معما: یک برنده تاج سه گانه در غیر عادی همه گیر-addled تاج سه گانه فصل سه گانه در طول مدت مسابقه اسب را هنجار — 15 هفته به جای آن از حد معمول پنج — شمارش به عنوان یک برنده تاج سه گانه?

“آن خواهید بود چیزی از purists خواهد بود صحبت کردن در مورد در حالی که” D. Wayne Lukas هنوز رفتن سالن از شهرت مربی که موفق به کسب 14 تاج سه گانه مسابقات بین 1980 تا 2013 از جمله حیرت انگیز شش در یک ردیف در یک نقطه گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “اما شما بهتره که به پسر اعتباری هر کس که برنده سه نفر از این این سال است. . . . هر کس که برنده آن من می گویند شما یک جهنم از یک شغل است.’ “

به جای معمول 1¼ مایل کنتاکی دربی در اولین دوشنبه در ماه مه پس از آن Preakness در یک مایل و سه sixteenths دو هفته بعد و سپس بلمونت سهام در یک مایل و نیم تا سه هفته پس از آن مربی در سوال می توانست برنده یک فن-کمتر بلمونت سهام در یک مایل و هشتم روز سه شنبه (Kentucky Derby 11 هفته بعد (سپتامبر. 5) یک Preakness چهار هفته پس از آن (اکتبر. 3) و حتی شاید — این — برخی دیگر مسابقه جمع میان.

“من فقط فکر می کنم آن را یک چالش عمده نگه داشتن یکی از این thoroughbreds در شکل بیش از مدت طولانی که این مربیان انجام می دهند در اینجا گفت:” جک Knowlton که Sackatoga پایدار صاحب فراری بلمونت مورد علاقه Tiz قانون 17 سال پس از آن تا به حال 2003 دربی و Preakness برنده های خنده دار کید.

“من اعتقاد دارم که آن را واقعا یک تست از یک مربی شجاعت و صاحب شجاعت گفت:” گری استیونس بازنشسته سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن نه زمان تاج سه گانه مسابقه برنده و تلویزیون تحلیلگر. او افزود: “این قطعا سخت تر در مربی.”

“بسیار دشوار است,” Lukas گفت: موافقت با این امر می تواند یک کلاس کارشناسی ارشد در پایدار با تجربه تناسب اندام.

“ما فقط رفتن به پیدا کردن پس اگر یک اسب می تواند آن را انجام دهد در حال اجرا این gantlet,” Knowlton گفت.

“این ممکن است نشان می دهد حتی با کیفیت بیشتر در این اسب” استیونس گفت.

در اینجا یک راه برای شکست آن: کل و هرگز مورد ضرب و شتم حرفه ای از سال 2018 برنده تاج سه گانه توجیه خود را از اولین مسابقه به ششم و نهایی 112 روز به طول انجامید. این تاج سه گانه به تنهایی گذشته 106.

بنابراین در حالی که Knowlton آن را به نام “بحث جالب” و گفت: “من خوب هستم با ستاره” و استیونس گفت: “من یک کلاسیک برنده ستاره دار در تمام طول روز طولانی” وجود دارد قانع شهادت متخصص از Lukas که در حالی که آن را واقعی تاج سه گانه در هر سفارشی آن را بسیار واقعی تاج سه گانه در هر کار.

فرانک احساس وحشت و نگرانی, ویژگی های ویرایشگر در 104 سال مسابقه نشریه BloodHorse نوشت: یک ستون در ماه مه خواستار حذف هر گونه پیشنهاد ستاره. او تا قبل از یک خوشه از مدافعان از نادال به شارلاتان به Maxfield دچار آسیب های که سمت چپ Tiz قانون به عنوان تنها کلاس من سهام برنده در تخلیه Belmont — “من احساس می کنم مثل من jinxed مسابقه” او به شوخی — اما او را نگه می دارد به این قضیه. “برای من این است که تنها تاج سه گانه این اسب می تواند برنده” او گفت:. “شما فقط یک شات در آن است. بنابراین به نظر من این تاج سه گانه.”

به عنوان یک ورزش و مهربانی توافق به بازی همراه با یک خبرنگار ایده ذهنی نمودار یک خط پایین وسط استدلال برای هر تاج سه گانه طرح در هر دو طرف. “من می دانم که این بی بنیه راه” احساس وحشت و نگرانی گفت: “به نظر می رسد مانند هر کس امروز به شدت در مورد چیزی, اما من می خواهم بگویم آن فشار.”

در یک طرف نمودار یک برنده سنتی پنج هفته تاج سه گانه از جمله آمریکا و فرعون (2015) و توجیه (2018) را aced معمول بی رحم استقامت آزمون (به خصوص در دورانی که اسب به ندرت نژاد بنابراین اغلب) را غلبه بر تمام عجایب مانند جمعیت شلوغ و شلوغ زمینه و فراموش نکنید که به کار گرفته اند که بلمونت مایل و نیم است که در هر دو حالت عادی (برای بلمونت) و غیر طبیعی (برای مسابقه تقویم).

از طرف دیگر برنده این زمان باید تسلط 15-هفته پازل پایدار تناسب اندام و شاید برترین میان متغیرها ممکن است جای کسی را گرفتن دو لیگ اسب از جمله کسانی که آشنا سالانه انواع که در شکل گیری سن 3 اند بیش از حد خام برای چراغ های روشن در بهار اما “نمیفهمد” را به عنوان احساس وحشت و نگرانی در آن قرار داده است. به بهگزارش که رگ او گفت: به یاد داشته باشید غصب که در سال 2016 باقی ماند ناشناس و غایب از طریق کلاسیک و سپس برنده Travers مخاطرات آمده در زمان ثبت این Breeders’ Cup کلاسیک آمدن پاییز و دبی جام جهانی آمده بهار آینده.

“از یک مربی نظر” Lukas گفت: “اولین چیزی که از طریق ذهن من رفت, من 3 ساله که تا کنون پشت من نبود حتی فکر کردن از او برای Kentucky Derby. اما زمانی که آنها اعلام کرد که سپتامبر” او شروع به فکر می کنم که می داند.

این یک امکان استیونس به نام “دانشجویان سال اول با ابتلا به سالمندان” و این یک مفهوم است که باعث لوکاس گفت: “شما در حال رفتن به یک میدان در بلمونت [با 10 ورودی] و شما ممکن است کاملا متفاوت در زمینه سپتامبر [برای دربی].”

در واقع رفتن از آوریل تا ژوئن با حدود 360,000 طرفداران در سه مسابقه به ژوئن تا اکتبر با دور کمتر اگر هر looses امواج از خصلت.

گفت: Lukas: “در اینجا چیزی که این تغییرات بیشتر: هنگامی که شما برای اولین دوشنبه در ماه مه به کنتاکی دربی همه فکر می کنند رو دبیرخانه.” بنابراین همه وارد, 20 ، آمده سپتامبر Lukas افزود: “شما در حال رفتن به دریافت یک دکتر درست و شاید کوچکتر میشه. . . . من خواهد بود بسیار شگفت زده اگر وجود دارد 20 در دربی.”

وجود دارد کمی در مورد آنها نوشته در ماه های سپتامبر و اکتبر ممکن است با آن مواجه شده اند در حال حاضر. “زمان Kentucky Derby اجرا می شود بسیاری از این 3 ساله خواهد شد که در حال حاضر اولین مسابقه خود را در برابر همسر اسب” استیونس گفت. “آنها در حال حاضر نقل مکان کرد و به یک اسب را بدست آورد و آزمایش شده است. بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار جالب است. ما اساسا در برخورد با یک اسب را بدست آورد اما در تاج سه گانه.”

وجود دارد عامل تازه از hush هر دو از جمعیت و رقبا. “من باور: آن را یک تفاوت” Lukas گفت: از جمعیت و سپس گفت: از زمینه های “این چیزی که نادیده گرفته شده و در بسیاری از مواقع: کسانی که اسب را هرگز دیده می شود که بسیاری از اسب در دروازه قبل از.”

و وجود وسوسه انگیزی لقمه در مورد کسی برنده نه تنها سه مسابقه اما برخی دیگر biggie در طول راه در این تقویم است. “هنگامی که شما از دربی به Preakness شما رو دو هفته” Knowlton گفت: به خاطر سپردن خنده دار کید را نكن. “این یک تاری. اما . . . اگر ما برنده [بلمونت] که من قطعا امید و صادقانه انتظار دارند که ما او را برای اجرای دوباره برای شش یا هفت هفته. او برای رفتن به بالای اسب. که رفتن به نگه داشتن او را و Sackatoga و با تجربه مسابقه در محل موردتوجه وتماشای عموم. و پس از آن اگر او را به نفع خود Travers, پس از آن واقعا جالب بحث را شروع می شود.”

و پس از آن اگر او را به نفع خود Travers . . .

خواهد بود که یکی واقعا بحث جالب.

از این طریق که اغلب به نام “تابستان دربی” از آنجا که سهام آن دربی را 1¼ مایل طول برجسته سالانه نجومی در ساراتوگا اسپرینگز, n. y. نفیس شهر Knowlton را دوست دارد و جایی که او نشسته در خارج از منزل در یک نوار چهار شنبه, هاردکور, فاز 3 از دولت بازگشایی. در جهان عادی از قدیم در این مسابقه برنامه ریزی شده بود برای Aug. 29. اما با دربی یکباره به تنها هفت روز فراتر از آن وجود دارد یک مورد برای Travers را به حرکت به یک تاریخ مانند Aug. 8.

هر اسب ورود به این که در میان یک تاج سه گانه کمپین را به اثبات یک خودنمایی چیز عجیب و غریب و حتی هنگامی که با توجه به اولین برنده تاج سه گانه آقا بارتون. در سال 1919 هنگامی که اسب شد hossesآقا بارتون برنده کنتاکی دربی در مارس 3, Preakness در مارس 8, جدوگاه در بلمونت پارک در 18 مه دیگر نژاد در بلمونت پارک در مارس 24 و بلمونت سهام در ژوئن 14. یکی از شگفتی آنچه که او انجام داد در حالی که lollygagging از طریق اوایل ماه ژوئن: آیا برخی از دلربا دختر شوخ و جوان, خواستگاری او را گمراه ؟

در 100 چشمه پس از آن تنها 12 بیشتر اسب برنده Triple Crown — صفر در طول 36 سال span بین 1978 و 2015 که طی تماشاچیان شروع به شیون و زاری در مورد پنج هفته بودن بیش از حد فشرده و نیاز به برخی از طول.

در حال حاضر در اینجا برخی از طول. در حال حاضر در اینجا برخی از قطعیت مربیان پس از صرف مقدار از بهار آموزش اسب بدون دانستن نژاد در تاریخ. در حال حاضر در اینجا یک وضعیت متجدد به اندازه کافی است که ذهن می تواند افکار پوچ در مورد کسی برنده تاج سه گانه با شاید از طریق جمع میان و شاید Breeders’ Cup کلاسیک یک ماه بعد. “سپس” استیونس گفت: “شما باید چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

سپس شما یک ستاره تنها از prudes.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات