چگونه تغییرات در حرکت و صرف توضیح ناگهانی و تکان دهنده از دست دادن شغل

حتی این مقدماتی اعداد گرچه منعکس کننده چگونه اقتصاد شروع به کم کردن سرعت در پاسخ به این بیماری همه گیر. بسیاری از زیان کار آمد از مشاغل در اوقات فراغت و مهمان نوازی صنعت پاک کردن مشاغل اضافه شده در این بخش بیش از دو سال گذشته. ضرر و زیان وجود دارد باید انتظار داشت با توجه به این که کافه ها و رستوران ها اولین کسانی بودند که کسب و کار به صورت موظف بسته شدن توسط دولت های ایالتی و محلی.

داده ها از گوگل منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد وسعت تغییر در آمریکایی ها رفتارهای به عنوان منعکس شده در جایی که ما صرف بیشتر و زمان کمتر. در سراسر کشور آمریکایی ها صرف 47 درصد کمتر از زمان در خرده فروشی و تفریح سالن با پایان ماه مارس نسبت به وزش پایه. آنها صرف 51 درصد زمان کمتری در حمل و نقل عمومی و ایستگاه های 38 درصد کمتر از زمان در محل کار. در مقابل آمریکایی ها صرف می شد 12 درصد زمان بیشتری را در خانه.

کسانی که شیفت توسط دولت متفاوت است به عنوان شما انتظار می رود بازتاب stay-at-home سفارشات صادر شده توسط آمریکا و مقیاس همه گیر در سراسر کشور است.

نوادا به عنوان مثال شاهد بزرگترین افت در حرکت به محل سوار توسط هاوایی (در تصویر نیست) — متحده به شدت متکی به گردشگری است. بازدیدکننده داشته است به مواد غذایی و داروخانه ها کاهش یافته است اما به طور قابل توجهی کمتر از بازدیدکننده داشته است به مغازه های خرده فروشی. یکی از starkest تضاد کشیده شده در اطلاعات ارائه شده توسط گوگل است که تفاوت در چه تعداد بازدیدکننده داشته است به حمل و نقل عمومی در تضاد با بازدید از پارک. تعدادی از کشورها به طور کلی به روستایی بیشتر آنهایی که دیدم پایین تر کاهش می یابد در استفاده از حمل و نقل و افزایش بازدید از پارک.

شما می توانید این تغییرات بهتر در مقایسه با زمانی که به ملی کاهش بازدیدکننده داشته است به آن دسته از انواع سالن های.

نسبت به کشور در کل نوادا و نیویورک کاهش در تعداد زیادی از مردم برای رفتن به محل کار به ایستادگی کردن. پس از انجام این قطره در خرده فروشی مواد غذایی و بازديد در منطقه دریاچه های بزرگ و شمال شرقی.

بازدیدکننده داشته است به برخی از کسب و کار ارائه یک اشاره در اثرات اقتصادی. مستقیم اندازه گیری است که کسب و کار را تحت تاثیر قرار می آید از هزینه های مصرف کننده اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی آمریکا و به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر داده Horace Dediu.

از 7 مارس تا آوریل 24, هزینه های کلی کاهش حدود 30 درصد نسبت به سال قبل. در دسته های خاصی, اگر چه, کسانی قطره به مراتب بزرگتر هواپیمایی, مسکن, و, کشتی, در میان آنها است. (آمار و ارقام نشان می دهد که کاهش در بیش از 100 درصد را نشان می دهد بازپرداخت به مشتریان داده می شود.)

دو روشن(ish) لکه های اینجا آنلاین, الکترونیک, خرید و مواد غذایی — دو عنصر در حفظ بهداشت و سلامت عقل را در حالی که cooped در خانه.

دوباره مشاغل اطلاعات منتشر شده در روز جمعه تنها تصرف بخشی از تغییرات بالا نشان داده شده است. شغل گزارش آن منتشر خواهد شد در اولین دوشنبه در ماه مه این سال را نشان می دهد بسیار بزرگتر قطره در اشتغال و گسترده تر آنهایی که موثر بر طیف وسیع تری از صنایع است.

داده ها از گوگل و بانک مرکزی آمریکا ارائه برخی نکات در مورد چگونه گسترده آن قطره خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de