چگونه یک ائتلاف, خبرگزاری مستقل, فروشگاه موفق به گرفتن یک تکه از آمازون کسب و کار

در آن ماه اول, کتابفروشی به ارمغان آورد در مورد $50,000 در درآمد و توزیع متوسط $10,000 به عضو کتابفروشی ها. که تعداد تغییر اساسی در ماه مارس زمانی که صدها نفر از کتابفروشی ها توقیف فیزیکی خود را درب و امضا با کتابفروشی. مجموع فروش در حدود 4.5 میلیون نفر, با بیش از $870,000 که رفتن به فروشگاه گفت: Andy شکارچی کتابفروشی بنیانگذار.

اما چند خرده فروشان مستقل به سرعت چرخد و به سمت تجارت الکترونیکی در برخی موارد با استفاده از کاملا پایین-فن آوری سیستم های آنالوگ به مقابله به مثل در برابر آمازون که خود را به عنوان یک خرده فروش آنلاین کتاب 25 سال پیش.

این کسب و کار ممکن است نه ضرب و شتم آمازون در بازی خاص خود را دارد اما با برخی از خلاقیت و مشتری نیت آنها ممکن است زنده ماندن از بحران و آمد با برخی از مقدار مورد نیاز ارتقاء. (آمازون مدیر اجرایی و بنیانگذار جف بزوس صاحب واشنگتن پست).

“ما نمی باید به ضرب و شتم آمازون است. ما حتی نمی باید در هر نقطه نزدیک به آمازون گفت:” شکارچی است که در مشاغل دیگر به عنوان ناشر مطبوعات کوچک به نام منجنیق و کتاب سایت ادبی Hub. “هدف من این است که برای دریافت فقط 1 درصد از آمازون فروش.”

خرده فروشان مستقل ارائه محصولات تفریحی مانند کتابفروشی ها و فروشگاه های اسباب بازی و روزی مانند فروشگاه های مواد غذایی به نظر می رسد که چشم انداز بهتر اگر آنها مایل به ارائه برخی از امکانات که بازیکنان بزرگتر در این زمینه در حال حاضر در حال انجام است. “تجار محلی در حال مبارزه است اما خلاق بودن و پیدا کردن راه هایی برای رفتن دیجیتال” گفت: اندرو Lipsman یک خرده فروشی و e-commerce تحلیلگر eMarketer یک شرکت تحقیقات بازار.

در سراسر کشور مستقل کتابفروشی ها و دیگر کسب و کارهای کوچک در حال صدمه زدن به بسیاری. نود و دو درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها شده اند منفی نهفته coronavirus و در حدود نیمی از کسب و کار کوچک صاحبان می گویند که آنها نمی تواند زنده ماندن برای بیش از دو ماه تحت شرایط جاری کسب و کار با توجه به گزارش اخیر توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل یک صنعت ، کنگره در این هفته رای به طور مستقیم اضافی $484 میلیارد دلار نسبت به یک کسب و کار کوچک وام برنامه پس از اولیه $349 میلیارد صندوق بود تاخت و تاز کردن.

در ضمن آمازون مسابقه به استخدام کارکنان بیشتر و بهبود خدمات خود را. این شرکت با استخدام بیش از 100 ، 000 کارکنان جدید از ماه مارس و قصد دارد به استخدام 75,000 بیشتر.

اما کتابفروشی فوری محبوبیت نشان می دهد برخی از مشتریان مایل به حمایت از کسب و کارهای محلی و مشتاق برای طیف وسیع تری از گزینه خرید آنلاین.

کتابفروشی مدل است و نه فن آوری, رمان, اما از آن است که انجام کاری جدید است. هند که راه اندازی یک کتابفروشی مجازی نمای یک سخاوتمندانه 30 درصد برش از هر فروش. کتابفروشی نیز ارائه می دهد وابسته ارسال در معارفه یک 10 درصد کمیسیون به عنوان مخالف به آمازون 4.5 درصد است. و 10 درصد از هر فروش از طریق ارجاع و یا به طور مستقیم در Bookshop.org می رود به عضو کتابفروشی ها.

“بسیاری از کتابفروشی های مستقل نیست واقعا شرکت کننده در تجارت الکترونیکی” شکارچی گفت. “هنگامی که covid ضربه تمام این کتابفروشی به حال نزدیک به فروشگاه های خود را, و ما تا به حال این هجوم گسترده.”

شکارچی می گوید او در مسیر خود اصلی فروش هدف: گرفتن 2 درصد از آمازون سهم تا پایان سال است. سایت در حال در آوردن 150.000 دلار درآمد در هر روز و ارسال حدود 30 ، 000 $به $40,000 که به کتابفروشی ها.

در مورد 530 از کشور حدود 2,500 کتابفروشی های مستقل را امضا کرده اند تا برای کتابفروشی و شکارچی شدن ده ها تن از سوالات روزانه.

بدون کتابفروشی بسیاری از فروشگاه های کوچک و حتی بزرگتر نیز تاسیس آنهایی که می شده اند قادر به فروش کتاب در طول بیماری همه گیر.

“کتابفروشی به ما اجازه حفظ یک کسب و کار آنلاین گفت:” چارلی Rejsek مدیر کل BookPeople یک از 40 ، 000 فوت مربع فروشگاه کتاب در آستین. اگر چه BookPeople است در خانه سفارش آنلاین سیستم فروشگاه آمادگی برای حرکت همه فروش آنلاین بلافاصله و کتابفروشی کمک آن ماندن در کسب و کار تا زمانی که آن را به وب سایت خود را بالا و در حال اجرا در آوریل 13.

“بدون آن ما را مجبور به pivot خیلی بیشتر به شدت” Rejsek گفت.

اگر کسب و کارهای کوچک محلی سریع برای ساخت سیستم های تجارت الکترونیکی, آنها ممکن است زنده ماندن همه گیر و حتی نگه داشتن بر روی یک قطعه از e-commerce سهم بازار پس از همه گیر عبور Lipsman گفت.

وجود شکاف است که کسب و کارهای کوچک می تواند به عنوان پر آمازون هایش با خواسته های مشتری به خصوص به صورت آنلاین مواد غذایی.

حدود 55 درصد از کتاب های آنلاین به فروش می رسد و دو سوم از آن فروش ساخته شده توسط آمازون با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط eMarketer.

اما آمازون گفته است که در حالی که آن را با تمرکز بر گرفتن چنین موارد ضروری به عنوان محصولات خانگی و لوازم پزشکی به مشتریان دیگر محصولات از جمله کتاب ممکن است با تاخیر ارائه یک فرصت برای کسب و کارهای کوچک.

کوچک کسب و کار از همه نوع در حال راه اندازی آنلاین, سفارش, سیستم, ساده ترین راه اجازه می دهد مشتریان برای سفارش از طریق متن و ایمیل یا Google docs. اما امید واقعی است که آن دسته از مشتریان خواهد ماند و پس از همه گیر.

“وجود دارد یک فرصت کسب و کار وجود دارد” Lipsman گفت. “انسانیت مهم است و چیزی است که کسب و کار محلی ارائه می کنند که بزرگ خرده فروشی کسب و کار نمی تواند.”

او پیش بینی کرد که طی این مدت زمانی که مشتریان ممکن است نشان می دهد و وفاداری خود را به جوامع محلی و کسب و کار خواهد شد در حدود شش ماه تا یک سال بر اساس آنچه که او را دیدم بعد از 9/11 حملات تروریستی است.

سیاست و نثر واشنگتن محبوب مستقل کتابفروشی دیدن است که نشان می دهد پشتیبانی می کند. این فروشگاه که به طور معمول میزبان ده ها تن از نویسنده وقایع هر ماه منتقل شده است برخی از کسانی که در حوادث آنلاین و آن وقایع هنوز به فروش کتاب گفت: Brad گراهام, فروشگاه مالک سابق و خبرنگار واشنگتن پست.

گراهام اذعان فروش کاهش یافته است 70 تا 80 درصد از فروشگاه بسته درهای خود را در اواسط ماه مارس. اما “حداقل در حال حاضر من می دانم که این امکان وجود دارد,” او گفت:.

این بیماری همه گیر را مجبور به فروشگاه برای دریافت بهتر در خرده فروشی آنلاین. آخرین کریسمس, سیاست و نثر بود غرق سفارشات آنلاین و گراهام نمی دانید که چگونه به همه آنها را پر کنید. در این سال او آماده خواهد شد.

“آن را تحت فشار قرار دادند و ما برای دریافت بیشتر از ما کارکنان آموزش دیده در چگونه برای پردازش سفارشات وب,” او گفت:. “قبل از ما تا به حال سه یا چهار و الان هشت یا 10 با برخی از آشنایی.”

دیگر کتابفروشان از جمله Barnes & Noble آمریکا, آخرین بازمانده ملی زنجیره ای از کتاب فروشی با استفاده از این زمان به وصله پینه کردن فیزیکی خود را در فروشگاه.

“فروشگاه در داکوتای شمالی است که فقط یک مدرج به پایین نسخه از فروشگاه در منهتن” گفت: James رام کردن ندارد جدید اجرایی Barnes & Noble. “من با استفاده از این دوره به معنای واقعی کلمه تغییر هر فروشگاه به طوری که آن را نگاه کنید و طرح است.”

این همان استراتژی است که رام کردن ندارد اعزام به احیای Waterstones بزرگ, انگلیسی, کتابفروشی زنجیره ای است که او نیز اجرا می شود. هدف او این است که برای تبدیل هر یک از 600-plus Barnes & Noble رسانه ها در زمان برای تعطیلات زمستانی تغییر لامپ و روشنایی و مرتب مبلمان کتاب و قفسه بنابراین هر یک فروشگاه منحصر به فرد است. “عجیب این رنگ پریده, وحشتناک همه گیر ممکن است اجازه می دهد من و کتابفروشان به ایجاد برخی از تغییرات بزرگ به سرعت,” او گفت:.

خارج از کتاب کسب و کار در یک فروشگاه اسباب بازی در کانکتیکات است که تجربه کار با ویدئو کنفرانس برای کمک به خریداران محصولات را انتخاب کنید. کوچک تولید و بازار در برکلی کالیفرنیا گرفتن سفارشات از طریق پیام متنی. یک شمع فروشگاه در نیویورک میزبانی منظم Facebook live, حوادث, به نمایش گذاشتن محصولات و نگه فروش.

این نوع نوآوری است که می تواند کمک به حفظ یک پایگاه مشتری در دراز مدت Lipsman گفت.

“تا آنجا که کسب و کار محلی می تواند عجیب و جالب آنها نبوده است بهترین در ابعاد راحتی,” او گفت:.

به دلیل عمیق تخفیف آمازون ارائه می دهد فروشندگان محلی به ندرت می تواند برای مطابقت با قیمت. اما اگر یک خرده فروش ارائه می دهند آسان سفارش آنلاین منظقه وانت و تحویل آن ممکن است قادر به مطابقت آمازون در راحتی. و در حالی که یک فروشگاه کوچک نمی تواند ارائه آمازون انتخاب گسترده ای از محصولات را ارائه می دهند مخالف: کوچک اما به خوبی انتخاب سرپرستی. در نهایت او گفت: کسب و کار ممکن است به نظر پیچیده تر دیجیتال, سفارش, سیستم های.

“آنها ممکن است متوجه آن ضروری است” Lipsman گفت. “هیچ وطنی راه حل خواهد داشت.”

این فروشگاه ها که تا به حال به را سریعترین محوری به سوی تجارت الکترونیک در محله فروشگاه های مواد غذایی است که تا به حال سیل مشتریان به عنوان خانه نشین آمریکایی طبخ بیشتر و انبار کردن کالاهای اساسی.

بازار در Edgewood در پالو آلتو کالیفرنیا یک مثال از یک خانواده متعلق به فروشگاه مواد غذایی است که تا به حال هیچ تجارت الکترونیکی تا چند هفته پیش با وجود محل آن در دره سیلیکون.

زمانی که اقامت در خانه سفارشات رفت به اثر در شهرستان سانتا کلارا در 17 مارس امل Mutlu فروشگاه صاحب انداخت و با هم از پایه و سایت در عرض یک بعد از ظهر.

“در واقع می گوید:” برای ما ارسال یک لیست از راه شما می توانید نوشتن یک برای همسرتان,’,” او گفت:. “ما تا به حال به فکر می کنم تکه تکه و آمد تا با چیزی است که کار می کنند.”

Mutlu کارکنان پر کردن لیست بهترین آنها می تواند ساخت و تعویض در صورت نیاز و پس از آن مشتریان می گویند منظور این است که آماده برای وانت. کسب و کار بهتر است از آن تا کنون شده است و Mutlu استخدام کارمندان اضافی برای نگه دارید تا با تقاضا است. او می خواست به راه اندازی آنلاین سفارش برای برخی از زمان, اما چیزی که همیشه آمد.

“آن را نگه داشته شدن deprioritized,” او گفت:. “شما در حفظ و اولویت فوری چیز و چیزهای مهم. همه گیر شده است و وادار کردن تابع.”

او شده است تست کردن ایده های جدید بیش از حد. هنگامی که مشتریان سفارش آنلاین, آنها کمتر احتمال دارد به خرید ضربه او متوجه شدم. برای نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز او افزود: “تعجب من” گزینه به فرم آنلاین که در آن مشتریان می توانند درخواست خود را شگفت زده می شود با 10 15 یا 20 دلار ارزش اقلام است. او همچنین شروع به بسته بندی از جمله اقلام عمده شکر و آرد و ماکارونی و فروش آنها را به مشتریان.

“ما تا به حال این کیسه و کسانی که در مورد آنها در تامین کوتاه مدت,” او گفت:.

یکی از Mutlu به مشتریان جدید است Gaurav Garg, یک سر و مهندسی در حال بارگذاری. قبل از coronavirus Garg خانواده نیست استفاده از این محله فروشگاه ترجیح می دهند راحتی و تنوع ارائه شده توسط بزرگتر زنجیر. اما در بازار است که قادر به پر کردن سفارشات در عرض چند ساعت و Garg خانواده می یابد آن را مفید برای جمله اصول اولیه مثل شیر و تخم مرغ و تولید است.

“وضعیت به گونه ای است که ما خوشحال با آنچه ما دریافت کنید” Garg گفت: از دستور خود با بازار است. “اگر ما از هفت چیز و پنج ما خوشحال هستیم. در یک وضعیت عادی خواهد بود که دردناک است.”

همه چیز کامل نیست. این مشکلات مهندس در Garg که این فروشگاه جمع آوری اطلاعات کارت اعتباری آنلاین در یک نا امنی در راه است. و اشتباهات اتفاق می افتد. پس از گرفتن خانه از اخیر وانت, او در بر داشت به فروشگاه فرستاده بود او را با خود به خانه یکی دیگر از مشتری مواد غذایی. اما این یک آمرزنده زمان و Garg که مانند بسیاری از دیگران است که کار از خانه ذهن نیست رانندگی.

پس از ویروس فروکش او انتظار ندارد مکرر بازار در Edgewood به عنوان اغلب و به احتمال زیاد بازگشت به استاندارد مکان: کل مواد غذایی و معامله گر جو.

اما او قدردانی چه بازار انجام شده است. و همسرش ترجیح فروشگاه ساده فرم سفارش و محله خود را احساس می کنید. بسیاری از بار آن است که Mutlu که در هنگام سفارش آماده است و او است که اغلب یک بار کیسه به اتومبیل. و Garg و همسرش او را درک تازه محلی تولید کند.

“وجود دارد یک میل است که توسعه” Garg گفت. “بنابراین برای چیزهایی است که ما دوست داریم از آنها ممکن است ما در حفظ و رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات