروه فعال MediaJustice که بخشی از یک زندگی مهم هیئت که بازدید Facebook در سال 2016. “به عنوان افراد ممکن است آنها را لیبرال یا گرایش مترقی اما به عنوان یک شرکت منافع خود در حال خدمت توسط محافظه کار و سیاست های اقتصادی.”

در واقع کنترل و ابزار آگهی

“Facebook ترازو را” پول مجازی “خواهد شد باید کمی ایستاده و یا قابلیت اعتماد و اطمینان” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ژوئیه ساخت روشن قصد خود را برای تحمیل مقررات فدرال در چنین ابتکار عمل. “ما باید تنها یک نرخ ارز واقعی در ایالات متحده آمریکا است و قوی تر از همیشه هر دو قابل اعتماد و قابل اعتماد است. آن است که تا کنون بیشتر ارز غالب در هر نقطه از جهان و آن همیشه باقی می ماند که راه. آن را به نام ایالات متحده!”

در حدود همان زمان وزارت دادگستری آغاز شد گسترده ضد تراست بررسی عمده شرکت های فن آوری از جمله Facebook.

زوکربرگ — که تا به حال دو جنگ جهاني در وارن او تماس برای شکستن Facebook گفتن کارکنان در ژوئیه نشست که او را از “رفتن به حصیر و … مبارزه با” هر گونه تلاش — در زمان بیشتر لحن آشتی جویانه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان صحبت از تحقیقات فدرال رشد در ماه سپتامبر زوکربرگ بازدید کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم خوب ملاقات با مارک زوکربرگ از @Facebook در دفتر بیضی امروز.” شامل یک تصویر از جوان tech میلیاردر دست دادن با رئیس جمهور است.

زوکربرگ همچنین میزبان یک گروه از محافظه کاران در خانه خود در پالو آلتو کالیفرنیا در ماه ژوئن. یکی از شرکت کنندگان دیرین ضد مالیاتی فعال Grover Norquist ستایش این شرکت برای استخدام کارکنان به طور خاص برای کار با محافظه کاران است.

“شده است وجود دارد آنچه به نظر می رسد تلاش های جدی برای رسیدن به ما گفت:” Norquist رئیس جمهور از آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی.

دو پیروزی مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن و محافظه کاران آمد در میان این توسعه توسط زوکربرگ.

برای اولین بار بود که نیک کلگ Facebook معاون رئیس جمهور برای امور جهانی و ارتباطات اعلام کرد در ماه سپتامبر است که این شرکت سیستم های شخص ثالث واقعیت-چکرز نمی خواهد نقد و بررسی ادعاهای سیاستمداران است. اگر چه Facebook گفت: این صرفا تصویب موجود عمل اعلام این خبر باعث خشم در میان دموکرات ها خسته از هزار نفر از اهل دروغ embellishments و misstatements با تهمت و نگران است که او می خواهد بهره برداری گریز در مبارزات انتخاباتی آینده فصل است.

فوری آزمون بیشتر تأکید بر این ترس: مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی آگهی ساخته شده ادعا می کند در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن در آن زمان پیشرو در پای صندوق های رای برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری که مستقل واقعیت-چکرز به نام مشکوک. بایدن کمپین خواستار آگهی برداشته شود اما Facebook رد کرد و تکرار آن را نمی خواهد عمل در برابر اظهارات نادرست از سیاستمداران است.

کسانی که در دفاع از تصمیم خود در داخل و خارج از شرکت با اشاره به سنتی گریز با توجه به بیان سیاسی در ایالات متحده و به زوکربرگ خود تمایل به محدود کردن کاربر بیان در همه اما شدید ترین شرایط.

اما منتقدان را دیدم و در عین حال یکی دیگر از تلاش Facebook به هدایت روشنی از حزب جمهوری خواه و خشم.

“در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور و شرکت بدیهی است که بسیار هماهنگ به باد سیاسی” گفت: Vanita گوپتا رئیس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر واشنگتن-بر اساس چتر ، “آنها همه می دانیم [at Facebook] که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه به طور کلی وکیل در حال خرناس اطراف در مقررات و دادخواهی.”

دومین پیروزی حزب محافظه کار آمد به زودی پس از Facebook رد تماس برای محدود کردن توانایی سیاستمداران به استفاده از ابزارهای تبلیغاتی است که اجازه می دهد باریک با هدف قرار دادن افراد بر اساس آدرس خانه و جنسیت و آموزش و پرورش سطح درآمد و وضعيت تاهل ، شغل و یا ویژگی های دیگر. براد Parscale دیجیتال مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 و در حال حاضر مدیر مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد تلاش تا به حال افتخار از قدرت این هدف قرار دادن ابزار و روشن ساخته اشتیاق خود را به استفاده از آنها را دوباره.

برخی از فعالان سیاسی دموکراتیک و کمیته ملی حزب دموکرات نیز ابراز نگرانی کرد به Facebook در مورد از دست دادن دسترسی به چنین ارزان و موثر برای رسیدن به رای دهندگان. اما دیگر برجسته دموکرات و همچنین به لحاظ سیاسی مستقل فناوری محققان هشدار داد که آنچه آنها به نام “microtargeting” می تواند تهدید حرمت انتخابات تضعیف پاسخگویی و شفافیت سیاسی بیان.

این منتقدان هشدار داد که رای دهندگان تا به حال هیچ راهی برای دانستن آنچه که پیام های رسیده خود را به دوستان و یا همسایگان دادن سیاستمداران مجوز به خیاط پیام بر اساس آنچه که مردم می خواستند بشنوند و نه از آنچه بود که به صورت عمومی و کلی است. دروغ تحویل فقط 100 با دقت و هدفمند مردم در Facebook به عنوان مثال بسیار کمتر به احتمال زیاد گرفتار و اصلاح از تحویل بر روی یک بیلبورد یا در یک آگهی تلویزیونی.

الن L. Weintraub یک دموکرات که پس از آن رئیس فدرال کمیسیون انتخابات هشدار داد, در واشنگتن پست, نظر, قطعه که از جمله هدف قرار دادن تا به حال یک تاریخ به عنوان “یک سلاح قوی برای پخش دروغ و ایجاد تفرقه.”

به این دلایل گوگل ممنوع سیاستمداران با استفاده از قوی ترین آن هدف قرار دادن ابزار. توییتر تصمیم به ممنوعیت تبلیغات سیاسی در دسترس نباشد. سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.) خواست Facebook به دنبال رهبری از این شرکت های دیگر “به جای ادامه به تعقیب تبلیغات سیاسی دلار است.”

Facebook به طور جدی در نظر گرفته شود این حرکت در طول یک ماه-مدتها بحث داخلی است که وزن انواع مختلفی از محدودیت ها از جمله احتمالا ممنوعیت تبلیغات سیاسی در مجموع مقامات شرکت گفت و اشاره کرد که از جمله تبلیغات تولید درصد بسیار کمی از آن چند میلیارد دلاری جریان درآمد در حالی که تولید یک مقدار نامتناسبی از سردرد.

اما هنگامی که اخبار به بیرون درز کرد که Facebook بود با توجه به این تغییرات مغلوب ساختن پیشی جستن به روشنی مخالفت خود را. مبارزات انتخاباتی خود توییتی میان آژیر قرمز emoji “مهم @facebook می خواهد به ابزار مهم دور از ما برای سال 2020 است. ابزار است که کمک به ما در رسیدن به بزرگ تر آمریکایی ها & lift صدای رسانه ها و فن آوری را انتخاب کنید به چشم پوشی!”

Facebook در نهایت اعلام کرد در ماه ژانویه که این امر افزایش شفافیت آگهی هدف قرار دادن پیش از سال 2020 انتخابات اما تحمیل هیچ محدودیت های جدید برای سیاستمداران است.

در یک پست وبلاگ راب Leathern, Facebook مدیر مدیریت محصول ساخته شده روشن است که این شرکت تا به حال شنیده سیاسی سر و صدا در مورد این مسئله.

“بر خلاف گوگل ما را انتخاب کرده اند نه برای محدود کردن هدف از این تبلیغات” Leathern نوشت. “ما در نظر گرفته اما از طریق گسترده کمک رسانی و مشاوره ما در مورد اهمیت این ابزار برای رسیدن به کلید مخاطبان از طیف گسترده ای از سازمان های غیر دولتی, غیر انتفاعی, سیاسی گروه ها و کمپین های, از جمله هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کمیته در ایالات متحده است.”

جاش Dawsey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im