قیمت خانه رز در ماه ژانویه در سریع ترین نرخ سالانه در دو سال با توجه به هالیفاکس اگر چه وام دهنده وام مسکن گفت که خیلی زود به بگویید اگر بازار ملک تبدیل شده بود گوشه ای پس از ضعف دیده می شود در سال 2019.

رشد سالانه در قیمت 4.1 درصد در ماه گذشته قوی ترین سال در سال افزایش از ماه فوریه سال 2018 است.

اما سرعت افزایش می یابد و آهسته در ماه در ماه, با توجه به هالیفاکس و شاخص. افزایش قیمت ها در ماه با 0.4 درصد در ماه ژانویه در مقایسه با قوی تر سود از 1.8 درصد در ماه دسامبر و 1.2 درصد در ماه نوامبر.

راسل گلی یک مدیر عامل در هالیفاکس گفت: وجود چند نشانه هایی از یک وانت در بازار مسکن از جمله بیشتر خریدار و فروشنده فعالیت است که سازگار با کاهش عدم اطمینان در اقتصاد انگلیس است.

“اما آن را خیلی زود به می گویند که اگر یک گوشه ای تبدیل شده است,” او اضافه شده است. “اخیر مثبت ارقام ممکن است در واقع نشان دهنده فعالیت است که معمولا انتظار می رود شده است را در سال گذشته بود اما با تاخیر اقتصادی عدم قطعیت است.”

این شاخص آخرین به نقطه را به یک امکان شکوفایی بازار مسکن پس از انتخابات عمومی ، تعداد فروش افزایش 6.2 درصد در ماه دسامبر با توجه به HMRC در حالی که نقشه برداران’ سازمان RICS شاهد افزایش در تعداد فروش ملک و جدید سوالات از خریداران بالقوه در ماه گذشته.

این رشد سالانه 4.1 درصد است در خط با یک نظرسنجی که توسط انجمن ساختمان در سراسر کشور است که خانه قیمت تورم 1.9 درصد در ژانویه 16 ماه اخیر رسید.

هالیفاکس گفت: این انتظار می رود “نسیم” نرخ رشد قیمت خانه در طول سال به عنوان تقاضا به احتمال زیاد به ادامه تجاوز عرضه از خواص برای فروش در سراسر بریتانیا به دلیل “رام” با سرعت از ساختمان های جدید است.

تعدادی از خانه های جدید شروع می شود ساخته شده است, سقوط 7 درصد به 157,550 در ماه سپتامبر دولت آمار و ارقام نشان داد در ماه گذشته اگر چه تعداد تکمیل رز با 9 درصد در مقایسه با یک دهه بالا از 177,980.

روز جمعه دولت راه اندازی مشاوره در طراحی آن خانه طرح که ارائه خواهد شد به خانه برای اولین بار خریداران در 30 درصد تخفیف.

مسکن وزیر رابرت Jenrick گفت: این به معنی تخفیف £94,000 در قیمت متوسط یک خانه تازه ساخته شده در انگلستان £314,000. تخفیف در دسترس خواهد بود در یک “دین” از خانه های جدید اگر چه او را فاش نمی کند که چگونه بسیاری از.

شوراهای محلی قادر خواهد بود برای دادن اولویت به کلید کارگران در منطقه مانند پلیس, پرستاران, زندان, افسران و معلمان در حالی که پرسنل نظامی خواهد بود همگانی به عنوان بخشی از نیروهای مسلح نيست.

مایکل سنگ, مدیر اجرایی عوامل املاک و سنگ املاک و مستغلات گفت: فعال کردن اولین بار خریداران برای خرید با تخفیف ویژه در منطقه محلی خود را برای کمک به تنفس زندگی را به بازار است.

دیوید Renard مسکن سخنگو در انجمن دولت محلی گفت: شوراهای پشتیبانی اقدامات لازم برای فعال کردن مالکیت خانه اما هشدار داد که “مهم است که این نمی آید در هزینه ارائه واقعا مقرون به صرفه خانه برای اجاره”.

پولی Neate, مدیر اجرایی, پناه گفت: سیاست “به سادگی shuffles صندلی عرشه در کشتی تایتانیک”.

او افزود: “در این کشور به شدت نیاز به تر و کم هزینه خانه های که واقعا مقرون به صرفه برای کسانی که در حال مبارزه در پایان تیز از بحران مسکن.

“اما به جای ارائه یک مسیر به ساختمان های اضافی و کم هزینه خانه های این سیاست به سادگی قرار می دهد در معرض خطر اجتماعی خانه در حال حاضر ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im