آمریکاییها به سهولت دسترسی به کسب و کار کوچک وام در همه گیر اما بن بست با سنا باقی مانده

خانه قانون به شدت پشتیبانی توسط گروه های کسب و کار است که لابی برای تغییرات موجود در برنامه را به کسب و کار زمان بیشتری به وام ببخشند و پرداخت توسط دولت ایالات متحده.

آرا به عنوان وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که اضافی 2.1 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته 10 هفته در مجموع به بیش از 40 میلیون نفر از برنامه های کاربردی.

چک Protection Program (PPP) به عنوان یکی از مهمترین عناصر قابل مشاهده از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که به تصویب کنگره در ماه مارس و به معنای شد بلانت اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. همانطور که از شنبه بیش از 4.4 میلیون وام های صادر شده تحت این برنامه با مجموع ارزش بیش از 500 میلیارد دلار.

سنا کوچک کسب و کار و کارآفرینی رئیس کمیته مارکو روبیو (R-Fla.) حمایت های مختلف لایحه و روشن ساخته سهشنبه نمی کند و او را به خانه رویکرد است. وجود شباهت بین دو قطعه از قانون, اگر چه, و کاخ سفید همچنین از ایجاد تغییرات به PPP بنابراین یک مصالحه می تواند پدیدار شود.

چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری با تصویب قانون 417 به 1 در خانه دوم بعد از یک پروکسی جدید سیستم رای گیری توسعه در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. تنها مخالفت با رای آمد از Rep. توماس Massie (R-Ky.). پروکسی رای گیری اجازه می دهد تا نمایندگان مجلس به او رأی از طرف اعضای حاضر نمی شود و نمرات از دموکرات ها رای خود را توسط نماینده به نفع کسب و کار کوچک ، جمهوری خواهان که در حال به چالش کشیدن قانون اساسی از پروکسی سیستم رای گیری در دادگاه نشان داد تا در فرد به رای با وجود برخی از غیبت.

این قانون معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه Dean فیلیپس (D-Minn.) و تراشه Roy (R-Tex.), باعث می شود تعدادی از تغییرات به $660 میلیارد چک حفاظت از برنامه. این برنامه اجازه می دهد تا شرکت ها برای گرفتن وام تا 10 میلیون دلار از بانک ها و سایر وام دهندگان و وام پرداخت می شود توسط دولت فدرال اگر بیشتر از این پول صرف حقوق و دستمزد در یک دوره زمانی خاص.

با بسیاری از کسب و کار مجبور به بستن درهای خود را شروع در ماه مارس به این بیماری همه گیر از طریق PPP غرق شد تقاضا در هفته بعد از ایجاد آن است. کنگره اضافه شده پول بیشتر به آن به عنوان رسوایی ظهور بر اشخاص از جمله لس آنجلس لیکرز تایید شرکت در برنامه است. اما به عنوان coronavirus بحران کشیده طولانی تر از اصل پیش بینی کسب و کار شروع به شکایت در مورد الزامات مورد نیاز برای وام ببخشند باعث قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا به پیشنهاد تغییرات.

در زیر, خانه, لایحه, اصلی, هشت هفته, جدول زمانی برای کسب و کار خود را صرف پول وام در حقوق و دستمزد برای آن بخشیده خواهد بود افزایش یافته و به 24 هفته. ژوئن 30 rehiring مهلت خواهد بود به دسامبر افزایش یافته. 31. نیاز است که 75 درصد از وام پول صرف حقوق و دستمزد می تواند به کاهش 60 درصد است. و کارفرمایان خواهد بود با توجه گریز بیشتر بر روی وام و بخشش اگر آنها می تواند نشان دهد که آنها قادر به rehire مردم و یا بازگشایی به کسب و کار در راه است که مطابق با استانداردهای ایمنی.

“کسب و کارهای کوچک همچنان به راه سختی پیش رو و از آنها نیاز به انعطاف پذیری در چگونه آنها با استفاده از اورژانس سرمایه و این ماده را به آنها می دهد که” گفت: تشکر. Nydia M. ولاسکز (D-n. y.) که صندلی خانه کوچک کسب و کار این کمیته است. “کمک خواهد کرد که اطمینان از کسب و کار باید فضای بیشتری برای نفس کشیدن حتی در مکان های که در آن بازگشایی اقتصاد اتفاق می افتد بیشتر به آرامی.”

فدراسیون ملی کسب و کار مستقل اعلام کرد برای حمایت از قانون گفت: در نامه ای به نمایندگان مجلس که اکثر کسب و کار کوچک صاحبان گزارش دشواری درک شرایط چک حفاظت از برنامه. “این تغییرات اجازه خواهد داد که بیشتر کسب و کار برای دریافت PPP بخشش وام و نقدینگی بعد از PPP به پایان می رسد” این NFIB نامه است.

این لایحه روبیو هل دادن در سنا گسترش rehiring مهلت 16 هفته به جای 24. دفتر برجسته چندین اعتراض به مجلس لایحه از جمله ماده است که آن را آسان تر برای کسب و کار برای دریافت وام بخشش حتی بدون rehiring کارگران است. روبیو امیدوار بود به تصویب قانون او هفته گذشته در سنا و معلوم نیست چه زمانی ممکن است برای رسیدن به یک مصالحه. “من را به ادامه کار با دولت و همکاران من برای اطمینان از تغییرات لازم برای افزایش انعطاف پذیری نمی سهوا آسیب صاحبان کسب و کار و کارکنان در فرایند” روبیو در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) پشتیبانی از خانه بیل و در نظر دارد به تلاش برای پیشبرد آن در سنا هفته آینده سخنگوی گفت.

خانه لایحه تلاش برای برقراری تعادل بین خواسته های کارگران سازمان یافته و جامعه کسب و کار. نسخه قبلی این لایحه به طور کامل حذف نیاز برای بخشی از وام استفاده می شود در حقوق و دستمزد اما فیلیپس پنجشنبه به خبرنگاران گفت که کار گروه تا به حال اعتراض.

“کار نگران بود که آن را کاهش می دهد مقدار از پول است که می تواند به کارکنان. و ما همچنین می خواستم به تصویب چیزی است که نمی خواهد فقط با تصویب این اتاق بلکه سنا و پیدا کردن شاید یک امضا در کاخ سفید” فیلیپس گفت. “ما احساس بر اساس مکالمات است که این یک راه حل منطقی.”

خانه را شکست داد و یک لایحه جداگانه توسط فیلیپس در روز پنج شنبه که خواستار شفافیت بیشتر در PPP با قانون عدم روشن شدن دو سوم مورد نیاز برای عبور. مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) توافق را به فیلیپس صورتحساب برای رای به عنوان او به دنبال حمایت گسترده از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه که به تصویب مجلس در اوایل این ماه از دنیا اعتراض است اما هیچ جا در سنا است.

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک حاضر به افشای نام اشخاص که به دست آمده اند PPP وام. واشنگتن پست یکی از چندین سازمان های خبری است که شکایت SBA درخواست برای دسترسی به این پرونده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de