بیکر, 70, 3,500 بازی از تجربه مدیریتی داشتن آخرین مورد نظر انجام هدف اتباع واشنگتن به 97 برنده در سال 2017. پس از اخراج خود توسط این اتباع پس از آن فصل او کار کرده است به عنوان دستیار ویژه در San Francisco Giants’ سازمان است.

اگر آستروس بودند منفور ترین تیم در بیس بال پس از فریب دادن آیات — مانفرد گزارش همچنین با انتقاد از حق رای دادن را تهاجمی تجزیه و تحلیل ترافیک محور فرهنگ است که او گفت: “ارزش و پاداش نتایج بالاتر از دیگر ملاحظات” و ایجاد “محیط زیست” است که اجازه خیانت طرح رخ می دهد — بیکر ممکن است این ورزش را بیشتر جهانی معشوق شکل است.

یک جانباز 22 فصل به عنوان یک مدیر در بالای 19 سال فعالیت حرفه ای به عنوان یک بازیکن است که در آن او ساخته شده دو همه ستاره تیم بیکر هدایت کرده است چهار franchises به عنوان بخش — اخیرا اتباع در سال 2016 و 2017 — اما تنها یکی از آن تیم ها به مسابقات جهانی: 2002 غول که از دست رفته در هفت بازی به Anaheim Angels.

استخدام خود نیز قرار می دهد بیکر در اتباع’ مدار اگر تنها محیطی. این تیم که در ملاقات 2019 جهان سری با دیو مارتینز اتباع ضرب و شتم Hinch را Astros در هفت بازی — به اشتراک گذاری یک بهار مجتمع آموزشی در وست پالم بیچ فلوریدا., و باز گریپ فروت لیگ فصل در برابر یکدیگر Feb. 22 در ورزشگاه از کف سواحل است. علاوه بر این آستروس بازدید اتباع پارک برای یک interleague سری جولای 3-5.

اگر چه بیکر به ارمغان می آورد شهرت برای بهبود سریع — چهار تیم او بیش دیدم سود از 31 برنده (1993 غول), 21 برنده (2003 توله شیکاگو) دو برنده (2008 Cincinnati Reds) و 12 برنده (2016 اتباع) در فصل اول خود را — او ممکن است یک زمان سخت کشیدن که در هوستون که در آن Astros برنده یک حق رای دادن-رکورد 107 بازی در سال 2019. (مانفرد گزارش تعیین Astros تا به حال قطع نشانه-سرقت طرح توسط آن است.)

اما در حالی که آستروس شد ضربه سخت توسط مانفرد را مجازات که شامل حداکثر 5 میلیون دلار جریمه و از دست دادن دو میدارد در هر یک از این دو پیش نویس آنها هنوز هم انتظار می رود به یک مدعی بالا در سال 2020 با شروع چرخش به رهبری 2019 لیگ آمریکا Cy جوان برنده جاستین Verlander و صف لنگر 2017 AL MVP جثه Altuve و 2019 runner-up الکس Bregman.

آستروس’ استخدام بیکر برگ Boston Red Sox به عنوان تنها راه باقی مانده حق رای دادن بدون یک مدیر با کوزه و فو گزارش به بهار آموزش در حدود دو هفته. Red Sox اخراج مدیر الکس کورا بعد از کورا به عنوان نیمکت مربی برای سال 2017 Astros شد به عنوان یک نام اولیه conspirator پشت نشانه-سرقت طرح. کورا جهان سری برنده 2018 Red Sox در حال بررسی طرح های مشابه است.

متس نیویورک اخراج کارلوس بلتران خود را به عنوان مدیر پس از بلتران های تعیین شده hitter وظیفه در سال 2017 Astros به نام MLB گزارش به عنوان یک شرکت کننده فعال در این طرح است. بلتران استخدام در نوامبر هرگز موفق یک بازی برای متس که هفته گذشته ترویج سابق کنترل کیفیت مربی لوئیس Rojas به مدیر خود را.

با بیکر استخدام MLB در حال حاضر دارای دو آفریقایی مدیران در صفوف آن است. بیکر می پیوندد لس آنجلس داجرز’ دیو رابرتز که از آفریقایی و آسیایی تبار. رابرتز داجرز از دست داد به Hinch را Astros و کورا را Red Sox در جهان سری.

در یک تصادفی, پیچ و تاب, بیکر نیز جایگزین Hinch به عنوان مدیر لیگ آمریکا در این سال همه ستاره بازی در ورزشگاه طفره زن, جایی که او برنده سری جهانی به عنوان یک بازیکن.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de