هنگ کنگ که از سارس. می تواند ایالات متحده یادگیری از هنگ کنگ?

به عنوان موارد covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان کشورها از جمله ایالات متحده نیاز به کمك برخی از کسانی که همان روش فوکودا گفت. ایالات متحده مشخص شده است بیش از 1000 موارد با وجود تجویز تعداد محدودی از آزمایشات در حالی که هنگ کنگ با وجود نزدیکی آن به و ارتباطات با سرزمین اصلی چین تایید کرده است تنها در حدود 120 موارد است.

دولت محلی شناخته شده خطر اولیه و مطرح زنگ Jan. 4. ترس به زودی ثابت توجیه می شود. شهر وارد آن اولین مورد در Jan. 23 — همان روز که چین اعلام کرد یک مستند در ووهان کانون اولیه شیوع.

فوکودا در حال حاضر رئیس دانشگاه هنگ کنگ در دانشکده بهداشت عمومی گفت: این شهرستان در زمان رمان coronavirus خیلی جدی در بخشی به دلیل بسیاری از مردم وجود دارد در حال حاضر عادت کرده اند به نگرانی در مورد بیماری های عفونی. “در هنگ کنگ است بسیار رایج و حتی بدون یک شیوع به دیدن مردم رفتن در اطراف در ماسک زیرا آنها ممکن است بیمار می شود و آنها نمی خواهند به افراد دیگر را آلوده کند.” برای بسیاری در هنگ کنگ عادات است که می تواند کمک به کنترل شیوع کاملا رایج هستند.

که ذاتی سطح آگاهی ممکن است سخت برای ایالات متحده و دیگر کشورها به واردات است. “من فکر می کنم وجود دارد درس که آمریکا و کشورهای دیگر می توانید انتخاب کنید تا از هنگ کنگ” فوکودا گفت: “اما استفاده از آنها ممکن است دشوار باشد.”

هنگ کنگ ساخته شده سرمایه گذاری های خود را برای بهبود نظام سلامت پس از سارس, فوکودا گفت: بودجه اقدامات جدید و ساختمان اصلی بیماری های عفونی برنامه در دانشگاه هنگ کنگ مدرسه که در آن او می آموزد.

یک بررسی رسمی منجر به استعفای بالا شهر سلامت رسمی در سال 2004. این زمان در اطراف, دولت در شهرستان راه اندازی یک طرح پاسخ و قبل از تایید هر گونه موارد است. میان دموکراسی تظاهرات آن بود حاضر به شرکت در اقدامات اولیه در, اعلام آن لغو خواهد مدرسه در اواخر ماه ژانویه و سوق دادن شهروندان به لحاظ اجتماعی فاصله از یکدیگر در فضاهای عمومی.

جهان تنظیم به حالت عادی. در آسیا و برخی از کشورهای در حال حاضر بسته شدن در دو ماه از محدودیت های شدید در زندگی روزانه. پکن قرار داده عصری چین در مستند. با وجود تلفات سنگین سرزمین اصلی مقامات چینی در حال حاضر نشان می دهد تاکتیک های خود را باید شبیه سازی در خارج از کشور.

منتقدان فکر می کنم در غیر این صورت و نقطه به هرج و مرج چینی پاسخ در روزهای اولیه از ویروس. فوکودا برای خود می بیند مستند در ووهان به عنوان یک حرکت مهم برای متوقف کردن ویروس, گسترش, اما شک و تردید است که تاکتیک های مشابه می تواند کار را برای مدت طولانی در یک دموکراسی است. “این غیر قابل تصور برای من در ایالات متحده است که شما می تواند قفل کردن 50 میلیون نفر,” او گفت:.

در کره جنوبی که در آن وجود دارد تقریبا 8,500 تایید موارد توده تست از بیش از 10000 نفر در روز است تبدیل به هنجار شده است. یکی از دلایل کره جنوبی با انگیزه بود برای تست های بسیاری شد تا به سرعت این حافظه از سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS), شیوع بیماری که به کشته شدن 33 نفر در سال 2015 زمانی که معیوب آزمون یاری گسترش ویروس.

ایالات متحده در ضمن تصادفا در تلاش های خود را برای توسعه یک تست. جرمی Konyndyk که نظارت بین المللی پاسخ به ابولا در دولت اوباما گفت: ارسال که آن را منعکس کند و به طور کلی واکنش. “آنها به سادگی از دست زمان آنها را نمی تواند. شما نمی توانید به عقب شش هفته از کوری” او گفت:.

هنگ کنگ بود تنها به واکنش نشان می دهند با دقت نسبی در اوایل. تایوان و سنگاپور شده اند قادر به نگه داشتن خود را در اعداد پایین به دلیل نظارت و قرارداد ردیابی — در برخی موارد افزایش نگرانی های حریم خصوصی. هر سه کشور شاهد مرگ و میر ناشی از سارس.

“سنگاپور شده است بسیار باز در مورد همه این موارد و در جزئیات شرح داده شده و در نزدیک به زمان واقعی آن را اپیدمیولوژیک تحقیقات” جنیفر Nuzzo یک استاد دانشگاه جانز هاپکینز (johns hopkins Bloomberg School of Public Health گفت: در یک ایمیل.

وجود دارد هیچ راه حل سریع و هنگ کنگ پاسخ شده است به دور از کامل است. برخی از منتقدان استدلال کرده اند که دلار هنگ کنگ دولت بیش از حد آهسته به تحمیل مرز محدودیت. تاثیر کامل از شیوع باقی مانده است دیده می شود به عنوان موج دوم از موارد در سنگاپور نشان می دهد.

فوکودا هشدار داد که آن را سخت به مقایسه اقدامات شهرستان در حدود 7 میلیون با یک کشور بیش از 300 میلیون نفر است. اما فقط به عنوان هنگ کنگ آموخته از سارس, ایالات متحده آمریکا ممکن است مجبور به یادگیری از covid-19.

“ایالات متحده احتمالا دو تا از قوی ترین موسسات بهداشتی در جهان” فوکودا گفت: مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و موسسه ملی بهداشت اما بودجه خود را می رود “بالا و پایین.” معلوم بود که منجر به پاسخ او گفت:, و بود که برای پرداخت حیاتی اقدامات از جمله آزمون — که تحت پوشش دولت در هنگ کنگ است.

“این ویروس در حال حرکت است بسیار سریعتر از [ایالات متحده] است که به حرکت” او گفت:.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>