‘چگونه خوشا به حال ما’: جاستین بیبر و Kendall Jenner جرقه واکنش با ‘تن-ناشنوا’ Instagram Live

جاستین بیبر و Kendall Jenner آخرین مشاهیر به صورت نقد بر نظرات در رابطه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اوایل این هفته بیبر و همسرش, Hailey Baldwin پیوست Jenner برای یک Instagram, زندگی می کنند, جایی که آنها در مورد آنچه آنها انجام شده است در قرنطینه و چگونه “خوش شانس” هستند.

“چگونه خوشا به حال ما… بسیاری از مردم بدیهی است که در این زمان… باید یک پیش فرض وضعیت” بیبر گفت: به عنوان Jenner برش: “من فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان.”

این کودک خواننده سپس در ادامه توضیح داد که او و دو مدل “نمی تواند احساس بد” در مورد شیوه زندگی خود را به خاطر آنها “کار سخت” اما آنها باید این زمان را به فکر می کنم در مورد کسانی که در حال مبارزه.

“و شما می دانید آنها به ما و بدیهی است که ما سخت کار می کرد برای جایی که ما در پس آن را مانند ما نمی توانیم احساس بد, برای, شما می دانید, چیزهایی که ما داریم اما من فکر می کنم فقط ما گرفتن که به اذعان وجود دارد که افرادی که در حال مبارزه مهم است” 26 ساله گفت: باعث Jenner برای اضافه کردن: “آره.”


این Instagram Live مکالمه ثبت شده و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی که در آن مشاهده شده است بیش از 3 برابر شد و ملاقات با واکنش شدید از طرفداران و پیروان مشهور که آنها را متهم بودن “تن-ناشنوا” و “clueless”.

“آیا جاستین بیبر به معنای واقعی کلمه فقط می گویند که آنها در حال پر برکت برای آنچه آنها را در انزوا چرا که آنها سخت کار می کرد برای آن ؟ آره من مطمئن هستم که هایلی و کندال سخت کار کرده بودن متولد شده به خانواده های ثروتمند. بازنده” یک فرد است.

یکی دیگر گفت: “خیلی خوشحالم که @justinbieber احساس بد برای هر کسی که ضعیف است. همه ناگهانی که باعث می شود همه از این بسیار آسان تر برای مقابله با… دانستن است که او و کندال را حداقل 10 ثانیه از روز خود را به فکر می کنم مورد چقدر بهتر است آنها را پس از آن ما مردم فقیر.”

شخص دیگری پرسید: این سه نفر را در نظر بگیرید اهدای پول به کسانی که با داشتن یک “پیش فرض زمان”.“هی @justinbieber, @KendallJenner, @haileybieber! من توزیع بودجه به افرادی که با داشتن یک ” پیش فرض زمان است.’ لطفا احساس رایگان برای ارسال برخی از پول بیش از این مردم سخت کوش را می خورند و پرداخت اجاره! اگر شما فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان ها باید آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است” آنها نوشت: در کنار تصاویری از حساب پی پال خود را.

پیش از آن در Instagram Live Jenner گفت: زن و شوهر که او quarantining در او “به معنای واقعی کلمه مورد علاقه مکان بر روی این سیاره” او بورلی هیلز که او بنا به گزارش ها برای خریداری $8.5 متر.

“من برای مدت طولانی برای گرفتن آن به نقطه آن در” سوپر گفت. “من بازسازی آن را برای حدود یک سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im