بیمارستان با عصبانیت رد می کند مار کشف شده در عامل تئاتر اصرار دارد تنها میمون وجود دارد

یک بیمارستان در ترینیداد و توباگو است اعتراف یک میمون کشف شد داخل ساختمان اما با عصبانیت رد یک مار بود که با آن بیش از حد.

این میمون شد بنا به گزارش خال در Port-of-Spain بیمارستان عمومی را عامل تئاتر در اوایل روز جمعه توسط کارکنان پزشکی که در حال آماده شدن برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو پس از سه ماه وقفه به دلیل coronavirus.

این حادثه ناشی از یک ساعت-تاخیر طولانی در عملیات با کارگران باغ وحش به نام در به ضبط حیوان با توجه به ترینیداد و توباگو نگهبان.

در بیانیه این منطقه اقتدار بهداشت گفت: از آن آگاه بود از دو پست در گردش در رسانه های اجتماعی یکی بود که زیر نویس, “میمون و مار بزرگ پیدا شد در این پست از اسپانیا بیمارستان عمومی دیروز”.

یکی دیگر از برجسته یک ویدئو کلیپ از یک میمون clambering در اطراف در یک قفسه.

در این بیانیه که توسط نگهبان در روز شنبه آمده است: “قدرت را قاطعانه رد می کند که یک مار نیز داشت در بیمارستان ترکیب و هر گونه اطلاعات نشان می دهد همان است نادرست و مخرب.

“این حادثه در حال حاضر در حال بررسی در تلاش برای اجرای اقدامات مناسب برای جلوگیری از عود.”

شمال غرب منطقه ای بهداشت و درمان اقتدار شده است تماس, برای اظهار نظر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>