خانه کمیته صندلی در تماس 2 ولز فارگو اعضای هیئت مدیره به استعفا

“قوی تخته ضروری برای قوی حکومت” آب (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “آنها باید نشان داده شود درب,” او گفت: با اشاره به دو نفر از اعضای هیئت مدیره.

آب همچنین گفت که او نیز ممکن است اشاره به بانک سابق, مدیر اجرایی تیم اسلوان به وزارت دادگستری برای ساخت “گمراه کننده” اظهارات سال گذشته در مورد اینکه آیا بانک در انطباق با رگولاتور’ سفارشات در یک طرح بازپرداخت صدمه مصرف کنندگان است. “من به دنبال بسیار نزدیک در که آیا وجود خواهد داشت یک ارجاع,” او گفت:.

اسلون که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور برای قلعه گروه سرمایه گذاری نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

ولز فارگو کاهش یافته است به نظر آب اظهارات و خانه گزارش. اعضای هیئت مدیره نیز نمی خواهد اظهار نظر این شرکت گفت: از طرف آنها.

در میان این کشور بزرگترین و بیشترین سود بانک ولز فارگو تلاش برای غلبه بر فروش رسوایی که ballooned به بانک مراجعه کننده به مصرف کننده های دیگر موارد نقض حقوق بشر از جمله به اشتباه foreclosing در صدها نفر از مشتریان و repossessing اتومبیل از هزاران نفر از دیگران.

ماه گذشته این بانک به 3 میلیارد دلار حل و فصل با وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار اذعان است که برای بیش از یک دهه هزاران نفر از کارکنان جعل مدارک جعلی امضا و سوء استفاده از اطلاعات شخصی مشتریان به ملاقات غیر واقعی اهداف فروش باز کردن میلیون ها نفر از حساب مصرف کنندگان نمی خواهم در این روند است.

این مدیر عامل جدید, چارلز Scharf, برنامه ریزی شده است به نظر می رسد قبل از آبهای کمیته در هفته آینده برای اولین بار از سه جلسه در بانک این ماه است.

این گزارش می تواند مانع تلاش بانک ها برای حل و فصل مشکلات خود را با تنظیم کننده های این سال است. “از این لحظه ما نمی هر گونه نشانه ای که وجود داشته است هر گونه تغییرات جدی,” آب گفت. “کمتر انجام شده است از من پیش بینی کرده اند در این زمان است.”

در یک سال 2017, بورس, Michael Loughlin بانک رئیس خطر افسر مورد بحث برنامه ریزی برای تنظیم 200 میلیون دلار برای جبران مصرف کنندگان آسیب های جعلی آن حساب رسوایی. اگر هر گونه پول در سمت چپ بود بیش از این بانک می تواند آن را به موسسه خیریه Loughlin گفت اسلون و سپس مدیر اجرایی, اما تنها در صورتی ولز فارگو را تنظیم توافق به اجازه بانک از آن رضایت سفارشات. “اگر آنها نمی, هیچ کمک مالی. قرار دادن مسئولیت پشت در آنها را,” او گفت:.

ولز فارگو به نظر می رسد بیشتر علاقه مند شدن از زیر فدرال نظارت به سرعت “به جای در نظر گرفتن زمان لازم برای رسیدگی به نقاط ضعف” در بانک گزارش یافت می شود.

در سال 2017 به عنوان مثال پس از آن معاون رئیس ولز فارگو مدیره الیزابت دوک سوال که چرا CFPB شد از جمله او در ارتباطات درباره اقدامات بانک های مورد نیاز را با توجه به گزارش. “چرا شما آن را ارسال به من, هیئت مدیره به جای مدیر بخش?” او پرسید: با توجه به یادداشت های گرفته شده توسط یک CFPB رسمی با توجه به گزارش.

یک CFPB رسمی بعد گفت دوک پاسخ آمد به عنوان یک “سورپرایز” با توجه به اینکه اعضای هیئت مدیره “نمی خواهد به طور معمول شی برای دریافت ارتباطات از یک تنظیم کننده” با توجه به گزارش.

در یکی دیگر از ایمیل تبادل شده در این گزارش دوک به نظر می رسد به مطبوعات مدیران بانک به سرعت حل و فصل مسائل با تنظیم کننده. “پس از آنچه که من را دیده اند در ماه گذشته به اعتقاد من ما اعتبار و شاید حتی زنده ماندن به عنوان یک شرکت وابسته به موفقیت خروج از این رضایت سفارشات,” او گفت: در یک سال 2018 ایمیل. “این است که خیلی خوب از یک شرکت به کار گیرند تحت محدودیت از یک مشکل است.”

در یکی دیگر از ارز جیمز Quigley همچنین یک عضو هیئت مدیره در برابر حضور در یک جلسه با یکی از بانک رگولاتور چون او در خارج از کشور در تعطیلات. “من در حال حاضر برنامه ریزی شده بود در Galápagos Islands در این تاریخ او گفت:” در یک سال 2019 ایمیل بر اساس این گزارش. “احساس فوریت تعجب آور است آنها به لحاظ سیاسی در تلاش برای قرار دادن یک اقدام اجرایی در محل در مقابل شنیدن ؟ “

هر دو دوک و Quigley برنامه ریزی شده به نظر می رسد قبل از این کمیته در هفته آینده. آب و میگوید که آنها باید استعفا دهد.

این گزارش همچنین نشان داد پشت کانال ارتباطات بین بالای سیاسی منصوب در مصرف کننده حمایت مالی اداره اریک Blankenstein و بانک و سپس-مدیر عامل موقت آلن پارکر که این کمیته گزارش گفت: به طور بالقوه می تواند تضعیف حرفه ای اداره کرد.

Blankenstein که استعفا تحت یک ابر گفت پارکر که هر گونه تحقیقات به بانک حل و فصل خواهد خصوصی و بدون جریمه. “اریک نیز به من اطمینان داد که ادامه خواهد داد به ‘سیاسی’ نظارت از تعامل با ما” پارکر گفت: در یک ایمیل به یک عضو از بانک هیئت مدیره.

اما حرفه ای اداره مقامات آگاه از توافق, گزارش یافت می شود.

Blankenstein نمی بازگشت ایمیل برای نظر. پارکر بازگشت نیست صدا-پیام ایمیل.

در پیش بینی از هفته آینده جلسات Wells Fargo اعلام کرده است چندین طرح های جدید از جمله که این امر افزایش حداقل دستمزد برای هزاران نفر از کارکنان خود را به بین $15 و 20 دلار در ساعت شروع ارائه حساب با اضافه برداشت و یا ناکافی-بودجه هزینه.

در روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را گسترش دسترسی به وام و انواع دیگر اعتباری در دسترس به اعضای این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه محافظت می کند که مطیع قانون اما مستند نشده مهاجران به ایالات متحده آورده به عنوان کودکان. این بانک در حال حاضر ارائه برخی از محصولات به DACA گیرندگان اما گفت که این امر در حال حاضر بیشتر از جمله ارائه وام های دانشجویی بدون نیاز به آن است که یک شهروند ایالات متحده به عنوان یک شرکت امضاء کننده.

“این مهم نیاز مشتری برای بخش قابل توجهی از مشتریان ما” مری مک ولز فارگو ارشد معاون اجرایی رئیس جمهور از مصرف کننده, بانکداری در مصاحبه ای گفت:.

Thomas A. Saenz رئیس جمهور و مشاور عمومی از مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: در بیانیه ای که ولز فارگو را تلاش برای “تمدید اعتبار مصرف کننده به DACA گیرندگان در شرایط مشابه به عنوان دیگر این است که مثبت و تشکر و قدردانی از این جوان مهاجران مداوم کمک به اقتصاد ملی ما.”

این بانک شده بود بررسی و ارائه خود را به DACA گیرندگان برای برخی از زمان, اما Scharf جدید مدیر عامل شرکت اضافه شده یک حس فوریت ماک گفت. “چارلی آمده است در گرفته و نگاهی تازه به چیزهایی که در سراسر, شرکت,” او گفت:. Scharf در آمد “با یک مصرف کننده پس زمینه است که بسیار مفید است که ما فکر می کنم در مورد چگونه به حرکت برخی از این مکالمات رو به جلو است.”

اما Scharf است به احتمال زیاد به صورت شک و تردید مخاطبان هفته بعد وقتی که او را تبدیل به سومین ولز فارگو مدیر عامل شرکت در سه سال به نظر می رسد قبل از کنگره است. پیشینیان خود تلاش تحت شدید بازجویی از نمایندگان مجلس و در نهایت مجبور به استعفا شد.

“او نشان می دهد که او یک خارجی است و او به طور فعال مشغول به کار در این بانک مشکلات گفت:” اد آسیاب واشنگتن-بر اساس سیاست تحلیلگر با ریموند جیمز. “این یک چیز است به یک طرح بر روی کاغذ است. این یکی دیگر از آن را به نگه دارید تا به کنگره نمي شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im