هتل ها نشستن خالی در طول بیماری همه گیر. اما برخی از مردم نمی خواهید افراد بی خانمان در حال حرکت در.

Webb مدیر اجرایی پناهگاه اضطراری از شمال کنتاکی و دیگر طرفداران مرتب به پرداخت Springhill Suites هتل در فلورانس, Ky., به خانه 40 نفر برای ماه مارس — تنها به شهردار شی.

“در وسط یک بیماری همه گیر — که ما در حال تلاش برای رها کردن 50 یا 60 یا 70 هزار دلار برای قرار دادن کنتاکی ساکنان در هتل — ما دریافت درب ناودان و گفت:” آنجا را منطقه بندی مسائل و یا وجود خواهد داشت مشکلات کد,’ ” Webb گفت. “اگر ما نمی توانیم تجمع مردم در اطراف در یک بیماری همه گیر نگرانی من این است: آیا ما آماده برای چه می آید؟”

پناهگاه بی خانمان هستند در معرض خطر بیشتری از شیوع بیماری به دلیل خطرناک ازدحام طرفداران می گویند و با مردم در بسیاری از موارد خواب در تختخواب تاشو و یا در تخت تختخواب سفری فاصله کمتر از دو پا از هم جدا. اما مقامات محلی و ساکنان در یک تعداد انگشت شماری جوامع از انگلستان به کالیفرنیا مقاومت کرده اند با استفاده از خالی هتل ها به خانه آنها.

در سان فرانسیسکو که در آن شهردار لندن نژاد در ابتدا تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده از حرکت افراد بی خانمان به هتل و به جای آن پیشنهاد شده مسکن آنها را در Moscone Center حداقل 70 نفر در این شهرستان بزرگترین پناهگاه آزمایش مثبت برای covid-19.

شیوع بیماری در میان جمعیت بی خانمان نیز رخ داده در نیویورک بود که آهسته به حرکت مردم به هتل ها گفت: دایان Yentel رئیس جمهور و رئیس اجرایی ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف. او نگران است که جوامع کوچکتر که مقاومت کرده اند با استفاده از هتل ها برای کاهش ازدحام در پناهگاه بی خانمان را نیز تجربه مشابهی سریع گسترش بسیار مسری تنفسی بیماری در میان جمعیت های آسیب پذیر ترین.

در علاوه بر این به ازدحام بی خانمان آمریکایی ها محسوب می شوند به خصوص مستعد ابتلا به کروناویروس زیرا آنها به طور معمول اساسی شرایط بهداشتی و عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی.

یک مطالعه اخیر تخمین زده است که این بیماری همه گیر احتمالا در نتیجه بیش از 21,000 بستری شدن در بیمارستان و 3,400 مرگ و میر در میان این کشور بی خانمان جمعیت.

طرفداران می گویند استفاده از هتل ها به منظور کاهش ازدحام می تواند زندگی را نجات دهد — نه تنها از کسانی که بی خانمان هستند اما در بقیه جامعه.

“من امیدوارم اکثر جوامع خواهد دیدن این نوع از آرایش به عنوان چیزی که می تواند آنها را برای کمک به مقابله با یک مشکل بسیار جدی گفت:” Steve Berg, معاون رئیس جمهور از برنامه ها و سیاست در اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی.

به کوسن بار مالی این 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته شامل میلیاردها دلار کمک مالی به خانه افراد بی خانمان به طور موقت در خالی هتل ها و متل. برخی از ایالات آمریکا از جمله کالیفرنیا و کانکتیکات می توانید با استفاده از کمک های فاجعه پول از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای پرداخت هزینه های هتل.

در فلورانس, Ky., است که در جنوب سینسیناتی و صفحه اصلی به تعدادی از هتل ها که تا حد زیادی خالی برای هفته Webb تا به حال به دنبال استفاده از کمک های مالی خصوصی به خانه افراد بی خانمان در یک هتل.

اما فلورانس شهردار دایان واندن گفت: این طرح به حرکت افراد بی خانمان در سراسر خطوط شهرستان تشکیل شد و بدون اطلاع این شهرستان است. بنابراین یک حرکت های قبلی حدود 100 نفر از جمله ساکنان اوهایو به Microtel در فلورانس, او گفت:.

“وجود دارد هیچ مکالمه در تمام” گفت: واندن که اطلاع صاحبان هتل که آنها را می توان در نقض ى احکام. “شما نمی توانید تصمیم گیری است که به طور مستقیم تحت تاثیر جامعه بدون از جمله ما در جلویی.”

واندن اشاره کرد کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear را (D) اجرایی به منظور محدود کردن سفر بین ایالتی و نگرانی است که حرکت مردم را به فلورانس خواهد افزایش شانس گسترش coronavirus در جامعه است. “چه کسی می تواند تضمین این که آنها خود quarantining و پناه در خانه ؟” او گفت:.

واندن گفت: او را در نظر بگیرید به طور موقت تنظیم منطقه بندی و کد به جای افراد بی خانمان در هتل ها اما Springhill Suites لغو قرارداد و Webb در بر داشت محل دیگری است.

طرفداران مسکن در کانکتیکات تلاش برای حرکت از 1100 نفر از 60 پناهگاه بی خانمان — حدود نیمی از جمعیت خود را — به 800 تا 900 اتاق های هتل نیز مواجه می شوند مقاومت از وست هیون شهردار نانسی R. رسی.

“هر شهردار درک آنچه که ما در حال تلاش برای انجام, اما او نمی خواست نیوهیون به تخلیه آن جمعیت بی خانمان به وست هیون گفت:” ریچارد چو مدیر اجرایی کانکتیکات ائتلاف برای پایان دادن به بی خانمانی است که نظارت بر دولت را تلاش برای کاهش ازدحام در آن پناهگاه بی خانمان. “برخی از حومه می خواهم به این باور است که بی خانمانی یک شهر مشکل و نمی خواهید به مسئولیت.”

رسی گفت: این شهرستان شد “blindsided” توسط دولت. او گفت: مسئولان شهرستان آموخته این طرح تنها زمانی که آنها سعی در امن یک زن و شوهر از طبقه در همان جوانان غربی به خانه امدادگران در مورد آنها در معرض coronavirus و گفته شد توسط دولت است که این هتل مورد استفاده قرار گیرد به خانه افراد بی خانمان به جای.

“تحت فرماندار دستور اجرایی شهرها واقعا نمی هر گونه اقتدار به رد این” چو گفت. “ما در حال مسابقه برای دریافت جلوتر از شیوع. پناهگاه بی خانمان می تواند تبدیل به یک tinderbox نظر سریع گسترش شیوع است.”

چو گفت رسی همکاری پس از فشار دولت و مقامات محلی است. اما این شهر با توجه به مراتب کمتر مردم از پناهگاه, پناهگاه — 56 به جای 96.

اتاق های باقی مانده خواهد بود این سایت متعلق به صورت محلی غرب پناهگاه بی خانمان جمعیت حدود 40 که رسی گفت که او در تلاش است برای نقل مکان از خیابان های شهرستان.

چو گفت: برخی از صاحبان هتل نیز مردد به خانه افراد بی خانمان چرا که آنها نگران خسارت و امکان تبدیل هتل به بیمارستان.

مقاومت مواجه برابر مسکن افراد بی خانمان در هتل ها نیز رخ داده در Plymouth, Mass., جایی که صاحب یک هتل و شهر مقامات مخالف قصد دارد به قرنطینه افراد بی خانمان که بیمار مبتلا به کروناویروس در بهترین غربی است.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را (D) ایالت ابتکار به امن 15,000 اتاق های هتل به خانه افراد بی خانمان نیز زد به مقاومت محلی.

ساکنان دردار جامعه بازنشستگی در نارنجی شهرستان لاگونا وودز اعتراض قصد دارد به طور موقت به خانه افراد بی خانمان در نزدیکی Ayres, هتل, باعث بوتیک هتل به لغو اجاره با هیئت ناظران.

در سان فرانسیسکو پس از شهردار نژاد در برابر تماس برای نقل مکان این شهر بزرگ با جمعیت بی خانمان به خالی اتاق های هتل شهر هیئت ناظران اعلام کرد قوانین اضطراری در هفته گذشته به تهیه بیش از 8000 اتاق های هتل توسط مارس 26.

“بزرگترین ترس من این است که این شهر نمی تواند حرکت کند به سرعت به اندازه کافی به مردم را از خیابان به دفع عفونت گسترده و گسترده مرگ در این جمعیت گفت:” Kyriell ظهر, تاثیر افسر در سرش بنیاد یک موسسه خیریه کمک به سان فرانسیسکو را بی خانمان. “این را به نکته تمام جامعه بیش از. هر چه زودتر ما می توانیم مردمی کردن خیابان ها و هتل ها بهتر است من فکر می کنم آن را تمام می کند.”

اندی لینچ سخنگوی نژاد گفت: شهردار ابراز نگرانی کرده است برای این شهر بی خانمان ساکنان و تا به حال به دنبال استفاده از اتاق های هتل از اوایل روز از این بیماری همه گیر.

از شنبه گفت: بیش از 750 نفر از سان فرانسیسکو جمعیت های آسیب پذیر از جمله 447 از آن پناهگاه بی خانمان سیستم در حال قرنطینه در اتاق های هتل ها.

جاناتان Baran کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de