هوراس اعطای تماس Michael Jordan دروغگو می گوید: “آخرین رقص’ بیشتر ‘کارشناسی’

پرسید: اگر او لذت می برد به تماشای “آخرین رقص” گرانت گفت: او را توصیف آن به عنوان “سرگرم کننده” و اضافه کرد که او و دیگر شیکاگو بازیکنان در طول اردن عصر می دانستند که “حدود 90 درصد” بسیار محبوب سری “B. S. در شرایط واقعی بودن آن است.”

که ارزیابی شد و تا حد زیادی مبتنی بر اعطای ادعا می کنند که تا آنجا که اردن در پوست در تیمی که او احساس نمی شد بازی یا تمرین به استانداردهای بسیاری از کسانی که گاو بازیکنان “رفت و برگشت در او.”

“اما همه که نوع ویرایش از مستند, اگر شما می خواهید به آن تماس بگیرید, یک, مستند,” گفت: اعطای بود که پیش نویس توسط گاو نر در سال 1987 و در آنجا ماند و با این تیم از طریق آن برای اولین بار سه قهرمانی و یک فصل 1993-94 که در طی آن اردن بود که بازی بیس بال در حالی که بازنشسته از NBA است. اعطای پیوست اورلاندو سحر و جادو به عنوان یک عامل آزاد در سال 1994 و همچنین برای لس آنجلس لیکرز — برنده یک چهارم عنوان در سال 2001 و سیاتل فراصوت است در 17 سال فعالیت حرفه ای.

انتشار “اردن قوانین” که مخدوش عمدتا جیر جیر-پاک کردن تصویر برای NBA ترین بازیکن قابل عرضه در بازار و همچنین افزایش نظارت های خود را قمار عادت به تصویر کشیده شد در “آخرین رقص” به عنوان مهم نقش در اردن خیره کننده سال 1993 تصمیم به بازنشسته.

“من نمی کمک به آن است. که هوراس” اردن گفت: در docuseries با اشاره به کتاب پرفروش نوشته شده توسط سابق شیکاگو تریبیون گزارش خبرنگار Sam Smith. “او گفتن همه چیز است که اتفاق می افتد در این گروه است.”

اعطای نشان داده شد در “آخرین رقص” انکار اردن اتهام اما در روز سه شنبه او تا به حال یک پلت فرم که در آن به ارائه یک مقدار واضح تر دفاع.

“دروغ دروغ دروغ” گرانت گفت: در ایستگاه های رادیویی. “اگر MJ تا به حال کینه با من بیایید حل و فصل این مرد است. اجازه دهید بحث در مورد آن. و یا ما می توانیم آن را حل و فصل دیگری در راه است.

“اما هنوز و هنوز او می رود و قرار می دهد این دروغ بود که من منبع پشت [کتاب]. سام و من همواره دوستان زیادی. ما هنوز هم دوستان زیادی. اما حرمت که قفل اتاق من هرگز هر چیزی را شخصی وجود دارد.”

گرانت در ادامه به توجه داشته باشید که اگر یک چیز وجود دارد که ESPN سری “ثابت” است که اردن تا به حال تمایل به برگزاری “کینه.” گرانت افزود که اگر کسی چیزی گفت در تمام منفی در مورد اردن پنج-زمان NBA MVP خواهد “قطع کردن” و “سعی کنید برای نابود کردن شخصیت خود را.”

اعطای آورده تا صحنه ای از اولین قسمت از فیلم “آخرین رقص” هنگامی که اردن به یاد می آورد راه رفتن را به یک اتاق هتل به عنوان یک تازه کار و دیدن شیکاگو هم تیمی های درگیر در سوء مصرف مواد.

“عملا کل تیم در آن وجود دارد” اردن گفت و توضیح داد که چرا او “بیشتر یا کمتر در خود من” در اوایل Bulls روز. “این چیزهایی که من هرگز در زندگی من به عنوان یک بچه جوان. تو خطوط خود را بیش از اینجا, شما, weed smokers در اینجا زنان خود را بیش از اینجا.”

گرانت گفت: “نظر من این است که [اردن] گفت که من snitch اما هنوز و هنوز پس از 35 سال او به ارمغان می آورد تا خود را rookie سال رفتن به یکی از هم تیمی خود را به اتاق و دیدن کک و علف های هرز و زنان است. نکته من این است: چرا جهنم را از او می خواهید به ارمغان می آورد که تا ؟ آنچه را که باید انجام دهیم با هر چیزی ؟ منظورم این است اگر شما می خواهید به تماس کسی یک دله دزدی که لعنت کش رفتن سمت راست وجود دارد.”

درمان او از اردن در حالی که آنها در گاو, Grant اعلام کرد “او احساس کردند که او می تواند تسلط بر من بود که متاسفانه اشتباه است.” او اضافه کرد که آن را “دلخراش” برای تماشای فیلم در این سری از اردن چیدن دیگر هم تیمی های ویژه اسکات بارل.

خواسته در ESPN Radio مورد یک حکایت اسمیت “در اردن قوانین” نویسنده به تازگی گفته شنوایی است که اردن پس از دستور پرواز به خدمت اعطای یک وعده غذایی “چون هوراس تا به حال یک بازی بد” اعطای موافقت آن اتفاق افتاد اما گفت: داستان کامل همچنین نشان داده شده که چگونه او ایستاده بود تا به سوپراستار قلدری راه.

“کسی که می داند که من به عنوان یک تازه کار, اگر کسی می آید و تلاش می کند به ربودن مواد غذایی دور, من قصد دارم به انجام بهترین خود را به ضرب و شتم خود را یک–,” گرانت گفت. “و به اعتقاد من پس از آن من می تواند در زمان MJ در یک ضربان قلب.

“بله این درست است که او گفت: پرواز ‘را نمی دهد او را به هر چیزی زیرا او مانند تلخه.’ و من رفتم پشت در او را. من گفتم برخی از انتخاب کلمات که من تکرار نمی کنم. اما من گفتم برخی از انتخاب کلمات و ایستاد: “اگر شما آن را می خواهم به شما می آیند و آن را دریافت کند.’ و البته [اردن] حرکت نمی کند. او فقط پارس.

“اما کسی که می داند که من, من از کجا آمده و آنچه که من برای ایستادن” گرانت ادامه داد: “بیا و مرد وجود دارد هیچ کس در این زمین همیشه می آیند و سعی کنید مواد غذایی را بشقاب من و نه خود را به عقب به پایان می رسد مورد ضرب و شتم.”

اردن در دفاع از رویکرد سخت عشق ساخته شده برای مسلما احساسی ترین لحظه “آخرین رقص” هنگامی که او چشم پر از اشک در حالی که گفت: “شما می توانید از تمام هم تیمی های من: یک چیزی که در مورد مایکل جردن او بپرسید من برای انجام یک چیزی که او نمی f—— انجام دهد.’ زمانی که مردم این [آنها را فکر می کنم]: “خوب او واقعا یک پسر خوب. او ممکن است یک مستبد است.’ هیچ. که شما. شما هرگز چیزی را به دست آورد.

“من می خواستم به نفع خود اما من می خواستم [هم تیمی های من] را به نفع خود می شود و بخشی از آن را به عنوان به خوبی. … من فقط آن را انجام می دهند به خاطر آن است که من هستم. که من چگونه بازی بازی. که طرز فکر من است. اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که در راه است.”

دو تن دیگر از هم تیمی های سابق شیکاگو را تکرار گرانت در این ادعا که اردن نبود به عنوان یک مشاور به عنوان سری پیشنهاد شده است.

“MJ می دانست که او می تواند صحبت کردن و می دانستند که او تا به حال به فشار. او یکی از آن دسته از بچه ها که کار شما سخت تر است چرا که شما ببینید که او چگونه کار می کند,” رون هارپر گفت: به تازگی (از طریق NBC Sports شیکاگو). “شما ain’t gonna بحث دیوانه به من و نه فکر می کنم من قصد دارم به بحث در دیوانه به شما. او را به صحبت اسکات بارل و اسکات نبود مرد به اندازه کافی برای ایستادن برای که او بود. You ain’t انجام است که s— با من.”

“بیایید مهربان من فکر می کنم که این مستند به معنای چیزی مثبت” لایحه Cartwright اضافه شده است. “این چیزی است که من می خواهم به. ما دیدم واقعا سه بچه — خواهد Perdue, Steve Kerr, اسکات بارل. واقعا که مردم تنها من دیده ام. بنابراین ما فقط آن را ترک کرد. من نمی بینم که همه ‘نگه داشتن مردم پاسخگو باشد.’ من دیدم ما بچه ها. و این بچه ها در اینجا من به شما قول می دهم این بچه ها فوق العاده رقابتی است.

“آنها در حال رفتن به قرار داده تا با هر چیزی. شما می توانید بگویید که هر داستان شما می خواهید. من نمی آن را ببینید.”

گرانت گفت: اخیر ارتباطی با اردن رخ داده است حدود سه سال پیش زمانی که آنها تا به حال یک متن ارز مورد گلف.

“دیوانه چیزی که برای یکی از سازمان های خیریه او مرا فرستاده autographed جفت کفش” گرانت گفت. “من آن را درک نمی کنند — اگر او تا به حال برخی از تفاوت با من او می تواند متن من او می تواند به نام من نه متری تمام. اما اگر من او را امروز ما خواهد امیدوارم ما احترام به یکدیگر از آنجا که ما از طریق رفت و سه قهرمانی با هم.

“اما اگر نه من قصد ندارم به از دست دادن خواب بیش از آن.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im