چگونه یک Keepwell’ بند محافظت می کند چین اوراق قرضه (یا نه)

ورشکستگی و تجدید ساختار بدهی در چین یک تیره روند به خصوص برای سرمایه گذاران بین المللی. به اصطلاح keepwell مقررات یکی از راه های دارندگان اوراق قرضه سعی کنید برای محافظت از خود در صورت پیش فرض. مشکل این است که این بند اساسا به مقدار یک “آقایان توافق” است و هرگز مورد آزمایش قرار در دادگاه. که می تواند تغییر دهید اما با یک مورد مربوط به کسب و کار مشکل بازو از یک دانشگاه.

1. چه keepwell?

این یک نوع اعتبار حفاظت عمدتا دیده می شود در چین $791 میلیارد بازار برای دلار اوراق قرضه (کسانی که به فروش می رسد خارج از سرزمین اصلی چین را گرانتر در دلار ایالات متحده). این keepwell ارائه اغلب شامل یک شرکت چینی تعهد به حفظ دریایی فرعی است که صدور اوراق قرضه حلال — اما بدون هر گونه تضمین پرداخت به دارندگان اوراق قرضه. (واقعی تضمین نیاز به تصویب قانونی اما keepwells نیست.) این جملات اغلب شامل توافق نامه ای که در آن پدر و مادر به خرید سهام مورد علاقه و یا دارایی های دریایی تابعه به عنوان راهی برای ارائه خدمات پرداخت خارج از کشور, یادداشت ها با توجه به تجزیه و تحلیل توسط رتبه Fitch در. شرایط می تواند متفاوت باشد با تعاریف مختلف از پیش فرض ماشه حوادث و یا چه اقدامات keepwell ارائه دهنده وعده را.

2. چقدر است در خارج وجود دارد ؟

حدود 115.7 میلیارد چینی دریایی اوراق قرضه برجسته و یا در حدود 15 ٪ از کل باید keepwell ساختار بلومبرگ-اطلاعات وارد شده را نشان می دهد. که شامل برخی از $26 میلیارد از شرکت املاک و مستغلات یک خطر لادن اما محبوب بخش. یک رکورد تعداد یادداشت ها با چنین احکام صادر شده در سال گذشته است. تنها 17 درصد از صادر کنندگان اوراق قرضه با keepwell مقررات در نظر گرفته سرمایه گذاری درجه سه بین المللی اصلی شرکت های رتبه بندی.

3. چرا آنها در این خبر ؟

Keepwell مقررات آمده اند تا در مورد دانشگاه پکن بنیانگذار گروه شرکت های وسیع کنگلومرا با پزشکی و کسب و کار اینترنتی که وارد دادگاه رهبری تجدید ساختار بدهی در ماه فوریه است. بسیاری از اوراق قرضه فروخته شده توسط آن شعب خارج از کشور تا به حال keepwell ارائه و افرادی که آنها را خریداری و در حال حاضر به دنبال جبران پول خود را. بانک نیویورک ملون امانت برای تمام گروه های دریایی اوراق قرضه است گفت: آنها به مبلغ 21.7 میلیارد یوان ($3.1 میلیارد دلار). این مدیر شرکت که متهم به تصمیم گیری است که ادعا می کند معتبر پذیرفته است که برخی از موسس گروه تا به حال به طور مستقیم و تضمین شده و دیگران را رد کرد که تا به حال هیچ اعتباری ویژه حمایت می کند. اما این برگ اوراق قرضه با keepwell مقررات به ارزش 12 میلیارد یوان در انتظار یک تصمیم.

4. آیا مدیر ایستاده ؟

به نظر می رسد که ادعا می کند در انتظار نگه داشته در حالی که آنها در انتظار راهنمایی بیشتر. “معتبر قضاوت یا داوری جایزه تایید شرکت با مسئولیت ممکن است لازم باشد در رابطه با این دستور مقدار قبل از مدیر تصمیم نهایی” یک مه 1 اخطار به دارندگان اوراق قرضه گفت. مدیر پاسخ نمی دهند به ایمیل ارسال شده توسط بلومبرگ به دنبال نظر.

5. وجود هر گونه سابقه برای اجرای?

بدون توجه به Fitch در. دو صادر کنندگان اوراق بدهی با keepwell مقررات — چین انرژی ذخیره & Chemicals Co. و CEFC شانگهای بین المللی گروه با مسئولیت محدود. — قصور در مارس سال 2018 است. آنها در میان منطقه را برای اولین بار به صورت پیش فرض به انجام چنین موافقت نامه با توجه به Goldman Sachs Group Inc. CEFC شانگهای در انحلال و دادگاه هنوز به حکومت در آن keepwell اوراق قرضه. چین ذخیره انرژی است که هنوز مذاکره بدهی وصله پینه کردن با آن دریایی دارندگان اوراق قرضه.

6. ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

شرکت های چینی شروع به استفاده از این keepwell ساختار حدود هفت سال پیش در تلاش برای تسکین نگرانی از حفظ سرمایه گذاران خارج از کشور در مورد یک صادر کننده اوراق قرضه آمریکا ، آنها به طور فزاینده ای محبوب به عنوان سیاست گذاران در پکن به تصویب رسید بیشتر بازار منجر رویکرد به کسب و کار و اجازه اوراق قرضه شرکت های بزرگ به صورت پیش فرض به افزایش است. در سال 2017 دولت از ارز خارجی, بازار, تنظیم کننده, صادر قوانین جدید در مورد تضمین می کند که ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت های داخلی را به خانه نقد مطرح شده از طریق دریایی اوراق قرضه. اما با توجه به بین المللی سرمایه, شرکت سرمایه گذاری بانک برخی از صادر کنندگان چینی گیر کرده با keepwell ساختار به دلیل قوانین که در آن درآمد حاصل را می توان با استفاده از انعطاف بیشتری دارد و هنوز هم کمتر مصوبات قانونی مورد نیاز است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>