چگونه بابا والاس به پایان رسید اختصاص داده شده به یک گاراژ غرفه شامل طناب دار

این اتفاقی است که برای بسیاری از گونه های ساده لوحی است که والاس تیم به پایان رسید تا بودن اختصاص داده شده تنها غرفه در میان 44 در آلاباما را زمین زیر کشت گاراژ بود که طناب دار است که در خدمت به عنوان یک درب جلو.

روز سه شنبه پس از 48 ساعت از طناب دار کشف شد اف بی آی اعلام کرد که هیچ جرم و جنایت نفرت شده است چرا که تحقیقات خود را که شامل 15 عوامل به این نتیجه رسیدند که طناب که اف بی آی به عنوان “طناب دار” چهار بار در بیانیه اش شده بود که به گاراژ غرفه پس حداقل اکتبر 2019 زمانی که جام سری آخر مسابقه در 2.66 مایل آلاباما آهنگ.

به همین دلیل FBI نتیجه آن شده نمی تواند نفرت جرم و جنایت به خاطر هیچ می تواند شناخته شده اند که والاس No. 43 شورلت امر اختصاص داده شده است که غرفه. آن را یک تصادف به عبارت دیگر و به اندازه کافی برای در نظر گرفتن این مورد بسته شده است.

نسکار مقامات, اما, باقی می ماند به اندازه کافی مشکل برای ادامه تحقیقات داخلی به چرا طناب کشش در یکی از آن گاراژ گره خورده بود در یک طناب دار. آن را به سادگی به پایین تر از گاراژ درب از طریق تنها گره کسی می دانست که چگونه به کراوات ؟ و یا آن را به ارسال یک پیام نژادپرستانه بود که به راحتی از طریق پست بشکند با توجه طناب دار نقش به عنوان یک درب جلو ؟

سابق خوش خیم است. دومی این است که دلیلی برای نگرانی برای نسکار و برای هر شرکت و تلاش برای پروژه ارزش گنجاندن حتی آن را نمی کند افزایش به سطح یک جنایت نفرت.

به عنوان NASCAR را بررسی می رود در این چند سوال پاسخ داده نشده و همچنین پیچیدگیهای ورزشی گاراژ غرفه انتساب سیاست باید پاشیدند گسترده سردرگمی عمیق تر شک و تردید در میان بسیاری از و سخت موقعیت conspiracists که یا رد اف بی آی را یافته و یا در حال متقاعد والاس صحنه صحنه.

به عنوان طرفداران بسیاری در تلاش برای ایجاد حس از دنباله ای از وقایع چند حقایق در اختلاف حداقل در نظر اف بی آی و نسکار:

  • وجود دارد یک طناب دار در آلاباما شماره 4 غرفه که والاس تیم اختصاص داده بود. FBI با اشاره به آن به عنوان یک طناب دار چهار بار; نسکار جمهور استیو فلپس با اشاره به آن به عنوان یک طناب دار چندین بار به عنوان به خوبی.
  • آن را به حال شده است وجود دارد برای حداقل هشت ماه از تایید توسط دانه دار پس زمینه فیلم از یک مصاحبه تصویری در گردشگاه در مقابل غرفه در اکتبر 2019 زمانی که چوب برادران تیم اشغال نقطه.
  • دیگر هیچ آلاباما غرفه به حال یک طناب بکشد از مد افتاده مانند یک طناب.

والاس, 26, که تماس برای نسکار به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آهنگ های خود در این ماه بود و کلام در Phelps اعلام کرد که بحث طولانی گام 10 ژوئن با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت که او “رها” است که محققان به این نتیجه رسیدند که آنچه می ترسید شده بود نیست در این مورد. و او قول داد که جنجال نمی خواهد کاستن از نمایش وحدت توسط رانندگان و خدمه در آغاز روز دوشنبه بارش باران به تعویق افتاد نژاد یا پیشرفت انبار-ماشین مسابقه ای ساخته شده است که به بیشتر استقبال.

تنش های نژادی در حال حاضر بالا بود که در نسکار جام سری تبدیل به آلاباما یک ساعت east of Birmingham, برای روز یکشنبه برنامه ریزی شده مسابقه. نسکار بزرگترین و سریعترین مسیر آلاباما نیز بیشتر عضلانی نماد سهام-مسابقه ماشین رانی زیر را در جنوب عمیق ساخته شده بر روی زمین اهدا شده برای نسکار بنیانگذار لایحه فرانسه در سال 1968 توسط دوست خوب و آلاباما سپس فرماندار, George C. والاس.

آن را نیز در مسیر که در آن متفق پرچم شایع ترین است در زمین زیر کشت پرواز توسط طرفداران که مشاهده آن را به عنوان نمادی از افتخار مبارز میراث و عشق نسکار به همان دلیل.

اگر چه از 5000 تماشاگر بستری شد یکشنبه برای چه بود نسکار مسابقه دوم از مؤتلفه پرچم ممنوعیت اعلام شد, چند معترضان با تجمع در مقابل ساختمان مسیر خود را به نمایش پرچم و یک هواپیما پرواز سربار کسی که یک مؤتلفه پرچم بنر اعلام “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

قبل از هر مسابقه نسکار اختصاص گاراژ اصطبل بر اساس فصل جاری نقطه جدول رده بندی با رهبر شدن مطلوب ترین — به طور معمول یک نزدیک به مسیر ورودی برای دسترسی آسان و خاموش در طول دیوانه وار جلسات تمرین تعداد که متفاوت از آهنگ به آهنگ. دوم-محل تیم می شود بعدی غرفه مقام سوم تیم می شود غرفه بعدی و به همین ترتیب.

والاس بود 20 در جدول رده بندی در ورود به مسابقه در آلاباما بنابراین به طور معمول به او اختصاص داده شده است غرفه 19 لکه های پایین از نقاط رهبر کوین Hoffman.

اما در رمان coronavirus پروتکل های نسکار گروه multicar تیم با هم به حد تعامل اجتماعی در گاراژ.

بنابراین یکشنبه در آلاباما ترجیحی غرفه رفت و به Hoffman به عنوان نقاط رهبر و سه استوارت-هاس هم تیمی (Clint Bowyer, Aric Amirola و کول Custer) قرار گرفتند بعد از اصطبل به منظور کنار او قبل از جوی afton wagner که دوم در جدول رده بندی و تیم خود را Penske هم تیمی بودند چاک دار در.

اثر دومینو تحت فشار قرار دادند والاس Richard Petty تیم بیشتر به عقب در سلسله مراتب تمام راه را به غرفه شماره 4. (در Talladega, شماره 1 غرفه نزدیک است پشت گاراژ و نتیجه مطلوب نیست.)

هنگامی که یک عضو والاس Richard Petty متعلق به پلاک 43 تیم متوجه طناب دار بعد از ظهر یکشنبه در میان متهم جو در یک محل شناخته شده برای آن پرچم تکان دادن طرفداران او گزارش آن را به این تیم خدمه ارشد که سپس گزارش آن را به نسکار.

فلپس نسکار رئیس جمهور رفت و به والاس زمین زیر کشت موتور خانه به او اطلاع داد. والاس تا به حال دیده نشده طناب دار به دلیل رانندگان نسکار مجاز نیست در گاراژ تحت سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ساعت بعد نسکار با صدور بیانیه ای گزارش پیدا کردن و محکوم کردن این عمل به عنوان “شنیع.”

کمتر از 48 ساعت بعد FBI نتیجه کار خود را.

“این احساسی چند روز” والاس گفت: در پست های رسانه های اجتماعی شنبه. “اول از همه, من می خواهم بگویم, چگونه آرامش من هستم که این تحقیقات نشان داد که این نیست آنچه ما می ترسید آن بود. من می خواهم برای تشکر از تیم نسکار و FBI برای اقدام سریع و درمان این را به عنوان یک تهدید واقعی است. من فکر می کنم ما با کمال میل شما را کمی خجالت بیش از آنچه که می تواند جایگزین شده اند.

“اشتباه نکنید هر چند برخی سعی خواهد کرد: این نباید از نشان دادن وحدت ما بود روز دوشنبه و پیشرفت ما به عنوان یک ورزش به بیشتر استقبال محیط زیست برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات