چگونه یک “موج دوم’ جرقه تمدید Pandemic ترس

به عنوان مقامات جهان بیش از آسانسور اقتصاد فلج جنبش محدودیت با هدف مهار عفونت کروناویروس ترس در ذهن همه را می تواند بیان شود در دو کلمه: موج دوم. نگرانی این است که یک بار quelled این بیماری همه گیر خواهد اندکی با تجدید قدرت باعث تکرار افزایش عفونت غرق سلامت سیستم ها و سفارشات برای مستندات. بثورات از موارد جدید در جیب آسیا و ایالات متحده اضافه شده به ترس.

1. چه موج دوم?

این یک اصطلاح علمی به خوبی تعریف پارامترهای. بلکه آن را برای اشاره به یک بعدی افزایش جدی در مواردی رخ می دهد که پس از اصلی افزایش بوده است نقض در یک منطقه داده می شود. بیماری های همه گیر ناشی از جدید پاتوژن که اکثریت قریب به اتفاق انسان ها هیچ ایمنی حفاظت در برابر. که چیزی است که اجازه می دهد تا آنها را برای تبدیل شدن به جهانی شیوع بیماری. بیماری های همه گیر نادر اما آنفلوانزا یکی از شایع تر باعث می شود. آنچه اغلب اتفاق می افتد که یک رمان نوع از ویروس آنفولانزا گسترش در سراسر جهان و سپس محو می شود, نوع مانند یک سونامی است. چند ماه بعد از آن می آید و گسترش در سراسر جهان و یا بخش بزرگی از آن دوباره.

2. چه چشم اندازی برای Covid-19?

بسیاری از کشورهای پاسخ به همه گیر با محدود کردن حرکت آن را کند می کند این ویروس را گسترش اما برگ بسیاری از مردم آسیب پذیر به عفونت هنگامی که آنها شروع به سرمایه گذاری دوباره. بخش هایی از ایالات متحده از جمله تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا دیده اند موضعی شیوع هفته به خود دوباره دهانه. کارشناسان در از دست دادن برای توضیح دهد که چرا آن را روشن آنها مربوط به از سر گرفته شد فعالیت های اقتصادی. وجود دارد نیز می ترساند در آسیا است. محدودیت های مسافرتی اعمال شدند بیش از 100 میلیون نفر در چین, Jilin استان در مرز با روسیه پس از ده ها تن از موارد تشخیص داده شد وجود دارد در مارس — یک ماه پس از چین اول مستند به پایان رسید و در دور ووهان. در اوایل ماه ژوئن که شیوع تحت کنترل و عادی زندگی از سرگیری. کره جنوبی آغاز شد که, کاهش, آن, اجتماعی, فاصله اقدامات در ماه آوریل به حالت تعلیق برنامه ای برای آرامش بیشتر در ماه ژوئن به عنوان عفونت های جدید پدید آمده است. آزمایش جداسازی و تماس با ما-ردیابی باقی می ماند ابزارهای اصلی برای جلوگیری از خوشه ای از رشد را به یک موج است.

3. چه چیزی باعث می شود یک موج اول قطع?

آنفلوانزا بیماری های همه گیر را می توان به طور موقت به عقب رانده با تغییر فصل, در حال حرکت به نیمکره جنوبی که شمال نیمی از جهان گرم در طول تابستان و بالعکس. این ویروس همچنین ممکن است آلوده به بخش عظیمی از مردم در بسیاری از مناطق به آنها مصونیت از عفونت مجدد و احتمالا ایجاد به اصطلاح گله ایمنی محافظت می کند که کسانی که آلوده به محدود کردن این ویروس را در گردش خون. در این مورد از کروناویروس که باعث Covid-19 کشورها در سراسر جهان به تصویب رسید جنبش محدودیت در مقیاس بی سابقه ای و اجتماعی-فاصله اقدامات است که در ترکیب نگه داشته و مردم به اندازه کافی دور از هم که این ویروس نمی تواند به راحتی گسترش.

4. پس چگونه یک ویروس دوباره ؟

بلند کردن اجسام مهار اقدامات سرعت بیش از حد ممکن است اجازه می دهد موارد شروع به افزایش دوباره. دیگر عوامل می تواند منجر به یک افزایش چشمگیر است که ممکن است به وضوح قابل تشخیص به عنوان موج دوم. در مورد آنفلوانزا وجود دارد شروع از آب و هوای خنک یک عامل است که ممکن است تحت تاثیر قرار coronavirus بیش از حد. یا پاتوژن می تواند جهش. این است یکی دیگر از ویژگی های آنفولانزا است که تکامل می یابد بیشتر یا کمتر به طور مداوم. در بخش دوم از سال 1918 موج دوم تاریخی شیوع آنفولانزای رخ داده است و باعث بسیاری از مرگ و میر در این بیماری همه گیر. برخی از محققان بر این باورند که آورده یک جهش ساخته شده است که ویروس دوباره غیر قابل تشخیص برای بسیاری از افراد سیستم ایمنی بدن. یکی دیگر متغیر مهم این است که حرکت این ویروس به جمعیت است که در میانهی شب در معرض قبل و ندارد و ایمنی.

5. آنچه می تواند به جلوگیری از آن ؟

این است که توصیه می شود بلند کردن جنبش محدودیت در مراحل آزمون اثر هر یک قبل از حرکت به باز بودن بیشتر. در هر صورت کارشناسان می گویند کلید نگه داشتن عفونت کم بدون قفل کردن هر کس به مقیاس تست و تماس با ردیابی. مقامات بهداشتی نیاز به پیدا کردن افراد آلوده جدا از آنها و خود را شناسایی تماس های اخیر, به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود به عنوان به خوبی و جدا شده در صورت لزوم. در نهایت این امکان وجود دارد که به اندازه کافی مردم را در معرض تبدیل شدن به کروناویروس که گله ایمنی را توسعه و آن را به متوقف كردن یا این که یک واکسن علیه آن دارای مجوز خواهد شد.

6. چرا وجود ندارد موج دوم سارس?

این 2002-2003 شیوع سندرم حاد تنفسی در آسیا رسیده محدوده یک بیماری همه گیر. هر چند ناشی از کروناویروس نبود به عنوان مسری به عنوان یک مسئول Covid-19. گسترش آن به طور عمده محدود به بیمارستان ها و تنظیمات دیگر که در آن مردم آمد و در تماس نزدیک با مایعات بدن در بيماران آلوده. ابولا یکی دیگر از پاتوژن های نسبتا جدید به انسان است. شده اند وجود دارد تناوبی شیوع بیماری در آفریقا, اما در حالی که این ویروس بسیار مسری است و در برخی از تنظیمات آن نشده است به اندازه کافی عفونی به گسترش در سراسر جهان مانند coronavirus.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات