آنتونی Kwan خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پزشکی کارگران با برگزاری اعتصاب در نزدیکی بیمارستان کوئین مری در هنگ کنگ روز دوشنبه به تقاضای دولت شهرستان تعطیل مرز با سرزمین اصلی چین است.

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ رهبر کری لام در روز دوشنبه محدودتر خاک را گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما متوقف کوتاه از یک پتو خواستار بسته شدن توسط کارگران بیمارستان که در حال حاضر تشدید پنج روز اعتصاب.

اعتصاب سازمان یافته توسط یک طرفدار دموکراسی اتحادیه پس از تشکیل ماه از ناآرامی های سیاسی — نشان دهنده یک معما برای Lam. پکن را دستچین رهبر باید وزن تشدید بحران بهداشت عمومی و گسترده نارضایتی نسبت به دولت او در مقابل تعهدات خود را به و دستورالعمل از حزب کمونیست چین.

در روز سه شنبه دلار هنگ کنگ گزارش داد که اولین مرگ ناشی از شیوع کروناویروس. 39 سال بوده و در شرایط با ثبات در اواخر هفته گذشته با توجه به مرکز برای حفاظت از سلامت اما به سرعت رو به وخامت گذاشته در روزهای اخیر. او تا به حال سفر به ووهان در Jan. 21 بازگشت به هنگ کنگ و دو روز بعد بود و بستری در بیمارستان جمعه گذشته است.

هنگ کنگ که خود سیستم مهاجرت است اما چین تحت حاکمیت است گزارش 15 مورد از رمان coronavirus عفونت است. بیش از 17,000 موارد و 360 مرگ تایید شده است در سرزمین اصلی چین باعث بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده و سنگاپور و ایتالیا — به اعمال گسترده و بی سابقه ای محدودیت های مسافرتی در چین اتباع و مسافران خارجی که از طریق این کشور است.

همسایه چین مانند کره شمالی و مغولستان را مهر و موم مرزهای خود را در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس که به بیش از 20 کشور

لام روز دوشنبه گفت که او را ترک باز تنها سه مرکز مالی را در 14 نقطه عبور با سرزمین اصلی چین از جمله فرودگاه. هنگ کنگ در حال حاضر بسته شش بازرسی مرزی اما لام گفت: بیشتر مراحل مورد نیاز “از آنجا که از آخرین تحولات در شیوع.” او گفت که او امیدوار بسته شدن آن را ناخوشایند برای مردم به سفر به سرزمین اصلی چین و ارائه یک عامل بازدارنده برای مردم به صلیب.

[در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت]

اما کامل مرز بسته شد قابل دفاع او گفت: “به دلیل “تقریبا منحصر به فرد” وضعیت بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین از جمله “رابطه بسیار نزدیک” بین مردم در هر دو طرف.

وجود دارد “بسیار مشروع و واقعی مرزی ترافیک است که ما باید برای رسیدگی در غیر این صورت ما به پایان خواهد رسید تا با بیشتر مشکلات این شهرستان و هفت میلیون نفر در هنگ کنگ,” او گفت: با استناد به موارد افرادی که زندگی در هنگ کنگ است اما کار در سرزمین اصلی و بالعکس.

تایرون Siu

ایسنا

حامیان پزشکی کارگران نگه اوباش فلش اعتراض در هنگ کنگ روز دوشنبه در تماس با خاک به بستن مرز خود را با سرزمین اصلی چین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

او افزود که دولت او است “نه دشمنان را از هنگ کنگ به مردم” است و در بهترین مورد علاقه خود را. تماس به تعطیل مرز آمده اند از سراسر طیف سیاسی.

او حرکت می کند اما کافی برای دلجویی از هزاران نفر از کارکنان پزشکی که در روز دوشنبه آغاز شد و اولین موج تدریجی اعتصاب طراحی شده برای فشار هنگ کنگ دولت به طور کامل نزدیک مرز.

قابل توجه پزشکان و پرستاران و دیگران از بیمارستان اقتدار کارکنان داد یک اتحادیه تشکیل پیروی از تظاهرات ضد دولتی که لرزاند هنگ کنگ در سال گذشته بیش از ترس است که این شهر شده است از دست دادن استقلال و واگذاری کنترل امور خود به پکن.

[اشتباه و پنهان کاری دولت در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر]

این اتحادیه در روز دوشنبه گفت: آن را تشدید اعتصاب شامل بیشتر از آن 18,000 عضو — از جمله خط مقدم پزشکی کارگران — با استناد به این دولت تمایل به صرفنظر کردن به خواسته های خود و یک شکست در مذاکرات با بیمارستان اقتدار که مدیریت خاک این کشور بپردازد.

“اقدامات ما باید دولت را مجبور به تدریج نزدیک مرز” گفت: رئیس اتحادیه وینی یو, صحبت, پس از لام اعلام. در عین حال او اضافه کرد که دولت “است و نه به طور مستقیم در پاسخ به خواسته های ما.”

“ما می توانید ببینید [لام را] صداقت به تعطیل تمام مرزها و قطع منبع ویروس” یو اضافه شده است.

صف های طولانی تشکیل شده در بیمارستان در روز دوشنبه به عنوان پرستاران و پزشکان امضا در غرفه تعیین شده برای ثبت نام شرکت در اعتصاب است. در سراسر شهر ساکنان عینک روبان سفید در همبستگی با کارگران پزشکی.

کارکنان در هنگ کنگ منطقه مالی است که ساکت تر از حد معمول به عنوان شرکت موسسه کار از خانه ترتیبات برای متوقف کردن گسترش ویروس برگزار کوچک ناهار اعتراضی در حمایت از کارگران پزشکی یادآور تظاهرات در اوج ناآرامی های سیاسی در اواخر سال گذشته. برخی از عینک کامل صورت ماسک.

تونی Ko اجرایی این بیمارستان اقتدار روز دوشنبه گفت که اعتصاب بود و در حال حاضر موثر بر خدمات. جراحی قلب داشته اند به موکول او گفت:, و یک کمبود جدی اعضای ستاد گزارش شده در بخش اطفال.

“ما به طور جدی در مورد وضعیت,” او گفت:. “بیماران ممکن است در خطر غیر ضروری.”

لام مشتاق به سرکوب هر گونه ادراک است که مقاومت مدنی می تواند در نوسان بودن دولت او گفت: او تصمیم به گسترش مرز تعطیلی است “مطلقا هیچ ربطی به” پزشکی کارگران اعتصاب.

“اگر کسی فکر می کند که با توسل به چنین اقدامات شدید دولت ساخته خواهد شد به چیزی که منطقی نیست یا آسیب عمومی خوب آنها نمی خواهد در هر نقطه” او گفت:.

“این یک تاکتیک است که بویش از ملاحظات سیاسی. ما اعتقاد داریم آن را واقعا نمی کمک به حفاظت از بهداشت عمومی و مبارزه با این بیماری است.”

ادامه مطلب

در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم نسبت به دولت

اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im