به نظر می رسد غیر قابل تصور است که شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 600 نفر و تعطیلی دو سوم اقتصاد چین می تواند صعودی برای سهام. در عین حال شنژن بخش خصوصی-سنگین ChiNext شاخص نه تنها دور خار به فروش در اوایل این هفته, اما همچنین آمار سه سال به بالا پنج شنبه.

واضح ترین توضیح ؟ این بیماری همه گیر دادن به سیاستگذاران این فرصت را برای اصلاح اشتباهات گذشته بدون نگاه احمقانه.

به یاد بیاورید 2018 زمانی که چین صحنه یکی از بدترین اتلتیکو. از فروش آغاز شد و قبل از جنگ تجارت به عنوان سرمایه گذاران آماده برای ثبت شرکت به صورت پیش فرض حتی در جدید-اقتصاد الکترونیک-ساخت و تولید و تکنولوژی بخش است. بعد از آن در سال, سهام تضعیف بیشتر به عنوان شرکت تلاش خود را برای دیدار با حاشیه های تماس. بیش از 20 درصد از شرکت های فهرست شده بودند متعهد شدند که حدود یک سوم یا بیشتر از سهام خود را برای دیدار با نیازهای تامین مالی.

این اتفاق افتاد چرا که در اواخر سال 2017 چین اعلام جنگ در سایه بانکداری کانال اصلی اعتباری برای کسب و کار خصوصی. زیر مارس پکن پرده برداری گسترده قوانین برای آن بانک ها نیاز به آنها را به چوب به وام سنتی کتاب و خندق خلاق ثروت-مدیریت محصولات است که تا به حال کمک های نقدی و گرسنگی بخش خصوصی در گذشته است.

در سال گذشته مورموری در حال رشد بلندتر است که پکن از جنگ در سایه بانکی نمی تواند آخرین. پس از همه, چین, Inc. درد و رنج بود از دو سال از رکورد پیش فرض باریکش هر دو توسط یک پیش بینی نشده جنگ تجاری و جدید سخت گیرانه سیاست های اعتباری.

اما تا کنون پکن را بالا سیاستگذاران باید در برابر بانکداران فشرده تلاش های لابی گری. وام دهندگان در حال حاضر یک مهلت تا پایان این سال به پیروی به طور کامل; یکی دیگر تمدید خواهد بود ضمنی پذیرش است که قوانین جدید بد طراحی شده در وهله اول و آزمایش یک شکست است. یک چیزی چین بوروکرات دوست ندارم بیشتر از دست میدهد.

Coronavirus اتحادش را تغییر روایت است. آخر هفته گذشته رگولاتور گفت که آنها موافق به دیگر فرمت برای بانک ها در تلاش برای دیدار با قوانین جدید. Caixin چینی خروجی رسانه ها اخیرا گزارش شده است که این مهلت می تواند تحت فشار قرار دادند پشت یک سال بیشتر به 2021.

در طول هفته گذشته سلاح های مختلف از چین وسیع بوروکراسی آمده اند برای ایجاد ثبات در آن بازارهای مالی با بانک خلق چین روز دوشنبه ساخت بزرگترین واحد-روز تزریق پول نقد از سال 2004. از تمام سیاست های جدید که بر خاست اما کامل توقف جنگ در سایه بانکداری خواهد بود مفید ترین.

کسب و کار خصوصی هرگز مقدار دسترسی به وام های بانک های سنتی به هر حال, بنابراین PBOC برش وام نخست نرخ – نرخ بهره است که بانک ها در ارائه خود را به بهترین مشتریان شرکت – نمی خواهد انجام این ترفند. در ضمن در دو سال گذشته بسیاری از شرکت های خوب را بد رفته اند چرا که آنها نمی تواند تشکیلات جدید بکار تجاری خود را به سرمایه در گردش نیاز دارد. این همچنین توضیح میدهد که چرا این هفته شنژن را ChiNext شاخص بهتر است که رنگ آبی تراشه شانگهای شاخص ترکیبی است که با شرکت های دولتی.

طبیعت ما چینی هستند خوش بینانه و آمرزنده دسته. به جای تاسف خوردن چگونه اولیه سلامت پوشش در بی ووهان دولت باعث بحران در سراسر کشور و سرمایه گذاران در حال نگاه کردن به لیوان نیمه پر. در پکن می توانید بازی شیر یا خط دور آن غلط جنگ در سایه بانکداری و طراحی دقیق یک است که به بخش خصوصی برخی از اتاق تنفس.

برای تماس با نویسنده این داستان: Shuli رن در sren38@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: ریچل روزنتال در rrosenthal21@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Shuli رن یک بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای آسیایی. او که قبلا نوشت: در بازار بارون زیر یک حرفه ای به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری و یک CFA charterholder.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im