چگونه یک صدای جیر جیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک به روشن کردن یک لامپ کم مصرف گیرنده گسترده روز وارونه

قبل از هر کسی می شود بیش از حد هیجان زده به نظر نمی رسد که فرمانده ناگهان یک میل برای لیگ فوتبال کانادا. در صبح روز جمعه رئیس جمهور تهمت توییتی نقل قول از RJ هریس صبح میزبان نمایش در WHP (580 هستم) در Harrisburg, Pa. به جای برچسب زدن به میزبان خود درست توییتر رسیدگی @RJHarrisWHP580 رئیس جمهور به جای برچسبشده 27 ساله Arundel دبیرستان فارغ التحصیل شد که به سادگی با بهره گیری از لامپ کم مصرف offseason.

“به معنای واقعی کلمه در عرض 15 ثانیه من متوجه چیزی شد و تا آنجا که به من خواندن توییت — آن را نمی ممکن است حتی شده 15 ثانیه چون من حتی نمی توان آن را در نیمه راه از طریق tweet — من تا به حال در حال حاضر 150 لایک و اطلاعیه ها” هریس گفت. “من دوست دارم اشتباه بود چرا مردم میل این تصادفی چیزهای قدیمی از هیچ جا و بنابراین به طور مداوم? پس من رفتم به صفحه من فکر کردم این یک تقلید مسخره امیز حساب و کسی را فقط به چرخش در توییتر و آن را واقعا تهمت توییتر [حساب]. من تو را دیدم 73 میلیون [پیروان] من فقط می دانستم که من اطلاعیه در مورد به در برای یک روز طولانی است.”

آن را ندارد هریس به تغییر گوشی خود را تنظیم از ارتعاش به سکوت. که متوقف نشده دوستان و هم تیمی های از مسخرگی او در مورد آنچه که تبدیل به چیزی جز عادی جمعه.

“این به نظر نمی آید مثل آن مرد که قرار بود به آموزش برای 1500-حیاط فصل” اچ کنایه آمیز پس از دیدن یک عکس از رادیو نمایش میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای پاسخ.

در طول هرج و مرج از tweetstorm هریس دیدم یک فرصت برای اطلاع رسانی به توده ها که خود را در مراسم تحلیف فوتبال جوانان اردوگاه برگزار خواهد شد در اواخر ماه آوریل است.

“هنگامی که من تو را دیدم که همه نوع تویت من و میل همه چیز من گفتم” چرا که نه فقط با استفاده از این برای ترویج کمپ?’ “هریس گفت. “بنابراین من فقط مطمئن ساخته شده قرار دادم اردوگاه ، من نگه داشته به tweeting در آن نگهداری می شود مردم برای ثبت نام و فقط با استفاده از آن به نفع من.”

هریس متولد شد در یک پایگاه نظامی آمریکا در وورتسبورگ آلمان نقل مکان کرد و به مریلند چند ماه بعد. او و خانواده اش نقل مکان کرد و در سراسر کشور برای چندین سال قبل از اقامت در سورن منطقه برای دو دهه گذشته است. او شروع به بازی بسکتبال و فوتبال در Arundel, جایی که او مجموعه ای از پنج مدرسه سوابق و دو دولت پرونده به عنوان یک گیرنده گسترده. او مجموعه ای از ایالت مریلند رکورد با 28 touchdown پذیرایی به عنوان یک مقام ارشد در سال 2009.

اول عشق بود اما پس از دریافت بهره از چندین دانشگاه هریس تصمیم به تمرکز بر روی فوتبال که در آن او خواهد ستاره در نیوهمپشایر در FCS. در چهار فصل با Wildcats, Harris, مجموعه مدرسه و استعمار ورزشی انجمن با رکورد 310 حرفه ای پذیرایی. او در سمت چپ این دانشگاه رتبه دوم تمام وقت در برنامه ها و کنفرانس تاریخ دریافت متری (4,238) و touchdowns (36).

هریس parlayed موفقیت خود را به تمرین تیم ملی نانامی به بازی با پرستاران نیواورلئان و آتلانتا فالکونز قبل از حرکت به لیگ فوتبال کانادا. در دو فصل در کانادا هریس وارد 111 پذیرایی برای 1,471 متری و چهار touchdowns.

اتحاد کوتاه خود را با قلم مو سیاسی شهرت انگیزه 27 ساله به اجرا به صورت محلی ،

“Nah, من فکر نمی کنم که برای من” هریس گفت: خنده. “من قصد دارم به دور ماندن از سیاست است.”

هریس گزارش را به Redblacks در پایان مارس به آماده شدن برای سال 2020 فصل است. اتاوا آغاز می شود که پیش فصل تخته سنگ در برابر مونترال Alouettes در مارس 29.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>