خانه تصویب این لایحه با رای 224 به 194 عمدتا در امتداد خط حزب.

این لایحه بعید است که گرفته شده توسط GOP-کنترل سنا به جمهوری خواهان و گروه های کسب و کار استدلال کرده اند با زور و اجبار در برابر آن گفت: از آن خواهد صدمه دیده کارفرمایان نقض حقوق و حریم خصوصی و یک مزیت عمده برای ملی اتحادیه های کارگری.

هر چه این لایحه سرنوشت آن برجسته در حال رشد فشار به بازبینی این کشور چندین دهه قوانین کار.

ملی روابط کار هیئت مدیره است که به اتهام حمایت از حقوق کارگران برای داشتن اتحادیه و یا با هم کار کنند برای بهبود محل کار خود هیچ توانایی برای مالیات جریمه هنگامی که آن را در می یابد شرکت های قانون را شکسته اند, مانند شلیک یک کارگر برای شروع یک اتحادیه کمپین برای مثال.

این لایحه به NLRB که اجرا فدرال قانون کار قدرت به خوب شرکت تا 50000 دلار در هر نقض. این امر همچنین جایزه کارگران برای جبران خسارت آنها تجربه زمانی که آنها انتقام در برابر نه فقط از پرداخت و بازگشت به عنوان آنها در حال حاضر به عنوان.

این لایحه همچنین اجازه می دهد بیشتر مردم در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان پیمانکاران با توجه به وضعیت کارکنان برای اهداف اتحادیه سازماندهی بالقوه هموار کردن راه برای فرفره کارگران در شرکت هایی مانند Lyft بارگذاری و DoorDash به سازماندهی با اتحادیه های کارگری و یا در میان خود.

این لایحه همچنین تضعیف راست-به-کار قوانین تصویب عمدتا در ایالت های که اجازه می دهد تا کارکنان به معاف از پرداخت هزینه به اتحادیه های کارگری که نمایندگی آنها.

یک کسب و کار و صنعت سازمان تشکیل شده به مخالفت با این لایحه ائتلاف دموکراتیک محل کار به شدت انتقاد یک ماده در این لایحه است که کارفرمایان را ملزم به ارائه یک لیست از کارکنان خود را از جمله مشاغل, تغییر اطلاعات شماره تلفن همراه و آدرس به رهبری اتحادیه به عنوان یک NLRB-تحریم انتخابات به اتمام برسد.

کارکنان بهداشت ، لامار الکساندر (R-Tenn.), رئیس کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی گفته است که این کمیته را در نظر نمی این قانون این جلسه.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de