خانه پنل خواهد شد برگزاری یک جلسه سهشنبه در خودروهای به عنوان قانونگذاران سعی کنید به چکش قانون برای پیشبرد خود رانندگی اتومبیل.

انرژی و تجارت کمیته فرعی نظارت بر مسائل مربوط به خودرو را بشنود از مقامات گروه تجارت به نمایندگی از خودروسازان و شرکت های فن آوری و همچنین به عنوان طرفداران ایمنی و سان فرانسیسکو حمل و نقل رسمی.

کنگره کار کرده است به مدت چهار سال در قانونی که حذف موانع قانونی است اما نه توافق. تابستان گذشته یک گروه دو حزبی از قانونگذاران منتشر شد بخش هایی از پیش نویس ماشین خود رانندگی لایحه برای بحث و گفتگو.

صورتحساب مورد نظر را روشن و راه را برای خودروسازان و شرکت فنی برای استقرار ده ها هزار نفر از خود رانندگی وسایل نقلیه بدون انسان کنترل در جاده های ایالات متحده اگر آنها می تواند نشان می دهد وسایل نقلیه بودند حداقل به عنوان امن به عنوان انسان محور وسایل نقلیه. آنها همچنین نوار متحده از تعیین استانداردهای عملکرد برای خود رانندگی اتومبیل.

“تولید کنندگان از وسایل نقلیه خودمختار و نیمه مستقل از فن آوری های در حال کار برای تبدیل راه سفر ما و ما باید اطمینان حاصل شود که این فن آوری ها با دقت تست شده و به درستی مستقر با ایمنی لازم نظارت و پاسخگویی” گفت: انرژی و تجارت رئیس کمیته Rep. فرانک Pallone جونیور (D-N. J.) و Rep. Jan Schakowsky (D-بیمار است.), کمیته فرعی صندلی.

کمیته تایید شاهدان شامل جان Bozzella که سر یک خودکار انجمن تجارت به نمایندگی جنرال موتورز و تویوتا و فولکس واگن و دیگران; Gary Shapiro که سر مصرف کننده انجمن تکنولوژی و جف Tumlin مدیر حمل و نقل در سان فرانسیسکو شهری حمل و نقل آژانس. قابل توجه ماشین خود رانندگی تست است که اتفاق می افتد در سان فرانسیسکو و مناطق اطراف آن.

یک مانع کلیدی برای تصویب شده است نگرانی های مطرح شده توسط دادگاه وکلا که قانون می تواند پیشدستی پرونده های حقوقی علیه خود رانندگی اتومبیل که انجام نمی به درستی.

دانیل Hinkle است که دولت در امور مشاوره در انجمن آمریکایی از عدالت است که نشان دهنده شاکیان وکلای شهادت خواهد داد.

در روز پنج شنبه ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت اجازه داد به صورت خودمختار خودرو راه اندازی Nuro برای استقرار تا به 5000 کم سرعت برق تحویل وسایل نقلیه بدون انسان کنترل مانند آینه اولین بار در آژانس به طور موقت لغو قوانین ایمنی اجازه می دهد تا استقرار خود رانندگی وسایل نقلیه.

حامیان قانون می گویند کنگره باید عمل کند چرا که قوانین موجود فرض کنیم یک انسان راننده در کنترل مانع گسترده ای در مقیاس استقرار.

پس از بارگذاری آزمون وسیله نقلیه درگیر در اولین مرگ ناشی از ماشین خود رانندگی ملی ایمنی حمل و نقل خواست NHTSA نیاز به تست اپراتورها از خود رانندگی وسایل نقلیه برای ارسال ایمنی خود ارزیابی.


— رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im