Kim Kyung-Hoon ایسنا

الماس شاهزاده لنگر در یوکوهاما ژاپن است. ده ها تن از مردم در هیئت مدیره کشتی کروز را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

یوکوهاما ژاپن — انگلیسی honeymooner است که در میان 41 نفر سرنشین یک قایق را که آموخته جمعه آنها قرارداد جدید کروناویروس به عنوان برخی از 3,700 مسافران و خدمه باقی مانده قرنطینه در هیئت مدیره زده رگ.

آلن استیل, 58 و همسرش, وندی ازدواج کرده بودند در ماه گذشته. زن و شوهر, از ولورهمپتون در بریتانیا شده بود جشن با ماه عسل کروز در الماس شاهزاده خانم.

“من آلوده شده اند و من در حال انتقال به بیمارستان” آلن گفت: از طریق Facebook messenger. “باید بگویم من نه نشان دادن هر گونه علائم در حال حاضر است.”

وندی یک پرستار است که با توجه به جشن 52nd تولد on Feb. 11, در حالی که شوهر او بود با توجه به شروع یک کار جدید در فوریه. 10.

“من خواستار آن شدند که آنها آزمون من,” او گفت: توسط messenger. “من نمی خواهد جدا شود از آلن.”

آخرین آزمون را به 61 تعداد زیادی از مردم در هیئت مدیره کشتی که مبتلا به این ویروس از 273 که تست شده اند و ژاپن وزیر بهداشت در روز جمعه گفت. همه که تست مثبت بوده است و یا خواهد شد به بیمارستان های محلی برای درمان.

https://twitter.com/simondenyer/status/1225004983050883072?s=20″>

آنها شامل 28 از ژاپن 11 از ایالات متحده, هفت, از, استرالیا, هفت از کشور کانادا از سه هنگ کنگ هر یک از آرژانتین و انگلیس و نیوزیلند و تایوان و یکی فیلیپینی عضو خدمه. یکی این است که در شرایط جدی, ژاپنی رسانه ها گزارش شده است.

از آخرین 41 تشخیص داده می شود, 21 هستند و سالخورده در 70s و شش در 80s, شبکه پخش عمومی ژاپن NHK گزارش به نقل از وزارت بهداشت.

آزمایشات انجام شده مسافران و خدمه تلقی در بالاترین خطر ابتلا به ویروس پس از اولیه سلامت غربالگری یا به این دلیل آنها نشان داد علائم و یا اینکه آنها با هم مخلوط شده با یک مسافر از هنگ کنگ که اعتقاد بر این است که انجام این ویروس بر روی کشتی قبل از پیاده.

جالب اینجاست که هر چند استیل گفت: او به نظر می رسد انتخاب شده برای تست در خطا با یک دکتر بعد از عذرخواهی برای داشتن swabbed گلو و نامشخص است چرا که تازه داماد شده بود انتخاب شده است.

“من تصور آنها بسیار اشتباه است.”

همه مسافران باقی مانده صادر شده است با دماسنج برای بررسی درجه حرارت. وندی استیل پیشتر گفته بسیاری از مردم بر روی تخته, باید جزئی, سرفه, اما تنها به دلیل هوای خشک در گردش از طریق سیستم تهویه مطبوع.

Kim Kyung-Hoon

ایسنا

یک زن دارای یک پرچم است که بار خوانده شده “کمبود دارو” در کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

در روز پنج شنبه, ژاپن, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: قرنطینه نمی خواهد “در اصل” تمدید شود. وی تاکید کرد وجود دارد محدودیتی برای چگونه بسیاری از آزمون ها می تواند پردازش شده در هر روز.

صحبت کردن در مورد کسانی که هنوز در هیئت مدیره کاتو گفت: ژاپن خواهد بود “را بالاترین اولویت برای اطمینان از سلامت خود و به منظور جلوگیری از گسترش عفونت های ما را پیاده سازی اقدامات به طور کامل.”

مسافران در ابتدا محدود به کابین خود که قرنطینه شد اعمال شده در شنبه, اما اجازه داده شد به صرف برخی از زمان در عرشه در روز پنج شنبه ارائه آنها ماسک عینک نگه داشته و حداقل سه فوت از هم جدا و اجتناب با استفاده از آسانسور. آنها داده شده است دستکش بپوشند و در بیرون کابین.

ژاپن در صنعت گردشگری شده است به شدت صدمه دیده از این بیماری همه گیر و ترس در حال نصب است که توکیو 2020 المپیک می تواند مختل شود. گذشته از 61 مورد در کشتی کروز 25 نفر تست مثبت برای این ویروس در ژاپن است.

کاتو گفت: تعداد موارد در کشتی کروز خواهد شد در میان ژاپن شمارش به عنوان ثبت شده توسط سازمان بهداشت جهانی و به جای آن محسوب می شود به عنوان “دیگران”.

اما او انکار کرد که ژاپن تا به حال ساخته شده است یک درخواست به این که برای جدا کردن اعداد به طوری که از آن اجتناب شود به دنبال مانند یک مخاطره آمیز مقصد.

دوم کشتی جهان رویای نیز قرنطینه کردن هنگ کنگ در انتظار نتایج آزمایش و چک های بهداشتی برای 3,800 مردم در هیئت مدیره پس از سه مسافر که میره Jan. 19 و 24 تست مثبت برای ویروس.

نخست وزیر ژاپن شینزو آبه روز پنجشنبه گفت که خارجی ها اجازه داده نمی شود به یک سوم کشتی کروز Westerdam که ترک هنگ کنگ در روز شنبه وجود دارد مگر اینکه شرایط خاص. این کشور با وزیر حمل و نقل روز جمعه گفت: اقدامات مشابه خواهد بود اجرا برای دیگر کشتی های کروز اگر وجود دارد ترس از عفونت روی.

Akiko Kashiwagi در توکیو کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

به دام افتاده در ویروس-آمار کشتی کروز شوکه مسافران در تلاش برای نگه داشتن روح

چگونه کشتی های کروز در حال دست زدن به جرم پردازنده قرنطينه به عنوان کروناویروس جدید گسترش می یابد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im