خانواده کسب و کارهای کوچک سوزاندن از طریق آنچه که مانده است از پول نقد خود را

این یک داستان مشابه برای کسب و کارهای کوچک. حدود نیمی خواهد از پول نقد در ظرف یک ماه با توجه به جداگانه منتشر شده از اداره آمار. در حالی که دولت فدرال منتقل شده به سرعت به ارائه وام اضطراری و کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک بسیاری از صاحبان گفته اند واشنگتن پست به کمک آمد و با بیش از حد بسیاری از رشته های متصل. دیگران می گویند که نگرانی در مورد گرفتن وام که آنها نمی دانند که آنها چه مدت بسته خواهد شد یا عامل در نیمی از ظرفیت.

در زیر هشت کلید آمار است که نشان می دهد که در آن درد است که هدف قرار دادن بیشتر و زنگ زنگ خاموش به عنوان ذخایر نقدی ، هنوز برخی از صاحبان کسب و کار و کارگران امیدوار باقی می ماند آنها را به بازگشت به حالت عادی در نهایت.

نزدیک به 40 درصد از آمریکایی های کم درآمد از دست رفته در ماه مارس است.

سی و نه درصد از آمریکایی ها با درآمد خانوار زیر $40,000 کار دست رفته در ماه مارس به گفته های اخیر فدرال رزرو نظرسنجی از بیش از 1000 نفر انجام شده در مارس 3 به 6. این مردم هستند که تا به حال کار قبل از همه گیر اما سپس آن را از دست داد. در مقابل تنها 13 درصد از آمریکایی ها درآمد بیش از 100.000 دلار از دست رفته در ماه مارس است.

“در حالی که همه ما را تحت تاثیر قرار [توسط pandemic] بار کاهش یافته است بیشتر به شدت در کسانی که حداقل قادر به تحمل آن تغذیه” صندلی جروم H. پاول روز چهارشنبه گفت که او از کنگره خواست به انجام بیشتر برای کمک به اقتصاد است.

یک مسئله بزرگ است که فقط انواع خاصی از کار را می توان از صفحه اصلی. شصت و سه درصد از کارگران با یک مدرک دانشگاهی به طور کامل می تواند کار از خانه در ماه مارس فدرال رزرو یافت, در مقابل تنها 20 درصد از کارگران با درجه و یا کمتر است.

بیش از یک سوم از افرادی که گذاشته نمی تواند پرداخت صورتحساب خود را در ماه آوریل

با توجه به تغذیه بررسی 18 درصد از آمریکایی ها از انتظار نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت تمام صورت حساب خود را در ماه آوریل به عنوان fallout از coronavirus عمیقتر و آن نگاه بعید است مردم را از بازگشت به کار به زودی. جای تعجب نیست که نتایج حتی دردناک تر برای افرادی که شغل خود را از دست: 35 درصد از مردم گذاشته اعتقاد آنها خواهد پرداخت دست در مارس فدرال رزرو در بر داشت.

فدرال رزرو انجام شده اقتصادی خود را “خوب بودن” پرسشنامه فقط قبل از $1,200 امداد چک شروع به بیرون رفتن از وزارت خزانه داری ایالات متحده ارائه یک تاسیسات برای بسیاری از فقرا و طبقه متوسط آمریکایی که از دست داده اند و یا خود را به حال ساعت کاهش می یابد.

اما مداوم نشانه هایی که آمریکایی ها همچنان به مبارزه با صورتحساب خود را. یک سوم از مستاجرها باید پرداخت نشده خود را اجاره ممکن است در تمام و یا کامل بر اساس یک نظرسنجی توسط آپارتمان, لیست, آنلاین, اجاره بازار است.

کمتر از 1 در 5 کسب و کار می تواند نگه دارید حتی برای سه ماه

حدود 7 درصد از ایالات متحده صاحبان کسب و کار کوچک گفت: در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه است که آنها تا به حال هیچ پول نقد در دست و یکی دیگر از 9.5 درصد می گویند که آنها را پوشش نمی دهد بیش از یک هفته از عملیات با توجه به اداره آمار. تمام گفته ها در مورد نیمه خواهد بود از پول نقد در ظرف یک ماه و تنها 17 درصد گفت: آنها می توانند آخرین 3 ماه یا بیشتر بدون درآمد است.

در حال حاضر 11.5 درصد از کسب و کارهای کوچک — از جمله 29.5 درصد از محل اقامت و غذا-خدمات عملیات — گزارش از دست رفته پرداخت وام. و 24 درصد گزارش از دست رفته دیگر صورت حساب و یا پرداخت های برنامه ریزی شده. که تعداد soars به 51 درصد برای خدمات مواد غذایی و مسکن.

وجود دارد “پالس” نظرسنجی انجام شده توسط اداره آمار. کسب و کار کوچک پالس برای اولین بار است که منتشر شد و امروز ارسال خواهد شد به حدود 100,000 کسب و کارهای مختلف در هر هفته نه هفته به ما یک تصویر کلی از چگونه در بحران اقتصادی کسب و کار و چگونه آنها در حال مقابله است. یک نظرسنجی مشابه از خانواده های ایالات متحده برای اولین بار باشد که در روز دوشنبه منتشر شد.

نزدیک به نیمی از گذاشته شدن آمریکایی ها به سختی “گرفتن”

بیش از 36 میلیون نفر از کارگران آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری کمک, با توجه به وزارت کار, به معنی نزدیک به یک در چهار نفر از کارگران که تا به حال شغل در ماه فوریه در حال حاضر furloughed یا گذاشته است. که به عنوان عوارض تشدید می کند تا فشار مالی به خصوص اگر مردم قادر به دریافت کمک های اولیه به سرعت.

در میان آمریکایی ها قادر به نگه داشتن شغل خود را از 76 درصد گفتند که آنها انجام می دهند حداقل خوب از نظر مالی در مارس اما در میان کسانی که یک کار از دست داده و یا به حال خود ساعت قطع تنها 51 درصد گفتند که آنها انجام می دهند حداقل, خوب, مالی, فدرال رزرو در بر داشت.

نزدیک به نیمی از 48 درصد — از آن گذاشته و یا رو به کاهش ساعت در مارس گفته بودند “پیدا کردن آن را دشوار برای به دست آوردن” یا “فقط گرفتن.”

زنجیره عرضه با مشکلات برخورد دو در سه خرده فروشان

در سراسر کشور بسیاری از کسب و کارهای کوچک مورد بررسی توسط اداره آمار گزارش شده زیادی اثر منفی از این بیماری همه گیر در این هفته از آوریل 26 مارس 2. که تعداد محدوده از 83.5 درصد در خدمات غذایی و 75 درصد در هنر, سرگرمی و تفریح و سرگرمی به 7 درصد در آب و برق و 27.5 درصد در امور مالی.

این ویروس به شکل دراورده شده ویران کردن بر خرده فروشی زنجیره تامین به عنوان حمل و نقل و انبارداری کسب و کار گزارش منفی همه گیر جلوه در بالاتر از متوسط نرخ. حدود دو سوم از خرده فروشان گزارش تامین-زنجیره ای مشکلات در مقایسه با حدود 45 درصد از کسب و کار در سراسر کشور. مراقبت های بهداشتی و عمده فروشی-تجاری کسب و کار نیز گزارش اختلالات عمده.

زنجیره تامین مسائل بودند تلفظ در ایالات جنوبی ایالات لوئیزیانا, آلاباما و می سی سی پی که در آن بیش از نیمی از کسب و کار گزارش اختلال. مین کسب و کار نیز دیدم غیر منتظره ای بالا سطح زنجیره تامین مشکل است.

سقوط درآمد بازدید سه در چهار کسب و کار

سه چهارم از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک گزارش کاهش در درآمد با تمام اما یک بخش (آب و برق) گزارش قطره از حداقل 60 درصد است. قابل توجه 84 درصد از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی-کمک به کسب و کار را دیدم درآمد قرار می گیرند.

در مورد دو نفر از هر پنج کسب و کار تا به حال نزدیک به یک محل برای حداقل بخشی از این هفته از جمله بیش از 70 درصد از کسب و کار در خدمات آموزش و پرورش و یا در هنر, سرگرمی و تفریح و سرگرمی.

ملی 27.5 درصد از کسب و کار گزارش کردند که کاهش تعداد کارکنان پرداخت می شود در طول هفته از این بررسی شامل 47 درصد از کسب و کار در خدمات مواد غذایی و مسکن.

آن بخش که شامل رستوران ها و هتل ها در تلاش است برای انطباق: 42 درصد از کسب و کار مانند گزارش pivoting به carryout – یا تحویل مبتنی بر مدل کسب و کار. در خرده فروشی ها تعداد 32 درصد است.

سه چهارم از کسب و کار به دنبال PPP کمک

سه چهارم از کسب و کارهای کوچک درخواست وام از فدرال چک حفاظت از برنامه, از جمله بیش از 80 درصد از کسانی که در تولید و خدمات آموزشی مراقبت های بهداشتی و خدمات غذایی. تنها 17 درصد از کسب و کار گزارش شده به دنبال هیچ کمک در همه — حتی از دوستان و خانواده خود را یا پس انداز خود را.

وایومینگ کسب و کار بیشتر شد متکی در اتحادیه اروپا با یکی در سه گزارش آنها تا به حال به دنبال هر گونه کمک.

پورتوریکو شده است ضربه سخت تر از هر جای دیگری

به طور کلی بیشتر کسب و کارهای کوچک در پورتوریکو گزارش زیادی اثرات منفی (65 درصد) از هر دولت و یا دی سی و در عین حال کسب و کار وجود دارد و درخواست کرده اند (و دریافت) چک برنامه حفاظت از وام در پایین ترین نرخ در کشور است.

در پورتوریکو 46 درصد از کسب و کار گزارش برش کارکنان در این هفته از بررسی و 77 درصد گزارش اختتامیه مکان در طول حداقل بخشی از این هفته — به راحتی بالاترین سهم هر کشور یا منطقه. دی سی شد بعد در 64.5 درصد است.

جزیره قلمرو مشکلات می تواند در ترکیب به عنوان بیش از دو سوم از کسب و کار وجود دارد گزارش زنجیره عرضه اختلالات به راحتی بالاترین نرخ در کشور است. کمتر از 10 درصد از کسب و کار در این جزیره گفت: آنها به اندازه کافی پول نقد برای پوشش سه ماه یا بیشتر از عملیات.

امیدوار توجه داشته باشید در هنگام بازگشت به حالت عادی

یکی تا حدودی امیدوار علامت ؟ تنها 6 درصد از ایالات متحده صاحبان کسب و کار کوچک گفت: آنها باور دارند که همه چیز را هرگز به حالت عادی بازگشت. گفت: آن را بیش از چهار ماه هر چند با حدود یک سوم کاهش به بیش از شش ماه دسته.

به طور مشابه, نه در 10 نفر بودند که furloughed و یا از دست می رود به بازگشت به آن را در برخی از نقطه با توجه به تغذیه اطلاعات. این نشان می دهد خوش بینی است که مردم را تنها می توان از کار به طور موقت به جای رو به یک شغل دائم و از دست دادن است که می تواند اثرات مخربی برای سال آمده است باعث از دست دادن خانه یا ماشین.

که گفت:, تغذیه نظرسنجی انجام شده در هفته اول در ماه آوریل است. واشنگتن پست-نظرسنجی ایپسوس از بیش از 900 گذاشته و کارگران انجام مارس 27 آوریل 4 نشان داد که 77 درصد انتظار می رود به بازگشت به کار شاید منعکس کننده رشد واقعیت است که برخی از کسب و کار در حال بسته شدن برای همیشه و یا ورشکسته و بعید است به بازگشت بسیاری از کارگران است.

جالب است در تغذیه بررسی 77 درصد گفت: آنها به آنها گفت که آنها به احتمال زیاد برای بازگشت به کار, اما, رئیس, را خاص تاریخ بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>