چگونه امریکا رسیده است که آخرین غم انگیز coronavirus نقطه عطف و چه می آید بعدی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بefore Dr Anthony Fauci انداخت از مراسم اولین گام برای باز کردن چیزی است که به احتمال زیاد آمریکا عجیب ترین بیس بال فصل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اتاق جلسه کاخ سفید, پخش, به میلیون ها نفر از مردم و صحبت کردن به نیویورک یانکیز پارچ Mariano ریورا.

آن روز ما تا به حال رسید گذشته 4 میلیون تایید coronavirus عفونت های حسابداری برای بیش از یک چهارم از تمام جهانی موارد است. از آن زمان چهار سال برای ما برای شناسایی آن 2 میلیون نفر – اما ظرف یک ماه مورد شناخته شده تا به حال دو برابر شده است.

روز بعد بیمار مرگ و میر رسیده 150,000 یک شکل تکان دهنده است که دو برابر شده در عرض سه ماه با توجه به اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. افزایش مرگ و میر نشانه های دیگری گریم نقطه عطف در حالی که دولت در تلاش برای رسیدگی به یک رشد واقعی برای بسیاری از آمریکایی های محلی حقه بازی عواقب ناشی از بازگشایی بیش از حد به سرعت تنها به هفته بعد و میلیون ها نفر از خانواده ها رویکرد بلندی مهلت برای فرستادن کودکان به مدرسه است.

در سخنان خود در 23 ژوئیه خطاب به رئیس جمهور نه ملت را به روش دیگری دلخراش نقطه عطف و نه یک عفونت رای که مقامات بهداشتی در خود دولت هشدار داده اند آن را به طور قابل توجهی undercounted. به جای او اعلام کرد که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه خواهد لغو اصلی آن رویداد گفت: “زمان” در وسط یک بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ چیز مهم تر است در کشور ما از نگه داشتن مردم ما امن” او گفت:.

در حدود همان نفس او خواستار آن شدند که مدارس – با توجه به باز پاییز از نظر عرض چند هفته تقریبا همان زمان کنوانسیون برنامه ریزی شده است – باید بازگشایی شده است.

آن مشخص شده سورئال سری از وقایع را به عنوان معمول مرگ و میر ناشی از 1000 آمریکایی ها یک روز به سختی شده است به رسمیت شناخته شده توسط کاخ سفید متمرکز بر بازگشت آمریکایی ها به محل کار و مدرسه در حالی که مبارزات انتخاباتی برای دور دوم در خشونت آمیز “نظم و قانون” فصاحت و بلاغت است.

توسط شنبه, ایالات متحده دیده بود پنج روز متوالی با بیش از 1000 Covid-19-ارتباط مرگ و میر.

مرگ و میر در حال افزایش است

ما تا به حال گزارش مرگ و میر ناشی از 100000 نفر از coronavirus تا پایان اردیبهشت outnumbering آمریکایی مرگ و میر در سراسر دهه درگیری در ویتنام و عراق و افغانستان همراه است.

ما مرگ و میر بیش از دو برابر از آوریل تا مه. آوریل یکی از مرگبارترین ماه در تاریخ ایالات متحده با نزدیک به 60 ، 000 مردم از دست دادن زندگی خود را تا پایان آن.

که بی اندازه از دست دادن زندگی و تاثیر آن در میان خانواده ها و جوامع دارای طرح میتوانست به زندگی در آمریکا برای نزدیک به شش ماه پس از دولت وعده داده است که ما خواهد بود “خروشان بازگشت به زندگی” در ماه جولای به عنوان کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان تا حد زیادی آموخته است که چگونه به کنترل شیوع بیماری.

در دو هفته اول ماه جولای در آمریکا ثبت شده نزدیک به 1 میلیون مورد جدید بیش از این راکت ها در کل ماه ژوئن.


تقریبا هر دولت شاهد افزایش موارد جدید در دو هفته گذشته با مجموع تایید عفونت به حدود 4.5 میلیون نفر است. در 26 جولای, دولت فدرال شناسایی 21 متحده به عنوان یک “منطقه قرمز” پس از بیش از 100 مورد در هر 100,000 نفر کشف شد در آخرین هفته.

شهرها و ایالات متحده پدید آمده از نسبتا مختصر قرنطینه “مستندات” در ماه های آوریل و ژوئن با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت و کارشناسان پزشکی که از سرگیری زندگی عمومی منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت.

رئیس جمهور اصرار دارد که افزایش موارد جدید است که با توجه به این ما تست بیشتر مردم است اما میزان عفونت های جدید به رشد این آزمون انجام شده است.


گسترش آزمایش افزایش یافته است تا آنجا که 900,000 هر روز در دو ماه گذشته. اگر این ویروس را تحت کنترل عفونت باید کاهش در همان زمان – به جای آنها به افزایش بیش از 200 درصد است. در پایان ماه ژوئیه در این کشور به طور متوسط حدود 60,000 موارد جدید در روز.

رئیس جمهور است و چرخید عفونت های جدید به عنوان یک نشانه امیدوار است که عفونت بودند گرفتار شدن در حالی که به دروغ ادعا می کنند که ما تا به حال یکی از بالاترین میزان مرگ و میر. این قضیه صادق است.

در حالی که مرگ و میر را رها پس از آوریل مرگ و میر در حال افزایش است, تقریبا در هر کشور در هفته های اخیر.

در 28 جولای, فلوریدا را به وزارت بهداشت گزارش 186 جدید مرگ و میر شکستن آن تک روز شمار تلفات رکورد.


در هفته گذشته هفت روز به طور متوسط برای ما مرگ و میر رسیده بیش از 1000 با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ثبت شده روزانه حداقل به مدت پنج روز متوالی در اواسط ماه جولای.

شهرهای بزرگ بودند هنگامی که سخت ترین ضربه را از طریق همه گیر با شهر نیویورک در حال ظهور به عنوان یک کانون جهانی. اما سرانه مرگ و میر در مناطق کوچکتر در سراسر ایالات متحده نشان می دهد قابل توجه عدم تعادل میان میزان عفونت و موارد منجر به مرگ.

ما در حال حاضر نشان دهنده نزدیک به یک چهارم از تمام جهانی Covid-19 مرگ و میر.

در آژانس در آخرین پیش بینی CDC پیش بینی تا 170,000 مرگ و میر در 8 اوت.

کاخ سفید پاسخ

در 21 ژوئیه روز اول خود را در پشت این تریبون پس از او اعلام کرد او را به بازگشت به نزدیکی-روزانه جلسات مطبوعاتی خود coronavirus پاسخ رئیس جمهور بستری بحران را “بدتر قبل از آن بهتر می شود” و گفت: آمریکایی ها به “ماسک” برای اولین بار بعد از چهار ماه به مقامات بهداشت فدرال گفت: مردم به انجام همان.

که در هفته CDC گزارش تایید که عفونت های واقعی در آمریکا در حال چندین بار بالاتر از در ابتدا گزارش شده است.

در مواجهه با کاهش نظرسنجی شماره یک اقتصاد عقب مانده و تعداد قریب به اتفاق از مرده آمریکایی در عرض تنها شش ماه از شیوع ایدز امیدوار به موقعیت او را در کنترل این بیماری همه گیر در حال حاضر تأثیر مناطق که در آن او با اتکا به پایگاه خود را پشتیبانی می کند.

اما استرن پیام از کاخ سفید کوتاه بود — به رئيس جمهور است و اصرار داشت که مدارس امن برای بازگشایی در هفته آینده و وعده بازگشت شلوغ اقتصاد هر چند داده از ملت و بهداشت کار تحلیلگران اشاره به از دست دادن نبرد برای کنترل افزایش نرخ ابتلا به عفونت و نگرانی مالی تصویر برای میلیون ها نفر از مردم آمریکا بیکار.


منتقدان شده اند سر در گم خود را آشکار ناتوانی در نشان دادن شفقت امتناع از اعتراف به خطا در پاسخ و عدم توانایی خود را برای درک ابعاد این بحران است.

رئیس جمهور است و به جای آن شده است در موضع دفاعی بارها و بارها با اشاره به بسته شدن سفر از چین در اوایل شیوع هر چند CDC تایید دولت شکست را به عمل در هفته است که به دنبال اجازه داده بود که ویروس به گسترش فراتر از ورودی انتقال از مسافران و به جامعه عفونت است که به سرعت تبدیل شد دشوار است برای ردیابی و شامل.

یک CDC گزارش تایید کرد که رئیس جمهور به منظور محدود کردن سفر از اروپا در اوایل ماه مارس بیش از حد در اواخر اروپا سویه از ویروس غالب شد فشار در آمریکا به طور بالقوه در سراسر منطقه نیویورک برای هفته ها قبل از سفارش داده شد.

رئیس جمهور ادامه داد: به جای سرزنش برای Covid-19 و تاثیر آن بر چین اما مخالفان او استدلال کرده اند که جرم مرگ و طولانی بیکاری در آمریکا نتایج عمدی تصمیم گیری در سیاست تراژدی که مانع شده اند می تواند با پیروی از رهبری از دیگر کشورهای توسعه یافته است.

در پایان ماه ژوئیه میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت آخرین افزایش بیکاری فدرال امداد ارائه اضافی 600 دلار در هفته در علاوه بر این به دولت مزایای بیمه بیکاری.

که مالی “صخره” است همگرا با پایان فدرال مهلت قانونی برای اخراج برای آمریکایی ها دریافت کمک های مسکن – که می تواند تاثیر به 30 درصد از این کشور را اجاره واحد با توجه به موسسه شهری – در حالی که ایالات و شهرستانها در سراسر ایالات متحده آسانسور خود را اخراج محدودیت و بازگشایی دادگاه به روند موارد جدید.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که دولت قصد دارد به گسترش توقف در حالی که امیدوار کننده یکی دیگر از $1,200 محرک چک – پس از یک بار دور در مارس – را دنبال کنید.

اما کسانی که مستاجرها در حال حاضر محافظت نشده از مشفق بدون یک ارائه در محل به معنی میلیون ها نفر از خارج-از-کار آمریکایی و خانواده های آنها می تواند خطر از دست دادن مسکن خود را به عنوان مدارس شروع به بازگشایی شده است.

رئیس جمهور توجه به تازگی متمرکز در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا فریم یک چهارم جولای سخنرانی در پای کوه راشمور به عنوان یک دفاع در برابر ما را از دیگر آمریکایی, تجسم یک ملت تحت محاصره از یک رژیم از “چپ های افراطی فاشیست” درگیر در یک فرهنگ جنگ که تهدید حامیان او’ راه زندگی است. او به سختی با اشاره به همه گیر.

در 4 جولای, ما coronavirus مرگ و میر به حدود 130,000.

مسابقه برای بازگشایی

در حالی که تلاش های بین المللی برای توسعه یک واکسن در راه است, همه چشم ها در مدارس – چگونه و چه زمانی آنها را بازگشایی تحت تهدید از رئیس جمهور و ترس است که آنها می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در ایالات متحده عفونت در میان کودکان کارکنان و خانواده.

مقامات کاخ سفید ادا اولیه و منتشر نشده CDC دستورالعمل در باز شدن مدارس پس از رئیس جمهور انتقاد کرده بود این سند به عنوان “بسیار گران” و “دشوار”.

دستورالعمل نامیده می شود به صورت موقت از مدرسه اخراج در صورت شیوع مبهوت ورود و اخراج بار و تغییر کلاس های درس برای محدود کردن تماس در میان دیگر انتقال پیشگیری از هشدار.

در طول 8 جولای توجیهی CDC مدیر رابرت Redfield گفت که دستورالعمل صادر شد و نه به عنوان یک “منطق برای حفظ مدارس بسته”.

هفته بعد خانه آموزش و پرورش و کار رئیس کمیته بابی اسکات اعلام کرد که کاخ سفید محروم بود مدیر از ظاهر شدن در یک جلسه کمیته در باز شدن مدارس.

اصلاح دستورالعمل ها منتشر شد یک هفته بعد شد و خیره کننده برگشت از اوایل هشدارهای کم اهمیت جلوه دادن خطر انتقال و با این استدلال که “نرخ مرگ و میر در میان کودکان در سن مدرسه هستند بسیار پایین تر از در میان بزرگسالان”.

“در همان زمان مضرات نسبت به مدارس بسته در اجتماعی, عاطفی و رفتاری, سلامت, رفاه اقتصادی و پیشرفت تحصیلی کودکان در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت به خوبی شناخته شده و قابل توجه” دستورالعمل گفت.

“حتی اگر انتقال – و بعد از آن مطالعات بیا بیرون بیایید می گویند – ما بر این باوریم که دانش آموزان باید از رفتن به مدرسه به دلیل اثر بر روی یک کودک ما می دانیم علمی آنها هنوز تحت تاثیر همان راه به عنوان یک بزرگسال” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: در 24 جولای جلسه.

CDC خود گزارش منتشر شده توسط آژانس در اوایل این ماه نشان داد که در حالی که کودکان زیر 10 سال بودند و تقریبا نیمی به احتمال زیاد به عنوان بزرگسالان به گسترش ویروس “کودکان خردسال ممکن است نشان می دهد بالاتر حمله نرخ زمانی که مدرسه بسته شدن به پایان می رسد, کمک به جامعه انتقال Covid-19”.

“خانواده انتقال [Covid-19] بالا بود اگر شاخص بیمار شد 10-19 سال سن” با توجه به گزارش.

متوسط و بالا در کودکان سن مدرسه نیز در خطر مشابه از خطرات بهداشتی به عنوان بزرگسال, گزارش یافت می شود.

“خانواده انتقال [Covid-19] بالا بود اگر شاخص بیمار شد 10-19 سال سن” با توجه به گزارش.

این فدراسیون معلمان آمریکا است حاکی از آن نزدیک به 2 میلیون عضو اعتصاب می تواند به عنوان آخرین چاره اگر کافی ایمنی و بهداشت اقدامات در جای خود نیست.

چند عمده مدارس – از جمله برخی از بزرگترین در کشور در لس آنجلس و نیویورک – امتناع از بازگشایی در تمام زمان کلاس های درس سنتی تنظیم این سقوط.

اعضای اتحادیه خواستار هستند که مدارس منتظر بازگشایی تا متوسط عفونت نرخ سقوط به زیر 1 درصد و مثبت روزانه نرخ باقی می ماند کمتر از 5 درصد در مناطق خود – تنها تعداد انگشت شماری از ولسوالی ها خواهد بود قادر به بازگشایی در این شرایط است.

یک جمهوریخواه بسته محرک پیشنهاد شده توسط کنگره را به 70 میلیارد دلار به مدارس این شرط که پول صرف شده برای فرد در آموزش, انعکاس تهدیدات از رئیس جمهور.

شصت درصد از والدین با کودکان در مدرسه ابتدایی می خواهید مدارس به تاخیر بازگشایی تا زمانی که آنها می توانند با خیال راحت با توجه به بررسی از قیصر بنیاد خانواده.

“ما نمی تواند به طور نامحدود متوقف 50 میلیون آمریکایی کودکان از رفتن به مدرسه آسیب رساندن به خود و روانی و جسمی و رشد عاطفی” رئیس جمهور گفت: در جلسه این ماه است. “بازگشایی مدارس ما نیز حیاتی برای تضمین این که پدر و مادر می تواند به کار و ارائه برای خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis