هنگ کنگ در اعتراض به هنر شیفت از درگیریهای خیابانی به ویروس وحشت. اما رهبران باقی می ماند خائنانی.

هرکورت Romanticist

با عنوان “ما برتری” این پا الهام گرفته از نقاشی به عنوان یکی از نمادین ترین اعتراض آثار هنری در هنگ کنگ است.

دلار هنگ کنگ — یک نوع جدید از اعتراض هنر در حال ظهور است از coronavirus بحران در هنگ کنگ است. اما همانطور که قبل از این دولت باقی مانده است به هدف.

آثار مخالفت شد یک عامل اصلی در میان دموکراسی تظاهرات که فوران سال گذشته است. در حال حاضر هنرمندان در حال تبدیل نگاه خود را — و خشم نسبت به آنچه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک گیج کننده و آشفته پاسخ توسط مقامات به شیوع کروناویروس.

Coronavirus اعداد در هنگ کنگ کسری از چه ضربه سرزمین اصلی و رهبری آن خودداری کرده است به مهر زمین مرز اما خواستار 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که از سرزمین اصلی است.

که منجر به اعتصاب کارگران پزشکی خواستار کامل مرز بسته شدن و بیشتر ضد ویروس و حفاظت در کار

تغذیه شده است نگرانی در هنگ کنگ که محلی شیوع می تواند بدتر شود.

در همان زمان منابع را اجرا پایین در بیمارستان. مردم منتظر در صف برای ساعت — گاهی اوقات شبانه — خرید ماسک در چند فروشگاه که آنها را داشته باشد.

[با وجود چین درخواست بازگشت به کار را به عنوان کسب و کار غیر معمول در پکن]

ویروس هنر دیده می شود به عنوان یک گسترش طبیعی از ماه های خیابانی و ناآرامی.

“این است که مطابق با آنچه که ما در تمام طول انجام شده است” گفت: Ryan محصول طراح کمک می کند که نمایش گذاشتن آثار هنری است. او تنها نام خود را از ترس اقدامات تلافی جویانه از مقامات.

“در یک زمان مثل این به جای سازماندهی تظاهرات اولویت ما این است که یادآوری به مردم برای محافظت از خود,” او اضافه شده است. “نگه داشتن خودمان زنده است بخشی از مقاومت است.”

هنگ کنگ صنعت طراحی اتحادیه

این آثار هنری توسط هنگ کنگ صنعت طراحی اتحادیه به تصویر می کشد اجرایی کری لام به عنوان ابرقهرمان, دکتر, عجیب و غریب, ریخته گری, ابرها از ویروس ها.

تظاهرات ممکن است به طور موقت متوقف میان اپیدمی اما خشم در برابر بحرانزده هنگ کنگ دولت به سختی فروکش کرد.

یک رسم مسخره بخشی از بسته شدن مرز به عنوان بی اثر است — با مقایسه آن را به هنگ کنگ اجرایی کری لام ماسک صورت که تضعیف در زیر بینی خود را طی یک کنفرانس خبری. (این دیگر طنز بود نه از دست کسی در هنگ کنگ: لام دولت قانونى ماسک صورت در ماه اکتبر به عنوان بخشی از اعتراض-سرکوب اقدامات است.)

[در هنگ کنگ, دستمال توالت است در تامین کوتاه مدت. بنابراین اعتماد در مقامات.]

دیگر به تصویر می کشد لام به عنوان ابرقهرمان, دکتر, عجیب و غریب است. اما به جای conjuring جادوها او تان شدیدا کردن ابرها از ویروس ها. یک تقاضا است که در حروف درشت در پس زمینه: نزدیک مرز.

در اوایل دسامبر — هنگامی که اولین مورد از coronavirus شد گزارش — هنری به نظر می رسد در Wechat برنامه چت تماس برای مردم به ماسک ، بدون توقف جریان اعتراض آثار هنری به دنبال در رسانه های اجتماعی.

کثافت تظاهرات خیابانی — یک سگ و خوک و دیگر موجودات — شد و پس کشیده, با ماسک به گارد در برابر گاز اشک آور. در حال حاضر آنها به تصویر کشیده شده با فولاد ماسک.

بخش جدید اختصاص داده شده به بهداشت عمومی فنر در “لنون دیوار” بود که یک بار گچ بری با پیام در تظاهرات.

به جای infographics در مورد چگونگی رفتار با گاز اشک آور و دور از مواد شیمیایی باقی مانده وجود دارد گرافیکی در انواع مختلف ماسک صورت و جزئیات دیگر مانند هفت گام برای تمیز کردن دست های خود را.

برای کسانی که بیش از حد عصبی به سرمایه گذاری در خارج از منزل, Ryan و دوستان خود ساخته شده اند دیجیتال لنون دیوار که در آن کاربران می توانند با ارسال یادداشت آنلاین.

یک وظیفه است و واقعیت-بررسی بیانیه از مقامات دولتی که برای انتقاد اولویت سیاست بر بهداشت عمومی. (هنگ کنگ مدیر بهداشت ادعا کرد که ماسک لازم نیست در حالت عادی گردهمایی های اجتماعی در حالی که یک طرفدار دولت قانونگذار به اشتباه پیشنهاد میان کمبود حاد که ماسک را می توان ضد عفونی از طریق بخار و مورد استفاده مجدد قرار.)

“ما همیشه در تلاش برای اتصال آبی و زرد می گوید:” رایان با اشاره به رقابت رنگ آبی برای حامیان دولت و زرد برای معترضان طرفدار دموکراسی. “و در حال حاضر یک فرصت عالی برای پیروزی مردم و نشان می دهد آنها چقدر بد دولت ما است.”

Fcp

هنرمند Fcp به تصویر کشیده لحظه ای 18 ساله و دانش آموز بود به ضرب گلوله در قفسه سینه در چینی روز ملی.

قدرت هنر به قالب نظر دور نمانده است.

دولت شروع به پاره کردن لنون دیوارها در فضاهای عمومی. پلیس نیز منتشر کرده اند الگوهای رفتاری از رپر دریک و انجام یک آهنگ رپ در تلاش برای ایجاد رابطه دوستانه با افراد جوان و محکوم کردن تظاهر کنندگان.

اما پلیس دریافت کرده اند بیشتر واکنش نسبت به تشویق.

“آن را به مراتب موثر تر زمانی که شما بی درنگ مردم را به فکر می کنم به طور مستقل و خود را در قرعه کشی نتیجه” گفت: Y دانشجویی که مختصات تلگراف کانال با کمک هنرمندان و شناسایی خود را تنها با یک اولیه برای جلوگیری از جلب توجه مقامات.

“و این است که کشنده ترین سلاح در برابر حزب کمونیست” او اضافه شده است.

ادامه مطلب:

در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت

تجزیه و تحلیل: چین چرنوبیل ؟ شیوع کروناویروس منجر به لود استعاره.

نظر: چرا coronavirus باید تغییر راه ما فکر می کنم در مورد چین

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>