چگونه یک جفت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی ایجاد یک ‘Obamagate’ اثر دومینو در سنا

همه آن را در زمان یک زن و شوهر از توییت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بالا حمله داعش به در همان صفحه برای رئیس جمهور رئیس پیام استراتژی پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج کردن یک جفت از پیام های بیش از آخر هفته اصرار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و قوه قضائیه رئیس لیندزی گراهام به ساحل تا منابع خود را برای بررسی خود را “Obamagate” تئوری آن را در زمان کمتر از 48 ساعت برای این دو برای پاسخ به تماس.

روز دوشنبه آقای گراهام اعلام کرد که کمیته خواهد رای در اوایل ماه ژوئن به authorise احضاریه برای قایق از اوباما-دوران (و برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر) هوش و ملی از جمله سابق FBI مدیر James Comey; جانشین او کریستوفر Wray; معاون سابق دادستان کل سالی یاتس; سابق جمهوریخواه و بیش از چهار ده دیگر.

روز سه شنبه آقای مک کانل حاکی کامل خود را-بویژه حمایت از آقای گراهام برنامه “جدی” تخته سنگ از احضاریه “بنابراین سنا می تواند شنیدن به طور مستقیم از بازیکنان کلیدی” آنها جمهوری خواهان به اتهام آزار هوش سیستم ناعادلانه هدف 2016 تهمت کمپین دستیاران ورودی و تهمت مقامات دولت در ژانویه 2017.

“مهم نیست که چه برخی از واشنگتن دموکرات ها ممکن است سعی کنید به ادعای شما را دیوانه و یا یک نظریه پرداز توطئه اگر شما یک الگوی نهادی بی عدالتی نسبت به این رئیس جمهور. شما باید به نابینا نیست برای دیدن یک” آقای مک کانل گفت.

زنجیره ای از حوادث

در اینجا ما چگونه به این نقطه است.

پنج شنبه گذشته آقای مک کانل به مصاحبه با فاکس نیوز‘ برت Baier که در آن رهبر اکثریت به وضوح یا احساس ناراحت کننده و یا بد مجهز برای پاسخ به سوالات در مورد Obamagate و “دریدن” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

وقتی پرسید که آیا او با موافقت آقای ترامپ که آقای اوباما باید شهادت در مورد اف بی آی 2016 ضد جاسوسی کاوشگر ممکن است به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آقای مک کانل معوق چنین تصمیم گیری به آقای گراهام.

“من فکر می کنم او ممکن است خطاب که در حال حاضر. من مطمئن هستم” آقای مک کانل گفت.

آقای Baier اطلاع آقای مک کانل که آقای گراهام گفت که او می تواند ناراحت کننده تماس یک رئیس جمهور سابق به شهادت استدلال آن شیرجه می تواند به قوه قضاییه پانل کاوشگر به یک حقوقی باتلاق بیش پرسش های اجرایی امتیاز.

وقتی پرسید که چگونه این کمیته باید ادامه با بررسی آن آقای مک کانل دوباره معوق به آقای گراهام.

“که خواهید بود تا به رئیس گراهام برای تعیین نحوه رسیدگی به این. من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در او می داند آنچه که او انجام می دهند و من قصد دارم به دنبال خود منجر شود” آقای مک کانل گفت.

آقای مک کانل در مصاحبه با آقای Baier باعث اعتراض اعتراض از نخبگان محافظه کار که جمهوری خواه مجلس سنا برنج بود و نه هل دادن به عقب به اندازه کافی سخت در اف بی آی و مشاور ویژه سابق رابرت مولر رفتار در طول مربوطه روسیه پروب.

این مصاحبه بود “فوق العاده ناامیدی” محافظه کار مقاله نویس Mollie همینگوی از این Federalist نوشت: روز جمعه در مقاله ای با عنوان, “یادداشتی برای اوباما: شما نمی توانید قضات اگر شما نمی نگه مقاومت پاسخگو برای روسیه جعل.”

Federalist بنیانگذاران شان دیویس توییتی لینک به Ms همینگوی ستون با همراه پیام متهم آقای مک کانل از صرف “سال تظاهر به عنوان اینکه روسیه تبانی جعل هرگز اتفاق افتاده است” و گفت: رهبر اکثریت است “خود را از دست ذهن” اگر او فکر می کند او می تواند به حفظ توافق اکثریت بدون دنبال Obamagate نظریه با نیروی کامل است.

روز شنبه رئیس جمهور را بازتوییت کرد آقای دیویس با پیام خود را.

“میچ من شما را دوست دارم اما این است که 100 ٪ درست است. زمان در حال اجرا است. دریافت به سختی و به سرعت حرکت می کند و یا از آن خواهد شد خیلی دیر است. از حزب دموکرات هستند باطل اما گرفتار شدم. آنها باید پرداخت یک قیمت بزرگ برای آنچه آنها انجام داده اند به کشور ما است. اجازه ندهید که آنها را دور با این!” آقای ترامپ نوشت tagging آقای گراهام حساب توییتر.

آمدن

اشتباه نکنید: جمهوری خواهان مجلس سنا از جمله آقای گراهام در حال حاضر شده است با تکیه سخت به تحقیقات به رئیس جمهور Obamagate نظریه حتی قبل از آقای ترامپ اصطلاح.

که با وجود یک گزارش از وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz که هیچ شواهدی از تعصب سیاسی در اف بی آی انجام آن 2016 عملیات ضد جاسوسی بود اما با برجسته کردن چند نقص در برخی از برنامه های کاربردی برای نظارت حکم.

هفته گذشته مالی سنا رئیس چاک Grassley آیوا و امنیت رئیس ران جانسون از ویسکانسین — که در حال بررسی هانتر بایدن کسب و کار در روابط اوکراین — منتشر آژانس امنیت ملی (NSA) نامه ای از اوباما مقامات تا به حال به دنبال “دریدن” اسناد و مدارک نشان داد که مایکل فلین در طرف دیگر از wiretapped ارتباطات است. (او پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.)

روز چهارشنبه آقای Grassley و آقای جانسون منتشر شد یک ایمیل محرمانه از آقای اوباما گذشته مشاور امنیت ملی سوزان رایس در 20 ژانویه 2017 فراهم می کند که خلاصه ای از یک جلسه بین آقای اوباما و مقامات اطلاعاتی در مورد آقای فلین ارتباطات با آن-سفیر روسیه به آمریکا, سرگئی Kislyak.

هفته گذشته آقای گراهام اعلام کرد سه فاز بررسی برنامه ریزی برای بازی کردن در جلسات عمومی شروع در اوایل ماه ژوئن در مورد FBI در سال 2016 عملیات ضد جاسوسی و پس از آن مشاور ویژه پروب.

کسانی که مراحل رسیدگی خواهد شد:

  • دولت اوباما از دریدن درخواست ؛
  • اتهام سوء استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) توسط ماموران FBI در طول دوره خود را در سال 2016 بررسی روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه;
  • اینکه آقای مولر باید منصوب شده اند به ادامه انتخابات روسیه دخالت کرده ،

آقای گراهام گفت که او قصد دارد به انتشار یافته های خود های مختلف پروب در ماه اکتبر فقط در زمان برای آنها را به marinate در طول هفته های آخر منتهی به 3 نوامبر انتخابات.

دموکراتیک مقاومت مواجه

در ضمن در دموکراتیک طرف رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک متهم آقای مک کانل روز سه شنبه از معاونت در جرم یک “وحشی تئوری توطئه” برای دلجویی خارج از کنترل رئیس جمهور به عنوان جمهوری خواهان تلاش برای “به دوباره نوشتن تاریخ روسیه دخالت در انتخابات 2016 برای مطابقت با فانتزی در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن،”

آقای شومر خواست آقای مک کانل برای توقف تحقیقات و روشن خود را به کمیته’ توجه به قانون و نظارت به کمک coronavirus پاسخ.

از جمله خواسته های هر چند به احتمال زیاد به سقوط بر روی گوش های ناشنوا تا زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را نگه می دارد تا فشار.

او نشان می دهد هیچ نشانه ای از اجازه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>