وینسنت یو AP

یک معترض باعث می شود پنج خواسته های حرکت به هنگ کنگ از ساکنان شرکت در سالانه طرفدار دموکراسی مارس در Jan 1.

قانون اساسی بحران شمعی هنگ کنگ گسترش قابل توجهی شنبه به دولت چین ابراز حمایت خود را برای تصرف بیش از یک دوجین معترضان و اظهار داشت پکن “حقوق و مسئولیت حفظ نظم مبتنی بر قانون اساسی” در این شهرستان است.

با اظهارات دولت چین به صراحت دو برابر کردن در آن موقعیت است که پکن با قدرت به دخالت های سیاسی در هنگ کنگ است. حرکت ایجاد شده بیشتر شک و تردید در مورد اعتبار هنگ کنگ مینی قانون اساسی که ظاهرا تضمین این شهرستان یک درجه بالایی از استقلال از دخالت تا 2047 نیم قرن پس از آن تحویل به چین از حکومت بریتانیا.

دیرینه سوال در مورد اثربخشی استقلال ارائه شناخته شده به عنوان ماده 22 از قانون اساسی بودند و تیز پس از پکن دفتر رابط روز جمعه گفت آن بود و نه مقید به عدم دخالت قانون و از نظر قانونی مجاز به بدن نظارت به صدای انتقاد خود را از امور قانونگذاری در هنگ کنگ از جمله filibuster توسط قانونگذاران مخالف دولت.

یک روز بعد هنگ کنگ مقامات برخی از ترین شهر گوش خراش ضد چین صدای هماهنگ و بی سابقه عملیات بازداشت چهره های مانند سابق قانونگذاران مارتین لی و آلبرت هو و رسانه ای سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای در زمینه منجر به تظاهرات سال گذشته که پلیس اجازه نمیکند. این تظاهرات تحت سلطه جهان عناوین.

[تهمت نشانه قانون طراحی شده برای حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ]

با هنگ کنگ خیابان ها در ماه های اخیر پاک از تظاهرات توده به دلیل coronavirus قانون گذاران و فعالان در این شهر طرفدار دموکراسی اردوگاه می گویند حزب کمونیست و هنگ کنگ مقامات باید با استفاده از فرصت به فلج جنبش خود را از طریق یک multipronged رویکرد در حالی که این بیماری همه گیر منحرف شده است توجه جهان.

گذشته از بازداشت دسته جمعی و به طور فزاینده ای با اشاره به اظهارات در مورد چین “نظارت” نقش بیش از شهرستان مقامات چینی در هنگ کنگ از جمله لو Huining به تازگی نصب شده مدیر دولت مرکزی دفتر رابط نامیده اند بهبود یافته “امنیت ملی آموزش و پرورش” در هنگ کنگ و عبور از یک امنیت ملی قانون است که تشدید اجرای قانون و دادستانی قدرت برای کمک به جلوگیری از تظاهرات.

مقامات چینی همواره قاب عظیم و گاهی خشونت به عنوان یک افراطی قیام دامن زده و دستکاری شده توسط ایالات متحده و کارگردانی بر روی زمین توسط برخی از فعالان دستگیر شده توسط پلیس هنگ کنگ بیش از آخر هفته.

قوم و خویش چونگ

AP

سابق طرفدار دموکراسی نماینده مجلس مارتین لی 81 دوم از سمت راست برگ یک ایستگاه پلیس در هنگ کنگ در روز شنبه. پلیس دستگیر حداقل 14 طرفدار دموکراسی قانونگذاران و فعالان بیش از آخر هفته.

پکن روز سه شنبه گفت که آن را “به طور کامل پشتیبانی” بازداشت چهره های که تا به حال درگیر شده است در غیر قانونی مجمع و “افراطی خشونت است.” در آن بیانیه چینی دولت هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور را متهم کرد که ایالات متحده برای حمایت از معترضان به مبلغ یک “توطئه سیاسی” و “بی پروا زیر پا گذاشتن حقوق بشر و حکومت قانون در هنگ کنگ است.”

“قانون مقدس است و همه در برابر قانون” دولت مرکزی کرد. “هیچ یک از امتیازات فراقانونی و کسانی که نقض قانون باید تحت پیگرد قانونی مطابق با قانون است.”

در بیانیه ای جداگانه پکن تأکید آن ادعا می کنند که آن را نگه می دارد “نظارت” قدرت بیش از هنگ کنگ و گفت: دولت مرکزی “باید دخالت” اگر وضعیت به وجود آمد که صدمه کشور و هنگ کنگ است.

[Coronavirus است که سوخت جدید اعتراضات در هنگ کنگ است. مقامات به هدف بازداشت خود را در راه است.]

“دولت مرکزی کمک های مالی منطقه ویژه اداری درجه بالایی از خودمختاری که به این معنا نیست که دولت مرکزی ندارد و یا تسلیم آن نظارت بر قدرت” بیانیه ای گفت:. “در هنگ کنگ هر زمان که دولت مرکزی تمرینات قدرت در مطابق با قانون همیشه وجود دارد کسانی که سر و صدا: ‘دولت مرکزی است که مداخله در هنگ کنگ مستقل امور.’ اجازه دهید ما این افراد بپرسید: هنگامی که جیمی لای عموم clamored به “مبارزه به نمایندگی از ایالات متحده,” چرا شما نمی آیند و بیان خود را مخالف؟”

هنگ کنگ کانون با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: هیچ ماده ای در قانون اساسی به مرکزی مقامات چینی “نظارت” بر امور است که هنگ کنگ دولت اداره خود را دارد.

اظهارات از پکن و هنگ کنگ مقامات در “جمله بسیار مهم حقوقی موضوع باعث عمیق, عمومی unease” این وکلا خبر داد.

Fitch در رتبه کاهش داد و دلار هنگ کنگ و بدهی های بلند مدت در روز دوشنبه با استناد به “deep-rooted سیاسی شکاف” که تهدید به لکه دار کردن شهرت شهر به عنوان یک روان اجرا بین المللی hub.

پکن است “مصرف بیشتر آوازی نقش در هنگ کنگ امور بیش از هر زمان از سال 1997 تحویل,” رتبه بندی شرکت اشاره کرد.

ادامه مطلب

هنگ کنگ طرفدار دموکراسی احزاب رفت و برگشت pro-پکن تأسیس گذشته در انتخابات محلی

Coronavirus است که سوخت جدید اعتراضات در هنگ کنگ است. مقامات به هدف دستگیری در راه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه قانون طراحی شده برای حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات