خانه دموکرات ها رای به لغو مغلوب ساختن پیشی جستن “مسلمان بان کی مون’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خانه دموکرات ها رای به لغو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در برخی از کشورهای آفریقایی و آسیایی. با عنوان هیچ ممنوعیت عمل این قانون به تصویب رسید, همراه, بیشتر, حزب, خطوط در یک 233-183 رای در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معرفی اصلی آن ممنوعیت در سال 2017, محرومیت بازدید کنندگان از سوریه, عراق, ایران, سودان, لیبی, یمن و سومالی. اندازه گیری شد و لقب یک “مسلمان بان کی مون’ از آنجا که هدف آن عمدتا اکثریت مسلمان کشور. آن گسترش یافته به چندین کشور جهان است.

این لایحه جدید را محدود اجرایی اقتدار در مهاجرت از جمله ختم محدودیت های تحمیل شده بر مردم از ورود به آمریکا منع تبعیض مذهبی در هنگام صدور ویزا برای خارجی ها.

این امر نیز نیاز به وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی به مشورت با کنگره قبل از قرار دادن هر گونه محدودیت های مسافرتی در حالی که کسانی که آسیب محدودیت خواهد بود با توجه به توانایی به شکایت در دادگاه فدرال.

کنگره رشیدا Tlaib که ریاست این رای گفت: ممنوعیت سفر بود “فدرال حمایت از تبعیض” است که نمی خواهد ایستاد.


خانه لایحه معرفی شده توسط نماینده جودی چو بعید است در نظر گرفته شود توسط جمهوریخواهان کنترل سنا با توافق نمایندگان مجلس با توصیف آن به عنوان یک بی پروا و غیر مسئولانه تهدید برای امنیت ملی است.

در بحث طبقه اندی Biggs, آریزونا گفت: دموکراتها با استفاده از “strawman استدلال” در مورد تبعیض مذهبی برای ایجاد یک لایحه است که محدود ریاست جمهوری در قدرت.

گرجستان نماینده داگ کالینز گفت: این عمل در مورد تضعیف رئیس جمهور در مورد سیاست راه حل.

“این هیچ ربطی به سیاست هایی که در یک نقطه شما بود یا باور نداشت چرا که اگر این درست بود که ما تا به حال به جرم اعتراض در سال 2011 زمانی که رئیس جمهور اوباما با استفاده از این قدرت برای حفظ آرا از مسائل مربوط به حقوق بشر و چیزهای دیگر,” او گفت:.


جو بایدن در عین حال گفت: “که او را واژگون آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در روز اول خود را در دفتر.

کاخ سفید رسما مخالف هیچ ممنوعیت عمل در ماه مارس زمانی که رای به این لایحه در اصل برنامه ریزی شده گفت: در بیانیه ای که رئیس جمهور قدرت را به محدود کردن ورود به ما بوده است و مرکزی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“حداقل [هیچ ممنوعیت عمل می کنند] می تواند خطرناک تاخیر که تهدیدی برای امنیت و سلامت مردم آمریکا” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de