در حالی که ترتیب ارائه یک درگیری آشکار متعدد وکلای آشنا با این نوع کار توصیف پادمان که مشروعیت بخشیدن به تحقیقات داخلی و ابراز اعتماد به نفس که یک وکیل از Wilkinson در قد و قامت را پذیرفته و این کار بدون حصول اطمینان از استقلال است. و در ابتدا حداقل به نظر می رسد اسنایدر اجازه خواهد داد که خود را حق رای دادن عملکرد درونی قرار بگیرد.

با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت ویلکینسون رسیدگی به واشنگتن محل کار فرهنگ را نمی توان در دامنه آن محدود و در نتیجه گزارش را شامل سوء رفتار مرتکب شده توسط اسنایدر اگر هر گونه کشف شده است.

اسنایدر به صحبت به طور مستقیم با ویلکینسون و با توجه به او اطمینان داد که او نمی خواهد محدود فرد گفت. این تحقیقات شامل تمام اشکال محل کار سوء — مانند قلدری سوء اقدامات و یک کارمند ناتوانی به گزارش رفتار نامناسب — و نه محدود به آزار و اذیت جنسی. در حالی که اسنایدر بود و نه به طور مستقیم متهم به آزار و اذیت تعدادی از کارمندان سابق گفت: او مسئول فرهنگ است که اجازه آن را به اتفاق می افتد.

در حالی که وجود دارد هیچ زمانی در جای خود بررسی است و انتظار می رود تا سطح شیب دار به زودی و به احتمال زیاد شامل مصاحبه با ده ها تن از سابق و فعلی کارکنان.

در بیانیه روز شنبه, اسنایدر گفت: ویلکینسون و شرکت او خواهد بود “قدرت به انجام کامل و بی طرفانه بررسی و را هر و همه توصیه های لازم.” یک بار Wilkinson فایل گزارش اسنایدر گفت: حق رای دادن را پیاده سازی سیاست های جدید و روش های.

وکلا کارش با این مورد با اشاره به Wilkinson قد و تجربه و ثبات مالی به عنوان دلیلی برای باور بررسی خواهد شد و بی طرفانه. ویلکینسون آغاز زندگی حرفه ای اش در ارتش و تحت پیگرد قانونی قرار تیموتی مک وی برای دولت است. او به نمایندگی از شرکت های بزرگ مانند فیلیپ موریس و بایر. او درگیر شده است در برخی از موارد بالا مشخصات در واشنگتن در سال های اخیر, نمایندگی دیوان عدالت برت M. Kavanaugh خود را در طول سه ماهه آخر سال و چهار از هیلاری کلینتون مشاوران در پی او ایمیل جنجال.

“کسی با بث ویلکینسون استرلینگ شهرت در حال رفتن به در معرض خطر است که با انجام آنچه که دیگران را در نظر ماست مالی کردن” گفت: وکیل جفری Garinther صندلی از دادخواهی بخش در Venable LLP. “شما استخدام نمی بث Wilkinson اگر شما در حال حاضر می دانیم که پاسخ شما می خواهید.”

یکی از حوزه اسنایدر باید جلب رضایت یک پایه فن رو به رشد تا کنون بیشتر سرخورده با حق رای دادن. اگر مردم را متقاعد بررسی اعتبار حقوقی کارشناسان گفت: “اسنایدر خواهد شد که تنها قرار داده شده خود را در یک حتی بدتر از موقعیت.

“تمام نکته این است که برای ایجاد تغییرات” گفت: Lynn A. Neils یک شریک در بیکر Botts. “اگر آن را به نگاه مانند یک ماست مالی کردن آن را به ضربه پشت آنها را از نظر سیاسی. آنها باید برای گرفتن هر مرحله برای اطمینان از این انجام شده است مناسب است.”

هنوز دشوار است برای غلبه بر ظاهر.

“من نمی گویم حسابرسان مستقل نمی تواند مستقل باشد. آن را سخت به راستی مستقل هنگامی که شما می دانید چه کسی به شما پرداخت” گفت: Edward T. Kang یک شریک در فیلادلفیا شرکت حقوقی نیش Haggerty & Fetbroyt. “این مدیریت است که پرداخت آنها. آن را مشابه با شرکت های حقوقی و سایر افرادی که در حال انجام تحقیقات مستقل نیز هست. این شرکت که با آنها پرداخت.”

اساسی ترین گام برای حصول اطمینان از بی طرفانه بررسی است که در انتخاب یک شرکت حقوقی. “باید آن را واقعا یک شرکت مستقل است که هرگز به نمایندگی از شرکت” کانگ گفت.

ویلکینسون هرگز به نمایندگی از واشنگتن اما او برای NFL. ویلکینسون شرکت به نمایندگی از لیگ در یک ضد تراست طرح دعوی در دادگاه بیش از آن NFL Sunday Ticket بسته است. در حالی که در شرکت پل وایس, Wilkinson بخشی از NFL دفاع تیم در یک تصادم طرح دعوی در دادگاه.

یکی دیگر از سوال اساسی: که Wilkinson گزارش ، در نمونه های شرکت های بزرگ داخلی بررسی Neils گفت: یک کمیته از اعضای هیئت مدیره و حسابرسان مستقل — مردم نه در مدیریت و نه متصل به روزمره در محل کار — شکل می برای نظارت بر بررسی است.

در واشنگتن مورد حق رای دادن ندارد یک شرکت سنتی هیئت مدیره و آن اقلیت صاحبان در حال تلاش برای فروش سهام خود را. در حالی که Wilkinson خواهد بود به گزارش اسنایدر NFL را به طور موثر در خدمت نقش مستقل سنگر. ویلکینسون تیم را به اشتراک گذاری یافته ها با NFL تحقیقات گروه که به رهبری معاون ارشد لیزا Friel دو نفر آشنا با تحقیقات گفت.

NFL دخالت می برد یکی دیگر از سوال: چرا آن را انتخاب و استخدام وکیل ریاست تحقیقات به عنوان آن را پس از سابق Carolina Panthers صاحب جری ریچاردسون بود که متهم به آزار و اذیت جنسی در دسامبر 2017?

NFL جلب تمایز بین کارولینای مورد و واشنگتن با توجه به یک فرد آشنا با این لیگ تفکر است. اسنایدر بر خلاف Richardson نمی ماند متهم شخصا ارتکاب سوء رفتار. در NFL ذهن مالک نمی توانید بررسی خود را, اما او می تواند بررسی خود را حق رای دادن. لیگ همچنین می خواهد به زور تیم متهم به سوء رفتار به پرداخت خود را در هزینه های قانونی به عنوان یک عامل بازدارنده برای ایجاد یک سمی در محل کار, فرهنگ, فرد دیگری با دانش لیگ تفکر است.

یک مسئله خواهد بود که چگونه این تحقیقات می تواند رسیدگی به عدم اطلاع توافق نامه. چندگانه زنان گفت: پست آنها می ترسند به صحبت در مورد تجربیات خود و کار حق رای دادن و یا بر این باور بودند که از نظر قانونی نمی تواند به خاطر آنها امضا NDAs پس از ترک سازمان است. زمانی که پست درخواست برای کسانی که به زنان منتشر شده از NDAs تیم کاهش یافته است.

“کلمات زیبا که معنی هیچ اگر اسنایدر را اجازه نمی دهد زنان از خود NDAs,” برجسته واشنگتن وکیل دبرا کاتز در توییتر نوشت در واکنش به اسنایدر بیانیه در مورد تغییر خود را حق رای دادن فرهنگ است. “وجود دارد هیچ پاسخگویی بدون شفافیت کامل. پس از Weinstein company زنان اجازه از خود NDAs آنها بیرون آمد در droves به داستان خود را.”

معلوم نیست که چگونه واشنگتن را درمان NDAs در تحقیقات اما هر دو در خارج از کارشناسان حقوقی و افراد آشنا با این وضعیت باور آن را نمی خواهد یک مانع برای Wilkinson. چون Wilkinson والش شده است و حفظ این تیم می تواند به از بین بردن موانع برای محققان. برخی از عدم اطلاع توافق نامه شامل بند اجازه می دهد signees به صحبت آزادانه با محققان داخلی.

اگر واشنگتن NDAs را شامل نمی شود چنین زبان و این تیم مردد در برابر آزاد کردن کارکنان از NDAs سپس اسنایدر موثر خواهد بود خود را شکستن نذر خود را محدود بررسی است. این امر نشان می دهد “این بیشتر از یک نمایش عمومی آنها در حال قرار دادن در به می گویند” ما انجام داده اند [بررسی],’ اما آنها واقعا علاقه مند به رسیدن به انتهای آن” کانگ گفت.

یکی کارش وکیل ابراز تردید Wilkinson گرفته اند مورد بدون یقین NDAs نمی تواند مانع برای تیم او.

اگر Wilkinson است که با توجه به طول و عرض وعده داده شده او اسنایدر گنجاندن در گزارش نهایی خواهد بود یک احتمال است. اگر به درستی انجام شود, شرکت رهبران مصون نیست يافته است. در حالی که اسنایدر نشده است متهم به نقش خود در محیط کشت مورد بررسی قرار خواهد شد.

“آن را نمی خواهد غیر معمول برای یک سازمان است که استخدام یک شرکت برای انجام تحقیقات مستقل به شنیدن انتقادات در مورد تن در بالای سازمان” Garinther گفت.

معلوم نیست چه اطلاعات خواهد بود ساخته شده در دسترس عموم ویلکینسون یک بار کامل کار می کند و او را توصیه. اما که در نهایت ممکن است عامل تعیین کننده جدی اسنایدر طول می کشد اتهامات ساخته شده توسط کارمندان سابق. تا آن زمان سوال باقی خواهد ماند.

ویلکینسون تصویر در صنعت قانونی است “ستارهای” Neils گفت. “او شهرت بالا یکپارچگی به معنی آنها هوشمند برای حفظ او. اما او را برای رفتن به این تحقیق به طور کامل و مناسب توصیه. در پایان روز آن را ندارد و تصمیم او در مورد اینکه آیا این اطلاعات را عمومی است.

“یک گزارش از رفتن به بیرون می آیند و چقدر است فاش? چه اقدامات درمانی آنها را ؟ چه پرسنل اقدام برای رفتن به ؟ تعلیق? Reassignments? ساختاری اصلاحات ؟ تغییرات در فرآیندهای داخلی? تمام کسانی که نیاز به سوال به خطاب. چگونه این رفتن،”

علامت Maske کمک به این داستان.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات